انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 2:36am

پاسخ به موضوع  [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 کلاهبرداری زیکسل (حامد) 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان عید همه مبارک ان شاا...
راستش وجود اینگونه تاپیکها در جهت معرفی کلاهبرداری افراد شیاد خیلی ضروریه و باعث میشه خیلی از دوستان در دام این افراد نیافتن.
در مورد زیگسل(سید حامد حسینی رستمی) هم باید بگم واقعا انسان پستی هستن و اینو با مدرک و مستند عرض میکنم.
انسان در مقام انسانیت باید حیطه انسانی خودش رو حفظ کنه و صد البته کسی که لقب سید هم یدک میکشه.
در مورد حضور ایشان هم باید بگم حرف مهندس حمید عزیز درسته ایشون با ایدیهای مختلف کماکان در انجمن حضور داره و فقط شجاعت نداره خودشو معرفی کنه.
بنده 27 اسفند با خانواده ایشون هم صحبت کردم که بهش تذکر بدن و این لقمه حروم رو از گلوش دربیارن ولی ظاهرا افاقه ای نداشته.
و نهایتا اینجا کسی قضاوتی نکرده و فعلا آنچه دوستان عنوان کردن حقایقی بوده که رخ داده.
بهرحال من نمیدونم ایشون چطور با این پولهایی که همه براش زحمت کشیدن میخوان زندگی خودش و همسر و بچه اش رو بگذرونه و از عواقبش نترسه. من از همه دوستان میخوام که هرگز ار حق خودشون در مقابل چنین موجوداتی نگذرن و حلالش نکنن.
نهایتا امیدوارم تصمیم عاقلانه و عادلانه ای بگیره و برای همه اعلام بکنه.
یاحق
@};- @};- @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 5 فروردین1393 - 7:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه سوال :
چرا من ازش ناراضی نیستم؟؟
منم ازش دستگاه گرفتم 3 بار ، هر دفعه هم سنگ تمام گذاشتن
من کاری به حمید جان یا دیگر دوستانی که با زیکسل غیر از خرید دستگاه کنتاکت داشتن ندارم و روی سخنم با عزیزانی هستش که ازش دستگاه گرفتن و اینجا هم با آبروش بازی کردن
فکر نمیکنین کمی بی انصافی کردید
میدونید زندگی مثل آفتاب صبح و عصر میمونه و با هر دستی بدین با همون دست پس میگیرین
درسته دنیای مجازیه ولی انصاف و وجدان هم باید مجازی باشه
خداییش نمیدون چی بگم
فقط یه کلمه میتونم بگم و اونم اینکه
متاسفــــــــــــم

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 3:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حكيمى هفتصد فرسنگ در جستجوى حكيمى راه پيمود تا از او هفت پرسش كند ، و چون به او رسيد ، پرسيد : اى حكيم ! آن چيست كه از آسمان، بلندتر است ، از زمين، گسترده تر است ، از دريا توانگرتر است ، از سنگ، سخت تر است ، از آتش، داغ تر است ، از زمهرير، سردتر است و از كوه هاى سر به فلك كشيده، سنگين تر است ؟ آن حكيم گفت : اى حكيم ! حق، از آسمان، بلندتر است . عدل، از زمين، گسترده تر است . توانگرى نفس، از دريا توانگرتر است . دل كافر، از سنگ، سخت تر است . آزمند سيرى ناپذير، از آتش، داغ تر است . نوميدى از رحمت خداى عز و جل، از زمهرير، سردتر است و بهتان زدن به بى گناه، از كوه هاى سر به فلك كشيده، سنگين تر است .

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 3:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
amir6m نوشته است:
حكيمى هفتصد فرسنگ در جستجوى حكيمى راه پيمود تا از او هفت پرسش كند ، و چون به او رسيد ، پرسيد : اى حكيم ! آن چيست كه از آسمان، بلندتر است ، از زمين، گسترده تر است ، از دريا توانگرتر است ، از سنگ، سخت تر است ، از آتش، داغ تر است ، از زمهرير، سردتر است و از كوه هاى سر به فلك كشيده، سنگين تر است ؟ آن حكيم گفت : اى حكيم ! حق، از آسمان، بلندتر است . عدل، از زمين، گسترده تر است . توانگرى نفس، از دريا توانگرتر است . دل كافر، از سنگ، سخت تر است . آزمند سيرى ناپذير، از آتش، داغ تر است . نوميدى از رحمت خداى عز و جل، از زمهرير، سردتر است و بهتان زدن به بى گناه، از كوه هاى سر به فلك كشيده، سنگين تر است .

دوست عزیز شما با زیکسل نسبتی دارید یا خودش هسنید :D :-?

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 4:11pm
مدیر کل
مدیر کل

امیر جان ظاهرا فقط شما راضی هستین. اون هم تا این حد که میگین سنگ تمام گذاشته! پس چرا برای این همه بندگان خدا سنگ ناقص گذاشته؟! :D
حالا لطف کنین اگر ممکنه از این 3 دستگاهی که فرمودین تصویری بذارین که مشخص کنه ایشون در چه سطحی کار رو انجام داده. اگر دنبال احیای حق کسی هستین مدرک نیازه! کما اینکه دیگران مدرک داشتن و حرفشونو زدن و ما هم بر اساس حرف این چند عزیز نظری دادیم. از این گذشته چون بنده شخصا در ساخت مدارات به ایشون کمک میکردم خیلی خوب میدونم سطح فنی ایشون چقدر هست! پس لزومی به تهمت الکی نیست. مگر اینکه بنده رو قبول نداشته باشین که اون حسابش جداست!
بنده هم آدمی نیستم بدون مدرک و سند حرفی بزنم یا نظری بدم. همونطور که در الکترونیک دقت و وسواس دارم که البته واقعا لازم هم هست ؛ در سایر موارد هم قشنگ بررسی میکنم بعد حرف میزنم! حالا ایشون بابت این تاپیک سنگ تمومشون این بود که تشریف اوردن هر چی فحش بود به بنده و مجتبی و خانواده ما هم دادن! حالا مثلا این کارشون درسته یا اون دستگاههای ناقص و بدون کارایی که بدست چند نفر دادن یا اون دستگاههایی که نفرستادن یا بسیار دیر فرستادن؟ اینا میشه سنگ تموم؟ نه نارضایتی صرفا یک نفر ملاک هست و نه رضایت فقط یک نفر نظیر شما! همیشه اکثریت یک مجموعه هست که داستان رو مشخص میکنه نه اقلیت! اگر اکثریت ناراضی بوده باشن میگیم کار درست نبوده. بنظرم مساله بسیار ساده ایه.

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
amir6m نوشته است:

دوست خوبم نه من هیچ فامیلی با زیکسل دارم و نه خود زیکسلم ، اکثر بچه های انجمن منو میشناسن و اصلا هیچ لزومی نداره که به جنابعالی توضیح بدم

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 5:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید جان اشتباه برداشت کردی داداش
من تاکید موکد کردم که درباره کنتاکت شما و دیگر دوستان با زیکسل هیچ نظری ندارم
این برمیگرده به اینکه چی بین شماها اتفاق افتاده و چی رد و بدل شده که بنده در جریان نبودم و اینکه پستی از زیکسل دیدم که به شما توهین شده بود که من به جای ایشون عذر خواهی میکنم و اینکه بین شما قبل از این پست چی گذشته هیچ اطلاعی ندارم
در مورد اعتماد هم عزیز دل من دارم از انجمنی که شما زحمتش را کشیدین استفاده میکنم و دوستای خوبی توی این انجمن پیدا کردم که واسم یه دنیا ارزش دارن ، من آدم نمکدون شکنی نیستم که نمک بخورم و نمکدون بشکنم و شما را چه بخواین چه نخواین یه دوست میدونم ،پس نمیتونم شما را امین و مورد اعتماد ندونم

پیوست:
IMG_۲۰۱۴۰۳۲۶_۱۸۲۹۵۱.jpg

پیوست:
IMG_۲۰۱۴۰۳۲۶_۱۸۲۸۳۷.jpg

پیوست:
IMG_۲۰۱۴۰۳۲۶_۱۸۲۸۲۰.jpg

پیوست:
IMG_۲۰۱۴۰۳۲۶_۱۸۲۸۰۰.jpg

پیوست:
IMG_۲۰۱۴۰۳۲۶_۱۸۲۵۰۳.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 5:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اون یکی دستگاهم واسه دوستم گرفتم خواستین عکس بگیرم بزارم

پیوست:
IMG_۲۰۱۴۰۳۲۶_۱۸۳۱۰۳.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
amir6m نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
amir6m نوشته است:

دوست خوبم نه من هیچ فامیلی با زیکسل دارم و نه خود زیکسلم ، اکثر بچه های انجمن منو میشناسن و اصلا هیچ لزومی نداره که به جنابعالی توضیح بدم

دوست عزیز چرا ناراحت میشی من یه سوال از شما پرسیدم نمیخای جواب بدی مشکلی نیست اصلا حق با شماست :D

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 6:05pm
مدیر کل
مدیر کل

این تصاویر واقعا عجیب هستن! هر چند قسمت بیرونی فقط مشخص هست ولی باز در حد خیلی خوبی کار شده. خیلی بعید میدونم ساخت ایشون باشه. ایشون که از اول قرار بود توباکس رو برای این انجمن بسازه ؛ اگر این مدلی کار میکرد که هیچوقت عذرش رو نمیخواستیم! ولی ایشون حتی یک دهم این تصاویر هم کار انجام نداد و با آبروی بنده و اقا مجتبی بازی کرد! این عین واقعیته.
حالا من از سایر دوستانی که توباکس از ایشون گرفتن خواهش میکنم تصویر دستگاهشونو بذارن یا اگر دریافت نکردن و مشکلی بوده توضیح بدن تا قضیه بیشتر روشن بشه.

چهارشنبه 6 فروردین1393 - 6:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure