انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 4 اردیبهشت1403 - 1:29am

پاسخ به موضوع  [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 اعلام کلاهبرداران فروش دستگاه FPL-35 با قیمت نجومی 
نویسنده پیغام

سلام دوستای گلم
من خیلی وقته این سایتو دنبال میکنم و بیشتر بازدید کننده بودم و خیلی کم پست گذاشتم
با دیدن این مطلب اشکم در اومد بخدا .حاصل این همه زحمت جوابش این نیست به خدا
مهندس حمید و مهندس مجتبی خیلی مردونگی کردین بخدا ادم هایی مثل شما تقریبا می تونم بگم وجود ندارن تو این دورو زمونه
ایشالا همیشه جیباتون پر پر پول باشه ایشالا ایشالا ایشالا و چشم دشمناتون کور

چهارشنبه 2 مهر1393 - 11:30pm
مدیر سایت
مدیر سایت

arvana23 نوشته است:
سلام دوستای گلم
من خیلی وقته این سایتو دنبال میکنم و بیشتر بازدید کننده بودم و خیلی کم پست گذاشتم
با دیدن این مطلب اشکم در اومد بخدا .حاصل این همه زحمت جوابش این نیست به خدا
مهندس حمید و مهندس مجتبی خیلی مردونگی کردین بخدا ادم هایی مثل شما تقریبا می تونم بگم وجود ندارن تو این دورو زمونه
ایشالا همیشه جیباتون پر پر پول باشه ایشالا ایشالا ایشالا و چشم دشمناتون کور

انشاا..
دوست من از اسم كاربري شما معلومه ماهي بازيهاااا :D

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 3 مهر1393 - 9:58pm

عاشق اروانام

پنج شنبه 10 مهر1393 - 7:55pm

شخصی بنام ارمان جابریان را اعضا بشناسند ارمان جابریان کلاه بردار شیادی است که مردم زود باور را تند و تند سرکیسه میکند این فرد کلاه بردار باایمل palghoon@yahoo.com به شماره تلفن 09195510971 و09125050204 بسیار راحت و بدور از خبر پلیس فتا ازبه کلباهبرداریهایی از طریغ تبلیغات اینترنتی مبنی بر فروش ادامه میدهد عزیزانی که این پیام را میخوانند به نزدیکان خود هشدار دهند به دام این شیاد حرامزاده نیفتند من از مالباختگان روستایی هستم شمارا به خدا اگه تبلیغاتی به این نام عنوان شده ارمان جابریان خوردید پرهیز پرهیز پرهیز

(شیاد و کلاه بردار اینترنتی آرمان جابریان 09195510971 09125050204 )palghoon@yahoo.com)اینم ایمل حرامزاده حرامخوار)

مالباختگان...

جمعه 14 آذر1393 - 9:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همشهری محترم اقای روباه محمدی
شما دیگه چی میگید ؟؟ شما که دست تمام کلابرداران عالم فلزیابی در ایران رو از پشت بستید
اون دستگاهی هم که از شما خریدیم داره کنج مغازه خاک میخوره ,حرام خور

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 25 اردیبهشت1394 - 1:04pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
همشهری محترم اقای روباه محمدی
شما دیگه چی میگید ؟؟ شما که دست تمام کلابرداران عالم فلزیابی در ایران رو از پشت بستید
اون دستگاهی هم که از شما خریدیم داره کنج مغازه خاک میخوره ,حرام خور

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) هه هه هه هه عجب زرورقیه این اقای شیر تو شیر.من تو انجمنش بودم داشتن تبلیغ میکردن که دستگاه جی پی 5000 تا3 متر میزنه اونم نه برای اهداف بزرگ رو .میگفت شما پولو به حساب من بریزین من برای شما میارم :)) و دست نشانده هاشم حرفاشو تایید میکردن.یکی از بچه ها یه پستی رو اونجا گذاشت خیلی هم بی ربط نبود حرفش به مزاجشون خوش نیومده بود سریع اخراجش کردن بدون اینکه بهش تذکر بدن و توضیح بخوان و این ادم الان شده امام زاده .دستگاه پالسی که اول و اخرش 2 تومن براش اب نخورده داشت میداد 17 میلیون تومن.دیگه تا تهشو بخونین دیگه.الانم نمیدونم خبر رسیده که انجمن اقای شیر تو شیر منحل شده ظاهرا. ولی عجب ادم چتر بازیه :))

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 25 اردیبهشت1394 - 1:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
:-? :-? چرا همه فروشنده از اب در میان ایا کاوشگری هم وجود داره؟ :-?

جمعه 25 اردیبهشت1394 - 4:13pm

سلام به همه اعضای درست کار سایت وامید وارم اونهائی هم که راه غلط میرن خدا به راه راست هدایتشون کنه.. بنده کاوشگرم ولی به علت این که پولشو ندارم حدثی کار میگنم یعنی اینکه طبق علائم این جا شاید باشه یا نباشه تاحالا هم موفق نشده ام.ولی امیدم را از خدا نگرفته ام امید وارم روزی خدا روزیم بکنه.
اما در مورد رد یاب یا هر وسیله فلز یاب یا طلا یاب دیگه اگه مدیر سایت یا مهندس های سایت بتونن اطمینان بدن بنده خواهانشون(دستگاه) هستم. اما با پولی که دارم.. و اگه به بنده اعتماد کنن ودستگاه یا هر وسیله دیگه ائی که بتونم با آن به نتیجه برسم. به بنده مجانی یا با وقت برای پرداخت پول بدن.. میتونم تضمین صد در صدی بکنم وقسم یاد میکنم که اگه چیزی پیدا کردم. سهم دستگاه را به عنوان یه نفر در حال کاوش حساب کرده و بپردازم( به خدا قسم میخورم) این کارو میکنم. ادرس ایمیل من هم omeid888@yahoo.comهست. از مدیران سایت ومهندسان سایت امید مساعدت و یاری و اعتماد دارم .مطمئن باشید ضرر نمی کنید به وجدانم قسم راست میگم.

دوشنبه 6 مهر1394 - 10:46am
مدیر سایت
مدیر سایت

پرستو نوشته است:
:-? :-? چرا همه فروشنده از اب در میان ایا کاوشگری هم وجود داره؟ :-?

چون که اندک اندک جمع گردد وانگهی دریا شود ! ولی اونیهایی که یکمرته میرن داخل دریا ممکنه چند درصدشون زنده برگردن و بیشترشون رو دریا خواهد بلعید !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 12 مهر1394 - 10:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چون گنج واقعی خود فلزیابها هستند.

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

یکشنبه 12 مهر1394 - 2:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure