انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 8:40am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 فروش مکمل جدید ردیاب FPL-35 با دقت 3 رقم اعشار و قدرت بالا 
نویسنده پیغام

سلام خدمت همه دوستان انجمن، آقا مجتبی عزیز و همچنین دوست خوبم آقا رامین. خیلی از برنامه ها رو تعطیل کردیم تا مکمل بیاد. إیشا... هرچه زودتر این پروژه به ثمر بشینه. با آرزوی موفقیت برای آقا مجتبی عزیز و همه دوستان خوب انجمن.

دوشنبه 7 تیر1394 - 2:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با نهایت سپاس و تشکر خدمت آقا مجتبی عزیز @};-
منتظریم ببینیم چی میخواد از آب در بیاد :-\

دوشنبه 8 تیر1394 - 3:34am
مدیر کل
مدیر کل

:| ;;)

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 8 تیر1394 - 1:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

;)
مجتبی نوشته است:
:| ;;)

دوشنبه 8 تیر1394 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و خسته نباشید خدمت اقا مجتبی .
واقعا دست مریزاد . من منتظرم طرح مکمل نهایی بشه تا اون رو به همراه 35 سفارش بدم .
خدا قوت . :YMPRAY:
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

سه شنبه 23 تیر1394 - 2:10pm
آواتار کاربر

آقا مجتبی به نظر منم اگه بره تو کیف درسته که شیک تر میشه ولی جلب توجه بیشتری میکنه X_X و حملش هم سخت تر میشه. #:-s
اگه همینجوری جدا باشه حملو نقلش تو کوله پشتی خیلی راحت انجام میشه. :) و جلب توجهی هم نمیکنه. :-BD ما میخواییم که ان شاء الله ی دستگاه کارآمد طراحی بشه که شده. ظاهرش اصلا مهم نیست. @-)
باز هم با تشکر از زحماتتون. :ymapplause:
اجرکم عندلله.

چهارشنبه 13 مرداد1394 - 3:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تا گوساله گاو شود دل صاحبش اب شود

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 14 مرداد1394 - 5:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
بزودی مکمل جدید و کاملی تو این قسمت اعلام میکنم که هر نظر کامل و با قدرت هست .
توضیحات مختصری درمورد این مکمل جدید:
سیگنال سینوسی تولید میشه بوسیله میکرو با سه رقم اعشار و از خروجی برمیگرده داخل میکرو دوباره با یک صدم ثانیه اگر فرکانس همانی نباشه که درست شد دوباره میکرو نمونه گیری میکنه و فرکانس تولید شده همانیکه ما قبلا بهش دادیم .
پس به هیچ عنوان ما تغییر فرکانس نداریم حتی تو هر اب و هوایی و تمام فرکانسهای مد ردیاب رو داخل میکرو سیو کردم مثلا مد دو ردیاب گلد یک هست مد دو مکمل هم گلد یک هست الی اخر تا 22 مد بعد فرکانس ازاد داره از صفر تا یک مگا هرتز البته هرچی فرکانس پایینتر باشه درصد خطاش کمتره برای محدوده بیست هرتز الی دوهزار عالی جواب میده و میتونین اینتر رو نگه دارین تا این فرکانس ازاد تو میکرو سیو بشه تا بالای دویست فرکانس میتونین تو حافظه میکرو سیو کنید . اجرای فرکانس و تمام کارها رو میتونین بوسیله کلیدهای کیبد انجام بدهید حتی از ولوم هم استفاده نشده ولوم قدرت خروجی هم داره که بوسیله دیجیتال تنظیم میشه از صفر تا شماره ده . تنظیم نور هم داره برای کار در شب . نشانگر باطری بصورت دیجیتال دقیقا ولتاژ باطری رو به ما میده وقتی به ولتاژ 9 ولت برسه دستگاه الارم میده و شروع به چشمک زدن میکنه و اعلام میکنه لو باطری . دستگاه مجهز به امنیت ورودی میباشد یعنی تا پسورد کاربری ندین دستگاه روشن نمیشه و خطری نداره هم از نظر امنیتی و هم از نظر اینکه کودکان بهش دست نزنند . السی دی این هم مانند ردیاب 35 شانزده در دو هست . فعلا قسمت نرم افزار و قسمت پاور امپلی اون طراحی شده که خروجی ما 5 ولت پیک یا همان 10 ولت پیک تو پیک AC و 4 آمپر داریم که این قسمت امپلی رو که قبلا با ایسی 2005 یا 8210 استفاده میکردیم حذف کردم بعلت گرمای شدید و فشاری باری که به ایسیها میامد تو خروجی ما شکل موج تغییر میکرد و اعوجاج داشتیم تنها راهش فقط بوسیله ترانزیستورهای پوشپول بوده و طراحی شد با باطری 12 ولت 4.5 امپر مونده قسمت های ولتاژ اون تاحالا منتظر کسی بودم که قسمت های ولتاژ رو برام طراحی کنه با ماسفت کسی رو پیدا نکردم دو نفر بودند گفتند 90 میلیون میگیرم برات خروجی 5000 ولت یک امپر یا بیشتر طراحی میکنم که متاسفانه بنده همچین پولی نداشتم فعلا سعی میکنم قسمت های ولتاژ رو با ترانس قدرت بدون هسته اهنی با ولتاژ بالا حل کنم تا ببینیم خدا چی میخواد .

90 میلیون؟؟؟؟ تسلا نبوده یارو

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

دوشنبه 19 مرداد1394 - 2:56pm
مدیر کل
مدیر کل

اقا مجتبی 4 ماه از اعلام این طرح گذشته و حتی من هم در جریان مراحل کار نیستم در صورتیکه دوستان تقریبا هر روز از بنده در این مورد سوال میکنن! من به نوبه خودم عرض میکنم هیچ اطلاع مشخصی از روال این پروژه ندارم. لذا از اقا مجتبی خواهش میکنیم تشریف بیارن بطور مشخص اعلام کنن کار به کجا رسیده.

دوشنبه 19 مرداد1394 - 4:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

90 میلیون مهندس حمید اقا مجتبی هم مردم .... داستان این فرکانس دقیق چیه مهندس حالا 10 تا رقم باشه یا یک رقم فرکانس فلز قدیمی تا به حال یافت نشده یا هر کسی هم بهش رسیده براش مهم نبوده پس بیایم چیزی که علم روش باشه کار کنیم ممنون میشم مهندس حمید اقا مجتبی هم راهنمایی کنید

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

دوشنبه 19 مرداد1394 - 11:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure