انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 1:58pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 دعا برا برگشتن دوست عزیزمان به آغوش خانواده 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام دوستان عزیز.ایام به کام همتون باشه دوستان. @};-
آقا من نمیدونم چی شده و جناب کانی چه مشکلی براشون پیش اومده.ایشالله که مشکلشون زودتر حل بشه.
امروز جناب کانی پیام خصوصی دادند و شماره تلفن منو خواستند.اگر ایشون نیستند پس این چطور میشه که داستان پیام خصوصی پیش اومده.؟.اگرهم اومدن پس چرا پست جدید میزنن دوستان که ایشالله ایشون برگردند به آغوش خانوادشون؟
جناب کانی عزیز اگر ایشالله خودتون هستید و مشکلتون حل شده یه اعلام وضعیت کنید که ماهم از دوگانگی و تردید دربیایم.ممنونم از شما. @};-

دوست عزیز , دو نفر از دوستان با نام کاربری کانی تو سایت عضو هستن یکی kani و دیگری kaniiii هستش , منظور دوست عزیزمون با نام کاربری kaniii هست , شما با این نام کاربری پیام دریافت کردین ؟

دوشنبه 30 تیر1393 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام دوستان عزیز.ایام به کام همتون باشه دوستان. @};-
آقا من نمیدونم چی شده و جناب کانی چه مشکلی براشون پیش اومده.ایشالله که مشکلشون زودتر حل بشه.
امروز جناب کانی پیام خصوصی دادند و شماره تلفن منو خواستند.اگر ایشون نیستند پس این چطور میشه که داستان پیام خصوصی پیش اومده.؟.اگرهم اومدن پس چرا پست جدید میزنن دوستان که ایشالله ایشون برگردند به آغوش خانوادشون؟
جناب کانی عزیز اگر ایشالله خودتون هستید و مشکلتون حل شده یه اعلام وضعیت کنید که ماهم از دوگانگی و تردید دربیایم.ممنونم از شما. @};-

داداش مهرداد ایندو تا کانی داریم.یکی kani یکی kaniii.
اون دوستمون که گرفتار شدن متاسفانهkaniii هستش

دوشنبه 30 تیر1393 - 10:06pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

تشابه فرکانسی کم داشتیم حالا تشابه اسمی هم دامن گیرمون شد. :(
دوستان عزیز من مشکلی ندارم. آقای Kaniii متاسفانه دچار مشکل شدن که از الله متعال سلامتی و بازگشت ایشون رو خواستارم. :YMPRAY:

دوشنبه 30 تیر1393 - 10:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان عزیز.
دوستان مشکل حل شد.من اشتباه کرده بودم که متوجه نام کاربری دقیق نشدم.
مخلصیم استاد کانی عزیز.برای این دوستمون هم از صمیم قلب دعا میکنم که مشکلشون حل بشه.
ممنونم از توجه دوستان.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

دوشنبه 30 تیر1393 - 11:23pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

جناب کاوشگر عزیز بنده هم بعد از پیگیری ها که داشتم متوجه شدم که ایشون بصورت غیر عادی ناپید شده و تا جای که متوجه شدم تا مرز عراق هم ایشون رفته بودن.من دوست های تو عراق و مرز ترکیه دارم و از اونا خواستم که اگه متوجه مورد خاصی شدن بهم خبر بدن.ایشالله به خاطر این روز های مقدس ایشون به اغوش گرم خانواده و مادر محترمش برمیگرده.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 30 تیر1393 - 12:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bardia نوشته است:
mahmood51 نوشته است:
بیخبری یا گرفتاری ناراحت کنندست. احتمالاً در ارتباط با کاوش گرفتارشده.انشاالله که به حق پنج تن خدا به آغوش خانوادش برگردوندش. اللّهمّ فرّج عن کلّ مکروب. اللّهمّ ردّ کل غریب. :YMPRAY:
آقا کاوشگر به خانواده محترمشان همدردی مارو برسون و به اون بنده خدا مادر بیقرار بفرمایید که سر نماز بعد از 10 بار "یا الله" و 7 بار "یا ارحم الرّاحمین" تقاضای برگشتشو کنن که جواب میده انشا الله. بنده نیز به سهم خودم میخونم دوستان هم بخونید اگرچه به پای خوندن یه مادر نمیرسه.

سلام
نخیر
گویا ایشون بخاطر مسئله ای به عراق مسافرت داشتند و اونجا ناخواسته درگیر مسائل جنگ علیه داعش شده اند. :-s

خدای بزرگ این قوم ظالمین همونای هستن که از جنگ با ایران تو گروه صدام لعین بودن خدا به این دوست خوبمون کمک کنه اگه گرفتار شده خلاص بشه وگرنه که یا امام زمان ...خدایا تو این شبای بزرگ وپر عزمتت دست غیب برسون این دوستمون به خونه وادش برگردون الهی یا رب العالمین

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 30 تیر1393 - 1:25am
مدیر سایت
مدیر سایت

انشاا .. که اتفاق خاصی براشون نمی افته و آرزو میکنیم به سلامتی برگردن به آغوش خانواده محترمشون :YMPRAY:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 31 تیر1393 - 11:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

ب اميد خدا ايضون ب سلامت باز خواهن گضت و خانوادهرمحترمشان ودوستان انجمن را از نگراني در مي اورند ب اميد حق

سه شنبه 31 تیر1393 - 11:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انشاءالله که مشکلی براشون پیش نمیاد و به اغوش خانواده شون بر میگردن
خدا لعنت کنه این داعش رو و همچنین خدا حاکمان دون سفت عربستان که غلامان حلقه بگوش امریکا و اسراییل هستند را نابود کنه

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

سه شنبه 31 تیر1393 - 11:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:( :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

سه شنبه 31 تیر1393 - 12:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure