انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 6:03pm

پاسخ به موضوع  [ 24 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 با مرامترین فردی که تو زندگیم دیدم 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام دوستان
نمیدونم چی بگم واقعا انسانیت و مرام این مرد زبون آدمو می بنده انسانی با شرافت و با سخاوت ، این مرد کسی نیست جز : داداش مجتبی
آقا مجتبی خیلی به من محبت کردن کاری که تو این زمونه هیچکسی واسه کسه دیگه انجام نمیده
من قبلا از آقا مجتبی یک ردیاب fpl 35 گرفته بودم که بعد از مدتی دچار مشکل شد(بعد یک سال) ، منم گذاشتم یه گوشه خونه و با نقطه زن میرفتم سر مکان اما دیدم اینجوری نمیشه چون 90 درصد کار منو ردیاب انجام میده و من فقط با نقطه زن تایید میکنم ، موضوع رو با آقا مجتبی در میان گذاشتم و سیستم رو برای تعمیر فرستادم پیششون راستش اصلا فک نمیکردم که آقا مجتبی خدمات پس از فروش بدن و در کمال ناباوری امروز سیستم به دستم رسید و دیدم که یک سیستم جدید و نو برام فرستادن ، یعنی من تو زندگیم اینقد خوشحال نشده بودم
داداش مجتبی هر چه قدر ازت تشکر کنم به خدا کمه انشا الله روزی بشه که بتونم جبران کنم که حتما هم جبران میکنم
با آرزوی سلامتی برای شما و خانواده فلزجو @};- @};- @};-

gladyator_089

دوشنبه 17 شهریور1393 - 11:49pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من این حرفها چیه شما یکی از کاربران فعال ما هستین و انجمن هم برپایه شماهاست که داره میچرخه و این کار وظیفه بنده هست و چون حرف زدم باید روی حرف خودم بمونم اگر دستگاهی مشکل داره و این مشکل هم شما باعث اون نشده باشین خب باید یکی دیگه نوشو بدم بهت تا برین باهاش کارکنین و به نتیجه برسین . همه چی که به پول نیست من اول قبل از هرکاری که میخوام انجام بدم خودمو جای دیگری میذارم و خوشحال میشم خوشحالی دیگران رو میبینم اصلا بحث روی دستگاه و اینها نیست تو زندگی هم اینطورم . انشاالله شما هم موفق میشین و دست چند نفر رو میگیرین .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 17 شهریور1393 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا مجتبی دمت گرم برادر ،،،،ای کاش دستگاه خراب شده گلادياتور رو هم تعمير و رايگان بدونه دسته ها و بند آويز و جعبه و شارژر ، و فقط با باطری برای بنده ارسال ميکردى تا بتونم طرح خودم روی انواع و اقسام روشها و طرح بدنه پياده کنم و در اختيار دوستان بزارم و هم خودم صاحب يک 35 با سخاوت شمابشم اگه قبول زحمت بفرماييد بعدا جبران مافات خواهم کرد هرچند از شما به ما رسيده فقط اگه امکان انجامش رو داريد خصوصی تاييد بفرماييد تا آدرس رو برايتان ارسال کنم
ياحق

سه شنبه 18 شهریور1393 - 8:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:( کسی نظری حرفی سخنی چيزی نداره؟؟؟

سه شنبه 18 شهریور1393 - 3:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-w :-Q استاد حميد شما با مجتبی حرف بزنيد

سه شنبه 18 شهریور1393 - 7:06pm
مدیر کل
مدیر کل

مشکلی نیست اقای ارش جان شما امروز بهم اس دادین ؟ چرا خودتون رو معرفی نکردین بعضی از شماره ها تو گوشیم حذف شدند بعلت تعویض گوشی . بهتون هم گفتم لطف کنین خودتون رو معرفی کنین اما جواب ندادین که تلفنی با شما صحبت کنم . حالا اگر درمورد پیشبرد کار ردیاب هست بنده موردی نمیبینم و یکی هم واسه شما میفرستم البته مهندس حمید هم قبلا سفارش کرده بودند که یه تستهایی دارین که میخواین انجام بدین شما لطف کنین فردا عصر ساعت 3 به گوشیم تماس بگیرین تا باهم صحبت کنیم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

چهارشنبه 18 شهریور1393 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. آقا مجتبی انسان شریفی هستش من خودم ب شخصه بدی از ایشون ندیدم.. آدم رکی هم هستم اگ چیزی باشه میگم! ب شخص بنده خیلی عنایت داشته و خیلی کمکم کرده دمت گرم مجتبی جان @};- @};- خداوند بهت برکت بده سالمو سلامت باشین همه خودت هم خانواده محترمت.. بدرود @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 22 شهریور1393 - 1:19am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ديگه نيازي به گفتن مجدد نيست ولي واقعا كمتر كسي توي اين دور و زمونه پيدا ميشه كه مثل آقا مجتبي و مهندس حميد مردونه عمل كنن.
حقيقتا هميشه آرزوي موفقيت براشون دارم
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 25 شهریور1393 - 4:29pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنونم عزیزم همتون خوبین دیگران رو خوب میبینین :ymhug:

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 7:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
بله منم با شما موافقم کار داداش مجتبی واقعا درسته و منم برام مشکل پیش امده بود که در ناباوری اقا مجتبی کارم رو راه انداخت و خیلی خیلی از ایشون ممنونم

شنیدن کی بود مانند دیدن

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 11:34pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 24 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure