انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 9:03pm

پاسخ به موضوع  [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 اعلام کلاهبرداران فروش دستگاه FPL-35 با قیمت نجومی 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ممنون از لطف همه عزیزان.
هوشی جان طبق بررسی هایی که بنده و آقا مجتبی کردیم بحث کپی شدن ردیاب تقریبا منتفی هست! این دو مورد هم که مشخص شده ردیاب رو از اینجا خریدن و با قیمت خیلی بالاتر دارن میفروشن!
اما این احتمال هم هست که ردیاب دیگری که ظاهرش شبیه باشه بخوان بفروشن که خب اون رو دیگه نمیشه کاریش کرد. خوشبختانه قیمتی که اینجا ارائه میشه تا حدی مناسب هست که اگر خریدار دستگاهو بشناسه خب میاد از همینجا میگیره! حالا اگر قیمت ما خیلی بالا بود از این موارد میتونست زیاد پیش بیاد که چیز مشابه و قلابی درست کنن و قیمت پایین تر بذارن و بلحاظ قیمت بعضیا مجبور بشن برن سراغ همچین چیزی. کما اینکه در مورد دستگاههای خارجی گرانقیمت ما مشابهات بدلیش رو با قیمت پایین تر میبینیم.
ظاهر ردیاب ما هم چیز خاصی نداره و براحتی میشه با این قیافه درستش کرد! اما از نظر باطنی کسی اگر میتونست چیزی با این دقت و کارایی درست بکنه دیگه نیاز نداشت اسم دستگاه ما رو روش بذاره و در واقع با اسم خودشون مطرحش میکردن! :D
بهرحال بنظرم میرسه جز اطلاع رسانی و همینطور دقت در فروش ردیاب به افراد شناخته شده ما کار دیگه ای نمیتونیم بکنیم.

دوشنبه 14 بهمن1392 - 4:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ممنون از لطف همه عزیزان.
هوشی جان طبق بررسی هایی که بنده و آقا مجتبی کردیم بحث کپی شدن ردیاب تقریبا منتفی هست! این دو مورد هم که مشخص شده ردیاب رو از اینجا خریدن و با قیمت خیلی بالاتر دارن میفروشن!
اما این احتمال هم هست که ردیاب دیگری که ظاهرش شبیه باشه بخوان بفروشن که خب اون رو دیگه نمیشه کاریش کرد. خوشبختانه قیمتی که اینجا ارائه میشه تا حدی مناسب هست که اگر خریدار دستگاهو بشناسه خب میاد از همینجا میگیره! حالا اگر قیمت ما خیلی بالا بود از این موارد میتونست زیاد پیش بیاد که چیز مشابه و قلابی درست کنن و قیمت پایین تر بذارن و بلحاظ قیمت بعضیا مجبور بشن برن سراغ همچین چیزی. کما اینکه در مورد دستگاههای خارجی گرانقیمت ما مشابهات بدلیش رو با قیمت پایین تر میبینیم.
ظاهر ردیاب ما هم چیز خاصی نداره و براحتی میشه با این قیافه درستش کرد! اما از نظر باطنی کسی اگر میتونست چیزی با این دقت و کارایی درست بکنه دیگه نیاز نداشت اسم دستگاه ما رو روش بذاره و در واقع با اسم خودشون مطرحش میکردن! :D
بهرحال بنظرم میرسه جز اطلاع رسانی و همینطور دقت در فروش ردیاب به افراد شناخته شده ما کار دیگه ای نمیتونیم بکنیم.

مهندس جان یک پیشنهاد خوب براتون دارم
اگر امکانش رو دارید موقع پروگرم کردن دستگاه آدرس سایت هنگام روشن شدن دستگاه در صفحه نمایش ظاهر بشه
فکر میکنم اینطوری بشه یک مقداری جلوی این مسائل رو گرفت @};- @};- @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 14 بهمن1392 - 4:35pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون بردیای عزیز.
بله پیشنهاد بسیار خوبی هست. البته ما بلحاظ امنیتی حتی اسم سایت رو از روی دستگاه هم حذف کردیم! ولی اگر اقا مجتبی هم موافقت کنن فکر میکنم فکر بدی نباشه که آدرس انجمن هم موقع روشن شدن دستگاه روی ال سی دی ظاهر بشه. این کار فقط ممکنه اشکال امنیتی داشته باشه. :-ss :D

دوشنبه 14 بهمن1392 - 6:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مهندس حمید فروشگاه رو از فلز جلو جدا کنین و یه وبلاگ براش بزنین و اسم اون وبلاگ رو داخل دستگاه قرار بدین

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 14 بهمن1392 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خیلی ممنون بردیای عزیز.
بله پیشنهاد بسیار خوبی هست. البته ما بلحاظ امنیتی حتی اسم سایت رو از روی دستگاه هم حذف کردیم! ولی اگر اقا مجتبی هم موافقت کنن فکر میکنم فکر بدی نباشه که آدرس انجمن هم موقع روشن شدن دستگاه روی ال سی دی ظاهر بشه. این کار فقط ممکنه اشکال امنیتی داشته باشه. :-ss :D

@};- :x

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 14 بهمن1392 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خیلی ممنون بردیای عزیز.

سلام مهندس بزرگوار
اگر نوشتن آدرس سایت ایراد امنیتی داره خوب حداقل یه پیغام بذارید مبنی بر اینکه قیمت دستگاه 2 میلیون هست و خریدو فروش به قیمت بالاتر گلاهبرداری :D

دوشنبه 14 بهمن1392 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
ممنون اقا مجتبی
کار بچه های انجمن بجای گنجیابی شده انجمن کلاهبردار یابها :D

خاک بر سرشون..یعنی از زن کمترن که عرضه کارکردن و پول حلال ندارن :))

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 17 بهمن1392 - 6:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
Kani نوشته است:

با وجود اینکه بنده هر دو ردیاب 22 و 35 را با قرض و قوله گرفتم و الانم موفق به پرداخت قرض نشده ام
و با وجود اینکه بارها به من گوشزد شده که 22 را بفروشم حتی با قیمت خودش، باز راضی به اینکار نشدم و الانم هر دو را دارم.
اینکه چنین افرادی چطور راضی به اینکار میشوند برای من یکی قابل هضم نیست.
بجای پیشرفت و دنبال دفینه گشتن که هیچ مشکل شرعی و وجدانی نداره میفتن دنبال این کار که بنده اسمشو میزارم کلاهبرداری!!!
اینا کسانی هستن مفت خور که عرضه زحمت دادن به خود را ندارند و فاقد مغز و وجدان و شعور هستند.

چه بسا افرادی در این راه جونشون به خطر افتاده و زحمت ها متقبل شده اند تا کمکی به اپراتوری و دست یافتن به فرکانس دقیق شود.
و افرادی همت گذاشتند و در راه پیشرفت این انجمن و ردیاب از هیچ کمکی دریغ نکردند.
دیگه زحمتهای خود مهندس مجتبی و حمید و صرف وقت و هزینه ش بماند و احتیاج به گفتن ندارد.
حالا یکی بیاد بهمین راحتی اقدام به چنین حرکتی کند!؟ واقعا شرم آور است.

منم با پیشنهاد مهندس حمید در مورد واگذاری ردیاب موافقم اما در مورد قیمت میخوام که عجولانه تصمیم نگیرند.

@};- @};- @};-

سلام دوستان بنده حرف استاد كانى رو تاييد ميكنم حتى كاربنده به جايى رسيد كه دراين پيچ وخم زندگى به هر درى زدم تا به بارى برسم اما برادرم رو در اين راه از دست دادم و متحمل ديه براى دوست برادرم كه بامابود شدم و بلتب شيش ماه هم حبس كشيدم استاد كانى با متوجه شدن اين قضيه كه از زبانم در رفت و بهش اشاره كردم و درد و دل دوستانه كه نشون داد دارو ندارم رو باختم حاضر شد رديابشو به من بده بدونه پول و وجدانش اجازه سوئه استفاده نداد هرچند الان ردياب انجمن رو ندارم اما سفارش براى دوستانم چندين موردى گرفتم نكته اينجاست كه آدم بايد مرد زندگى بكنه نه با دستگاهى كه ديگران براش زحمت كشيدن /و در آخر اينكه بنده هيچى ندارم به جز چنس استاد حميد كه به طرز خوشكلى ساختمش حتى دوستان با پرداخت چندبرابر هزينش خواهان خريدش بودن اما بازهم وجدانم اجازه نميده باوجود ندارى از مداريكه اندى و استاد حميد زحمتشو كشيدن سوء استفاده كنم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

دوشنبه 20 بهمن1392 - 1:45am
مدیر کل
مدیر کل

ARASH05550 نوشته است:
Kani نوشته است:

با وجود اینکه بنده هر دو ردیاب 22 و 35 را با قرض و قوله گرفتم و الانم موفق به پرداخت قرض نشده ام
و با وجود اینکه بارها به من گوشزد شده که 22 را بفروشم حتی با قیمت خودش، باز راضی به اینکار نشدم و الانم هر دو را دارم.
اینکه چنین افرادی چطور راضی به اینکار میشوند برای من یکی قابل هضم نیست.
بجای پیشرفت و دنبال دفینه گشتن که هیچ مشکل شرعی و وجدانی نداره میفتن دنبال این کار که بنده اسمشو میزارم کلاهبرداری!!!
اینا کسانی هستن مفت خور که عرضه زحمت دادن به خود را ندارند و فاقد مغز و وجدان و شعور هستند.

چه بسا افرادی در این راه جونشون به خطر افتاده و زحمت ها متقبل شده اند تا کمکی به اپراتوری و دست یافتن به فرکانس دقیق شود.
و افرادی همت گذاشتند و در راه پیشرفت این انجمن و ردیاب از هیچ کمکی دریغ نکردند.
دیگه زحمتهای خود مهندس مجتبی و حمید و صرف وقت و هزینه ش بماند و احتیاج به گفتن ندارد.
حالا یکی بیاد بهمین راحتی اقدام به چنین حرکتی کند!؟ واقعا شرم آور است.

منم با پیشنهاد مهندس حمید در مورد واگذاری ردیاب موافقم اما در مورد قیمت میخوام که عجولانه تصمیم نگیرند.

@};- @};- @};-

سلام دوستان بنده حرف استاد كانى رو تاييد ميكنم حتى كاربنده به جايى رسيد كه دراين پيچ وخم زندگى به هر درى زدم تا به بارى برسم اما برادرم رو در اين راه از دست دادم و متحمل ديه براى دوست برادرم كه بامابود شدم و بلتب شيش ماه هم حبس كشيدم استاد كانى با متوجه شدن اين قضيه كه از زبانم در رفت و بهش اشاره كردم و درد و دل دوستانه كه نشون داد دارو ندارم رو باختم حاضر شد رديابشو به من بده بدونه پول و وجدانش اجازه سوئه استفاده نداد هرچند الان ردياب انجمن رو ندارم اما سفارش براى دوستانم چندين موردى گرفتم نكته اينجاست كه آدم بايد مرد زندگى بكنه نه با دستگاهى كه ديگران براش زحمت كشيدن /و در آخر اينكه بنده هيچى ندارم به جز چنس استاد حميد كه به طرز خوشكلى ساختمش حتى دوستان با پرداخت چندبرابر هزينش خواهان خريدش بودن اما بازهم وجدانم اجازه نميده باوجود ندارى از مداريكه اندى و استاد حميد زحمتشو كشيدن سوء استفاده كنم

ارش جان و استاد کانی عزیز
من اخرش متوجه نشدم بین شما دو نفر کی ردیاب نداره ؟ لطفا استاد کانی با من تماس بگیرن و توضیح بدن و بنده براشون بصورت تقریبا رایگان بفرستم . فقط کافیه دستمزد دونفر از کارمندان رو حساب کنید یعنی صد هزار تومان پرداخت کنین تا سریعا براتون بفرستم .
و جناب استاد کانی شما میتونین تو این مرحله از فروش و فرا رسیدن سال نو دو نفر از واجد شرایط رو معرفی کرده و انها بصورت تخفیف ویژه ( مبلغ 500) هزار تومان براشون ردیاب بفرستم

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 21 بهمن1392 - 11:08am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
مهندس مجتبی عزیز
خیلی ممنون از لطف شما
ولی بنده هر دو ردیاب رو دارم و تو همون پست هم گفتم که تهیه ش کردم.
@};- @};- @};-

دوشنبه 21 بهمن1392 - 12:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure