انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 5:53pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 بعله! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
سلام بچه ها اینجا چ خبره همه مثل اینکه کار فلزیابی گذاشتن کنار زدن تو کار طنازی

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال چرا منظورت رو واضح تر نمیگی تا همه کلاه سرشون نره
منظورت چه کسانی هستن یه ثوابی بکن همه نام این افراد رو افشاکن
ظاهرا شما با ردیاب کلا مخالفی
منتظریم

جمعه 31 مرداد1393 - 10:31am
مدیر کل
مدیر کل

من موندم این ژنرال ما هراز گاهی میاد یه تشنجی درست میکنه اخرش ما نفهمیدیم شما دوستی یا دشمن یعنی چی از این اسپم ها تو انجمن درست میکنین . شما که هنوز از ما ردیاب نخریدین و تست نکردین . بجای این حرفها بچسبین به اموزش و اپراتوری صحیح و علم فلزیابی . این کدورتهای بچه گانه رو از خودتون دور کنین و سعی کنین باهم دوست باشین بجای اینکه دیگران رو به هردلیل همراه خودتون بکشید و هر دفعه ی بحثی رو تو میارین و ماشاالله بقیه کاربران هم بجای اینکه بچسبند به کارشون تشویق کننده میشند .
اقای ژنرال ازاین ببعد هروقت از این پستهای بیمورد که ربطی به این انجمن نداره رو بنده حذف میکنم معنی نداره اینکارها .
سعی کن چیزی به دیگران بیاموزی نه اینکه تشویق کننده باشی . متاسفانه این چندمین باره که میبینم از اینکارها میکنی . :)

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 31 مرداد1393 - 6:16pm
آواتار کاربر

محل اقامت: یورنیشا
خوشم میاد مدیر کل فهمیده و عاقل هستند.مجتبی بزن این پست رو ببر زیر خاک تا زنرال با فلزیاب دنبالش باشه :D

جمعه 31 مرداد1393 - 10:17pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقا مجتبی

ماشالله شما هم هر چی من بگم میگی تشنج و کدورت و فلان و بهمان :D .والا من هر چی بگم و هر حرفی میزنم شما ناراحت میشی و فکر میکنی حرفم با شماست..اصلا دقت نمیکنی ببینی که اونی که یه حرف دیگه زده صرفا حرف من نبوده و از سوی خودش حرف میزنه...حرفامو بصورت سرباز بگم شما ناراحت میشی بصورت سربسته بگم باز ناراحت میشی یهو بگو من لال بشم دیگه..انجمن همینه اقا مجتبی همیشه این بحثا بوده و خواهد بود حالا یا من یا یکی دیگه اما اینو بدون تو این تایپیک هم باز صرفا روی سخنم بسمت شما نبود...داش مجتبی کمی اون شمشیرتو از گردن من بکش کنار خداوکیلی هر چی هربار من چیزی گفتم شما ناراحت شدی 8-|
اصلا خداوکیلی من چیزی گفتم که یا کسی رو خطاب کردم؟؟ بابا شما فرض کن یه پست طنز در نظر بگیرش :D ~O)
//////////////////////////////////////////
و اما خدمت دوستی که میگی طنازی میکنیم. و دوستانی که از من یا ما خوششون نمیاد
شما اگر خوشت نمیاد نیا و نخونش انجمن همین یه تایپیک رو نداره که.دوس داشتی بیا بخون نداشتی هم که از نگاهت محروممون کردی @};-

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 31 مرداد1393 - 11:33pm
مدیر کل
مدیر کل

ژنرال جان شما ناراحت نشو ؛ اقا مجتبی اگر هم تذکری میده بابت برخی مسائل قبلی هست و شاید حق هم داشته باشه! :D حالا من هم نمیدونم شما چرا واقعا خیلی مدته فعالیت مفیدی که بدرد فیلد کاری انجمن فلزجو بخوره انجام نمیدی و گهگاهی فعالیتهایی بروز میدی که خارج از سیستم کاری انجمن هست؟! اشکالی هم نداره ؛ انجمن تاپیکهای زیادی داره و بقول شما کسی خوشش نیاد میتونه نخونه! ولی از شما که جزو قدیمی ترین افراد این انجمن هستین و حتی خیلی قبل تر از این شما رو در مقوله فلزیابی در سایتهای دیگه میشناختیم ؛ انتظار میره در این زمینه هم چیزی به بار فنی انجمن اضافه کنین! شاید هم فعالیت مفید خودت رو گذاشتی برای جای دیگه و افراد دیگه!!! ;) :D ولی باز هم مشکلی نیست ؛ همینکه اینجا هم شما استادیار طنز پردازی در فلزجو باشین بنده به نوبه خودم ایرادی نمیبینم. :ymhug: ایشالا موفق باشی.

شنبه 31 مرداد1393 - 12:36am
مدیر کل
مدیر کل

:-? :ymsigh: [-(

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 31 مرداد1393 - 3:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure