انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 9:25am

پاسخ به موضوع  [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 11  بعدی
 کلاهبرداری زیکسل (حامد) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:)) :)) :))

خان جاوید خان ~O) ~O) @};-

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 27 دی1392 - 6:17am

با سلام خدمت اساتید محترم من تازه عضو این انجمن شدم و داشتم از اول این انجمن رو مرور میکردم که رسیدم اینجا من نمیدونم ما چرا اینجوری هستیم یعنی همش فکر میکنیم مردم بد هستند میخواهند کلاه سر ما بزارن و از این حرفها دوستان من هم از آقای زیکسل دستگاه خریدم مثل شما البته 3 ماه پیش اول که دستگاه رو روشن کردم کار نکرد بعد با ایشون تماس گرفتم و جریان رو گفتم و ایشون خیلی منو راهنمایی کرد و در نهایت من دستگاه رو برای ایشون فرستادم که یک نگاهی به دستگاه کنند و دستگاه من پس از ارسال خیلی عالی داره کار میکنه واقعا خدا نکنه ما ایرانیها با کسی بد بشیم دیگه هیچی جلودارمون نیست من اعتقاد دارم آدم باید خودش بد باشه که فکر کنه دیگران هم بد هستند واقعا باید روی بعضی از کارهامون فکر کنیم

جمعه 27 دی1392 - 10:39am
مدیر کل
مدیر کل

جناب هادی احمدی! به فلزجو خوش اومدی. همین اسم و فامیل گذاشتن روی ایدی مشخص کرد که اسم الکی گذاشتی! عزیز من کلک زدن هم راه داره بلد نیستی چرا این کارا رو میکنی؟! :D
در ضمن اینجا کسی چیزی رو فکر نکرد! واقعیتهایی رو که براشون اتفاق افتاد گفتن. شما هم از خودت گفتی که احتمالا تنها مورد فروش موفقیت آمیز ایشون بوده! :D چون همه ما میدونیم ایشون نه مونتاژ رو درست بلده و نه حتی قطعه شناسی! چه برسه به شما راهنمایی خاصی هم بخواد بکنه! یادمون نرفته از ما چه سوالات ابتدایی میکرد! :D حالا اصلا شما از کجا میدونی این زیکسل همون شخصی باشه که شما ازش چیزی خریدی؟! ;)
در ضمن دوست عزیز ؛ بنده به شخصه با ایمیل و خصوصی شاید بیشتر از 6 ماه با ایشون در ارتباط بودم و خودش هم میدونه چیزی نازک تر از گل بین ما رد و بدل نشد به اون خدای احد و واحد! اما وقتی دیدیم اینجا مشغول چه کارهایی هستن و دارن با بضاعت فنی بسیار اندک خودشون کاسبی کلاهبردارانه و با تبلیغات کذب انجام میدن دیگه به نوعی عذرشونو خواستیم و دیگه حتی جواب ایشون رو هم نمیدم! این وسط خود بنده که ایشون مدارات کار شده من رو برده برای فروش گذاشته و متاسفانه با ساخت خراب و معیوب همون مدارات وجهه کار ما رو هم خراب میکنه ؛ جزو اصلی ترین شاکیان ایشون هستم! حالا شما بگو فکر دارم میکنم! نه عزیزم عین این نکات واقعیتی بوده که رخ داده! شما هم اگر دستگاه از ایشون خریدی که بالاخره! راه افتاده خوشحال باش! وگرنه بقیه برای شکایت دلیل دارن.
دیگه هم از این ایدیها نساز! ;)

جمعه 27 دی1392 - 11:00am

سلام من زیکسل هستم میدونم این آخرین پست من هست تمام دوستانی که در اینجا لطف به بنده داشتند از طرف حمید و مجتبی کلاه بردار هستند و اول روی سخنم با آقای علی- بینا هست دست عزیز آقای بینا شما اول یک توباکس برات فرستادم بعد گفتی شکسته هست با التماس و درخواست گفتی ندارم بدبختم و.... گفتی 300 تومان با من حساب کن بعد گفتم عیبی نداره یکی دیگه برات فرستاده اونهم به همین آریانا گفته بودی شکسته هست البته دستگاه روبی هم فرستادم گفتی اونهم شکسته مگه من از پشت کوه آمدم که نفهمم شما چه نیتی داری در ضمن 120 تومان از کل مبلغ هم قرار بود بدید ندادید و خوردید و شخص دوم آقای ظهیری شما خیلی غلط کردی فوحش ناموس برای من میفرستی کثافت مگه من به شما نگفتم رو بی شما هم گفتی بفرست و من چن یک دفعه کلاه سرم رفته بود گفتم درش رو باز نکن که کردی و من بازهم گفتم عیبی نداره بفرست بیاد من جاش یا توباکس بفرستم یا چنس و خودت قطع کردی شما هم گفتی بد بختم بیچاره هستم و.... 400 تمان دادی گفتی بقیش هم 20 روز دیگه میدم من هم قبول کردم واقعا که شخص سوم جناب علی خان ایشون هم یک توباکس خریدند و از ثباتش صحبت کردند و ناراضی بودنند که من یک دستگاه کامل دلتاپالس مجانی برایشان ارسال کردو البته 1 سال پیش و آقای کلاه برداران حمید و مجتبی آقای مجتبی البته من شاگرد شما هستم خدانکنه من مثل شما باشم مجتبی مگه من با شما نیامدم خرید و بعد از صبح تا ساعت 10 شب کمکت کردم حتی انقدر بدبخت هستی که یواشکی رفتی ناهار خوردی که یکوقت من نیام پول ناهارت زیاد بشه در ضمن من با شما بودم و خرید کردیم قیمت ردیاب آشغالتون بیشتر از 30 هزار تومان نمیشه منی که کلی کمکتون کردم چرا یک 1000 تومانی تخفیف ندادی من تا الان 10 نفر ایمیل دادند که از ردیاب آشغالتون ناراضی هستند چرا پس جوابشون رو نمیدی در ضمن دوستت تراشکاره گفت بهش بگو براش عرق گذاشتم کنار بیاد ببره و کلاهبردار بزرگ حمید شما اخراجی از سایت ایرانپالس و سایت مهدی قاسمی رشته اصلی کامپیوتر و نرم افزار یادمه بخاطر خدا کار میکردی چی شده بوی پول به دماغت خورده مجتبی میگفت 60 درصد از 1000000 تومان مال شماست و40 درصد مجتبی کاری ندارم این ردیاب همون ردیاب مهدی قاسمی هست با کمی قر و فر یادمه توباکس رو من نزدم برای انجمن چون میگفتید 800 تومان مال تو و مجتبی 200 تومان زیکسل به قول معروف کار کردن خر و خوردن یابو حالا کسی دفاع میکنه آتیشی نشو منهم خیلی حرفها دارم بزنم چرا خط موبایلتو به کسی نمیدی چون میترسی اتفاقا کارهای شما کلاهبرداری آقای نسبتا محترم شما حرف مفت میزنی چون خودتون مشگل دارید پس خواهش میکنم دم از وفا و معرفت نزنید چون خندم میگیره علت اخراج کردن من از انجمن بزار بگم چون بچه ها ایشون از من باج میخاست و میگفت باید از فروش توباکس یک چیزی هم به من بدی بلاخره دستتون رو میشه برای همه مطمعن باش یادته انجمنت رو من راه انداختم میگفتی به بچه ها توی انجمن مهدی قاسمی پیام خصوصی بده و بکشونشون طرف انجمن کلاه بردار فلزجو من من نادون اینکار رو کردم سگ مهدی قاسمی شرف داره به تو و مجتی در ضمن مجتبی نزار دهنم رو باز کنم حرفهایی که بهم میزدی رو بیشتر بگم چون برات بد میشه من متاسفم ابرای بعضی از بچه های انجمن آدم تا شناختی راجعب به کسی پیدا نکرده میدنم این توضیحات رو پاک میکنند ولی عیبی نداره اصل این بود که حقیقت اشکار بشه

جمعه 27 دی1392 - 11:49am

در ضمن تمامی دوستان موقع خریدن دستگاه حرف از کلاه برداری شما میزدنند و به این حقیقت پی برده بودنند ولی جالبه الان.....؟ واقعا براتون متاسفم مجتبی شما خودت که با ون کار میکردی اصلا از الکترونیک سر رشته نداشتی پس انقدر حرف مفت نزنید و خودتون باشید برای همه شما متاسفم واقعا متاسفم :ymtongue:

جمعه 27 دی1392 - 12:04pm

من دستگاه رو از خود آقای زیکسل خریدم و راضی هم هستم دیگه نمیدونم که چی قبلا گذشته در ضمن من خودم از سادات هستم به هیچکس اجازه نمیدم بخاد به سادات توهین کنه و ببخشید من آدمی نیستم که بدون تحقیق چیزی رو قبول کنم چون راجعب ایشون چیز دیگه ایی بهم ثابت شده

جمعه 27 دی1392 - 12:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
جمع کن کاسه کوزه تو مرد ناحسابی میخوای عکس برد توباکست رو بذارم ببینی چه گند کاریی کردی اونایهم که از ردیاب انجمن ناراضی هستند مطمئنم اپراتوریشون ضعیفه وگر نه کوری که نمیبینی چقدر باهاش چیز در آوردند خوبه که عکسهاش موجوده یک ردیاب هم برام فرستاده بودی که فقط ظاهرشون قشنگ بود اونقسمتی که انتنها بهش وصل میشد اصلا نه باطری داشت ونه میتونستم بهش وصل کنم بدون پراب و بدون شارژر ابروم رفت پیش دوستم از اینها بگذریم بدقولایت چی هزار بار زنگ زدم تا بعد 40 روز دستگاه ر فرستادی

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 27 دی1392 - 12:16pm
مدیر کل
مدیر کل

به به جناب زیکسل خوش اومدی! آهسته برادر من پیاده شو با هم بریم! هر کی ندونه خیال میکنه شما آدم خوبی هستی و خیلی کارت درسته و ما آدم بدیم! نه عزیز من هر کسی توی کار خودش کارنامه ای داره که این کارنامه رو خودش میسازه! این رو هیچوقت یادت نره. شما اگر کارت به اینجا کشیده خودت این مسیر رو رفتی. بنده هم جایگاهم و کارنامه کاری که دارم مشخصه و حداقل کارهایی بی منت انجام دادم که شما داری از بغلش نون میخوری! اونم به شکل نادرست و غلط! حالا اینجوری هم میگی؟ واقعا بقیه باید قضاوت کنن.
در مورد مسائلی که دستگاههای خریداری شده توسط دوستان داره همگی حی و حاضر هستن و من خواهش میکنم پاسخ بدن. در خصوص کاری هم که شما با مجتبی انجام دادین ؛ بنده همون موقع به آقا مجتبی عرض کردم صلاح نیست وقتی تهران میره با شما ملاقات به هر بهانه ای داشته باشه. که ایشون متاسفانه همین کار رو هم کرد و جوری بود که بلافاصله پشیمان شد!!! پس شما از همون ابتدا مشخصا آدم قابل اعتمادی نبودی. وضعیت فعلی شما هم بیشتر این رو مشخص میکنه. مسائل خصوصی هم که بین شما و مجتبی در دیدارتون گذشته اگر واقعا ادم درست و قابل اعتمادی باشی نمیای اینطور بیان کنی! برادر من طرف دلش نخواسته به هر دلیل با شما ناهار بخوره! این هم شد حرف؟ خوبه بار اولی هم بود که همدیگه رو میدیدین! این شما بودی که درخواستهای مختلف داشتی! این رو چرا نگفتی؟ در نهایت شما قرار بود توباکس خودت رو به مجتبی نشون بدی و ثابت کنی که واقعا اونقدر برد بالا داره. این کار رو که نکردی هیچ ؛ حتی فیلم توباکس خودت رو هم 1 سال پیش قولش رو به همه دادی هنوز نذاشتی! در صورتیکه داری از بغلش پول هم در میاری. خب اگر دستگاهت خوب بود و ادعاهات درست بود ؛ فیلم گرفتن در عرض این یک سال کاری داشت؟؟!
ردیاب ما هر چه که هست طراحی شخصیه و شما یا هر کسی اگر ادعا میکنن این طرح دیگران هست خب چرا نمیتونین نظیرش رو بسازین؟ همون شخصی که شما میگین چرا خودش نمیتونه یک ردیاب با این کارایی عرضه کنه و مرتب تبلیغات کذب میکنه؟! راست میگن دزدها هوای همدیگه رو دارن! وانگهی اگر شما بخوای از ما تعریف کنی ما باید بخودمون شک کنیم! از این گذشته بنده چندین مدار کار کردم در اختیار عموم گذاشتم ریالی هم پول دریافت نکردم و خود شما داری از کنارش میلیونی پول میخوری!!! حالا بنده میام طرح از دیگری کپی بکنم بذارم برای فروش؟! بنظر خودت این با عقل جور در میاد؟ اگر توان من در حدی هست که مدارات مرده و اشکالدار رو تبدیل به چیزی بکنم که شما با اشتیاق و تبلیغ کذب از کنارش کلی پول بخوری ؛ حتما این توان رو هم دارم که وقت بذارم خودم چیزی بهتر از همه اینها رو هم طراحی کنم!!! دیگران باید قضاوت کنن که توانش رو دارم یا نه! هر چند خودت هم میدونی. ;)
در ضمن بنده حتی یک پست در ایرانپالس نداشتم خوبه شما این رو بدونی من اونجا اصلا فعالیتی نکردم. در مورد انجمن قاسمی هم بسیاری از توضیحات در تاپیک اذرکیت مطرح و از راز کارهای ایشون تا حد زیادی پرده برداری شد. فراموش نکن شما قبل ما اخراج شدی! متن ایمیل شما رو هم دارم که بارها و بارها بمن گفتی مهدی قاسمی آدم بسیار کثیفی هست! در صورتیکه جواب من هم موجوده که اینجور در مورد ایشون حرف نزدم. من ادمی هستم واقعیتها رو جلو روی طرف میگم. پشت سرش علاقه ای ندارم از این حرفهای نا مناسب بزنم حتی اگر حق باشه. ولی جنابعالی همینجا تو روی ما داری کذب محض صحبت میکنی و نسبت ناروا میدی و پشت سرمون هم میدونم چه دروغهایی سر هم کردی که قسمتیش رو دوستان اشاره کردن!
هزینه ساخت ردیاب ما هم با احتساب هزینه های مختلف حدود 300 تومن هست! اصولا الان هیچ دستگاه کاملی رو هم اگر بخوایم با کیفیت در بیاد نمیشه کمتر از این ساخت! شما که خودت میدونی الان فقط 3 تا باطری کوچک لیتیومی 50 تومن تموم میشه چه برسه به سایر متعلقات! پس چرا میای به دروغ میگی 30 تومن؟ جنابعالی یک کیت ساده رو نمیتونی مونتاژ کنی و لحیم کاری درست هم بلد نیستی! همین انتن ردیاب رو اصلا میتونی با این دقت بسازی؟ کار مگه الکیه؟ خب همین میشه همه از دستت شاکی هستن! قیمت این دستگاهها هم بیشتر به کارایی و طرح اختصاصیشون هست. با این همه با وجود دستمزدها و تقسیم پول نهایتش اون چیزی که برای ما بخواد بمونه در واقع سود خاصی محسوب نمیشه. اونم فقط با یک دستگاه! بارها گفتم خودت هم خوب میدونی هم بنده هم مجتبی تواناییمون در حدی هست که مدارات مختلف رو برای فروش بذاریم ولی چنین کاری نکردیم! اون چیزی که واقعا اختصاصی بوده و ارزش داشته گذاشتیم. نه یک مدار عمومی و منتشر شده یا کار شده توسط دیگران که فروختنش اونم با این همه تبلیغات و تصاویر فریبنده و کذب تنها در سطح شخصیت و سواد افرادی نظیر شماست!!!
رشته تحصیلی بنده هم کامپیوتر-سخت افزار هست و شما خیلی خوب میدونی که من بارها در انجمن و در ایمیل شما گفتم گرایش من سخت افزار هست چون از نوجوانی هم به الکترونیک و هم به کامپیوتر علاقه زیاد داشتم ؛ این گرایش خاص رو انتخاب کردم. اما جالبه شما با اینکه این رو میدونستی بصورت مذبوحانه ای میای و دروغ ارائه میدی. هر چند گرایش تحصیلی این وسط اهمیت زیادی هم نداره. اما کسی مثل شما وقتی میخواد با دروغ جلو بره یه یکی اکتفا نمیکنه! همه چیز رو به هم میدوزه بلکه شاید دیگران باور کنن و حق رو بهش بدن!!! اما بنده ادمی نیستم نکته ای رو بی جواب رها کنم. چون رو راست بگم کارم درسته و هیچ وقت دروغ نگفتم و برای هر چیزی هم طبیعتا حرف حساب دارم.
در مورد سهم ردیاب هم شما با اینکه واقعیت رو میدونی ولی باز داری دروغ میگی! اینجا رک هم بگم از ردیابها کلا 30 درصد سهم من بوده و 70 درصد آقا مجتبی. خودشون هم میتونن تایید کنن. بهرحال با توجه به ساخت فیزیکی و ارتباط پر خطر و مشکلات دیگه ای که اقا مجتبی توی این کار داشتن به این صورت توافق کردیم و مساله ای هست که بین ما دو نفر بوده و به هیچ کسی هم نمیتونه ارتباطی داشته باشه! حالا این وسط درصد بین ما چقدر هست به شما چه ربطی داشته و چه نتیجه ای میخوای بگیری که آسمون ریسمون میبافی؟
اون توباکس شما رو هم اقا مجتبی توضیح داد! جناب یزدگرد هم که شما قرار بود براشون توباکس بفرستی حی و حاضر هستن! میتونن بگن شما چکار کردی! ظاهرا همه ما دروغ میگیم یا اشتباه فکر میکنیم فقط شما کارت درسته! :D
در ضمن بنده همین جا هم میگم با هیچ کسی تماس خارج از اینترنت ندارم حتی آقا مجتبی که بهشون اعتماد دارم و 1 سال هم هست داریم با هم کار میکنیم! علت این مساله هم شرایط شخصی خودم هست و ارتباطی به شما نداره. هر کسی حریم خصوصی داره و حق داره هر طور که صلاح میدونه حفاظتش کنه. اتفاقا امثال منی که خیرشون به دیگران میرسه و بلد نیستن بعضی سوءاستفاده ها رو انجام بدن باید خیلی مراقب خودشون باشن تا دیگران بهشون لطمه ای نزنن!!! امثال شما که دیگه معلومه جای خود دارین! ;)
این انجمن هم بنده و مجتبی راه انداختیم. چندین دوست عزیز دیگه که هر کدوم واقعا چیزی بلد بودن هم از همون روز اول و دوم از حیث مطالب داخلی انجمن کمک کردن. مشخصا عرض کنم مسائل فنی و راه اندازی سرور و انتقالش همگی صرفا توسط بنده انجام شد! تعداد پستهای من و درصد مفید بودنش رو هم فکر میکنم جوری هست که حتی یک نفر نمیتونه خودش رو توی این انجمن از نظر میزان تاثیر گذاری با من مقایسه کنه! این نه خود بزرگ بینی هست نه از سر غرور. همه اینا طبق آمار هستن. حالا این وسط شما هیچ نقش خاصی نمیتونستی داشته باشی! اخه سوادت چی بود؟ به چه کسی واقعا کمک کردی؟ حتی مقدار روی یک خازن رو از من سوال میکردی! همش داشتی تبلیغ توباکست رو میکردی بدون اینکه حتی یک بار درست به کسی کمک کنی! منی که توباکس رو خودم نساختم باعث شدم شما بعد 6 ماه بالاخره به جواب رسیدی! همه اینا یادت رفت؟! بابا خیلی رو داری بخدا. برای همینه میگم خدا بکسی چیزی نمیده مگه اینکه لیاقت داشته باشه! شما که از وضع مالی خودت مینالیدی الان متوجه میشم علتش واقعا بی لیاقتی خودت بوده و هیچوقت هم به چیزی نمیرسی چون مسیرت درست نیست! وگرنه مگه اون مکان قدیمی که با توباکس میخواستی بری تستش کنی یادت رفته؟ نه بلد بودی با توباکس کار کنی و میگفتی نمیدونم چطور بوق میزنه! نه بلد بودی با ردیاب عمق بگیری هی از من سوال میکردی آنتن چطور باز میشه کجا باید باز بشه! خب با این عقل و هوش و توانایی پایین فنی شما فکر میکنی میتونستی صاف بزنی به دفینه؟ همین شد رفتی تو کار فروش دستگاه! اما چون مشکل از جای دیگست توی این کار هم اخرش موفق نمیشی!
علت اخراج شما هم در این انجمن تبلیغ جهت فروش دستگاههای بی ارزشت بود. اونم بدون اجازه و یواشکی از طریق خصوصی! دوستانی هم که خصوصی از شما در این موارد دریافت کردن میتونن تایید کنن. خب ادم درستی اگر باشی همچین کاری باید بکنی؟
در ضمن هم از ناموس صحبت شد هم از سید پیامبر بودن! حالا من شما رو به ناموست و به جدت قسم میدم اگر ذره ای اعتقاد به این چیزها داری همونطوریکه بارها خودت رو سید مطرح کردی ؛ واقعیت رو بگو. وگرنه بخدا قسم میرم هر چی مدرک از ایمیلها و چیز های دیگه هست پیدا میکنم و آبرویی برات نخواهم گذاشت. توانایی من رو هم تو میدونی هم سایرین! اون که امثال مهدی قاسمی بودن چون خودشون هم میدونستن حق با کیه مثل موش توی سوراخ مخفی شدن! امثال تو که اصلا هوش کافی در کلک زدن یا دروغ گفتن هم ندارین دیگه به جای خود!

جمعه 27 دی1392 - 12:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام علیکم و رحمت الله جمییییییییییعا
ماشالا عجب اوضاعی شده ها :))
خیلی وقته توی غیبت صغری بودم و انشا الله به غیبت کبری نرم
ای کاش دوستان عزیز یک کمی ملایم تر و در شان انسانی با هم بحث میکردن ( که الحمد الله اینجوری نیست(البته کاری به شان انسانی ندارما منظورم لطافت بیانه، بعدا واسه خود من داغ نکنین بگین به شان انسانیمون برخورد) @};- )
خیلی از بچه ها بنده را میشناسن ، حالا یا حضورا همدیگه را دیدیم یا تلفنی و یا ....
یه سری از دوستان از زیکسل وسیله خریدن حالا یا راضی یا ناراضی ، خب اومدن اطلاع رسانی هم کردن که آقا دستتون درد نکنه
اما یه تعداد دیگه شدن کاسه داغتر از آش که عقلانی نیست
دوستانی که توی قضیه معامله نبودن بی انصافیه که قضاوت نا عادلانه و یک طرفه بکنن و مخصوصا به شخص یا اشخاصی حتی توهین کنن
بنده 37 سالمه و اعتقاد دارم دیگه داره صدای کلنگ قبرم میاد و لزومی نداره که بخوام دروغ ببافم و یا طرفداری یک طرفه انجام بدم اما لازم دونستم من هم توی این موضوع شرکت کنم ومطلبی هم بنده بزارم شاید مفید واقع بشه
بنده هم از زیکسل دستگاه توباکس و روبی را خریدم اما از روبی بنا به دلایلی خوشم نیومد ( نه اینکه جواب نمیداد، بلکه من باهاش حال نمیکردم) با زیکسل تماس گرفتم و گفتم اگه امکانش هست من روبی را پس بفرستم و ایشون موافقت کردن و گفتن بینا روبی میخواد اگه امکانش هست واسه بینا بفرستش که همینطور هم شد پس جناب بینای عزیز روبی شما را بنده به شخصه برای شما ارسال کردم و نهایت دقت را در بسته بندی به کار بردم و تاکید زیاد به مسئول تیپاکس که آسیب نبینه ، و شما به زیکسل گفته بودین دستگاه شکستس ( خب الله اعلم شاید توی حمل و نقل اتفاقی افتاده) ولی خدا میدونه من دستگاه را سالم فرستادم
ناگفته نمونه روبی طی تستی که من با حالت ناشی گری انجام دادم یک سکه 500 تومانی را توی 30 الی 35 میگرفت
اما در مورد توباکس:
دوستی واسه من توباکسی ساخت که فلز مسی 15*15 را بدون مبدل ولتاژ بالای 3 متر میزد که فیلمش را دوستانی چون حمید ، مجتبی ، جاوید ، سجاد .... دیدن و باعث تعجب همه بود ولی بنا به دلایل نا معلوم دوستم توباکسی به بنده تحویل نداد و رفاقت را بوسید گذاشت کنار ، بنا بر این من چون از توباکس خوشم آمده بود از زیکسل خریدم و خودم کل اسکلت توباکس زیکسل را هر چند که قابل قبول بود پاشوندم و از نو خودم چیدم که ایرادی پیش آمد که مجددا برای زیکسل فرستادم و الانم داره بهم خوب جواب میده و ازش راضی هستم
پس دوستال گل سعی کنیم کمی ملایمتر با مسائل برخورد کنیم ، من هم میتونستم واسه زیکسل داغ کنم مثلا بگم این روبی یه آشغاله و هزار دری وری بارش کنم که صد در صد هر کنشی یه واکنش داره و متقابلا ایشون هم واسه من داغ میکرد
ولی ته کلامم اینه که من به شخصه هم از دستگاه زیکسل راضیم و هم از رفتار و برخوردشون و این بی انصافی بود که من حقیقت امر را نگم
والسلام و علیکم و رحمت الله و برکاتو بردوستان داغ کرده من

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

آخرین بار توسط amir6m در جمعه 27 دی1392 - 1:19pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 27 دی1392 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پس تو هم ساداتی؟
خوشبحالمون چون منم ساداتم اما رو نکرده بودم.

حال ادمو بهم میریزین بخدا...ادم میاد چرتای شمارو میخونه نمدونه بخنده یا بگریه.خاااااک.
جدیدا هم مد شده بجای اینکه شرمندگی بکشید و معذرت بخایید الکی میایید توجیه میدید

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 27 دی1392 - 1:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure