انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 1:20am

پاسخ به موضوع  [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی
 کلاهبرداری زیکسل (حامد) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
koohyar نوشته است:
آریانا جان این توضیحاتم از شاهکارهای خود این آقای زیکسل هستمن ایشون رو از خیلی وقت پیش زیر نظر دارم و یه چیزایی ازش دیدم که تعجب میکنم دوستان چجوری به همچین آدمی اعتماد کردن و ازش چیزی خریدن؟
1-سواد ایشون از طرز نوشته هاش معلومه و هنوز نمیتونه املای درست کلمات رو بنویسه
2- چندتا وبلاگ زده و جالبه فکرمیکنه هر وبلاگ و وبسایتی یه انجمنه چون توی انجمنهای فلزیابی با اینترنت آشنا شده و توی وبلاگش میگه این انجمن شعبه دیگری ندارد
3-این آقا سواد الکترونیک نداره و حتی توی مونتاژم مشکل داره و اینو از اوایل تاپیک توباکس میشه فهمید
4- این آقا اصلا نمیدونه چی مینویسه آورده توی وبلاگش یه ردیاب گذاشته و آرم محصولات تیم ویلیامز رو زده روش و فکر نمیکنه ملت میرن محصولات اون رو میبینن و متوجه میشن که این توشون نیست والا این کارا فقط از ایشون بر میاد
5- با توجه به متن تبلیغ و نوع نوشته و مقایسه نوشته ها با سایر مطالبی که از ایشون در دست هست از جمله اینکه باز بجای وبلاگ میگه انجمن و تاریخ ایجاد وبلاگ و مطالبی که کپی شده توش نتیجه اینکه این وبلاگ آخری که مهندس حمید هم گذاشتن باز کار این آقای زیکسله که اینقدر پیشرفت کرده ماشالله در کلاهبرداری که میخواد توباکس رو بده 9و نیم میلیون
دوستان ایشون از اون اولش هم که توی انجمن بودن برنامه داشتن و به خیلیا پیام خصوصی میدادن و آدرس وبلاگش رو میداد و خلاصه تور پهن کرده بود
چی به سر این ملت اومده که سیدهاش که مثلا اولاد پیغمبرن این شده راه و رسم زندگیشون
هرچه بگندد نمکش میزنند
وای بروزی که بگندد نمک

درود

کوهیار جان این پستی که گذاشتم مربوط به انجمن ایرانپالس بود و کاربری به نام سعید

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 25 دی1392 - 8:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
آریانای عزیز
یه نگاه به این وبلاگ یا بقول خودش انجمن بنداز متوجه خیلی چیزا میشی
شایدم اینجا زیکسله و اونجا سعید و یه جای دیگم کوهیار یا آریانا
http://zixelll.abarblog.ir/

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 25 دی1392 - 9:40pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب همه بخير
راستش آدم بايد خيلي بي شرم باشه كه با يدك كشيدن اسم سادات با بي وجداني تمام كلاهبرداري ميكنه.
بهرحال اين پولي كه اينجور آدما در ميارن حرام اندر حرامه و اميدوارم نتيجه اين حرامخواريشون رو توي همه زندگيشون ببينن.
خدا لعنت كنه اين آدمهاي شيطان صفت رو .
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 25 دی1392 - 10:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان و عزیزان درباره واژه سید میخوام حقیقت رو بگم: در زمان سلطه اعراب ب این خاک گهربار چون برای حکومت کردن نیاز ب مزدور داشتن و این مزدوران بایستی همیشه مواجب آنان پرداخت میشد تا در امر مزدوری کوتاهی نکرده و کار خود را خوب انجام دهند لذا. این اعراب ب مرور یادگرفتند ک بایستی سر مردم ساده رو با حربه های ساده برید! اومدند چیکار کردند? سید رو درست کردند ک ب اصطلاح اولاد پیغمبر هستند و مردم باید ب این افراد احترام گذاشته وحتی حکومت اختیاراتی ب اونها میداد ک ب نحوی نفوذ با پشتیبانی حکومتی نیز داشته باشند! پس ب مزدوران خود لقب سید میدادند ک دیگه حکومت از پرداخت وجه و دستمزد بابت مزدوریشان خلاص میشد چرا ک امتیاز سید بودن رو ب انها داده بود.. این است ماجرای حماقت! اولاد اینو اون کجا بود دوستان اینا همش فریبه گول نخورید خودتون فکر کنید چطور میشه ادعای اولاد بودن شخصی رو در 1000سال پیش کرد بدون دردست داشتن سند محکمی دال بر صحت موضوع! منم میتونم بگم اولاد فلان شخص مقدسم شما صرف اینکه من این ادعا رو میکنم باید باور کنید??!! عقل سلیم میگه نه..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 25 دی1392 - 11:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سورنا نوشته است:
دوستان و عزیزان درباره واژه سید میخوام حقیقت رو بگم: در زمان سلطه اعراب ب این خاک گهربار چون برای حکومت کردن نیاز ب مزدور داشتن و این مزدوران بایستی همیشه مواجب آنان پرداخت میشد تا در امر مزدوری کوتاهی نکرده و کار خود را خوب انجام دهند لذا. این اعراب ب مرور یادگرفتند ک بایستی سر مردم ساده رو با حربه های ساده برید! اومدند چیکار کردند? سید رو درست کردند ک ب اصطلاح اولاد پیغمبر هستند و مردم باید ب این افراد احترام گذاشته وحتی حکومت اختیاراتی ب اونها میداد ک ب نحوی نفوذ با پشتیبانی حکومتی نیز داشته باشند! پس ب مزدوران خود لقب سید میدادند ک دیگه حکومت از پرداخت وجه و دستمزد بابت مزدوریشان خلاص میشد چرا ک امتیاز سید بودن رو ب انها داده بود.. این است ماجرای حماقت! اولاد اینو اون کجا بود دوستان اینا همش فریبه گول نخورید خودتون فکر کنید چطور میشه ادعای اولاد بودن شخصی رو در 1000سال پیش کرد بدون دردست داشتن سند محکمی دال بر صحت موضوع! منم میتونم بگم اولاد فلان شخص مقدسم شما صرف اینکه من این ادعا رو میکنم باید باور کنید??!! عقل سلیم میگه نه..

دوست عزیز درود
والا برادر جای این حرفا اینجا نیست
ما که زبونمون مو دراورد از بس گفتیم محتوای پستها باید با تاپیک ارتباط داشته باشه

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

پنج شنبه 26 دی1392 - 4:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتباط داره قربان ک عنوان کردم! ایشون هم با عنوان سید و این حرفا نیاتشو عملی کرده دیگه! با این پست بنده دیگه کسی فک نکنم گول سید بودن طرفو بخوره و انقد راحت بهش اعتماد کنه غیر از اینه!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 26 دی1392 - 10:03am
استادیار
استادیار

اما واقعا ساختن توباکس به این راحتیام نیست من که خودم خیلی تلاش کردم تا درستش کردم البته باکمک مهندس حمید عزیز با اینکه خودمم رشتم الکترونیکه و در مونتاژ کاری هم مهارت دارم اما خیلی از بچه های انجمن بهم پیام خصوصی دادن تا براشون توباکس درست کنم اما این کار رو انجام ندادم چون هم وقتشو نداشتم هم انسان زمانی که یک کاری رو قبول میکنه باید به نحو احسن انجام بده و بهترینها رو درست کنه انگار داره واسه خودش میسازه تا شرمنده دوستان نشه.

آخرین بار توسط آرش در پنج شنبه 26 دی1392 - 9:53pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 26 دی1392 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرش نوشته است:
سورنا نوشته است:
ارتباط داره قربان ک عنوان کردم! ایشون هم با عنوان سید و این حرفا نیاتشو عملی کرده دیگه! با این پست بنده دیگه کسی فک نکنم گول سید بودن طرفو بخوره و انقد راحت بهش اعتماد کنه غیر از اینه!

سورنا جان دمت گرم گل گفتی :D

چاکرخواتیم داداش وظیفه دونستم بگم :D

پنج شنبه 26 دی1392 - 9:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

توف تو ذات پلیدت زیکسل هم تو و هم همه کلاهبردارای *** که پشت دین قایم میشن و دزدی میکنن..
که البته دقیقا مثل ناموس فروشی میمونه :-Q

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 26 دی1392 - 3:15am
استاد
استاد

درود بر شما

دیگه ادم باید به دیوار هم شک کنه چون ممکنه قصد کلاه گذاشتن داشته باشه. این سایت هم شده مثل گردنه دزدها که هر کی رد بشه میگیردش اما این سایت فقط دزدها و کسانی که بوی از کلاهبرداری و کلاه گذاری میدهند را میگیره حالا بدبختی اینه که دوستان امروز کم کم دارند کلاهبرداران فردا می شوند نمیدونم این معما را چکونه حل کنیم. البته دوستان با مرام و با صداقت همیشه جاوید هستندفقط اونهایی که شیشه خورده توی جلدشون هست در ادامه این راه می لغزند
حالا با این قضیه و احوال و اوضاع زیکسل باید تشریف بیاورند و از خود در برابر این پستهای که بچه ها زدند دفاع کنند و یا با عدم حضور خود مهر تایید این ادعا های افرادی که علیه وی پست زدند بر کار نامه فروشندگی کلاه برداری وی زده شود البته اگه به هر دلیلی از این سایت اخراج نشده باشد چون این سایت اخراجی و فرد متواری و همینطور بازداشتی زیاد داره :))

جمعه 27 دی1392 - 5:28am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure