انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 3:22am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 فروش مکمل جدید ردیاب FPL-35 با دقت 3 رقم اعشار و قدرت بالا 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
amir6777 نوشته است:
ردیاب 5 میلیون گرون نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونم تو ایران؟؟؟؟؟ @-) @-)

امیر جان چه گرونی 35 که قیمتش سه میلیون هست اون دومیلیون مربوط به مکمل هست چون تقریبا یک و نیم هزینه قطعه و دستمزدها میشه برای من حدود 500 میمونه به نظر شما با این دقت و قدرت و با این خطر امنیت من دستمزد نگیرم خداوکیلی شما جای من بودین به این قیمتها میدادین . شما بجای اینکه به قیمت اون نگاه کنین به کارایی که داره توجه کن همین دستگاه رو دارند میفروشن البته بدون مکمل و بدون قدرت و دقت بالا , سی میلیون ما ردیاب 35 با دقت بالا و مکمل هم همینطور باهم میدیم اینقدر بنظرت زیاده تازه کسانیکه 35 دارند که اینقدر نمیدن فقط دومیلیون پرداخت میکنند بعد فکر میکنین همه اینقدر که نمیدند حالا ما یه قیمت رو مبنا قرار دادیم .

در آقایی شما شکی نیست اقا مجتبی..اما با یک و نیم میلیون پول قطعه امیدوارم که خوب که چه عرض کنم عالی جواب بده.اگر عالی جواب بده برای دوستان بله 5 میلیون ارزششو داره.

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 6:56pm
استاد
استاد

مجتبی نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان
طرح پيشنهادي آقا جاويد براي كم حجم كردن دستگاه خيلي خوبه و باعث كاهش حساسيت و ريسك كار ميشه.
راستي جاويد جان لطفا عكس طرح رو با توضيح بزارين.
ياحق

بینا جان این تاپیک رو من ایجاد کردم لطفا درمورد دستگاه پیشنهادی من نظر بدین اگر مشکلی داره یا طرحش جالب نیست یا خوبه . شما هم که ماشاالله هرکی ی چیزی میگه سریع میگین یه عکسی چیزی بذار یا راهنمایی کن پس کی شما راهنمایی میکنین . یادمه من تو قسمت طرح جدید انتن تو ی تاپیکی گذاشتم از کاربران خواستم نظر بدن این دوست خوبم اقا جاوید اومد گفت منم یه انتن درست کردم ببینین خوبه بعد به ایشون خصوصی دادم جاوید جان اینجا تاپیک منه جهت فروش گذاشتم نظرتو برای دستگاه فعلی من بده اگر شما انتن یا طرح جدیدی دارین برین تاپیک جداگانه بزنین تا دوستانی مثل اقا بینا یا کاربران دیگه نیان پستی بزنن موضوع به انحراف کشیده بشه .
درمورد طرح اقا جاوید درسته کوچیک میشه اما به قول ایشون قدرت و توان نداره مگه خود اقا جاوید نفرمودند ولتاژ با توان بره بالا اینجا دیگه موبایل هم نیست و ولتاژ و توان بره بالا باید تغذیه هم بالا باشه خود دستگاه که نمیتونه توان بده مدار بزرگتر میشه . لطفا پستی که میزنین دقت کنین بعد بنویسین .

درود بر شما
اگه از ترانس استفاده نشه میشه 35 و هم مکمل را درون یه جعبه قرار داد اما باید دیگه بدون سیم ردیابی کرد .کلا نظر من به حم و جور بودن دستگاه هست و به احبار برای این کار باید دو دستگاه از هم مجزا باشند وگرنه خیلی دقت کنی اون را میشه در یک حعبه 20 در20 حا داد ولی انتنها باید جداگانه حمل شوند. رسیدن به 5 هزار ولت بدون ترانس خیلی مشکله و یا شاید امکان پذیر نیست حالا دیگه نمیدونم که چه جوری به این ولتاز رسیدید
در هر صورت نتایج اولیه عملکرد مکمل را برای حذف ذرات و هاله مشخص میکنه و چون ما در اول راه تکمیل این طرج سینوسی هستیم باید خیلی روی مدار کار بشه که معایب اون را بشه گرفت

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 7:35pm
مدیر کل
مدیر کل

جاوید نوشته است:
مجتبی نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان
طرح پيشنهادي آقا جاويد براي كم حجم كردن دستگاه خيلي خوبه و باعث كاهش حساسيت و ريسك كار ميشه.
راستي جاويد جان لطفا عكس طرح رو با توضيح بزارين.
ياحق

بینا جان این تاپیک رو من ایجاد کردم لطفا درمورد دستگاه پیشنهادی من نظر بدین اگر مشکلی داره یا طرحش جالب نیست یا خوبه . شما هم که ماشاالله هرکی ی چیزی میگه سریع میگین یه عکسی چیزی بذار یا راهنمایی کن پس کی شما راهنمایی میکنین . یادمه من تو قسمت طرح جدید انتن تو ی تاپیکی گذاشتم از کاربران خواستم نظر بدن این دوست خوبم اقا جاوید اومد گفت منم یه انتن درست کردم ببینین خوبه بعد به ایشون خصوصی دادم جاوید جان اینجا تاپیک منه جهت فروش گذاشتم نظرتو برای دستگاه فعلی من بده اگر شما انتن یا طرح جدیدی دارین برین تاپیک جداگانه بزنین تا دوستانی مثل اقا بینا یا کاربران دیگه نیان پستی بزنن موضوع به انحراف کشیده بشه .
درمورد طرح اقا جاوید درسته کوچیک میشه اما به قول ایشون قدرت و توان نداره مگه خود اقا جاوید نفرمودند ولتاژ با توان بره بالا اینجا دیگه موبایل هم نیست و ولتاژ و توان بره بالا باید تغذیه هم بالا باشه خود دستگاه که نمیتونه توان بده مدار بزرگتر میشه . لطفا پستی که میزنین دقت کنین بعد بنویسین .

درود بر شما
اگه از ترانس استفاده نشه میشه 35 و هم مکمل را درون یه جعبه قرار داد اما باید دیگه بدون سیم ردیابی کرد .کلا نظر من به حم و جور بودن دستگاه هست و به احبار برای این کار باید دو دستگاه از هم مجزا باشند وگرنه خیلی دقت کنی اون را میشه در یک حعبه 20 در20 حا داد ولی انتنها باید جداگانه حمل شوند. رسیدن به 5 هزار ولت بدون ترانس خیلی مشکله و یا شاید امکان پذیر نیست حالا دیگه نمیدونم که چه جوری به این ولتاز رسیدید
در هر صورت نتایج اولیه عملکرد مکمل را برای حذف ذرات و هاله مشخص میکنه و چون ما در اول راه تکمیل این طرج سینوسی هستیم باید خیلی روی مدار کار بشه که معایب اون را بشه گرفت

جاوید جان من کی گفتم از ترانس استفاده نمیشه از ترانس خاصی استفاده میشه با هسته فریت و بیشتر منظورم طرحشه که متفاوته از هرطرحی , کلا طرح خاصه که تونسته تو ولتاژ بالا شکل موج حفظ بشه و بتونیم هرتوانی که بخوایم با دقت و ثباط بالا بهش بدیم بعد داخل جعبه 35 با مدار اصلی فاصله زیادی داره و اصلا تداخل نداره و قبلا هم گفتم از خروجی این مدارمکمل یه بار دیگه فیدبک گرفته میشه میره داخل میکرو اگر کم و کسری داشته باشه درواقع نمونه میگیره ترمیم میکنه فرکانس رو با یک صدم ثانیه و همزمان 35 رو هم تو اسکوپ میبینم اگر موجش تغییری کرد حتما جاشو تغییر میدم یا داخل جعبه جداگانه میذارم . واگر تغییرنکرد بهترین مکان برای 35 همان داخل جعبه هست که ی عمر برای شما کار کنه درنهایت باطری اونو هرچندسال عوض میکنین همین .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 8:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
amir6777 نوشته است:

امیر جان چه گرونی 35 که قیمتش سه میلیون هست اون دومیلیون مربوط به مکمل هست چون تقریبا یک و نیم هزینه قطعه و دستمزدها میشه برای من حدود 500 میمونه به نظر شما با این دقت و قدرت و با این خطر امنیت من دستمزد نگیرم خداوکیلی شما جای من بودین به این قیمتها میدادین . شما بجای اینکه به قیمت اون نگاه کنین به کارایی که داره توجه کن همین دستگاه رو دارند میفروشن البته بدون مکمل و بدون قدرت و دقت بالا , سی میلیون ما ردیاب 35 با دقت بالا و مکمل هم همینطور باهم میدیم اینقدر بنظرت زیاده تازه کسانیکه 35 دارند که اینقدر نمیدن فقط دومیلیون پرداخت میکنند بعد فکر میکنین همه اینقدر که نمیدند حالا ما یه قیمت رو مبنا قرار دادیم .

توی کشور ما شرکت جویندگاه آسیا ردیاب درپیتشونو میدن بیست میلیون حالاردیاب 35 به همراه مکمل 5 میلیون گرونه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 8:35pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ضمن تشكر مجدد از همه بخصوص مجتبي جان.
آقا مجتبي صفحات قبل شما جسازي هر دو دستگاه توي يك كيف رو مطرح كردي و دوستان و خود بنده هم بخاطر بالا بودن ريسك حداقل از نظر حملش نظر داديم.
حالا آقا جاويد هم فرمودن كاري كردن كه مدار كم حجم شده و توي جيب جا ميشه بنده هم خواستم عكس بذارن تا بلكه ايده اي براي شما و همه بشه.
از طرفي هميشه آموزشهاي تصويري بهتر از تئوري بوده .
حالا نميدونم كجاي عرايض بنده مشكل داشته ؟؟؟
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فرج نوشته است:
مجتبی نوشته است:
amir6777 نوشته است:

توی کشور ما شرکت جویندگاه آسیا ردیاب درپیتشونو میدن بیست میلیون حالاردیاب 35 به همراه مکمل 5 میلیون گرونه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

داداش واسه ما گرونه .واسه شما که بچه مایه داری فرق میکنه

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 1:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود اقا مجتبی بنده در حد نظر دادن نیستم شما استاد مایی ...پبشنهاد من اینه که کیفیتش رو خیلی بالا ببرین هم 35 و هم مکمل...هم از نظر ولومها که نظامی جنس خوب ...و جنس سیمها خیلی دقت کنین ....همچنین مونتاژ....من 35 رو دارم بعضی وقتا تو مد ازاد پرش فرکانس دارم....کیفیت ال سی دی رو هم بالا ببرین خیلی خوب میشه

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 10:05am
مدیر کل
مدیر کل

kamangir نوشته است:
درود اقا مجتبی بنده در حد نظر دادن نیستم شما استاد مایی ...پبشنهاد من اینه که کیفیتش رو خیلی بالا ببرین هم 35 و هم مکمل...هم از نظر ولومها که نظامی جنس خوب ...و جنس سیمها خیلی دقت کنین ....همچنین مونتاژ....من 35 رو دارم بعضی وقتا تو مد ازاد پرش فرکانس دارم....کیفیت ال سی دی رو هم بالا ببرین خیلی خوب میشه

خواهش میکنم دوست من شما دستگاه رو از کاربران دسته دوم خریدین و درسته اوایل از ولوم معمولی استفاده میشد برای همین الان پرش دارین چون سطح کربنش به مرور زمان خورده میشه همشون همینطورند شما اون ولوم رو عوض کن مشکلت حل میشه مقدارشم ده کیلو هست , اما جدیدا از ولوم ده دور و السیدی سبز استفاده میشه هرچند سبز و ابی فرقی باهم ندارند ما سبز گذاشتیم ببینیم این چطوره اخه تو دمای زیر صفر انگار بعضی از السیدی ها مدتی محو میشدند گفتیم سبز بذاریم شاید حل شد بهرحال بهتراز اینها دیگه نیست تو بازار و اون سیمی که میگی از فیش دسته به دستگاه میخوره از نوع معمولی نیست اهنربا بهش میزنی نمیگیره هم سیم و هم خود فیش چون یک و نیم متر بود من از وسط قطع کردم که کوتاهتر بشه بعد بهم چسبوندم و وارنیش کشیدم البته اونموقع این مدلی بود یک نیم متری اینسری رفتم یک متری رو پیدا کردم و دیگه لازم نیست قطع بشه یکسره هست . درمورد مونتاژ که کل مدار داخل رزین قرار داره اصلا دید نداره قطعات چطور متوجه شدین مونتاژ رو

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 6:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خداقوت
استاد مجتبی عزیز تبریک میگم.امیدوارم هر جا که هستین سلامت باشید.پشتکار شما ستودنیست.طرح خوبی رو در نظر گرفتین و تمام ایده های شما کاملا حرفه ی و بر اساس تجربه ی نابیست که با زحمت و هزینه ی فراوان بدست اومده...و طرح باکس و دیزاینی که مد نظرتونه :از هر لحاظی کاملا مناسب میتونه باشه ... :YMPEACE:

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 8:36pm
مدیر کل
مدیر کل

PEERE DANA نوشته است:
سلام خداقوت
استاد مجتبی عزیز تبریک میگم.امیدوارم هر جا که هستین سلامت باشید.پشتکار شما ستودنیست.طرح خوبی رو در نظر گرفتین و تمام ایده های شما کاملا حرفه ی و بر اساس تجربه ی نابیست که با زحمت و هزینه ی فراوان بدست اومده...و طرح باکس و دیزاینی که مد نظرتونه :از هر لحاظی کاملا مناسب میتونه باشه ... :YMPEACE:

ممنونم مهندس جان شما هم خیلی زحمت میکشین تو سایت همینجا ازتون تشکر و قدردانی میشود

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 9:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure