انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 1:53pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
دوستان خواهشا فقط فلزات و یا سنگ های قیمتی که با ردیاب 35 پیدا کردن اینجا بیان کنن خصوصا با تصویر و نحوه پیدا کردن(فرکانس و....) و از توضیحات بیخودی و حاشیه ای پرهیز کنید تا به یه جا برسیم(اینقده فرکانس گذاشتید که جدول تناوبی درست شده مگه میشه این همه فرکانس اونم برا طلا...)

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

چهارشنبه 15 آبان1392 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یعنی واقعا هنوز کسی چیزی پیدا نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس این همه دارین میرین جاهایی که بقول بعضی ها 100 درصده هیچ جنسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

شنبه 17 آبان1392 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیر جان شاید دوستان به خاطر مسائل امنیتی چیزی نمیگن..ولی خواهشا بگن که نتیجه مثبت بوده یا منفی ... ;)

شنبه 18 آبان1392 - 3:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداشم مسائل امنیتی دیگه چه صیغه ای. این همه دارن زمینو شخم میزنن و میگن بعد فقط نمیتونن بگن مثل قوطی دیدم. من که به اندازه 5 ساعت بیل مکانیکی بچه ها کندن ولی دریغ از یک دونه میخ آهنی.
****** یه موضوع مهم و اون اینکه من 5 کاسه برنجی عهد عتیق که چند سال پیش بچه ها پیدا کرده بودن رو تو خونه تست زدم که سنس خوب بود ولی وزن تا 1 تن هم روشون جواب میداد ولی یه کم کند تر از وزن های پایین***** به نظرم باید روی وزن های خیلی زیاد حساس بشین و روشون حساب کنید نه وزن ها کیلویی***

شنبه 18 آبان1392 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
راستش رو بخواهید من تا حالا نتونستم حفاریهام رو به نتیجه برسونم وتمومشون کنم هر یک به دلایلی ولی محض اطلاع بگم هفته پیش رفتم روستای یکی از دوستام و باهم رفتیم خونه دوستش که وقتی برای پی ریزی خونشون حیاط رو کنده بودن به تکه سفال شکسته برخورده بودند خلاصه ردیاب زدیم روی طلا واکنش نشون نداد فقط روی برنج یک گوشه حیاط رو با 20 کیلو زد ما محلو براشون تعیین کردیم و برگشتیم چند روز پیش اینا رفته بودن ومحل رو حفاری کرده بودند امشب دوستم بهم خبر داد که از محل حفاری یک عدد ژگلاتور کپسول گاز که جنسش از برنج رو تو عمق تقریبا 2 متری درآورده بودن نمیدونم از کجا رفته بوده توی این عمق :-o
این هم از اکتشاف بنده.... :D

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 18 آبان1392 - 9:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

*** نکته مهم***
تست روی یک دونه سکه مربوط به اردوان دوم از پادشاهان اشکانی که یکی از بچه ها توی کوه پیدا کرده بود که به اندازه حدود یک 25 تومنی فلزی الان هست(کوچیک) فرکانسهای نقره فیکس دستگاه راحت جواب میدن فقط دقیق قیچی نمیشه و حدود 10 سانت اختلاف داره البته اگه صبر باشه و دستها نلرزه این دقت بهتر میشه.
***** نکته مهم دوم***
فاصله دستها رو حدود 50 سانت باشه یعنی دستها به اندازه عرض شونه ها باز باشه که مهم نیست فلز اندازش چی باشه خیلی سریع انتن مخالف به سمت اون میچرخه و دقیق هست
***** نکته سوم***
من نوک تیز انتن ها که در دسه قرار میگیره رو با سنباده ساییدم واین از بازی کردن بیخود انتن ها تا حد زیادی جلو گیری میکنه و تسلط بیشتر میشه.
****** نکته چهارم
درفاصله های تا 10 یا 15 متر سیم های رابط رو به دستگاه وصل کنید ولی به دسته وصل نکنید چرخش و دقت انتنها خیلی خوبه و دقیق
**** نکته پنجم***
وقتی با حرکت انتنها یه نقطه نظرتون رو جلب کرد جای دسته ها رو در دستتون عوض کنید و دوباره آنتن بزنید و این و قدرت رو حس کنید اگه همه به یک شکل بود بقیه تست ها رو انجام بدید.

شنبه 18 آبان1392 - 9:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
راستش رو بخواهید من تا حالا نتونستم حفاریهام رو به نتیجه برسونم وتمومشون کنم هر یک به دلایلی ولی محض اطلاع بگم هفته پیش رفتم روستای یکی از دوستام و باهم رفتیم خونه دوستش که وقتی برای پی ریزی خونشون حیاط رو کنده بودن به تکه سفال شکسته برخورده بودند خلاصه ردیاب زدیم روی طلا واکنش نشون نداد فقط روی برنج یک گوشه حیاط رو با 20 کیلو زد ما محلو براشون تعیین کردیم و برگشتیم چند روز پیش اینا رفته بودن ومحل رو حفاری کرده بودند امشب دوستم بهم خبر داد که از محل حفاری یک عدد ژگلاتور کپسول گاز که جنسش از برنج رو تو عمق تقریبا 2 متری درآورده بودن نمیدونم از کجا رفته بوده توی این عمق :-o
این هم از اکتشاف بنده.... :D

:ymapplause: :ymapplause: احسنت واقعا پیدا کردن این رگلاتور هم باعث دلگرمیه و هیچ فرقی با دفینه نداره چون عمق و انداز میتونه یه بار واقعی باشه. اما اینکه با وزن 20 کیلو گرفتی بر نظر من که میگم روی وزن نمیشه حساب کرد صحه میزاره.
آخه من یه جا رو که احتمال بارش خیلی زیاده رو زدم وزن مفرغ رو تا 1 و نیم تن جواب داد و طلا رو هم تا بالای 20 کیلو به مس هم جواب میداد و حفره هم میگرفت و همه اینها تو یه نقطه قیچی میشد واون روی یه سنگ مربعی که وسط 3 دونه سنگ بزرگ بود قیچی میشد رفتم از 10 متر گرفتم باز همونجا رو جواب داد و پیش خودم فکر کردم حالم خرابه ولی تازه بعد کلی تست متوجه شدم که وزن خصوصا اهداف قدیمی باید بیشتر از 100 کیلو باشه که بگی چیزی هست و در حد تن که باشه امیداوری خیلی بیشتر میشه(ناگفته نماند که من هنوز فرصت نکردم که دوباره اونجا رو تست کنم)

شنبه 18 آبان1392 - 9:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ممنونم امیر جان از تستهایی که انجام دادی

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 19 آبان1392 - 7:44pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام
این بشقاب و من با ردیاب از زیر یه سنگ به کمک یه نقطه زن پالسی پیدا کردم.هر چند ارزش زیادی نداره ولی من رو فرکانس برنز فاین+2 اینو ردیابی کردم.بعد این میخوام برم سراغ نقره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 21 آبان1392 - 10:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آفرین آقای کرمی
مبارکه
با ردیاب نقطه کردید یا فرق داشت با نقطه فلزیاب؟
حرکت آنتن ها
وزن و تفاوتش
حجم
عمق و تفاوتش
ممنون میشم

سه شنبه 21 آبان1392 - 11:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure