انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 7:51pm

پاسخ به موضوع  [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 11  بعدی
 کلاهبرداری زیکسل (حامد) 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ratmehran عزیز متاسفانه ایشون انگار نمیخوان از این کاراشون دست بردارن و دوستان بنده هم مثل شما بواسطه بنده به دام ایشون افتادن و حالا پول اونا رو من دادم و این حامد به بنده بدهکاره ولی منتظرم ببینم خودش مردونه میخواد کاری بکنه یا ...
بهرحال بنده همه اطلاعات تماس و نشونی خونه اون رو دارم و خصوصی خدمتت ارسال میکنم.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 26 بهمن1392 - 12:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
فروشگاه ایران کیت2 هم مثل آقای زیکسل توباکس ساشو با قیمت 1200000تومان داره میفروشه و این تبلیقات براش گذاشته:

دستگاه نقطه زن توباکس با قدرت بسیار بالا و نفوذ بسیار زیاد بالای 6 متر در زیر خاک و حساسیت فوق الاده زیاد به طلا . مس . نقره . برنج . روی . که بیشتر فلزیابهای جهان به این فلزات حساسیت ندارند با تغییراتی که در این دستگاه ایجاد شده اصلا به اثرات زمین و بدن انسان حساسیت ندارد و ثبات بسیار بالایی دارد و با شارژ کامل باطری حدود 5 ساعت مداوم کار میکند در تستهای انجام شده فلز مس 15 در 15 رو توی 290 سانتیمتر میزند که به جرات میشه گفت قویترین توباکس در جهان

اینم شماره تماسشه: *****
بنظر شما اینم کلاهبرداریه؟

یکشنبه 27 بهمن1392 - 7:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله دقیقا مثل خود شما

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 27 بهمن1392 - 9:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
ژنرال دوست عزیزم از بس خندیدم روده بر شدم =)) =))

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 27 بهمن1392 - 11:27pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
بله دقیقا مثل خود شما

=)) =)) =))

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 27 بهمن1392 - 12:05am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان خواهشا باز بحث یک تاپیک رو منحرف نکنین! این تاپیک مخصوص کلاهبرداری جناب زیکسل هست. در مورد سایر کلاهبرداران احتمالی خواهشا در جای خودش صحبت کنین! :-w :D
در خصوص زیکسل هم با این اوصافی که دوستان میگن دیگه قضیه فقط محدود به ارائه دستگاه با ساخت نامناسب و یا ناکارمد نیست. بلکه کار رسما به کلاهبرداری کشیده! بنابراین من خواهش میکنم عزیزان این انجمن حداقل حواسشونو جمع کنن و در دام زبان چرب و نرم و این همه سایت و وبلاگی که ایشون و امثال ایشون دارن نیفتن.
تاجاییکه من ایشون رو میشناسم و خودش هم اشاره کرده بوده ؛ ایشون در اینترنت نسبتا وارد هست و با ایدیهای مختلف در سایتهای مختلف فعالیت داشته و داره و وبلاگهای زیادی هم داره! مواظب باشین با اسم دیگه باز فریبش رو نخورین.
از همه دوستان هم تقاضا میکنم اگر میتونن کاری در زمینه کمک به عزیزان مالباخته انجام بدن کوتاهی نکنن.

دوشنبه 27 بهمن1392 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مهندس حمید راست میگن ما نباید بحث رو منحرف کنیم ..
ولی انصافا این حرف ژنرال 1000تا لایک داشت =))

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 28 بهمن1392 - 4:25am
استاد
استاد

haloo نوشته است:
ژنرال دوست عزیزم از بس خندیدم روده بر شدم =)) =))

درود بر شما
اتفاقا خنده باعث نشاط روح میشه

دوشنبه 28 بهمن1392 - 7:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
جناب ژنرال محترم مثل اینکه تن شریفت میخاره احترام خودت نگه دار منم حرفهای خنده دار زیاد بلدم که موجب شادی و فرح دوستان عزیزت بشه! تهمتهایی که زدی نتونستی ثابت کنی بشین سر جات مزه نریز با نمک! دوست داری مضحکه باشی دیگران از شیرین زبونیت بخندن؟!
استادی که هنوز نمیتونه یه دستگاه بوقی ساده تست کنه ادعاشم زمین و زمان برداشته حالا نشسته مزه میریزه :o)

دوشنبه 28 بهمن1392 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545 نوشته است:
جناب ژنرال محترم مثل اینکه تن شریفت میخاره احترام خودت نگه دار منم حرفهای خنده دار زیاد بلدم که موجب شادی و فرح دوستان عزیزت بشه! تهمتهایی که زدی نتونستی ثابت کنی بشین سر جات مزه نریز با نمک! دوست داری مضحکه باشی دیگران از شیرین زبونیت بخندن؟!
استادی که هنوز نمیتونه یه دستگاه بوقی ساده تست کنه ادعاشم زمین و زمان برداشته حالا نشسته مزه میریزه :o)

سوال کردی جواب دادم دیگه :D

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 28 بهمن1392 - 6:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure