انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 2:53am

پاسخ به موضوع  [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 11  بعدی
 کلاهبرداری زیکسل (حامد) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
پس تو هم ساداتی؟
خوشبحالمون چون منم ساداتم اما رو نکرده بودم.

حال ادمو بهم میریزین بخدا...ادم میاد چرتای شمارو میخونه نمدونه بخنده یا بگریه.خاااااک.
جدیدا هم مد شده بجای اینکه شرمندگی بکشید و معذرت بخایید الکی میایید توجیه میدید

ژنرال عزیز منظورت با کیه؟؟

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 27 دی1392 - 1:51pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون amir6m عزیز که شما هم تجربه خودتون رو بیان کردین. بهرحال بنا هم باید بر همین باشه که نظرات و تجربیات مثبت و منفی همگی منتشر و مشخص بشن تا نتیجه معلوم بشه.
در خصوص برخورد هم فکر نمیکنم مطلبی که شما فرمودین ملاک باشه! خیلی از همین فروشنده ها اصولا با چرب زبانی دستگاهشون رو میفروشن و این از مبانی کارشون هست! اما اگر کسی بیش از حد برخورد خوب نشون داد اتفاقا باید بهش شک کرد! چون اگر دستگاه خودش کارایی بالا داشته باشه لزومی به چرب زبانی غیر عادی وجود نداره.
من اینجا از همه دوستان چه راضی و چه ناراضی خواهش میکنم در جهت مشخص تر شدن قضیه ؛ عکس از داخل دستگاه و یا فیلمی از کاراییش تهیه کنن و قرار بدن تا داستان بیشتر مشخص بشه. حداقل مداراتی که ایشون فروختن همگی مدارات مشخص و عمومی و منتشر شده ای هستن که ما هم کم و بیش میشناسیم و متوجه میشیم. مداراتی مثل توباکس ساشو یا چنس رو هم که کلا بنده کار کردم و به زیر و زبرش آشنایی دارم. نکات خاصی هم اگر پیاده شده که منتهی به کارایی خوب شده کار خود بنده بوده! امثال ایشون فقط مونتاژ میکنن و هیچ کیفیت بالایی هم در کارشون نیست و خیلی ریزه کاریها رو هم رعایت نمیکنن و اخرش این همه پول میگیرن و متعرض خود بنده هم هستن!!! این رو اسمشو چی باید گذاشت؟

جمعه 27 دی1392 - 1:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام دوستان

فقط خواستم پیرو سخنان امیر جان عرض کنم که حق با ایشونه در مورد اینکه یه سری ندیده و نشناخته میان وسط اطاله کلام میکنن من اصلا کاری به اختلافات بین زیکسل و مهندس حمیدو مجتبی ندارم و البته درباب صحت گرفتار مهندس حمید و علم ایشون که بر هیچکس پوشیده نیست من کاملا اعتقاد و اطمینان خاصی نسبت به مهندس حمید دارم ولی بنده چون از یه سری مسائل خبر دارم لذا دوستان خیلی بی انصافیه که نسنجیده و یه طرفه به قاضی میرید من خبر دارم که زیکسل یا حامد دستگاه رو با چه شرایط و قیمتهای منصفانه ای به دوستان داده اخه یه خورده منطقم خوب چیزیه بخدا همه دیگه میدونن که ساخت توباکس چقدر دنگ و فنگ داره و قیمت تمام شده دستگاه هم دیگه کمش 300 تومن اب میخوره ولی شنیدم حامد این دستگاه رو به طرف 300 تومن هم داده و نهایت700 تمون یا بیشتر ولی خدایش خیلی با بچه ها راه اومده حالا اونایم که بلد نیستن با توباکس کار کنن یه بحث جدایی داره و حالا اینکه دستگاه هم ایراد داشته باشه اینم امکان داره بعضا بین دستگاه های دستساز به وجود بیاد ولی قابل حله ولی قضاوت غیر منصافنه عواقب داره دوستان فقط خواستم این نکته رو بیان کنم حالا چه میخاد حامد باشه چه دیگری و این تایید یا رد حامد نیست واقعیتی بود که ن ازش اطلاع داشتم و لاغیر

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 27 دی1392 - 1:55pm

آقای زیکسل هزارچهره مرتیکه ی بیشرف هیچی ندارپررویی ودریدگی هم حدی داره که داری انقدراحت دروغ میگی آدم پست من کی به توگفتم روبی میخوام آدم عوضی من2روزبعدازاینکه 400تومنوبهت داده بودم بهت نگفتم پشیمون شدم پولموپس بده؟چرانمیگی 2ماه الافم کردی آخرشم به اجبارخودت یه اشغال برام فرستادی حالازدی به اسم من که من ازت خواستم روبی بفرستی واقعاًکه ،ازبی ناموس هم بی ناموستره کسی که داره دروغ میگه حالاهرکسی که میخوادباشه من یاتو فرقی نداره خودت میدونی چه کارای پست وکثیفی انجام دادی که داری مغلطه میکنی تف توصورت آدم دروغگو

جمعه 27 دی1392 - 9:29pm

سلام من روح زیکسل هستم :D و اومدم بگم این هادی احمدی خود زیکسله به کلمه (راجعب)در این نوشته ها دقت کنید متوجه میشید! ;)
پیوست:
جالب!!!.PNG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 27 دی1392 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان عزیز . امشب از سر بی خوابی این تاپیک رو کامل خوندم و احساس کردم یه نکته ای رو باید عنوان کنم . روی صحبتم با عزیزانی هستش که با اینکه مدت ها تو این انجمن عضو هستن و به فوت و فن دستگاه ها و روش خرید و نحوه تست هنگام خرید آشنایی دارن ، بازم میرن از کسی که هیچ شناختی ندارن اونم به صورت غیر حضوری و بدون تست و ... خرید میکنن . بنده به هیچ عنوان کار این آقای محترم رو که شوربختانه هم اسم هم هستیم نه تنها تایید نمی کنم بلکه به شدت مذمت میکنم . اما باز هم اونو در فروش دستگاه های آشغال به شما مقصر نمی دونم. این شما بودین که پول بابت آشغال دادین اونم بدون تست و فقط از روی اعتماد . حالا اعتماد به چی خدا میدونه .
و اما در مورد صحبت های این آقا در مورد بی سوادی مهندس حمید عزیز !
هر کسی که چهار تا کتاب خونده باشه و چهار روز تو یه محیط علمی بوده باشه به سادگی و فقط از روی ادبیات و نوشتار کاربران میتونه پی به میزان هوش و سواد و نکته سنجی اون ها ببره که انصافا من که حدود 6 ماهه عضو این انجمنم و هر روز زمان قابل توجهی رو اینجا مشغول مطالعه هستم ، حتی یک بار و تاکیید میکنم حتی یک بار ندیدم توی نوشته های مهندس حمید نشونه ای از کم سوادی یا چیز دیگه ای باشه . خیلی وقتا نکات ریزی که بهش اشاره میکنه از ذکاوت بالا و هوش سرشار این عزیز خبر میده . در حالی که اگر فقط غلط های املایی این جناب زیکسل محترم رو توی یک پست بشمارین ، حدیث مفصلی از دانش انبوه ایشون بیان میکنه .
خوشبختانه من با کمک های بی منت مهندس حمید و دوستان دیگه موفق با ساخت توباکس شدم و ازش راضی هستم . به خاطر داشتن این وسیله هم خودم رو تمام و کمال مدیون مهندس حمید میدونم . اما آقای زیکسل محترم !! به جای قدردانی از استادت داری باهاش اینطوری صحبت می کنی ؟ واقعا شرم آوره . لا اقل اونقدر مرد باش وقتی یه گندی میزنی یه کاری برای جبرانش انجام بده . نه اینکه با ساخت آیدی جعلی hadi ahmadi بخوای تلاش مذبوحانه ای در جهت پاکسازی بر بیای . مدرک این کار سخیف رو هم این پایین گذاشتم .
در ضمن شما هم اگر عرضه داشتین مثل مهندس حمید میرفتین دانشگاه و مهندس میشدین حالا سخت افزار یا نرم افزار یا هرچی . همین که سواد ایشون تونسته تا این حد مفید باشه و گره از کار امثال من باز کنه ، یعنی اینکه مهم نیست رشته تحصیلیش چی بوده . مهم اینه که برآیند دانش ایشون تو این زمینه نتایج شگفت آوری داره .
هیچ کس منو مجبور نکرده بیام اینجا و از ایشون دفاع کنم . من خودم دانشگاهی هستم و الانم با مدرک ارشد مهندسی معدن تو داشگاه مدرسم . اما چون از دردسر ها و مشکلات علم آموزی و امتحان و پایان نامه و ... به خوبی با خبرم ، خیلی بهم بر میخوره کسی با سطح سواد شما بیاد و به یه آدم تحصیلکرده که از قضا نقش استادت رو هم داشته توهین بکنی . چون من میدونم مهندس برای رسیدن به این سطح از آگاهی چی کشیده . من در کنار کار اصلیم که اکتشاف معدنه و چون این کارا هم به نوعی اکتشاف محسوب میشه ، به این کار علاقه مند شدم و به عنوان یه تفریح بهش نگاه میکنم . اما متاسفانه خیلی ها مثل شما دارین از این راه دست به یه تجارت کثیف میزنین و دردآور ترین جای این قضیه اینه که با علم یکی دیگه کسب درآمد کنی و بعد بیای و بهش توهین هم بکنی ! خیلی رو میخواد والا
در هر صورت بعد از این اگر خواستی با آیدی جعلی قربون خودت بری ، حداقل بذار دو ساعت از خروجت با آیدی اول بگذره بعد با دومی لاگین کن نه اینکه فورا بیای و در مدح خودت غزل سرایی کنی . یه نکته دیگه اینکه وقتی از شخصیت اول به شخصیت دوم سویچ کردی ، سعی کن املای نوشته هاتو هم تغییر بدی که یه وقت لو نری . به قول مهندس حمید کلک زدن هم راه خودشو داره ;)

12:49 ساعت ثبت پیام توسط rastak یا همون زیکسل
1:04 ساعت ثبت پیام توسط rastak یا همون زیکسل
1:13 ساعت ثبت پیام توسط hadi ahmadi یا همون rastak یا همون زیکسل

املای کلمه راجعب و ( خا ) هم که تو هر دو مشترکه :-B
فقط مونده یه ذهن خواب آلود که اینارو نبینه .
با درود به همه دوستای عزیزم تو انجمن بویژه مهندس حمید گرامی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 28 دی1392 - 4:26am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

rastak نوشته است:
سلام من زیکسل هستم میدونم این آخرین پست من هست تمام دوستانی که در اینجا لطف به بنده داشتند از طرف حمید و مجتبی کلاه بردار هستند و اول روی سخنم با آقای علی- بینا هست دست عزیز آقای بینا شما اول یک توباکس برات فرستادم بعد گفتی شکسته هست با التماس و درخواست گفتی ندارم بدبختم و.... گفتی 300 تومان با من حساب کن بعد گفتم عیبی نداره یکی دیگه برات فرستاده اونهم به همین آریانا گفته بودی شکسته هست البته دستگاه روبی هم فرستادم گفتی اونهم شکسته مگه من از پشت کوه آمدم که نفهمم شما چه نیتی داری در ضمن 120 تومان از کل مبلغ هم قرار بود بدید ندادید و خوردید و ...

سلام دوستان
بالاخره زيگسل اومد تا از خودش دفاع كنه ولي بجاي اينكه مشكلاتش رو مرتفع كنه كارش رو سخت كرد.
من واسه 2 نفر از دوستام كه به واسطه بنده با محصولات زيكسل اشنا شدن توباكس و روبي رو سفارش دادم و تاريخ واريز پول هم 15 آبان بود كه حامد قرار شده 4 روزه ارسال كنه . 4 روز شد 1 ماه كه فقط توباكسه رسيد و وقتي بازش كرديم من بقدري پيش دوستم شرمنده شدم كه نگو. يك توباكس شكسته بدوم هيچ لوازمي كه توي سايتش نوشته بود كه بلافاصله بهش زنگ زدم كه با هزار عذرخواهي گفت حتما توي بار شكسته و در مورد وسايلش گفت كه حتما شاگرد اتوبوسه برداشته و ... عكس توباكس شكسته رو هم براش فرستادم/ بالاخره قرار شد پس بفرستم تا درست كنه برگردونه.
من بخاطر اينكه هزينه حمل و نقلش زياد نشه يه اتوبوس آشنا پيدا كردم و فرستادم تهران و بنده خدا راننده اتوبوس يك سرويس هم فقط بخاطر اينكه زيكسل بياد بسته رو تحويل بگيره عقب افتاد و چندين ساعت منتظر موند و هرقدر به حامد زنگ زدم يه بهونه اي مياورد و بالاخره به راننده گفته بود ببر سرويس بعدي اومدي پس ميگيرم.
خلاصه راننده آورد و به زيگسل گفتم اقلا توي انجمن يه قسمت هم براي اپراتوري بذار و بهم گفت خودت برو پست بزن و تعريفش كن ولي من بهش گفتم من چيزي كه دستم نيست به دروغ نميتونم كسي رو ترغيب كنم و نهايتا گفتم اگه برات ميصرفه اين توباكس شكسته رو فقط به قيمت قطعات و مونتا‍ژ بهم بده كه خودم درستش كنم . اولش گفت حدود 200 تومان در مياد و قرار شد من 200 تا رو بهش بدم و ايشون واسه دوستم يكي ديگه 1 هفته اي بفرسته.بعدش بهم ايميل زد كه من اشتباه ميكردم فاكتورم 300 هستش . منم گفتم حتما حامد نميخواد كه اينو بهم بده بهش زنگ زدم و گفتم كه اقا من با شما تعارف ندارم و نيازي هم بهش ندارم ولي اصرار كرد كه نه باشه پيشت فقط خورد خورد بده پولشو/
بالاخره بعد از چند روز روبي رو فرستادن كه ديدم آدرس مال زيگسل نيست و البته فقط كيت مونتاژ شده رو داخل 1 جعبه فلزي انداختن و نه ال سي دي و نه كليدها وصل نيست و اصلا باطري و ... نداشت و سنس هم نميكرد و ...
خلاصه باز بهش زنگ زدم و هزار تا بهونه آورد و گفت دوستم قرار بود بفرسته و بهش بد و بيراه گفت و ...
بازم قرار شد روبي رو پس بفرستم براي تعمير كه فرستادم و تا امروز كه خبري ازش نشده.نميونم الان به كي فروخته؟؟؟
البته ناگفته نمونه توباكس دوم رو پس از 1 ماه فرستاد كه متاسفانه كار نميكنه و معيوبه و ... و الان همينجوري انداختم يه گوشه خونه بلا استفاده.
نهايتا بنده مجبور شدم پول 2تا دوستامو از جيب خودم پرداخت كنم تا ببينيم آخرش چي ميشه؟؟؟؟
ضمنا همه ايميلهايي كه با ايشون داشتم و مكالمات ضبط شده تلفني موجوده و بنده نه از ايشون بلكه به هيچ كسي التماس نكردم كه تخفيف بگيرم.و الان اين بابا هستش كه بدهكاره ماست نه بنده.
حالا دوست دارم اين بنده خدا مردونه و اقلا به حرمت يدك سيدي خودش جواب همه رو بصورت واقعي و درست بده نه فقط واسه توجيه خودش.
ياحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 28 دی1392 - 9:42am
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
آقای زیکسل عزیز
قبل از هر چیز باید بگم اینکه انسان بیاد خدماتی رو ارائه کنه و در ازاش پول دریافت کنه اصلا چیز بدی نیست
ولی اگه شخص خدماتی رو که ادعاش رو داره نده اسمش کلاهبرداریه
نمیشه ادعا کرد دستگاه توباکس ساشو رو با برد آنچنانی و ثبات فوق العاده و تفکیک و ... میدید و هنگام تحویلش یه جعبه و 4 تا خازن باشه
فرض کنید مهندس حمید و مهندس مجتبی هم کلاهبردار باشن اصلا عالم و آدم کلاهبردار باشن ! آیا این دلیل منطقیه که شما هم کلاهبرداری کنید؟
تمام دوستانی که از شما خرید کردن بواسطه اعتمادی بوده که در قالب رفاقت توی همین انجمن به شما داشتن و بی انصافیه که پاسخ اعتماد اونهارو اینجوری دادید
دوست عزیز درسته که جامعه ی ما برای تخصص و تحصیلات ارزشی قائل نیست و هیچ پست تخصصی هم متصدی متخصص نداره ولی این دلیلش این نیست که تخصص بی ارزشه و متخصصهامون ناکارامد! دلیلش چیزهای دیگست که اینجا جای بحثش نیست
شما رو چه اصولی تخصصی مثل کامپیوتر -سخت افزار رو مایه مسخرگی و ناکارامدی میدونید؟ تنها علتش اینه که اصلا نمیدونید این تخصص چی هست واسه همین سعی میکنم یه کم اطلاعات بهت بدم که از این به بعد خواستی حرفی بزنی باعث محکومیت خودت نشه:
اینا لیستی از برخی کتبی هست که یک مهندس سخت افزار پاس میکنه البته خیلی دروس رو ذکر نکردم مثل عمومیها که باعث میشه حداقل یه تحصیل کرده مرام و معرفت داشته باشه و املا و انشای درست کلمات رو بدونه:
ریاضی عمومی -1
مبانی کامپیوتر و برنامه سازی
معادلات دیفرانسیل
ریاضی عمومی -2
برنامه سازی پیشرفته
ساختمانهای گسسته
آزمایشگاه کـامپیوتر
آزمایشگاه فیزیک پایه 2
آمارواحتمالات مهندسی
ساختمان داده ها و الگوریتمها
زبان ماشین و برنامه سازی سیستم
مدار الکتریکی -1
ریاضیات مهندسی
مدارهای منطقی
طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی
نظریه زبانها و ماشینها
زبان تخصصی
ذخیره و بازیابی اطلاعات
آزمایشگاه مدار الکتریکی -1
الکترونیک -1
تجزیه وتحلیل سیستمها
مهندسی نرم افزار -1
اصول طراحی پایگاه داده ها
آزمایشگاه سیستم عامل
معماری کامپیوتر
آزمایشگاه الکترونیک -1
الکترونیک دیجیتال
سیگنالها و سیستمها
مدارهای الکتریکی -2
آزمایشگاه نظریه مدارهای منطقی
سیستمهای عامل -1
هوش مصنوعی
طراحی سیستمهایvlsi
مدارهای الکتریکی -2
آزمایشگاه معماری کامپیوتر
ریزپردازنده -1
شبکه های کامپیوتری
انتقال داده ها
سیستم کنترل خطی
آزمایشگاه الکترونیک دیجیتال
کارگاه عمومی
شیوه ارائه مطالب علمی و فنی
طراحی خودکارمدارهای دیجیتال
پروژه نرم افزار
آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری
محاسبات عددی
مبانی تحقیق درعملیات
آزمایشگاه ریزپردازنده
طراحی الگوریتمها
معماری کامپیوتر پیشرفته
حالا به شکل جداگانه چندتا کتاب برات از این لیست انتخاب کردم که هر کسی اینارو بگذرونه توانایی طراحی هر مداری رو داره زیرا که اینا اساس و پایه طراحی مدارها هستند:
آزمایشگاه فیزیک پایه -1
آزمایشگاه فیزیک پایه 2
مدار الکتریکی -1
ریاضیات مهندسی
مدارهای منطقی
طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی
آزمایشگاه مدار الکتریکی -1
الکترونیک -1
تجزیه وتحلیل سیستمها
مهندسی نرم افزار -1
آزمایشگاه الکترونیک -1
الکترونیک دیجیتال
سیگنالها و سیستمها
مدارهای الکتریکی -2
آزمایشگاه نظریه مدارهای منطقی
هوش مصنوعی
طراحی سیستمهایvlsi
مدارهای الکتریکی -2
ریزپردازنده -1
آزمایشگاه الکترونیک دیجیتال
کارگاه عمومی
شیوه ارائه مطالب علمی و فنی
طراحی خودکارمدارهای دیجیتال
پروژه نرم افزار
آزمایشگاه ریزپردازنده
حالا بنظرت کسی با این تخصص نمیتونه یه ردیاب طراحی کنه؟
دوست عزیز آدم توی دانشگاه تخصص میگیره و اساس و رموز یک رشته رو می آموزه که بیاد نوآوری کنه و این مستلزم یک ذهن خلا ق و کارامد و تلاش و صرف زمان و هزینه است و الکی نیست که شما خیلی راحت بگی و بخندی
خوبه آدم وقتی که چیزی رو رد میکنه یه نگاه بکنه بینم صلاحیت این رو داره؟ در غیر اینصورت میشه حرف بیهوده
خارج از تمام این بحثها دانشگاه محل کسب علم و تجربست و یه قرارداد مابین انسانها و این علم و تجربه رو میشه با مطالعه و تجربه در محیطی بغیر از دانشگاه هم کسب کرد البته اونجا دیگه مدرک به آدم نمیدن
ادیسون 2500 تا اختراع ثبت کرد بنظرت توی چندتاش مدرک دانشگاهی داشت؟
حالا مهندس حمید یه اختراع مرتبط با تخصصش داره شما داری مسخرش میکنی و تهمت میزنی ! با چه صلاحیتی
البته این حرف شما توهین به تمام متخصصها و تحصیلکرده هاست برای خود من قابل تحمل نیست و امیدوارم روزی برسه که ما برای تبرعه خودمون دست به دامان دروغ و تهمت و افترا و شخصیت پردازی نشیم
حرف زیاده و البته مجال کم
به همین اکتفا میکنم
ای برادر قصه چون پیمانه است
معنی اندر وی بسان دانه است
دانه ی معنی بگیرد مرد عقل
ننگرد پیمانه را گر گشت نقل
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 29 دی1392 - 6:37am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون کوهیار عزیز :ymhug:
البته مثل اینکه چند درس عوض شده باشه! مثلا به مدارهای واسط اشاره نکردین ؛ همینطور ما تحقیق در عملیات نداشتیم! :D ولی باقیش همینا بود. بهرحال یادش بخیر. :ymsigh: از این حرفها گذشته بیشتر تخصص و تجربه و دانش خارج از دانشگاه هست! محیط دانشگاهی ما بیشتر در حدیه که دید علمی بتونه به آدم بده. وگرنه اون چیزی که منجر به انجام یک کار یا پروژه واقعی میشه در محیط آکادمیک ما به ندرت بدست میاد! ;) :D

یکشنبه 29 دی1392 - 9:17am

سلام به همگی عزیزان میخواستم مطلبی رو عرض کنم حدود 4 ماه پیش به حامد یه توباکس سفارش دادم ایشون گفت 1 هفته طول میکشه گفتم باشه تا 25 روز پیش هر دفعه یه چیزی گفت حتی یک بارگفت فرستادم مگه دستت نرسید گفتم به چه ادرسی دادی گفت دادم باربری گفتم مگه میشه نه تلفن دادی نه ادرس میخوای برسه دست من بعدشم گفت گم شده و باربری گفته خسارت میدم البته میدونستم دروغه ولی به روی خودم نیاوردم گفتم صبر میکنم تا بده چون 1 میلیون پول داده بودم نمیخواستم بحث درست کنم اخرین بار 25 روزه پیش گفت پس فردا میفرستم که من دوباره تماس گرفتم یه نفر گوشی رو بر میداره میگه سیم کارتو پیدا کردم . باور کنید نمی خواستم با ابروش بازی کنم ولی من خیلی صبر کردم و همه دروغ هاشو شنیدم و بروی خودم نیاوردم از شما خواهش میکنم اگه ادرس ازش دارید به من بدید من میخوام تحت هر شرایطی پولمو ازش بگیرم چون از اعتماد همه بچه ها سوئ استفاده کرده باید درسی بهش بدیم که دیگه این کار هارو کنار بذاره . یکی از بچه ها به اسم دوست نوشته بود ادرسشو داره اگه لطف کنه بده من میخوام ازش شکایت کنم اگه کس دیگه ای هست میخواد شکایت کنه پیام خصوصی به من بدین تا هماهنگ کنیم البته ادرسشو میشه از راه های دیگه گیر اورد ولی اگه کسی میدونه لطف کنه راحت تره و ازش ممنون میشم میبخشید وقتتونو گرفتم

جمعه 25 بهمن1392 - 7:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure