انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:53am

پاسخ به موضوع  [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11  بعدی
 کلاهبرداری زیکسل (حامد) 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خدا ازت نگذره اقای زیگسل
دوستان اوایل کار خرید قطعات ردیاب 22 بودیم که ایشون متوجه شد بنده میخوام برم تهران جهت خرید با اون زبونی که داشت رفت رو مخ ما و گفت اقا مجتبی هروقت اومدی تهران بهم بگو میخوام کمکت کنم فلان گفتم باشه بهت میگم ماهم رفتیم تهران جهت خرید به ایشون زنگ زدیم که مثلا کمکم کنه جهت نگه داشتن این وسایل که خیلی سنگین بوده البته ایشون کمک خودشون رو کردند حتی تا دم مترو با من اومدن اما منظور ایشون از این کمک زدن مخ بنده بود که اقا اجازه بده من توباکس درست کنم نامزد دارم میخوام ازدواج کنم دستشو بگیرم برم بازار شرمنده نشم از این چیزا ما هم دلمون سوخت گفتیم حالا چه جوری میخوای درست کنی مگه بلدی تو که نمیدونی خازن 100 نانو یعنی 104
و اصلا قطعه نمیشناسی گفت چیکار داری ی عکس میذارم تو انجمن ببین کرک و پرت بریزه :D دقیقا همین حرف رو بهم زد . ما هم گفتیم باشه موردی نیست شما اول یک میلیون تو حسابم واریز میکنی بعنوان حسن انجام کار اگر خدای نکرده کسی اعتراضی کرد بنده سریع بدون اینکه با شما هماهنگ بشم خودم پیگیر میشم و مبلغی که پیشم هست رو به حسابش واریز میکنم و اعلام میکنم کسی دیگه به شما درخواست نده و مسئولیت بعدیش بعهده ما نیست و درصدی هم باید برای این انجمن درنظر گرفته بشه چون درواقع امتیاز این توباکس مربوط به این انجمنه و اقا حمید زحمتش رو کشیده و ایشون هم قبول کردند و دیدیم اصلا ایشون همان یک میلیون هم نداره فکری به خاطرم رسید گفتم اولین دستگاه رو شما بفرست دستمزد نمیگیری درعوض پیش من میمونه تا ببینیم چیکار کردی و دستگاههای بعدی رو خودم به حسابت واریز میکنم چون قرار بود بچه ها مبلغ رو به حساب بنده واریز کنند و اگر رضایت بخش بود بنده به حساب اقای زیگسل واریز کنم . خدا چشمتون روز بد نبینه ایشون اومدن اولین دستگاه رو درست کردند البته اماده داشتند که مال خودشون بود برای اقای یزدگرد فرستادند و اقای یزدگرد هم چون بهم اعتماد داشت پول رو به حساب بنده واریز کرده بود بعد از چند وقت که دستگاه به دستش رسید بهم زنگ زد که اقامجتبی این چرا اسکلت نداره چرا کویل به مدار وصل نیست اصلا سیمهای کویل حتی خراش هم نداره که بدونیم به مدار وصل شده و تست شده منم گفتم ببخشید صبر کنین باهاتون تماس میگیرم سریعا به اقای زیگسل زنگ زدم گفتم مرد حسابی این چه کاری بود که کردی اسکلتش کو پس کویل رو چرا وصل نکردی به مدار درجواب بهم چی گفت: اقا مجتبی با این پولی که اینها میدن میخواستی براشون دسته عصا نصب کنم 65 هزار تومان قیمت دسته عصا هست گفتم خب اسکلت چی شد ؟ گفت مگه نگفتی اسکلت درست نکن گفتم من کی همچین غلطی کردم یه بارشما زنگ زدی که اقا این میله وسط اسکلت یک مترونیمه سخته واسه حمل و نقل میشه نباشه گفتم باشه این میله رو میتونی حذفش کنی درعوض تو یه کاغذ قشنگ بکش و بگو واسه چی حذفش کردی و انها هم بتونن راحت بسازنند من کی گفتم بقیه اسکلت رو نساز اصل توباکس به اسکلتشه وگرنه خودشون میساختند مرد حساب چرا با ابروی من بازی کردی . بعدش حالا چرا کویل رو وصل نکردی ؟ درجواب گفت: من یک جفت کویل داشتم دستگاه رو تست کردم دیدم سالمه و با اون تست میکنم و این یک جفت رو گذاشتم واسش تا خودش نصبش کنه . گفتم اقای محترم این کویلهای که میسازی باید با مدار مچ بشند اون خازن 7 باید تغییر کنه ظرفیت کویل و بقیه چیزها مگه شوخی داره اینکارها .
بهرحال ما هم این مبلغ اقای یزدگرد رو بهش پس فرستادیم و برای جبران این خسارت و اذیتی که شدن یه ردیاب 22 با نصف قیمت بهش دادیم .
حالا ایشون شدن اینکاره من نمیدونم معجزه شده از کجا اومده خدا میدونه یواشکی هم میاد به این کاربرای ما پیام خصوصی میده جهت خرید دستگاهها اولش با این ترفند زیرکانه اومد تو سایت مهدی که من به برد خفن رسیدم که همچین چیزی هم نبود فقط با برنامه ریزی قبلی اومده بود همچین حرفی رو تو اون سایت گفته بود که کاربران بهش پیام خصوصی بدن و براشون مثلا دستگاه درست کنه بگو بابا تو که وارد نیستی واسه چی اینکارها رو میکنی اول برو اموزش این کار رو ببین و یاد بگیر فقط زبون بازی نیست مخ این ملت رو بزنی با گفتن مثلا برد نجومی گرفتم و فلان اخرش هم که فیلم نذاشتی بنده هم که اون روز اومدم تهران بهت گفتم شب افتادم بیام پیشت میخواستم درواقع دستگاهتو ببینم که اینقدر تعریف میکردی و اون شب با بهانه ای منو رد کردی که نیام چون من تا دستگاهی رو خوب نبینم و خیالم راحت نشه نمیتونم تاییدش کنم اخرش هم که اینطور شد .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 25 دی1392 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیدوارم هرکسی که از اعتماد مردم سوء استفاده میکنه به خاک سیاه بنشینه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 25 دی1392 - 4:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بله متاسفانه ما هر روز شاهد اینجور چیزا هستیم
چند روز پیش یکی از این کاربرا بنده خدا یه پیام داده بود من گفته بود که یکی از این کاربرای انجمن میخواد یه شاقول براش درست کنه 400 هزارتومن
منم به مولا جلو چشام سیاهی رفت و براش جا انداختم که شاقول یعنی کشک و گفتم اول خوب ره تحقیق کنه که چی بدرد میخوره و چی بدرد نمیخوره و تا از کارایی چیزی مطمئن نشده پول الکی نده
الان ملت با لورنز و مینلب و گرت و کبری و.... به نتیجه نمیرسن نمیدونم چطور یه عده میخوان با شاقول به نتیجه برسن
بابا دوستان منطقی باشید و سعی کنید حواستون جمع باشه که اینجور بلاها سرمون نیاد
والا این کار اسمش دزدیه
اسمش جنایته

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 25 دی1392 - 5:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همگی. آقا چند وقت نیومدم انجمن میبینم اندازه 1سال مطلب واسه خوندن هست :D راست میگن هر 1ساعت علم 2برابر میشه :D
ماشاله چند نفر از زیگسل دستگاه خریدن؟ :D
راستیتش منم یه توباکس از زیکسل خریدم که هیچوقت کار نکرد. بعد از 2ماه کلنجار باهاش بالاخره گفت بجاش یه دلتاپالس میدم بهت. رفتم اونم گرفتم ولی دلتا هم کار نکرد :D چون توی اون برهه از زمان سرم خیلی شلوغ بود و مشغول کارای کارگاه تازه تاسیسم بودم بیخیال یک میلیونو دویستم شدم. ولی تقصیر خودم بود چون توی پیام خصوصی از آقاحمید در مورد زیکسل و صلاحیت فنیش سوال کردم که آقا حمید گفتش من اصلا تاییدش نمیکنم ولی من گوش نکردم و رفتم ازش خرید کردم :(( ولی فکر میکردم فقط من و یزدگرد ازش خرید کردیم نگو که بله.... :D البت فکر میکنم من تنها کسی باشم که رفتم خونشون و حسابی میشنامش :D

چهارشنبه 25 دی1392 - 5:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mahoor نوشته است:
سلام،دوستان عزیز شماروبه خدااگه کسی آدرسی ازاین حامدحسینی(zixelll) بیشرف هیچی ندار داره بهم بده،400هزارتومن بابت دستگاه پیش پرداخت کرده بودم براش بیشرف بعداز2ماه سرکارگذاشتن برداشته یه اشغال به تمام معناروبعنوان دستگاه برام ارسال کرده که اگه توسطل اشغال بندازن کسی برش نمیداره توروخداگول زبون این آدم پست کثیف رونخوریداین آدم جزکلاه برداری ونقشه کشیدن برای جیب مردم هیچ چیزدیگه ای بلدنیست ممنون میشم اگه کسی بابت آدرس کمکم کنه.

پیام خصوصیتو چک کن

چهارشنبه 25 دی1392 - 5:43pm
مدیر کل
مدیر کل

عجب! این جناب زیکسل یا حامد که به ادعای خودشون سید هم هستن چطور چنین مسیری رو تونستن در پیش بگیرن که به اینجا برسن و سر این همه آدم رو کلاه بذارن؟! خوب شد این دوست عزیز تشریف اوردن و مورد خودشون رو عنوان کردن وگرنه انگار سایر دوستان میخواستن روزه سکوت اختیار کنن و چیزی نگن! از این بابت من از دوستان گله مند هستم! ما توی این انجمن این همه کار انجام دادیم ولی باز گاهی اوقات حرفهای غیر منصفانه ای به ما زده میشه! واقعا آدم میمونه چی بگه. بهرحال من امیدوارم دوستان مالباخته از هر طریقی که میتونن پیگیر خسارت مالی وارده به خودشون باشن تا هم حقشونو بگیرن و هم امثال این آدمها جسارت ادامه چنین مسیر و کلاهبرداری از سایرین رو نداشته باشن!
در ضمن این هم وبلاگ ایشون هست:
zixelll . abarblog . ir
سواد ایشون از نوشته هاشون که مشخص هست و هنرشون در گرافیک و فتوشاپ هم بر کسی پوشیده نیست! :D ماشالا مدارات این انجمن از جمله توباکس و چنس رو هم گلچین کردن!

حالا این وسط در سایت دیگری به توباکس ساشو محصول 2014 هم برخورد کردیم! :D سنس سکه بهار ازادی از 175 سانت! :D قیمت هم 9.5 میلیون تومان ناقابل! واقعا با کیا طرف هستیم خدا میدونه!
http://madaretalaei.blogfa.com/post/11

چهارشنبه 25 دی1392 - 6:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
به به چشم ما روشن دوستان این یکی دیگه واقعا خود مصداق گل بود به سبزه نیز اراسته شد رو قورت داده :D

اینم تبلیغی تو سایت ایرانپالس در مورد چنس که ماشالله به انصاف فروشنده واقعا ادم خجالت میکشه به این میگن کلابرداری تو روز روشن و فیس تو فیس اره قیمت چنس رو گذاشتن 8.5 میلیون اتفاقا به هالوی خودمونم این فلزیابو رو با عنوان استینجر با همین قیمت پیشنهاد دادن @-)

و اما متن تبلیغات کذایی در مورد فلزیلب چنس در سایت ایرانپالس

یه سری از دستگاها با نام و نشانه غریب واقعا در جمع فلزیابهای حرفه ای غایب مانده اند.یاد بگیریم هر ایرانی ساختی بد نیست واقعا یه سری از علم های بچه ها رو باید جهانی کرد.
این فلزیاب در حد خود واقعا یک فلزیاب حرفه ایی است و دارای تفکیک

از نوع صداست یعنی برای هر فلز بوق متفاوت میکشد و این دستگاه

دارای سیستم برای حذف اهن و بالانس اتوماتیک میباشد و حساسیت خیلی عالی نسبت به طلا

دارد و یک ال سی دی برای نشان دادن شارژ باطری و منوی

دستگاه میباشد قدرت سنس این دستگاه با لوپ 45 سانتیمتری برای

سکه 500 تومانی حد اکثر 48سانتیمتر در بهترین شرایط و تنظیمات

است این دستگاه همراه با دفترچه راهنمای فارسی میباشد.و یک سال گارانتی
قدرت این دستگاه در تفکیک بسیار بالایی که داره از نوع بوق مثال اگه به مفرق بخوره یه جور صدا میده و به طلا بخوره یه صدایی دیگه میده یعنی تغیر صدا میده که کاملا متوجه میشید بدونه ریسک هدفتون از چه نوع جنسی هست
لوپ 45 سانتی و 1×1
همراه کلیه لوازم و کیف فابریک
.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 25 دی1392 - 7:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آریانا جان این توضیحاتم از شاهکارهای خود این آقای زیکسل هست
من ایشون رو از خیلی وقت پیش زیر نظر دارم و یه چیزایی ازش دیدم که تعجب میکنم دوستان چجوری به همچین آدمی اعتماد کردن و ازش چیزی خریدن؟
1-سواد ایشون از طرز نوشته هاش معلومه و هنوز نمیتونه املای درست کلمات رو بنویسه
2- چندتا وبلاگ زده و جالبه فکرمیکنه هر وبلاگ و وبسایتی یه انجمنه چون توی انجمنهای فلزیابی با اینترنت آشنا شده و توی وبلاگش میگه این انجمن شعبه دیگری ندارد
3-این آقا سواد الکترونیک نداره و حتی توی مونتاژم مشکل داره و اینو از اوایل تاپیک توباکس میشه فهمید
4- این آقا اصلا نمیدونه چی مینویسه آورده توی وبلاگش یه ردیاب گذاشته و آرم محصولات تیم ویلیامز رو زده روش و فکر نمیکنه ملت میرن محصولات اون رو میبینن و متوجه میشن که این توشون نیست والا این کارا فقط از ایشون بر میاد
5- با توجه به متن تبلیغ و نوع نوشته و مقایسه نوشته ها با سایر مطالبی که از ایشون در دست هست از جمله اینکه باز بجای وبلاگ میگه انجمن و تاریخ ایجاد وبلاگ و مطالبی که کپی شده توش نتیجه اینکه این وبلاگ آخری که مهندس حمید هم گذاشتن باز کار این آقای زیکسله که اینقدر پیشرفت کرده ماشالله در کلاهبرداری که میخواد توباکس رو بده 9و نیم میلیون
دوستان ایشون از اون اولش هم که توی انجمن بودن برنامه داشتن و به خیلیا پیام خصوصی میدادن و آدرس وبلاگش رو میداد و خلاصه تور پهن کرده بود
چی به سر این ملت اومده که سیدهاش که مثلا اولاد پیغمبرن این شده راه و رسم زندگیشون
هرچه بگندد نمکش میزنند
وای بروزی که بگندد نمک

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 25 دی1392 - 8:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ما ایرانی ها رو تعارف و رودربایسی نابود کرد
خوب چرا موقعی که این چیزارو میدیدین عمومی اعلام نمیکردین؟
همه آگاهیتون رو میگذارید برای موقعی که کار از کار گذشته؟
خدایی دم ژنرال گرم.میاد هر از گاهی یه طوفانی میکنه و میره

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 25 دی1392 - 8:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
من با بردیا موافقم هرچی سرمون میاد فقط و فقط تقصیر خود ماست...
میگه خودم کردم که لعنت بر خودم باد
این جمله خیلی مهمه ...
ولی از دوستانی که کلاه سرشون رفته واقعا ممنونم که اومدن اینجا و دست یه ادم کلاه بردار کثیف ..بی وجدان رو رو کردن...
ولی دوستان همانطور که اریانا گفت نزدیک بود ما هم به دامش بیفتیم ولی خدا رو سر مرتبه شکر که یه مهندس شایسته و با لیاقت به اسم حمید رو داریم ..
تا یه مدت دیگه چندین نفر دیگه تو این انجمن هستن که اگه خدا بخواد دستشون رو براتون رو میکنیم ..تا حداقل بتونیم این انجمن رو حفظ کنیم ونذاریم صداقت از این انجمن بره

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 25 دی1392 - 8:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 108 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure