انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:06pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 14  بعدی
 دعا برای سلامتی جناب کاوشگر 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

وضعیت فعلی جناب کاوشگر شاید اینده احتمالی یکی یکی بچه های گنج پزوه باشه پس لازمه که دوستان نهایت دقت در حفظ جان خود در برابر خطرات طبیعی یا گرفتاریهای قانونی و همینطور خیانت های اطرلفیان کنند تا دیگه نه خودو نه خانواده خود را معذب نسازند
امیدواریم که این دوستمون سلامتی خود را باز یابد و در کنار خانواده خود به ادامه حیات بپردازد

شنبه 1 شهریور1393 - 11:48am
آواتار کاربر

محل اقامت: منظومه شمسی
سلام دوستان .
از همه شما که ابراز همدردی کردین خیلی ممنونم . همه 5 صفحه رو مطالعه کردم و واقعا تحت تاثیر این جو دوستانه قرار گرفتم . از همتون خیلی ممنونم .
بعضی از دوستان عزیز آدرس خواستن و گفتن که اگه کاری هست که میتونن بکنن بهشون بگم . ولی در شرایط فعلی هیچ کاری از دست هیچ کس برنمیاد . چون ایشون توی یکی از بهترین بیمارستان ها بستری ان و همه امکانات فراهمه . فقط مونده خدا چی بخواد . چون توی این چند روز تا جایی که من پیگیر بودم و هستم هنوز هیچ بهبودی مشاهده نشده . واسه همین بهترین کمک دوستان اینه که فقط دعا کنن . همین

الم یعلم بان الله یری
آیا او (انسان ) ندانست که خدا او را میبیند؟؟؟

شنبه 1 شهریور1393 - 1:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ای وای !!! بنده به نوبه خودم ! از خداوند منان طلب بهبودی جناب کاووشگر را دارم !
انشالله هر چه زودتر بتونن به کانون گرم خانوادشون بر گردن !
همین 2 هفته پیش یکی از دوستان ما هم که عضو این انجمن هست دچار سانحه سقوط شده ولی نام کاربریش را نمی دونم !
دوستان بیشتر مراقب خودتون باشید !
خدا ما و شما را برای خانوادمون نگه داره ! :(

شنبه 1 شهریور1393 - 8:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

امیدوارم کاوشگر عزیز هر چه زودتر حالشون خوب بشه و سلامتیشون رو به دست بیارن....
واقعا ناراحت کنندست :( :( :(

یکشنبه 2 شهریور1393 - 2:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

POLARIS نوشته است:
سلام دوستان .
از همه شما که ابراز همدردی کردین خیلی ممنونم . همه 5 صفحه رو مطالعه کردم و واقعا تحت تاثیر این جو دوستانه قرار گرفتم . از همتون خیلی ممنونم .
بعضی از دوستان عزیز آدرس خواستن و گفتن که اگه کاری هست که میتونن بکنن بهشون بگم . ولی در شرایط فعلی هیچ کاری از دست هیچ کس برنمیاد . چون ایشون توی یکی از بهترین بیمارستان ها بستری ان و همه امکانات فراهمه . فقط مونده خدا چی بخواد . چون توی این چند روز تا جایی که من پیگیر بودم و هستم هنوز هیچ بهبودی مشاهده نشده . واسه همین بهترین کمک دوستان اینه که فقط دعا کنن . همین

پولاریس عزیز از این که بیخبر نمیزارین بی نهایت سپاس و از این که پیگیر هستین متشکرم و خوشحالم که اکثر کاربرای انجمن مرد و مردونه برای رفاقت ارزش قاعل هستند و امید وارم خدا به حق این مردانگی و بی ریایی کاوشگر عزیز را شفای عاجل کرامت بکند.
ان شاالله که از شما خبر های خوب و خوشحال کننده ای می شنویم به امید آن خبر مسرت بخش باز دست بر دعا به درگاه خداوند متعال خواستار شفا برای دوست عزیزمان جناب کاوشگر زمزمه می کنیم
ﯾﺎ ﻣﻦ ﺍﺳﻤﻪ ﺩﻭﺍ ﻭ ﺫﮐﺮﻩ ﺷﻔﺎ
ﺃَﻣَّﻦ ﯾُﺠِﯿﺐُ ﺍﻟْﻤُﻀْﻄَﺮَّ ﺇِﺫَﺍ ﺩَﻋَﺎﻩُ ﻭَﯾَﻜْﺸِﻒُ ﺍﻟﺴُّﻮﺀَ ﺍﻟﻬﯽ ﺑﺤﻖ ﻣﻦ ﻧﺎﺟﺎﮎ ﻭ ﺑﺤﻖ ﻣﻦ ﺩﻋﺎﮎ ﻓﯽ ﺍﻟﺒﺮ ﻭ ﺍﻟﺒﺤﺮﺗﻔﻀﻞ
ﻋﻠﯽ ﻣﺮﺿﯽ ﺍﻟﻤﻮًﻣﻨﯿﻦ ﻭﺍﻟﻤﻮًﻣﻨﺎﺕ ﺑﺎﻟﺸﻔﺎﺀ
ﻭ ﺍﻟﺼﺤﺖ ﺑﺤﻖ ﻣﺤﻤﺪ ﻭ ﺁﻝ ﻣﺤﻤﺪ ‏(ﺻﻠﯽ ﺍﻟﻠﻪ ﻋﻠﯿﻪ ﻭ ﺍﻟﻪ‏)
آمین یا رب العالمین :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

یکشنبه 2 شهریور1393 - 2:58pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان مال دنيا وفا نداره ، اول به فكر سلامتي و خانواده خودتون باشيد و بعد به فكر كارهاي خطير ، انشاا.. براي همزبون عزيزمون آقاي كاوشكر هم اتفاق خاصي نخواهد افتاد و ايشون رو خداوند شفا ميده ، اين همه دوست خوب اگر همه سر نمازهاشون براي آقاي كاوشگر ما دعا كنن خدا هم شفا خواهد داد شك نكنيد دوستان .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 3 شهریور1393 - 3:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خیلی ناراحت شدم.... :( :( :( :( خدا کنه زود تر خوب شن...

سه شنبه 4 شهریور1393 - 10:40pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

چه بسا سخت است خبر آلام دوستان.
اشاءاله خداوند شفای عاجل عنایت بفرماید.
آمین یارب العالمین.

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

سه شنبه 4 شهریور1393 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انشاالله خداوند شفای عاجل عنایت فرماید.

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

چهارشنبه 4 شهریور1393 - 12:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

انشاالله کاوشگر عزیز هم حالشون خوب میشه و به کانون گرم خانوادش باز میگرده. الهی آمین :YMPRAY:

شنبه 8 شهریور1393 - 8:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure