انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 4:27am

پاسخ به موضوع  [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 کلاهبرداری زیکسل (حامد) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید جان ماشالله بزنم به تخته یه طرفه به قاضی رفتنت بد نیستا
عزیز من من چمیدونستم چه تبلیغاتی برای بینا کرده یا بینا با چه شرایطی ازش خرید کرده که مثلا بخوام ضرر خودمو جبران کنم (هرچند که ضرر نبوده و من خونه ایشون رفتم و میتونستم ببرم تحویلش بدم و پولمو بگیرم) در ضمن من نگفتم روبی ایشون بدرد نمیخوره اتفاقا خوب هم سنس میکرد (من خوشم نیومد ازش، اصلا فرض کنید من با رخش حال نکردم)
من اصلا همون روز اول که نمیدونستم دستگاهی به اسم روبی داره رفتم توباکس بخرم گفتم نقطه زن چی داری گفت روبی بعد هم من دیدمش که باطری نداره ، لوپ نداره ووووو... و من با این شرایط خریدمش
من همیشه رو بازی کردم و اهل زیر رو کشیدن نیستم همه دوستان منو دیوونه خطاب میکنن چرا که حتی دروغ مصلحتی هم نمیگم ولو اینکه باعث ضرر و اذیتم بشه
شک آفته برادر من ، خواهشا شما که مدیر انجمنین همه را با یه چوب نرونین
در مورد چنس هم احتیاجی نبود که من جواب شما را بزارم چون همه بچهای انجمن میدونن که شما این کار را انجام نمیدین
این هم متن خصوصی من و شما در مورد چنس ، که عزیز قبول نکردین و حتی راهنمایی هم کردین منو

amir6m نوشته است:
با سلام
حاجاقا بیا این برد چنسی که ساختیو به من بفروش
میشه؟ :D

حمید نوشته است:
سلام عزیز من. خواهش میکنم این چه حرفیه! :D ایشالا تا فردا شب اطلاعات کامل ساخت رو در انجمن قرار میدم.

amir6m نوشته است:
ولی من که از الکترونیک سر در نمیارم :(

حمید نوشته است:
ای بابا فکر کردم داری شوخی میکنی!؟ پس این لوپها که توی انجمن گذاشتی کار کی بوده؟! :-? :D بهرحال نگران نباش اگر وارد هم نیستی بالاخر یکی برات میسازه. حواست هم باشه کلا با 200 تومن ساخته میشه. ولی صبر کن چند نفر بسازن شاید راضی کننده نبود!

و اما در مورد
خرید کیت!!!!!!!!!!؟؟؟
من کلا یه کیت کامل brn خریدم که اونم داشتم تست میکردم دو سر کابل کواکسیالی که به لوپ زدم اتصال کرد و یه سر بوق شد :))
به هر صورت عزیز صلاح مملکت خویش خسروان دانند اینی که گفتم فرق بین خازن و مقاومت را نمیدونم یه کنایه بود منظور حرفم اینه که سررشته ندارم

عزیز دل در مورد 8000 هم من نگفتم که شما مقصرین ، عرض بنده این بود من ضرر را به جون خریدم ولی غش در معامله نکردم و نیومدم بکنمش تو ساز و کرنا که ای فلانی سرمو کلاه گذاشت یا دستگاهش خوب نیست و چنین و چنان ، چرا ؟؟/ چون دیگه معامله کرده بودم

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

آخرین بار توسط amir6m در پنج شنبه 7 فروردین1393 - 8:17pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 7:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kani نوشته است:

امیر جان جسارتا ؛ اینکه بی اعتمادی داره بیداد میکنه ما مقصریم که بخواید خدارو هم شکر کنید؟
بهتره بیخیال بشید هر وقت آقای زیکسل اومدن در مورد کارهایی که کردن خودشون توضیح میدن. این همه بحث کردن هم نمیخواد!!!

@};- @};- @};-

کانی عزیز بله امثال من و شما باعث بی اعتمادی شدیم
من بحث نکردم و بحثی هم ندارم چون کارره ایی نیستم که بخوام بحث کنم به عنوان یه مشتری رضایتم را اعلام کردم همونجور که دیگر مشتریها نارضایتیشون را اعلام کردن و فقط واقعیت و دیده هام را به اشتراک گذاشتم
آیا سیاست شما اینه که فقط ناراضی ها حق سخن دارن؟؟؟ :|

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 8:10pm
استاد
استاد

حمید نوشته است:
امیر جان با وجود احترامی که برای شما و جاوید عزیز قائل هستم ؛ اما با مختومه اعلام کردن یا حذف این تاپیک اصلا موافق نیستم! توجه داشته باشین تاپیک رو ما شروع نکردیم! خود دوستان تشریف آوردن یکی یکی شکایتشون رو عنوان کردن و تاپیک شروع شد تا به اینجا رسید. حالا بنظر شما درسته ما بیایم تاپیک رو حذف کنیم؟ این کار به چه کسی جز شخص جناب زیکسل ممکنه کمکی بکنه؟ ایشون که کارشون ادامه داره! حالا اگر کارشون رو از اینجا شروع کردن و مسیر جالبی رو هم نرفتن ما چرا باید آب به آسیاب مسیر اشتباه ایشون بریزیم؟؟؟ اگر این کار رو بکنیم که خودمون رو خراب کردیم! مگه ما خودمون همچین روشهایی رو در کارمون داریم که بخوایم از اینجور آدمها به نوعی حمایت کنیم؟! صرف تماس تلفنی و حرفها و ادعاهای زیبا هم چیزی رو ثابت نمیکنه. خیلیها قشنگ و مودب و حتی چاپلوسانه حرف میزنن و نظر مثبت بقیه رو جلب میکنن. اتفاقا این روش کارشون هست برای رسیدن به هدفشون! اما اون چیزی که مشخصه کار به عمل بستگی داره نه به حرف. توی این کار هم هر کسی توقع داره دستگاه دارای کارایی قابل قبول و حداقلی و متناسب با ادعاهای تبلیغاتی رو تحویل بگیره نه اینکه کلا یه چیز بی ارزش و خراب دستش بدن!
جناب امیر شما تصویر بینای عزیز رو مشاهده میکنین؟ ظاهرا خود شما این دستگاه رو برای ایشون فرستادین! حالا چه حسابی بین شما و زیکسل وجود داشته که دستگاه ساخت ایشون باید توسط شما برای بینا ارسال بشه یک مساله دیگست. ولی بنظر شما کدوم سیستم پست یا باربری وجود داره که دستگاهی با اون ظاهر خوب و اون هم ادعا رو تبدیل به این تصویری کنه که شما میبینین؟ مگر اینکه بگیم جناب بینا راست نمیگن! حالا بفرض توی مسیر دستگاه فوقش ضربه ای خورده باشه. آیا این شکلی میشه؟! تمام دل و روده دستگاه در هم هست! مشخصا کیفیت ساخت الکترونیکیش هم چندان بالا نیست و خیلی مسائل رعایت نشدن. حالا این هم به کنار. اون همه قابلیت ذکر شده در توضیحات تبلیغاتی یا مساله لوپ هم ایا بواسطه سیستم حمل و نقل حذف شدن؟! :D اینها مسائلی هست که بالاخره باید روشن بشه! من از سایر دوستان هم خواهش میکنم عکس دستگاهی که از ایشون گرفتن رو بذارن.
بله خیلی دوستان طی چند ماه پیش در خصوصی به بنده فرمودن فلانی توباکس یا دستگاه دیگه برای فروش گذاشته و نظر من رو خواستن. من هیچوقت نگفتم بگیرن یا نگیرن! عرض بنده این بود با توجه به شناختی که دارم از نظر فنی ایشون رو تایید نمیکنم! دوستان حاضر هستن میتونن شهادت بدن. علت تایید نکردن من هم مشخصه! فکر کنم همه میدونن خود ایشون صدها پیغام با من رد و بدل کرد تا توباکسش بخواد راه بیفته! خب اگر ایشون توانایی خوبی داشت آیا نیاز به این همه پیام خصوصی بود؟ ما که همه چیز رو توی انجمن هم توضیح داده بودیم دیگه چه نیاز به توضیحات بسیار جزئی تر در خصوصی بود؟ دلیلیش بطور واضح اینه که ایشون حتی از نظر مونتاژ و شناخت قطعات الکترونیکی هم در سطح پایینی قرار داشت و این یک واقعیته. حالا چطور همچین کسی میتونه دستگاه رو برای دیگرانی که حتی سطح الکترونیکشون بالاتر هست بسازه و با قیمت قابل ملاحظه دستشون بده؟ همین بینای عزیز خودشون بنظر من از نظر الکترونیک الان در سطح بالاتری قرار دارن! حالا زور نداره یک دستگاه اینجوری رو با اون قیمت تحویل بگیرن؟؟
بهرحال ما اینجا نه دنبال کوبیدن هستیم نه ماستمالی کار کسی! هر چی هست باید شفافسازی بشه. اگر هم اشتباهی شده باشه و در حد تهمت بوده باشه مطمئن باشین بنده خودم میام از ایشون معذرت میخوام و حق ضایع شدشون رو بر میگردونم. خیالتون راحت!

درود بر شما
مهندس جان درست ما از الکترونیک چیزی بارمون نیست ولی میتونم تشخیص بدهم که طرف حسابم کی هست و دهانش را که باز میکنه از اول تا اخر حرفش را میتونم بخونم حالا هر کسی با هر طرز تفکر مثبت یا منفی که می خواد باشه.من مهر تایید بر کار شخص زیکسل و یا بر شخصیت وی نزدم و چیزی هم نه ازش حرید کردم و نه قصد خرید دارم که زیکسل بخواد به قول معروف با زبون خوش ما را رام کنه که بتونه سرکیسه ما را بکنه.هر کسی یک نقطه منفی توی شخصیتش داره که براحتی میشه اون را پیدا کرد همه این نقطه منفی را دارند و کسی هم نمیتونه ازش فرار کنه.نظر من در مورد پایان دادن به تاپیک فقط جلوگیری از درگیری بین دوستان هست و زیکسل هم که نمیاد برای این حرفها و این تعداد پستی که زده حتی تره خورد کنه دیگه چرا هی دوستان بیان این وسط و یکی طرفدار اون بشه و یکی دیگه دشمن اونو بخواهند به سر و کله هم بپرند ضرری از محکوم شدن زیکسل و یا نفع زیکسل به من یا امیر نمیرسه که بخواهیم سنگش را به سینه بزنیم و همچنین دست کسی را هم نگرفتیم زیر دام زیکسل کرده باشیم که بخواهیم الان پشیمون باشیم.من که با چند نفر از بچه های سایت تماس دارم و درد همه را میدونم که همه دلشون میخواد یه دستگاه خوب داشته باشند.حالا به نظر شما من به همین سادگی میام و مشوق بچه ها برای خرید از یه نفر که حتی تولیدات اون را برای یکبار هم ندیم تبلیغ الکی و جانبداری از ایشون میکنم. من یکی به امیر اعتماد کامل دارم چون از نزدیک باهاش برخورد داشتم و مدتهاست که با هم در تماس هستیم و مطمعن باشید که اگه یه ذره شیشه خورده توی جلدش بود اولین تماسم با ایشون اخرین تماسم میشد همچنان که با تک و نوکی از بچه های سایت اخرین تماس را داشتم.با این حال در مورد حذف یا ادامه کار تایپیک ما نظرحودمون را اعلام کردیم حالا اگه شما صلاح نمی دونین ما اعتراضی که نداریم. اصلا شما زیکسل و هر کس دیگری را اگه میتونید مشکلی توی کارشون هست را به چهار میخ بکشید چه ربطی به ما داره

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 8:28pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

خیر اینجا همه دارن حرفشونو میزنن
ناراضی ها اومدن شکایت کردن
شما اومدید اعلام رضایت کردید. ولی این وسط ناراضیهارو خطاب کردید که بی انصافی به خرج ندند و با آبروی ایشون بازی نکند و زیکسل کارشونو برای شما درست انجام داده.
دلیل نمیشه که کار بقیه رو هم درست انجام داده باشه!!!

ناراضی ها هم حق دارن بیان دفاع کنند. در این صورت خودش باید بیاد توضیح بده همین.
#:-s

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 8:30pm
مدیر کل
مدیر کل

بله بنده هم با جناب کانی موافقم!
امیر جان این بحثها فایده نداره. البته که شما هم اگر راضی باشین باید حرفتونو بزنین که زدین و کسی هم مانع نشد! ولی ادامه داستان که حدیث و ارشاد ما باشه مبنی بر اینکه حق رو ناحق نکنیم و آبروی کسی رو نبریم به هیچ وجه به جا نبود! بنده هم چیزهایی گفتم که ازش اطلاع داشتم. کما اینکه عرض کردم سایرین هم نظرشون رو بگن و عکس دستگاه مربوط به این شخص رو هم بذارن! ولی شما دیگه نباید مساله رو شخصی کنین و به این انجمن یا مدیر بودن بنده ربطش بدین! بنده کجای حرفم از نگاه مدیریتی بوده؟! شما یک بار دیگه قشنگ همه صحبتها رو بخون و فرض کن یک کاربر عادی ولی مطلع داره حرفشو میگه. چه ایرادی درش هست؟ کجاش توهینی وجود داره؟ شما اگر از نزدیک ایشون رو دیدی یا تلفنی صحبت کردین ؛ من بیش از 6 ماه حداقل هر روز از طریق ایمیل و خصوصی باهاشون در ارتباط بودم! چه منفعتی ممکنه در این حرف باشه که بخوام راست نگم؟! پس اگر در مورد سطح علمی و فنی ایشون نظر میدم کاملا آگاهانست!
حالا هم جای این حرفها نیست. هر کسی از کاربران شناخته شده انجمن (نه کاربر جدید!) در صحت یا رد کار ایشون مدرکی داره در این تاپیک عنوان کنه. خواهشا مسایل حاشیه ای نامربوط رو به میان نکشین.

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 9:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

واااااااااااای حمید جان به خدا دیوونم کردی ~X( ~X( ماشاالله ولکن هم نیستی :))
بابا به پیر به پیغمبر من روی سخنم با شما نبود و ارادت من نسبت به شما قلبیه چرا اینجوری برداشت میکنی بابا جان منم احساس کردم شما دارین به من تیکه میندازین و من هم دنبال برائت خودم بودم
من که اعلام کردم بنده دارم مفت و مجانی از انجمنی که شما زحمتش را میکشین استفاده میکنم و شما حکم صاحب خونه را دارین واسه من ، اگر هم توی حرفام چیزی بود که باعث آزرده خاطر شدن شما دوست عزیز شده مطمعا باشید قصد سوء نبوده و اشتباه برداشت کردین
اصلا عیدت مبارک :-* :-* :-* @};-
من دیگه حرف نمیزنم

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 9:48pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. عید شما هم مبارک! :ymhug: :D

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر همگی
چه خبره اینجا بابا همه که سواره هستید من که پیاده هستم چکار کنم
یه قانون تو دبی هست که در صورت دعوا بدون پرسیدن دلیل هر دو طرف 50 درهم جریمه میشوند
یک سوال از دوستان دارم هزار بار رفتید و مغازه یه چیزی خریدید آیا بعد از ناراضی بودن رفتید و با فروشنده دعوا کردید و بهش گفتید پولم را پس بده؟
به عنوان مثال بینا جان شما چرا قبل از خرید حداقل عکس یا فیلم دستگاه را از زیکسل نخواستید قطعا شما هم مقصر بودید اگر در خرید دقت میکردید این اتفاقات نمی افتاد
من زیکسل را ندیدم و هیچ نسبتی هم با اون ندارم و نه خود اون هستم فقط طرفدار حق هستم
من نمیدانم چه دلیلی داره که سر کوچکترین مسایل دوستان وقت میزارند و به مشاجره بیهوده می پردازند
هر تایپک میری تا ده صفحه دعوا داره
نمیدونم اینجا انجمن دعواست یا ف ل ز ی ا ب به خدا خسته شدیم
حمید خان از شما به عنوان مدیر این انجمن خواهش عاجزانه دارم در بعضی مسایل کوتاه بیایید تا این جو از حالت صمیمیت خارج نشه
حیفه که عمرمون این طور تلف بشه
یه خواهش دیگه اینکه اگر صلاح دونستید این تایپک را حذف کنید چون ارزش خوندن نداره و خدای ناکرده نخواد حق کسی این وسط ضایع بشه

به امید سوسوی زرد

جمعه 7 فروردین1393 - 1:16am
مدیر کل
مدیر کل

دوست من مشکل شما و بعضی دیگر عزیزان این هست که از یک سو فکر میکنین بنده یا از سر منافع شخصی یا مساله ای غیر حق و حقیقت و واقعیت با مسائل برخورد میکنم و از طرفی هم اطلاعاتتون در این زمینه کافی نیست! پس اجازه بدین حداقل در مورد توباکس ساشو که کاملا به بنده مربوط میشه توضیحاتی عرض کنم.
ببینید در آبان 1391 و قبل اینکه ما اصلا در این انجمن باشیم ؛ شماتیکی تحت عنوان ساشو تی آر توسط آقا مجتبی پیدا شد که ایشون با من مطرح کردن. با اصرار ایشون و چند تن از عزیزان نیازمند که در انجمن قبلی در کنار ما بودن و اینجا هم البته هستن ؛ بنده روی این شماتیک بدون هیچ توضیح واضح کار رو شروع کردم و ابتدا فیبرش رو با هر دردسر و عجله ای که بود طراحی کردم. بعد هم در عمل مشخص شد که مشخصات درست لوپ اصلا موجود نیست و نیاز به محاسبه داره که باز هم بنده انجام دادم و مراحل ساخت رو هم اقا مجتبی به انجام رسوندن. خوشبختانه با مهارتی که داشتن تونستن از دستگاه اولیه جواب قابل قبولی بگیرن. بعد اون هم بنده باز روی مدار کار کردم و تلاش ما منتهی به تغییراتی شد که برد مدار اصلی به حتی بیش از 2 برابر افزایش یافت. بسیاری جزئیات دیگه رو هم که مبهم بود روشن کردیم و کل این پروژه شاید حدود 6 ماه به طول کشید تا به جایی برسه که الان شما مشاهده میکنین.
حالا در این بین جناب زیکسل از جمله کسانی بودن که همزمان مشغول ساخت شدن ولی سوالات ایشون در مورد ساخت بسیار ابتدایی و در سطح تشخیص ظرفیت خازن و این مسائل بود که خیلی مشخص نشون میده شخص حتی قطعات متعارف الکترونیک رو هم بدرستی نمیشناسه! لذا ده ها و شاید صدها پیام خصوصی بین من و ایشون رد و بدل شد تا فقط ایشون موفق به ساخت بشه!!! در نهایت هم فکر میکنم اقا مجتبی مشغول ساخت توباکس سوم بودن که تازه جناب زیکسل بعد چند ماه موفق شدن دستگاهشونو راه بیندازن! خب خودتون حساب کنین داستان به چه صورت بوده.
بعد مدت کمی که ایشون بالاخره تونستن جواب بگیرن ؛ ناگهان ادعا کردن که توباکسشون فلز 15 در 15 رو در 3 متر و حتی بیشتر میتونه بخوبی سنس کنه! در صورتی که حساب و کتاب این مدار دست بنده بود و اقا مجتبی هم که خیلی بهتر ساختن ارقام برد برای چنین فلزی مشخص بود که در حد بین 2 و نهایت 2.5 متر بیشتر نمیتونه باشه!
شما در طول تاپیک فعلی توباکس ساشو هم اگر دقت کنین بابت این ادعا خیلی از دوستان از ایشون تقاضای فیلم کردن. از شروع این تقاضاها شاید نزدیک 1 سال میگذره ولی شما کجا دیدین ایشون یک فیلم مشخص از توباکسش گذاشته باشه؟ چه برسه که اثبات کننده ادعاشون باشه!
در زمینه عکس هم ایشون تصاویر زیبایی رو بارها در انجمن گذاشتن که بعدا مشخص شد همه اینها به نوعی تبلیغات بوده! تصویر زیبا درست کردن هم که کاری نداره. ماشالا ایشون هم به فتوشاپ وارد هستن و هم کلا کار گرافیکشون بد نیست و خیلی راحت میشه تصویری رو درست کرد یا لیبل قشنگی رو پرینت گرفت و روی یک جعبه چسبوند و عکس گرفت! این ضمانتی برای کارکرد فنی یک دستگاه بهیچ وجه نیست. ولی بهرحال در دید یک خریدار بسیار تاثیر گذاره!
قبلا هم عرض کردیم ایشون اصلا قرار بود از جانب انجمن توباکسو بسازن و فروخته بشه. در قسمت فروشگاه هم اطلاعاتش هنوز هست! ولی در همون بار اول یک دستگاه ناقص بدون اسکلت و بدون خازن محاسبه شده برای لوپ گیرنده رو بدست مشتری رسوندن که عملا به هیچ دردی نمیخورد چون بنده خودم بارها عرض کردم کیت فلزیاب زیاد ارزشی نداره چه برسه به توباکس که بیشتر مشکلش سر ساخت اسکلتش هست. نهایتا این داستان سبب آبروریزی و پرداخت تاوان به خریدار مربوطه توسط اقا مجتبی شد.
حالا حداقل در مورد توباکس سوال اینجاست ؛ ایشون که مسیر کارشون اون بوده و الان هم میبینین برای چند نفر سر توباکس این داستان به نوعی تکرار شده ؛ چطور توباکسی که در صفحات قبل دیدین رو ساختن؟ آیا روال کارشون تغییر کرده؟ یا شاید شخص واردتری ساخته؟! اگر این باشه که خدا رو شکر! اما ضعف علمی و فنی که نمیتونه به این سرعت جبران شده باشه! ساخت توباکس برای هر فرد واردی واقعا چالش بزرگیه و صرف زمان و دقت زیادی طلب میکنه که در گذشته ما از ایشون ندیدیم.
اینکه شما فرمودین مغازه ؛ اصلا مقایسه درستی نیست. شما حتی یک موبایل رو که در سایتهای اینترنتی با تصاویر متعدد و مشخصات ثابت ملاحظه میکنین وقتی از نزدیک توی مغازه میبینین ممکنه خوشتون نیاد و از خریدش منصرف بشین! چه برسه به اینجور دستگاههای دستساز که صرفا بر اساس یک عکس تبلیغاتی بدون فیلم تست و بدون تست در محل و خیلی پایین تر و ناقص تر از تبلیغاتش بخواد فروش بره! اصولا بر اساس اطلاعات دنیای مجازی نمیشه خرید درستی انجام داد و باید خیلی خوب تحقیق کرد. وگرنه گول زدن خریدار با چند عکس زیبا و ادعاهای کذب و تبلیغاتی توی نت کار سختی نیست.
در ضمن ما اینجا نیستیم دعوا کنیم! اینجاییم که حقیقت بالاخره روشن بشه. در بحث منطقی یا قانع میکنی یا قانع میشی! حالت دیگه ما نداریم. وقتی هم حرفی از حق زده میشه پاک کردن معنی نداره! این تاپیک خواهد بود تا حقیقت هر چه هست مشخص بشه. شما هم اگر ناراحت میشین میتونین این تاپیک رو نخونین! صدها تاپیک و مطلب مفید دیگه در انجمن هست.

جمعه 7 فروردین1393 - 1:52am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
راستش من خودم هرگز دوست نداشتم موضوع به اینجاها بکشه و خیلی ملاحظه زیگسل رو داشتم و حتی از زمان انجمن اقای قاسمی اونو میشناختمش.
تا اینکه دوتا از دوستام برای خرید دستگاه ازم مشورت خواستن و من هم بخاطر بالا بودن قیمت دستگاههای شرکتی پیشنهاد دست ساز بهشون دادم و چون منو وکیل خوشون دونستن من با چند نفر از دوستان صحبت کردم که نهایتا از طرف حامد نشونی سایتش توی خصوصی برام ارسال شد.
منم بهش زنگ زدم و قضیه رو پرسیدم و موضوع رو توضیح دادم و ایشون قبول کردن که ظرف 4 روز توباکسو بفرستن و همون روز بنده پول دوستم رو براش حواله کردم.
حالا بماند که 4 روز شد 45 روز و...
که در خلال این 4 روز اول موضوع نقطه زن مناسب مطرح شد و حامد گفت هزینه اش رو بفرست هر دو رو باهم ارسال کنم که ...
البته اوایل بنده به حامد تاکید کردم که اگه توی فرجه اعلامی نتونی بفرستی ما منصرف بشیم که اصرار کردن من تازه ازدواج کردم و به این پول احتیاج دارم و دست و بالم تنگه و ...
حالا بگذریم که بعد از 2 ماه قبلا هم شرح دادم که چی فرستاد و چی شد. نهایتش در مورد روبی که اعتراض کردم اولش که میگفت من خودم میسازمش ساختش رو انداخت گردن امیر و هزارتا فحش و ناسزا گفت بهش و ...و قرار بر عودت و اصلاح روبی شد که داستانش رو شرح دادم و بعد پیشنهاد داد که دلتا رو بفرسته که من قبول نکردم و آخر هم گفت چنس کامل برام میفرسته که اونم دبه کرد و قرار بر عودت پولش شد که الان حدود 3 ماهه بلاتکلیفه و هی میگفت زنم پا به ماهه و بیمه نداره و هزینه بیمارستان و ...
اینا رو گفتم که دوستان فکر نکنن کسی با کسی غرض شخصی داره و خداییش من قصدم کمک به حامد بود ولی ایشون سوء استفاده کردن.
حالا به قول مهندس حمید عزیز چی میشد کار حامد درست بود و همه دوستان ازش راضی میشدن و تبلیغش هم میکردن و ایشون هم با پول حلال گذران زندگی میکرد؟؟؟
ضمنا عکس توباکسی هم که فرستاد فردا میزارم تا خود شما ها قضاوت کنین.
یکی هم در مورد هزینه ارسال که توی سایت نوشته بود ارسال رایگان که در همه موارد بخاطر پس کرایه کردن بسته بنده پول باربری رو پرداخت کردم که چیزی حدود 100 هزارتومان شده.
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 9 فروردین1393 - 10:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure