انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 8:33am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

reza68 نوشته است:
مجتبی نوشته است:
دوستان من اول فکر کردم هشت هزار تاست بعد که دوباره سئوال کردم گفت هفت هزار تا دقت کنین مکث کرده بودند و دقیق نمیدونستند انگار گفت حضور نداشتند موقع شمارش شاید هم هفتصد تا بود چون هفت هزار تا تو کوزه جا نمیگیره به احتمال زیاد همون هفت صد تا بوده . بهرحال ایشون بهم اینطوری گفتند و منم برای شما ابلاغ کردم حالا سخت نگیرین مهم اینه اومد بهم گفت از این دستگاه باری دراومد .
ضمنا این تاپیک مربوط به اشیا پیدا شده هست درمورد اپراتوریش تو تاپیک مخصوص بحث کنید .

سلام خسته نباشید
مجتبی جان شما وقتی که از یه چیزی مطمعن نشدین که نباید عمومیش کنید
اون میگه هفت هزار تا شما میگی احتمالا تو شمارش اشتباه کردن و هفتصدتا بود آخرش معلوم میشه که حتی هفت تا هم نبوده!
در این که با 35 میشه به بار زد شکی نیست ولی آدم باید واقع گرا باشه
یا حق

شما به بزرگیت ببخش حالا یه تلفنی بهم شد منم خوشحال شدم گفتم دوستان درجریان باشند .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 29 مرداد1394 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا منم حیجانی شدم میرم کوه ببینم چی میزنم :ymhug:

پنج شنبه 29 مرداد1394 - 9:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مجتبی به نوبه خدم بابت زحمت هایی که کشیدید تشکر میکنم

پنج شنبه 29 مرداد1394 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود به همه دوستان ...بنده فایل رو گوش کردم 7000تا رو تایید کردن منتها روی وزن 4 کیلو سنس شده......ولی به احتمال زیاد وزن واقعی بار خیلی بیشتر بوده...

جمعه 29 مرداد1394 - 2:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRANN
باسلام ودرودبرشما کاربران ومدیران امیدوارم که همیشه سلامت باشین .تشکر از استاد حمید ومجتبی و...بابت ساخت حرفه ایی این دستگاه بنده بعد از12سال اپراتوری دستگاه های مختلف هنوز دستگاه مناسب خود را پیدانکردم ولی یکی ازهمکارانم این دستگاه را دارد من کارایی این دستگاه را دیدم واقعا حرف ندارد من درخرید این دستگاه تردید داشتم ولی الان نه خود اقا مجتبی عزیز گرامی هم میداند که بنده به صورت مخفیانه این سایت رابه مدت یک سال دنبال میکردم .ازمن برادرانه به شما کاربران هیچ وقت برای کاوش فریب قیمت انچنانی دستگاه را نخورید کمترین قیمت های مانند این دستگاه خیلی ازدستگاه های دنیارا جواب میدهد امید وارم کاوش راحت داشته باشید خسته نباشید لطفا این پیام بنده را منتشر کنید باتشکر

شنبه 31 مرداد1394 - 9:51am
YIM

محل اقامت: ایران-تبریز
خدا نصیب ما هم بکنه ;) ;)

ما به خدا اعقاد داریم

شنبه 31 مرداد1394 - 6:53pm

باسلام وعرض ادب واحترام حضوراساتیدمحترم مهندس حمیدوحاج مجتبی.اقاکارتون درسته درحدتیم ملی.ردیاب شمادرحد خداست.هرکسیهم جواب ازش نگرفته مشکل از ردیاب نیست.مشکل ازخودشه که لقمه اماده میخادبزاری تو دهنش.کمکی هم اون بالارو اجاره دادن.درودبرشرفت اقاحمیدواقامجتبی.یه نقطه زن خوب ودقیق کنارش داشته باشین.بریدجاسندی حزف کننده هم یوخده.سپاس وخدا اموات حمیدومجتبی روبیامرزه.

یکشنبه 1 شهریور1394 - 9:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شما جاییتون اجاره ندادید که با این لحن مودبانه عقل و شعور اکثر دوستان زیر سوال میبرید؟!!! ابراز احساساتتون جور بهتری هم میتونستید اعلام کنید!!! :-?

یکشنبه 1 شهریور1394 - 10:28pm

ببخشیدجناب مهران خان.اخه بعضی هانمیخان هیچ فشاری به مغزشون بیارن ومرتب هی به ۳۵عزیز ایراد میگیرن.کاربا۳۵ انعطاف زیادی میخاد.دست گل مهندس حمیدوحاج مجتبی دردنکنه.

دوشنبه 2 شهریور1394 - 10:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohamad1234 نوشته است:
باسلام وعرض ادب واحترام حضوراساتیدمحترم مهندس حمیدوحاج مجتبی.اقاکارتون درسته درحدتیم ملی.ردیاب شمادرحد خداست.هرکسیهم جواب ازش نگرفته مشکل از ردیاب نیست.مشکل ازخودشه که لقمه اماده میخادبزاری تو دهنش.کمکی هم اون بالارو اجاره دادن.درودبرشرفت اقاحمیدواقامجتبی.یه نقطه زن خوب ودقیق کنارش داشته باشین.بریدجاسندی حزف کننده هم یوخده.سپاس وخدا اموات حمیدومجتبی روبیامرزه.

دوست نه چندان محترم،با 10تا پست و تاریخ عضویت معلوم .لطفا در همین حد واندازه فرمایش کن.وبی ادبیت رو زیاد به رخ نکش

دوشنبه 2 شهریور1394 - 11:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure