انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 3:23pm

پاسخ به موضوع  [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 کلاهبرداری زیکسل (حامد) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید جان اینجا که دنیای مجازیه ، توی دنیای واقعی هم تا حالا هیچ کسی از من دروغ نشنیده

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 6:24pm
مدیر کل
مدیر کل

نه من همچین جسارتی نکردم! عرض من این بود که خیلی عجیبه مگه میشه سطح کار ایشون تا این حد متغیر باشه که یک دستگاه رو در حد جگر زلیخا بسازن و یکی رو اینجوری؟! :D حالا شما درسته دستگاه رو از ایشون گرفتین ولی ساختش معلوم نیست کار کی باشه. اون چیزی که من از ایشون میشناسم بعید میدونم کار خودش باشه. وانگهی اگر اینجوری میساخت که ما از خدامون بود بصورت رسمی از طرف انجمن این کار رو انجام بدن! در فروشگاه هم دقت کنین نزدیک 1 سال پیش داستان به همین صورت بود. اما ایشون دز سطح خیلی پایینی کار کرد که در همون بار اول آبروی ما رو به خطر انداخت و در انتهای اون تاپیک هم دقت کنین بنده ذکر کردم که دیگه از طرف انجمن بصورت رسمی توباکس ارائه نمیشه.
در واقع کنتاکت اگر شد سر همین مساله شد! تا قبلش هیچ مشکلی وجود نداشت. دلیلی هم برای مشکل نبود. حتی بحث پول و این چیزها هم نبود! فقط بحث کیفیت کار ایشون و کار بسیار سطحی که اکثر بچه های انجمن میتونستن بهترشو انجام بدن!

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نمیدونم چی بگم
شما عزیز مایی حمید جان :ymhug:

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 6:53pm
استاد
استاد

amir6m نوشته است:
حمید جان اینجا که دنیای مجازیه ، توی دنیای واقعی هم تا حالا هیچ کسی از من دروغ نشنیده

درود بر امیر بزرگ
امیر جان حرفهای شما بدون تصاویر هم نزد ما سند بوده و هست و خواهد بود منم در تماس تلفنی که با زیکسل داشتم نکته منفی در صحبتی که با هم داشتیم من یکی ندیدم حالا اومد و اون پست زد و تند روی کرد و پای مسایل شخصی بین خودش و اقا مجتبی را وسط کشید را من هیچوقت نمی پسندم و همینطور نارضایتی بعضی از خریدارن از ایشون قابل تامل هست که ایا واقعا دستگاههای که به مشتریها تحوبل داده شده همه معیوب هستند وفقط دستگاهای که برای امیر فرستاده سالم هستند و یا واقعا مشتریها دارند کم لطفی میکننددر هر صورت مسعول خرید دوستان سایت نبوده و سایت طرف حساب انها نیست دیگه خود دانند زیکسل که فروشنده هستند و نیازی نیست که این تایپیک ادامه پیدا کنه و تکرار مکررات بشه و احیانا بعضی دوستان الکی به هم اعتراض کنند و با عث بشه تشنج توی سایت مجددا به راه بیوفته. در کل این تاپیک مخنومه اعلام بشه منطقی تر هست

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 7:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
جاوید دوست داشتنی شما همیشه به بنده لطف دارید و این از بزرگواری و منش نیکوی شماست ، جنابعالی در قلب من جای دارید
شما میدونید که من سعی میکنم همیشه از حاشیه دوری کنم و زیاد توی بحثهای اینجوری دخالت نکنم و بیشتر شنونده باشم تا گوینده
اما خدا میدونه دلم برای زیکسل سوخت که اینجوری یه طرفه کوبیدنش و خواستم حق مطلب را ادا کنم ، چرا ؟ برای اینکه من هیچ خلف وعده و هیچ ایرادی از کار ایشون نتونستم بگیرم ، البته نمیتونم به جای دیگر دوستان اظهار نظر کنم ، چی بگم شاید واسه دوستان دستگاههای زیکسل مشکل داشته یا به قول بینا هر دو دفعه شکسته بوده که واسش فرستاده بوده در صورتی که برای بار دوم میگم دستگاه روبی را من از زیکسل گرفتم ولی نخواستمش ایشون هم به من گفتن که واسه بینا ارسالش کنم ومن به شخصه روبی را واسه بینا و از شهر خودم به تیپاکس دادم و نهایت دقت و تاکید شد که خدایی ناکرده دستگاه آسیب نبینه ، الله اعلم شاید هم اشکال از من یا تیپاکس بوده
من بازم میگم که حمید جان این انجمن متعلق به شماست و من و امثال من مهمان ، شما بهتر میدونید که با هر کدام از مهمانها چه برخوردی داشته باشین و چی به کی بگین ، پس مجددا فکر نکنین روی سخنم با شماست @};-
در مورد اینکه این موضوع مختومه اعلام بشه من هم موافقم چون این موضوع داره به آبروی یک انسان ضربه میزنه
من از بردار عزیز حمید خواهش میکنم این تاپیک را حذف کنن
همونجور که همه میدونیم شما زیکسل را برای فروش دستگاه تایید نکردین
آیا هیچ کدام از ما وقتی میخواستیم از ایشون دستگاه بگیریم با شما مشورت کردیم که الان بیایم توی انجمن و به اصطلاح افشاگری کنیم!!!؟؟
دوستان خوبم شما را به خدا قسم میدم توی زندگیتون سعی کنین گناه دیگران را فاش نکنین و اگر نتونستین و اشکال کسی را برملا کردین حداقل اغراق نکنین و دقیقا موردی که بوده بگین ، کمتر بگین ولی زیادتر نگین
از همه دوستان عذر تقصیر دارم که وقتشون را گرفتم ولی وظیفه انسانیم بود که بیان کنم
@};- @};- @};-

پنج شنبه 6 فروردین1393 - 12:12am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
این مشخصاتی بود که آقای زیگسل در مورد روبی ارتقا یافته نوشته بود.
1- پالس و تصویری دو بعدی و سه بعدی
2- دو سیستم دارد ۱ لایت اسکن فلزات غیر آهنی در بالای خط و آهنی در پایین مثل ماينر
3- از چندین روش تفکیک خیلی خوب استفاده شده
4- دستگاه همراه با باطری و شارژر و لوپ ۱ در ۱ و لوپ ۴۰ سانتیمتر همراه با بند آویز میباشد
5- سیستم پالس و تصویری سه بعدی- با خروجي لپ تاب
6- سي دي نرم افزار سه بعدي براي كامپيوتر
7- راهنماي تنظيم و استفاده
اينم عكسی که توی جعبه ارسالی گرفتم
اینم عرض کنم که لوپش فقط یک سیم پیچ 25 سانتی معمولی بدون قاب و دسته و ...
بدون باطری
بدون شارژر
بدون آویز یا کیف
بدون تفکیک
بدون لوپ 1 متری
بدون خروجی لپ تاب و حالت 3 بعدی
بدون نرم افزار و ...
بدون راهنمای استفاده و تنظیم و ...
و صد البته وقتی نگاش کردم دیدم السیدی مثل عکس رو هواست- کلیدها وصل نیستن و دستگاه با وصل به باطری اصلا سنس نداره و ...
بهرحال وقتی دیدم بسته از شهر ... ارسال شده بهش زنگ زدم که آقا این چیه فرستادی هزار تا بدو بیراه و فحش نصیب فرستنده کرد و گفت من گفته بودم کامل باشه و ...
نهایتا گفت بفرستم تا درستش کنه پس بفرسته و منم فرستادم و الان حدود 4 ماهه که هنوز قرار اصلاح کنه و با مشخصات بالا ارسال بکنه و آخرش هم 3 ماه قبل قرار شد پولشو پس بده که هنوز قراره پس بده و...
ضمن اینکه از اون زمان تا حالا ایشون شدن سواره و ما پیاده و...
ياحق
@};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 1:55pm
مدیر کل
مدیر کل

امیر جان با وجود احترامی که برای شما و جاوید عزیز قائل هستم ؛ اما با مختومه اعلام کردن یا حذف این تاپیک اصلا موافق نیستم! توجه داشته باشین تاپیک رو ما شروع نکردیم! خود دوستان تشریف آوردن یکی یکی شکایتشون رو عنوان کردن و تاپیک شروع شد تا به اینجا رسید. حالا بنظر شما درسته ما بیایم تاپیک رو حذف کنیم؟ این کار به چه کسی جز شخص جناب زیکسل ممکنه کمکی بکنه؟ ایشون که کارشون ادامه داره! حالا اگر کارشون رو از اینجا شروع کردن و مسیر جالبی رو هم نرفتن ما چرا باید آب به آسیاب مسیر اشتباه ایشون بریزیم؟؟؟ اگر این کار رو بکنیم که خودمون رو خراب کردیم! مگه ما خودمون همچین روشهایی رو در کارمون داریم که بخوایم از اینجور آدمها به نوعی حمایت کنیم؟! صرف تماس تلفنی و حرفها و ادعاهای زیبا هم چیزی رو ثابت نمیکنه. خیلیها قشنگ و مودب و حتی چاپلوسانه حرف میزنن و نظر مثبت بقیه رو جلب میکنن. اتفاقا این روش کارشون هست برای رسیدن به هدفشون! اما اون چیزی که مشخصه کار به عمل بستگی داره نه به حرف. توی این کار هم هر کسی توقع داره دستگاه دارای کارایی قابل قبول و حداقلی و متناسب با ادعاهای تبلیغاتی رو تحویل بگیره نه اینکه کلا یه چیز بی ارزش و خراب دستش بدن!
جناب امیر شما تصویر بینای عزیز رو مشاهده میکنین؟ ظاهرا خود شما این دستگاه رو برای ایشون فرستادین! حالا چه حسابی بین شما و زیکسل وجود داشته که دستگاه ساخت ایشون باید توسط شما برای بینا ارسال بشه یک مساله دیگست. ولی بنظر شما کدوم سیستم پست یا باربری وجود داره که دستگاهی با اون ظاهر خوب و اون هم ادعا رو تبدیل به این تصویری کنه که شما میبینین؟ مگر اینکه بگیم جناب بینا راست نمیگن! حالا بفرض توی مسیر دستگاه فوقش ضربه ای خورده باشه. آیا این شکلی میشه؟! تمام دل و روده دستگاه در هم هست! مشخصا کیفیت ساخت الکترونیکیش هم چندان بالا نیست و خیلی مسائل رعایت نشدن. حالا این هم به کنار. اون همه قابلیت ذکر شده در توضیحات تبلیغاتی یا مساله لوپ هم ایا بواسطه سیستم حمل و نقل حذف شدن؟! :D اینها مسائلی هست که بالاخره باید روشن بشه! من از سایر دوستان هم خواهش میکنم عکس دستگاهی که از ایشون گرفتن رو بذارن.
بله خیلی دوستان طی چند ماه پیش در خصوصی به بنده فرمودن فلانی توباکس یا دستگاه دیگه برای فروش گذاشته و نظر من رو خواستن. من هیچوقت نگفتم بگیرن یا نگیرن! عرض بنده این بود با توجه به شناختی که دارم از نظر فنی ایشون رو تایید نمیکنم! دوستان حاضر هستن میتونن شهادت بدن. علت تایید نکردن من هم مشخصه! فکر کنم همه میدونن خود ایشون صدها پیغام با من رد و بدل کرد تا توباکسش بخواد راه بیفته! خب اگر ایشون توانایی خوبی داشت آیا نیاز به این همه پیام خصوصی بود؟ ما که همه چیز رو توی انجمن هم توضیح داده بودیم دیگه چه نیاز به توضیحات بسیار جزئی تر در خصوصی بود؟ دلیلیش بطور واضح اینه که ایشون حتی از نظر مونتاژ و شناخت قطعات الکترونیکی هم در سطح پایینی قرار داشت و این یک واقعیته. حالا چطور همچین کسی میتونه دستگاه رو برای دیگرانی که حتی سطح الکترونیکشون بالاتر هست بسازه و با قیمت قابل ملاحظه دستشون بده؟ همین بینای عزیز خودشون بنظر من از نظر الکترونیک الان در سطح بالاتری قرار دارن! حالا زور نداره یک دستگاه اینجوری رو با اون قیمت تحویل بگیرن؟؟
بهرحال ما اینجا نه دنبال کوبیدن هستیم نه ماستمالی کار کسی! هر چی هست باید شفافسازی بشه. اگر هم اشتباهی شده باشه و در حد تهمت بوده باشه مطمئن باشین بنده خودم میام از ایشون معذرت میخوام و حق ضایع شدشون رو بر میگردونم. خیالتون راحت!

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 4:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
خدا را صد هزار مرتبه شکر که توی این انجمن بی اعتمادی داره بیداد میکنه
من عرض کردم وظیفه انسانیم بود چیزی را که واسه من ارسال کرده و ازش راضی بودم بگم
حالا خود من شدم آدم بده
آقا میخوای حذف کن میخوای حذف نکن اصلا به من چه که دارین کم کم انگ همکاری با زیکسل به من میزنین من توی الکترونیک فرق مقاومت را با خازن نمیدونم چیه و خدا را شکر هیچ احتیاجی به اینجور قضایا ندارم که بخوام از این راه واسه خودم درآمدزایی کنم
در مورد این که فرمودین ظاهرا خود شما این دستگاه رو برای ایشون فرستادین! حالا چه حسابی بین شما و زیکسل وجود داشته که دستگاه ساخت ایشون باید توسط شما برای بینا ارسال بشه یک مساله دیگست
برای بار سوم عرض میکنم
بنده روبی و توباکس را از آقای سید حامد (zixelll) خریداری کردم ، قابل به ذکر است که شخصا به شهر ایشان رفته و از دست خود ایشان دستگاه های مورد نظر را گرفتم و به شهر خود باز گشتم و در روزهای بعد از آن به دلیل اینکه از دستگاه روبی خوشم نیامد ، طی تماس تلفنی که با آقای زیکسل داشتم اعلام نمودم که بنده روبی را نمیخواهم و ایشان فرمودند که اشکال ندارد و اگر برای من زحمتی نیست دستگاه مورد نظر را برای جناب آقای بینا ارسال کنم و من نیز چنین کردم .... پـــــــــــــــــایــــــــــــــــــان
آقا اون تیکه را کتابی نوشتم گفتم شاید زبون من را کسی متوجه نشه
در مورد چیزی که بینا در مورد روبی نوشتن من حرفهای ایشون را تایید میکنم که دستگاه روبی که من از زیکسل گرفتم بدون باطری و لوپ و دسته و و و و .... بود خود دستگاه بود و یه سیم پیچ به عنوان دیسک و من همون را برای بینا ارسال کردم (فقط دستگاه و سیم پیچ، بدون باطری)
البته ناگفته نمونه من روبی را با همین شرایطی که دیدم قبول کردم و خریدم و بینا نسبت به تبلیغات و غیر حضوری خرید کردن که من به چند و چون خرید ایشون از زیکسل واقف نیستم که قرار بوده دستگاه را چطوری و با چه امکاناتی برای ایشون ارسال کنه و این مساله حضور خود زیکسل را میطلبه که توضیح بدن ، خدا را شاهد میگیرم بینا جان که بنده دستگاه را سالم فرستادم حالا اگر ال سی دی و دیگر قطعاتش کنده بنده بی تقصیرم ولی اگر احساس میکنین مشکل از طرف بنده بوده شماره حساب بدین و مبلغ خسارت را اعلام کنین تا به حسابتون واریز کنم
در ضمن حمید عزیز بنده اگر الکترونیک بلد بودم پیشنهاد خرید چنسی که همون اوایل استارت موضوع ساختین را به شما نمیدادم
اگر الکترونیک بلد بودم 3700000 پول بی زبون نمیدادم به یکی از دوستان انجمن بابت دستگاه epg 8000 که یه النگوی بزرگ طلا را از 10 سانتی هم سنس نکنه و دم نزدم چون دیگه خریده بودمش و دندم نرم همون اول چشمم را باز نکردم و ضرر را به قیمت از دست دادن دوست شفیقم خریدم پس لزومی نداره که با کنایه صحبت کنین و به در بگین که دیوار بشنوه ، بنده که بچه نیستم ، 37 سالمه و میفهمم کی به کیه و چی به چیه
باز هم تاکید میکنم من به وظیفه انسانی و وجدانی خودم عمل کردم و دیگه حرفی ندارم چه در مورد زیکسل بدتر از این بگین چه تبرئه بشه
راستی بینا جان جواب پیام خصوصیت را اینجا میگمداداش که واسه همه قابل رویت باشه
عید شما هم مبارک عزیز دل و امیدوارم شما هم توی تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشین
من توباکس و روبی را 1000000 تومان از ایشون خریدم که به جبران پس فرستادن روبی بعدها چنس را برای من ساخت که خیلی ازش راضیم ، در مورد نحوه کار با توباکس هم به روی چشم سعی میکنم به زودی فیلمی از نحوه تنظیمش واست بگیرم و ارسال کنم ، هرچند که تنظیم خاصی نداره
واسه توباکس خودش را که چند تیکه و سر هم میشه و شارژر اتوماتیک
روبی هم که اعلام کردم خود دستگاه بدون باطری و یه سیم پیچ به جای لوپ
شهرم هم همونیه که اعلام کردین ولی خواهشا پستت را ویرایش کن شهر من را حذف کن
ممنونم
@};- @};- @};-

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 5:57pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

امیر جان جسارتا ؛ اینکه بی اعتمادی داره بیداد میکنه ما مقصریم که بخواید خدارو هم شکر کنید؟
بهتره بیخیال بشید هر وقت آقای زیکسل اومدن در مورد کارهایی که کردن خودشون توضیح میدن. این همه بحث کردن هم نمیخواد!!!

@};- @};- @};-

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 6:36pm
مدیر کل
مدیر کل

امیر جان چرا شلوغش میکنی برادر من؟ هر کسی پست شما رو دقیق بخونه متوجه خیلی نکات میشه! بنده اگر عرضم این بود شما با زیکسل ارتباط خاصی دارین که مطمئن باشید در موردش 1 صفحه مینوشتم! :D ولی دیدین که ازش عبور کردم اما ذکرش هم بیمورد نبود و در نوشته های شما هم بیشتر مشخص شد! همینکه شما از کیت روبی راضی نبودین و قطعا میدونستین بدرد نمیخوره ولی برای بینا فرستادین کار درستی کردین؟ یا نه فقط بخاطر نفع خودتون این کار رو کردین؟! وگرنه شما وقتی میدونی اون کیت بدرد نمیخورده و مشخصا اون امکانات ذکر شده رو هم نداشته باید مسالتون رو با خود فروشنده حل کنین نه اینکه حاضر بشین چیزی به این بدرد نخوری رو که خودتون اشاره کردین خیلی از متعلقات ذکر شده رو هم نداشته برای یک بنده خدای دیگری مثل بینا بفرستین که ایشون هم الان دستش به جایی بند نباشه! جالبی قضیه هم اینجاست که شما چطور میتونین چنین معاوضه ای رو انجام بدین ولی بینا نمیتونه بعد چند ماه پولشو پس بگیره؟؟؟!
حالا نمیدونم شما چرا این مساله رو مطرح میکنین که فرق مقاومت و خازن رو نمیدونین؟ مگه کسی به شما حرفی زد؟! عجیبه که شما چنین چیزی رو میگی! بخصوص که هر کسی که چند تا کیت حتی بطور کامل خریده باشه تفاوت ظاهری خازن و مقاومت رو میدونه و اگر هم ندونه از روی چند تصویر یا با یک سرچ چند ثانیه ای کلی تصاویرش رو میتونه مشاهده کنه و متوجه بشه!!!
یادم نیست شما از بنده درخواست چنس کرده باشین ولی اگر هم کردین خوب بود ادامشو میگفتین که بنده به شما یا بسیاری دوستان دیگه که درخواست مشابهی داشتن عرض کردم بنده به دلایل شخصی چنین کاری نمیکنم و فروش هیچ چیزی هم به غیر ردیاب انجمن در حال حاضر ارتباط به انجمن نداره و اگر کسی برای کسی چیزی میسازه یا دستگاهی بین کاربران خرید و فروش میشه مسئولیت کاملش به عهده خودشون هست. لطف کنین پستهای ابتدایی بنده و اقا مجتبی رو در تاپیک خرید و فروش کاربران با دقت مطالعه کنین چون اتمام حجت کردیم برای چنین روزی که شما به کنایه از خرید دستگاه اشکالدار از یک کاربر این انجمن صحبتی نکنین!
چنس اگر خوب در میاد علتش بدون رودربایستی انتخاب هوشمندانه و کار دقیق و بدون حرف و حدیث بنده بوده که باعث میشه اکثر ساخت های این مدار خوب جواب بده! وگرنه چرا این مساله شامل بسیاری از مدارات دیگه نمیشه؟!
در مورد دستگاه 8000 هم که همه میدونن ساخت اقای صفایی هست و اقا مجتبی هم یک نمونشو داشتن و دستگاه بدی هم نیست و کارایی داره. حالا اون نمونه ای که شما از یک کاربر خریدین حتما مشکلی داشته که عرض کردم مسئولیت این مسائل به عهده خود شماست. ما اگر هم میخواستیم کنترلی داشته باشیم در توانمون نبود. برای همین روز اول تذکرات لازم داده شد.
در مورد توباکس هم باز عرض میکنم. تصاویری که شما گذاشتین بنده تا حالا ندیده بودم! در واقع حتی تصاویری که خود ایشون از دستگاهش تبلیغ میکرد از نظر تصویری هم خیلی پایین تر از این بودن. ولی دستگاههایی که در واقعیت به دست بعضیها رسیده از حد همون عکس هم خیلی پایین تر بوده. حالا داستان این تفاوت ها چیه بالاخره مشخص میشه. لذا از همه دوستان عزیز که احتمالا توباکس از ایشون خریدن خواهش میکنم تصویرشو اینجا بذارن که شفافسازی بشه. اگر ساخت ایشون به این خوبی بوده باشه خب گذاشتن تصویر به نفع ایشون هم هست. در هر صورت داستان بیشتر روشن میشه. فکر نمیکنم خواسته من جز کمک به روشن شدن حقیقت فایده دیگه ای داشته باشه!

پنج شنبه 7 فروردین1393 - 6:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure