انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 12:25pm

پاسخ به موضوع  [ 40 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 اعلام کلاهبرداران فروش دستگاه FPL-35 با قیمت نجومی 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستان جدیدا دیده شده بعضی از این کاربران سودجو در شهرستانهای مختلف دستگاههای ما رو به قیمت پایین خریداری میکنند و به قیمت بالایی بفروش میرسونند
مثلا در شهرستان اردبیل قیمت دستگاه 35 ما رو به 7 میلیون تومان میفروشند
در شهرستان ابهر دستگاه قبلی ما رو یعنی همان FPL22 رو به قیمت 10 یا 11 میلیون بفروش میرسونند
نمونه پیام خصوصی که یکی از دوستان بهم داده بود:
mesbah
فرستاده شده: چهارشنبه 9 بهمن92 - 7:12pm
به: مجتبی
پاسخ با نقل قول گزارش پیغام خصوصی حذف پیغام
آقا مجتبای عزیز سلام
دو روز پیش یکی از دوستان زنگ زد گفت که یه نفر توی اردبیل به اسم علی رستگار یا درستکار که میگه استاد دانشگاه هم هست ردیابی منحصر به فرد طراحی میکنه که 20 متر عمق میزنه با نقطه زنی دقیق،حدود 23 فرکانس داره همراه با تضمین و آموزش کامل و تست در مکان خریدار؛به قیمت 7 میلیون و این آشنای دوستمان که از قرار کلی قرض و بدهی داره گفته بود اگه واقعاً اینطوری باشه حاضره حتی 20 میلیون بده.امروز این آقا با دوستم آمدند پیش من چند تا عکس آورده بودند با کمال تعجب دیدم fpl-35 عکسها توی فتوشاپ بود و بالای دگمه پاور هم یه fpl- 35 هم نوشته بودند تعجب تر اینکه گفته تصویری همین ردیاب را هم داره! البته این آشنای دوستم متوجه قضیه شد گفتم هر وقت خواستی فقط با 3 میلیون از خود سازنده اش برات تهیه میکنم.آقا مجتبی تا به حال با این اسم کسی از شما ردیاب خریده؟

یا کلاهبرداری که تو ابهر میفروشه یکی از دوستانم که ساکن زنجان میباشند به بنده پیامک دادند .
واقعا نمیدونم این سودجویان به کجا میخوان برسند چندین بار هم بنده اعلام کردم کسانیکه نمایندگی فروش میخوان و توانایی فروش این دستگاه ارزشمند رو دارند میتوانند با خود بنده درتماس باشند و 10% از قیمت اصلی دستگاه رو کم میکنم و انها هم با فروش دستگاه بتونند به قیمت اصلی دستگاه برسنند و سودی هم کرده باشند اینطوری کسی که دستگاه رو از انها میخره بعد از سرچ تو اینترنت به قیمت اصلی دستگاه پی میبره و هیچوقت فکر نمیکنه سرش کلاه رفته از قدیم گفتند کمتر بخور همیشه بخور .
نشستی که با مهندس حمید داشتم جهت تایین قیمت این ردیاب ارزشمند قرار بود 5 میلیون تومان باشه بعد منصرف شدیم فعلا برای کاربران فعال ما همان سه میلیون درنظر گرفته شده خدا شاهده با این وضع هزینه های بالای ساخت که روز به روز بالاتر میره و سهم طراح و سهم کارمندهای بنده و هزینه قطعات به این قیمت اصلا نمیصرفه این سودجویان هم دیدن قیمت فروش این دستگاه بسیار پایینه بفکرشون میرسه که از ما ارزان بخرند و به قیمت نجومی بفروشند . حالا تا شب عید فعلا به این قیمت قبلی هست تا برای سال جدید تصمیم جدید گرفته شود .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 13 بهمن1392 - 4:47pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از اقا مجتبی. :ymhug:
این مساله رو چند وقتی هست که چندین نفر به بنده هم گفته بودن و من شک داشتم که داستان دقیقا به چه صورتی هست ؛ تا اینکه مشخص شد ظاهرا این افراد سودجو در واقع خود ردیاب 35 رو دارن از آقا مجتبی میخرن و به قیمتهای نجومی میفروشن! هر چند بنظر میرسه این سودجویان ردیاب 35 رو با تست میفروشن و بهرحال کارایی دستگاه هم در حدی هست که بتونن با این قیمت ارائه بدن ؛ ولی طبیعتا این کار از هیچ لحاظ درست نیست. نظر من این هست که این ردیاب دیگه نباید به افراد شناخته نشده فروخته بشه و باید حتما از 3 طریق چک کردن فعالیت کاربر در انجمن ؛ منحصربفرد بودن شماره تلفن و منحصر به فرد بودن آدرس شخص چک بشه تا یک نفر نتونه با اسامی مختلف چند دستگاه بخره و بعد با قیمتهای بالاتر بفروشه! حالا اگر کسی فقط یک دستگاه خریده و به هر دلیل بخواد همون یک دستگاه رو بفروشه دیگه فکر نمیکنم ما بتونیم کاری در مورد قیمتش بکنیم! فقط میشه گفت ما راضی نیستیم! چون واقعا روی این ردیاب چندین ماه زحمت کشیده شده تا عرضه بشه و در داخل انجمن هم ما واقعا وقت گذاشتیم و زحمت کشیدیم تا مباحث اپراتوری رو که در ردیابی بسیار مهم هستن به کمک دوستان عزیزمون در انجمن به اینجا برسونیم. در عوض سودی که از بابت فروش این ردیاب با حداقل قیمت عاید میشه عملا رقم خاصی نیست که بشه اسمش رو سود گذاشت. اون هم با توجه به کارایی خوبی که داره و در مقایسه با قیمتهای دستگاههای دیگه که علیرغم کارایی پایین تر اغلب قیمت بسیار بالاتری هم دارن!
همونطور که اقا مجتبی فرمودن نه فقط به دلیل این مساله بلکه به جهت کارایی اثبات شده این دستگاه و البته مساله تورمی که گریبانگیر هست ؛ قیمت رسمی این ردیاب از طرف انجمن نمیتونه ثابت بمونه و طبیعی هست که بالاتر خواهد رفت. امیدوارم دوستان به همه این نکات توجه داشته باشن تا خدای نکرده در آینده جای گلگی و حرف و حدیث نباشه.

یکشنبه 13 بهمن1392 - 5:56pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

با وجود اینکه بنده هر دو ردیاب 22 و 35 را با قرض و قوله گرفتم و الانم موفق به پرداخت قرض نشده ام
و با وجود اینکه بارها به من گوشزد شده که 22 را بفروشم حتی با قیمت خودش، باز راضی به اینکار نشدم و الانم هر دو را دارم.
اینکه چنین افرادی چطور راضی به اینکار میشوند برای من یکی قابل هضم نیست.
بجای پیشرفت و دنبال دفینه گشتن که هیچ مشکل شرعی و وجدانی نداره میفتن دنبال این کار که بنده اسمشو میزارم کلاهبرداری!!!
اینا کسانی هستن مفت خور که عرضه زحمت دادن به خود را ندارند و فاقد مغز و وجدان و شعور هستند.

چه بسا افرادی در این راه جونشون به خطر افتاده و زحمت ها متقبل شده اند تا کمکی به اپراتوری و دست یافتن به فرکانس دقیق شود.
و افرادی همت گذاشتند و در راه پیشرفت این انجمن و ردیاب از هیچ کمکی دریغ نکردند.
دیگه زحمتهای خود مهندس مجتبی و حمید و صرف وقت و هزینه ش بماند و احتیاج به گفتن ندارد.
حالا یکی بیاد بهمین راحتی اقدام به چنین حرکتی کند!؟ واقعا شرم آور است.

منم با پیشنهاد مهندس حمید در مورد واگذاری ردیاب موافقم اما در مورد قیمت میخوام که عجولانه تصمیم نگیرند.

@};- @};- @};-

یکشنبه 13 بهمن1392 - 6:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یعنی قیمت میخواد بالا بره؟ :( من که هنوز ردیاب نخریدم .توی همین قیمتشم موندم حالا چکار کنم :-\ .مجتبی جان شما هر کاری کنید کلاه برداران کار خودشونو میکنند اگه شما گرونتر بدید اونها هم گرونتر میفروشند البته شما حق دارید ردیاب رو به هر قیمتی که بخواهید ،بفروشید مال خودتونه و زحمتشو کشیدید ولی به فکر ما هم باشید :D من پیشنهاد میکنم یک ورژن جدید از 35بسازید با یک سری تغییرات ،مثلا انتن رو حذف و به صورت تصویری توی خود ردیاب قرار بدید یا سیستم حذف ذرات رو اگر میشه بهتر کنید و اون ردیاب رو با قیمت بالاتری عرضه کنید و همین ردیاب فعلی رو هم با یک قیمت مناسب در کنارش داشته باشید تا یکی مثل من که پولش نمیرسه بتونه ردیاب ارزون بخره
با تشکر @};- @};- @};-

دوشنبه 13 بهمن1392 - 1:11am

عجب ادمای پیدا میشن

دوشنبه 13 بهمن1392 - 1:23am
مدیر کل
مدیر کل

آرشام عزیز قطعا شما هم حق دارین. اما توجه داشته باشین کلا تا به الان برای همه کاربران فعال و شناخته شده انجمن که واقعا زحمت کشیدن تخفیف لحاظ شده. حالا شما در نظر بگیرین با احتساب این تخفیف ها هم دیگه هیچی برای ما باقی نمونده اما این افراد از طریقش چه سودهایی کسب کردن! بهرحال شما نگران نباشین. اگر قصد خرید داشته باشین بسته به میزان فعالیت شما در انجمن آقا مجتبی با شما حساب میکنن. اصولا کار ما اینجا برای فروش یک ردیاب اصلا هیچ شباهتی به فروشنده های دیگه نداره!
در خصوص دستگاه جدیدی هم اگر بخواد باشه هنوز حتی تصمیم مشخصی وجود نداره چه برسه به اینکه بخواد برای فروش عرضه بشه. چون میدونین هدف ارائه دستگاه کاراست و دستگاه دارای کارایی هم طراحی و تست و تولیدش یک پروسه حداقل چند ماهه نیاز داره. وگرنه اگر مثل این فروشنده ها بخوایم مدار ردیف بکنیم ؛ چیزی که زیاده مدارات نتی قابل توسعه ولی نه چندان کارا و یا طراحهای کاملا نصفه نیمه یا اصولا یک مدار بدون کارایی!!! کار ما بهرحال به این شکل نبوده و نیست.
بحث قیمت ردیاب 35 هم دقت کنین اصلا به این موردی که پیش اومده ارتباط زیادی نداره! ما الان طبق آمار رسمی کشور سالی حدود 40 درصد تورم داریم! همه هزینه ها در حال افزایش هست. درسته برای همه ما اینجوره اما خب شما در هر کاری هم ببینین کسی که خدماتی عرضه میکنه به ناچار باید حساب این چیزها رو هم بکنه. حالا بحث کارایی ثابت شده ردیاب 35 و موفقیتهایی که باهاش بدست اومده دیگه به نوعی عملکرد این دستگاه رو در عالم ردیابی برای هر خریدار جدیدی تضمین میکنه و ما هم از ابتدا گفتیم که این قیمت در اینده بیشتر خواهد شد. آموزشهای پر ارزش اپراتوری این ردیاب هم در واقع سرمایه گرانقیمتی هست که در حال حاضر عملا در کنار ردیاب 35 قرار گرفته و هر خریدار جدیدی رو میتونه بسیار بهتر و سریعتر به موفقیت برسونه. تمام این موارد از ابتدا پیش بینی شده بود و به همین لحاظ برای خریداران اولیه قیمتهای بسیار پایینی لحاظ شد و از این دوستان هم واقعا ممنون هستیم که بخصوص در بحث اپراتوری هم به پیشبرد پروژه ردیاب FPL-35 کمک کردن و هم به همه ما کمک شد که در اپراتوری ردیاب که نکات ناشناخته بیشماری داره پیشرفت داشته باشیم.

دوشنبه 13 بهمن1392 - 2:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز و بزرگوار
در مورد کلاهبردار اردبیلی یه موضوعی هم من بگم
یه چند ماه پیش به دایی دوستم یه ردیاب ,یه علی نامی قالب کرده بود اما اون ردیاب که من دیدم یه سیگنال ژنراتور بود که حتی دسته اشم درست و اصولی نبود و کلا به بدنه اتصال داشت و وقتی دست آدم بود برق خفیفی دستو میگرفت گز گز میکرد و سیگنالشم هی تغییر میکرد رو 6 میلیون داده بود و ازشم قول گرفته بود که اگه چیزی با این دستگاه پیدا کرد یه سهمم به اون بده.
این دوستم ازم خواست ببینم تو دانشگاه آزاد که من ام دانشجوی اونجام کسی به نام علی آ (خودشو به این نام معرفی کرده بود ) تو رشته الکترونیک تدریس میکنه یانه که وقتی پرسوجو کردم دیدم همچین نامی استاد نداریم و تو دانشگاه محقق ام که سراسری بود استادی به این نام یافت نشد البته بعدا کاشف به عمل اومد که این شخص اسمش این نیست و پیام نور یکی از شهرستانها حق التدریس هست .این دایی دوستمم چون با این ردیاب نتونسته بود کاری بکنه میخواست پس بده که اونم نمیگرفت که خلاصه تونست 5 میلیو ازش چک بگیره اونم چکی که مال یکی دیگه بود
امروز وقتی تاپیکشو دیدم رفتم ببینم میتونم یه اطلاعاتی ازش براتون گیر بیارم که فهمیدم یی دو هفته پیش یه ردیاب فروخته به یه کارمند بانک اونم با تحقیقی کرده و دیده طرف شیاده پسش داده نمیدونم این همون شخص یانه?
به هر حال امیدوارم هیچ وقت از صداقت و درستکاری انجمن سوء استفاده نشه !چون واقعا آدم های صادقی دارن ادارش میکنن
البته به احتمال زیاد اون جناب کلاهبردار هم الان عضو انجمن هستن امیدوارم کمی وجدان داشته باشن و دست از این کارا بردارن با این زرنگ بازیا(کلاهبرداری) نمی شه به جایی رسید.

دوشنبه 14 بهمن1392 - 5:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بنده در اینجا از استادان عزیز اقامجتبی و اقا حمید کمال تشکر رو دارم و امیدوارم که بتونم در جهت شکر گذاری از محبت این عزیزان در حد توان جوابگو و توانا باشم.
مقوله ی تقلب و کلاهبرداری از این ردیاب بحث کاملا جدی ای هست چرا که غیر از این که افرادی از خرید و فروش این دستگاه ذینفع میشوند مقوله ی دیگری هم هست که میتونه بحث اصلی باشه و اون هم تخریب این ردیاب در اذهان عمومی است که هر فردی میتونه شکل و ظاهر این ردیاب رو به همین صورت بسازه ولی کارکرد و مدار این ردیاب رو یک مورد بی ارزش و به دردنخور بذاره و هدفش تخریب این ردیاب در اذهان عمومی باشه که در این دنیای پر سروصدای فلزیابی و ردیابی در ایران دوست و دشمن هم زیاد داره بنابراین باید فکری اساسی صورت بگیره که جلوی هر سواستفاده ای گرفته بشه

دوشنبه 14 بهمن1392 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود. اولا کمال تشکر وسپاس رو از دو مهندس و مدیرکل محترم آقا مجتبی و آقا حمید رو دارم.. درثانی میخواستم بگم ک این عزیزان باید ی فکری برای این موضوع بکنن، استاد پارسی درست میگن این واقعا دزدی و سو۶استفاده از زحمات و شب نخوابیدنها و نبوغ مخترعین این ردیاب هستش. اینهمه زحمت کشیدن این دوعزیز اونوقت سود حاصله بره توو جیب 4تا کلاهبردار??!!! آیا این انصافه?? وجدان داشته باشید!!! ی چیز دیگه دوستانی ک ردیاب انجمن رو سفارش میدن تازه آقا مجتبی ب خیلیام تخفیف داده، وقتی خدا کمکتون میکنه و ب مال میرسین خواهشا ب فکر مهندس مجتبی و مهندس حمید باشید و زحماتشون رو هرچند مختصر جبران کنید تا اینکه این دو عزیز هم دلگرم باشن و با روحیه شادتری انجمن رو پیش ببرن.. با سپاس فراوان :x

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 14 بهمن1392 - 3:19pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
مهندس حمید امکانش هست این رینگو ردیاب انجمن رو کپی کرده باشه و به بقیه قالب کنه؟
شاید این ردیابی که دارن میفروشن فقط ظاهر و منو هاش شبیه ردیاب انجمن باشه و کارایی اونو نداشته باشه؟

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 14 بهمن1392 - 4:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 40 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure