انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:44pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
اقا مجتبی بنده این موفقیت رو بنوبه خودم به شما و اون دوست دیگرمون و البته همه تبریک میگم! :ymhug:
دوستان بنده فایل صوتی ضبط شده اقا مجتبی از این مکالمه رو دریافت و چندین بار گوش کردم. بنظر من مشکلی در خصوص احتمال فریبکاری وجود نداشت و جزئیات کار رو خیلی خوب توضیح داده بودن. ضمن اینکه ایشون از کسانی هست که اقا مجتبی میشناسن. مراحل اپراتوریشون هم تقریبا طبق همون آموزش اولیه ردیاب 35 بوده. تنها مساله ای که گفتن این بود که بعد از چند نقطه خطا که قبلا گرفته بودن این بار به چنین موفقیتی دست پیدا کردن. نکته جالب تر هم واقعی بودن وزن بدون استفاده از مکمل برای چنین هدفی بوده که باز نشان میده شاید اکثر وزنهای بالا همونطور که در اپراتوری اولیه هم بیان شده بود خطا هستن!
بهرحال هر چند اصولا در ردیابی میزان خطا خیلی بیشتر از موفقیت هست و کلا در کاوش با تمام دستگاهها هم همین داستان وجود داره ولی امیدوارم از این دست موفقیتها بیشتر داشته باشیم.
خواستم چیزی نگم ولی دیدم نمیشه! اقا مجتبی شما میفرمودین مرد حسابی حالا 7000 سکه دراوردی اینقدر هم خوشحالی لااقل یک سکه هم به ما میدادی! :D این همه زحمت و تلاش و اعصاب خوردی توی این دو سال کشیدیم و هزار حرف شنیدیم تا هر از گاهی یکی از دوستان از این موفقیتها بدست بیاره و در نهایت یا اکثرا ناپدید میشن یا اینکه اصلا یک تعارف هم نمیکنن! :-w :D

جوینده یابنده هست ، البته اگر از روی اصول جویندگی کنه ! یعنی اول سند محکم و خوب و بعد ردیابی که اگر وزن قابل کنترلی رو داشت شروع به کار کنن ؛ و اگر از یک گرم تا آخرین ولوم وزن ردیاب مکانی بدون سند و مدرک رو گرفتید به احتمال 90 % خطا هست ، این دوستمون هم مکانشون رو طبق سند و مدرک ابتدا پیدا کردن و بعد ردیابی کردن و کشف مکان ، مخصوصاً جنس پلمپ که وزن مشخص و ثابتی داره که مورد خیلی مهمی هست .. با سپاس از مهندس حمید بابت این طراحی ها و برنامه نویسی های عالی و همینطور آقا مجتبی به خاطر مونتاژ با کیفیت مدار با قطعات خوب و عالی ... @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 11:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
بنده هم فایل صوتی رو گوش دادم اولش 8000 تا سکه گفته شد بعدش 7000 تا که ما همون 7000 تا سکه رو اگر در نظر بگیریم با توجه به اینکه خودشم گفته تو کوزه بوده و فرکانس کوزه رو هم زده جای تعجب داره که وزنش 4 الی4.5 کیلو زده یعنی وزن هر سکه چقدر بود؟ ;;) (کوزه ای هم که توش سکه باشه حتما حتما فرکانس طلا روش میزنه به خاطر گاز طلا که وزن کوزه هم فاکتور میگیریم)
من هم 35 دارم رو یه النگو تا 70 کیلو قیچی دارم اونم رو خاک و طلای تازه که وزنشم زیاد نیست
از معقوله وزن هم که بگذریم فرکانسهای 35 اونقدر برامون خطا زده که همه به فکر فرکانس آزاد افتادن و بعد از تلاشهای زیاد هنوز هم فرکانسی که 100% رو طلا بزنه و نه املاح ندیدم(قصدم تخریب نیست و این اولین پست انتقادی من در مورد ردیاب بود و فقط برای اینکه بدجوری با گوش دادن فایل صوتی تو ذوقم خورد چی فکر میکردم چی شنیدم ~X( )
جناب مجتبی عزیز به نظرم تا یدونش رو ندیدید باور نکنید @};-

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 1:45pm
استاد
استاد

saman2 نوشته است:
سلام
بنده هم فایل صوتی رو گوش دادم اولش 8000 تا سکه گفته شد بعدش 7000 تا که ما همون 7000 تا سکه رو اگر در نظر بگیریم با توجه به اینکه خودشم گفته تو کوزه بوده و فرکانس کوزه رو هم زده جای تعجب داره که وزنش 4 الی4.5 کیلو زده یعنی وزن هر سکه چقدر بود؟ ;;) (کوزه ای هم که توش سکه باشه حتما حتما فرکانس طلا روش میزنه به خاطر گاز طلا که وزن کوزه هم فاکتور میگیریم)
من هم 35 دارم رو یه النگو تا 70 کیلو قیچی دارم اونم رو خاک و طلای تازه که وزنشم زیاد نیست
از معقوله وزن هم که بگذریم فرکانسهای 35 اونقدر برامون خطا زده که همه به فکر فرکانس آزاد افتادن و بعد از تلاشهای زیاد هنوز هم فرکانسی که 100% رو طلا بزنه و نه املاح ندیدم(قصدم تخریب نیست و این اولین پست انتقادی من در مورد ردیاب بود و فقط برای اینکه بدجوری با گوش دادن فایل صوتی تو ذوقم خورد چی فکر میکردم چی شنیدم ~X( )

درود بر شما
با این حساب وزن هر سکه نیم گرم میشه اما واقعا سکه طلای نیم گرمی مربوط به چه دوره حکومتی بوده

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مگه سکه طلای نیم گرمی هم داشتیم؟! ما اگه میانگین وزن هر سکه 4 گرم فرض کنیم وزن طلای خالص 28 کیلو میشه که به اکتساب قدمت و یونیزه بودن باید حداقل حدود 200 کیلو وزن نشون بده...!

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 3:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
saman2 نوشته است:
سلام

درود بر شما
با این حساب وزن هر سکه نیم گرم میشه اما واقعا سکه طلای نیم گرمی مربوط به چه دوره حکومتی بوده

سلام استاد جاوید عزیز
این مطلب رو از ویکی پدیا کپی کردم
"تاریخ ضرب سکه طلا در ایران به زمان حکومت داریوش اول، پادشاه هخامنشی (در سالهای ۵۲۱ الی ۴۸۶ قبل از میلاد) بر می‌گردد. با ارزش ترین این سکه‌ها که که دریک نام داشته وزنی معادل ۸/۴۱ گرم از جنس طلا داشت. سکه دیگر سیگل با وزن ۵/۶ گرم نقره بود و ارزشی معادل یک گوسفند را داشت و نرخ تبدیل آن برابر با ۲۰ سکه نقره سیگل در برابر یک سکه طلا دریک بود. ضرب این سکه‌های ۸ گرمی طلا در طول تاریخ ایران با نام‌های گوناگون در ادوار مختلف ادامه داشت تا این که در دوره پهلوی به اسم سکه پهلوی و بعد از انقلاب ۱۳۵۷ ایران به نام سکه بهار آزادی تغییر نام یافت"
سکه تمام بهار ما 8.133 گرم هست قطر سکه: ۲۲ میلیمتر ربعش میشه وزن ۲٫۰۳۲۲۵ و قطرش ۱۶میلیمتر حالا ریع این ربع سکه ما میشه چیزی که تو صوتی شنیدیم فکر نکنم تو هیچ دوره ای ضرابخانه ای داشته باشیم که بتونه با این دقت وزن و اندازه سکه بزنه اگر از دوستان سراغ داشته باشه ممنون میشم مارم مطلع کنه
در ضمن مهندس جاوید عزیز بدون حذف کننده الان هم تست کردم با گلد 2 ردیاب یه النگو کوچیک(وزنش رو نمیدونم کاغذ خرید دسترسم نیست)رو 80 کیلو میزنه تو اتاق مال شما هم اینطوره یا ایراد از 35 منه؟
شاد باشید @};- @};- @};-

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 3:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

طبق نظر استاد حمزه وتجربه دوستان جایی که طلا باشه تمام فرکانسها و گلدهای طلا باید اونجا قیچی بشه

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

چهارشنبه 28 مرداد1394 - 5:38pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان من اول فکر کردم هشت هزار تاست بعد که دوباره سئوال کردم گفت هفت هزار تا دقت کنین مکث کرده بودند و دقیق نمیدونستند انگار گفت حضور نداشتند موقع شمارش شاید هم هفتصد تا بود چون هفت هزار تا تو کوزه جا نمیگیره به احتمال زیاد همون هفت صد تا بوده . بهرحال ایشون بهم اینطوری گفتند و منم برای شما ابلاغ کردم حالا سخت نگیرین مهم اینه اومد بهم گفت از این دستگاه باری دراومد .
ضمنا این تاپیک مربوط به اشیا پیدا شده هست درمورد اپراتوریش تو تاپیک مخصوص بحث کنید .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 28 مرداد1394 - 2:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
مجتبی نوشته است:
دوستان من اول فکر کردم هشت هزار تاست بعد که دوباره سئوال کردم گفت هفت هزار تا دقت کنین مکث کرده بودند و دقیق نمیدونستند انگار گفت حضور نداشتند موقع شمارش شاید هم هفتصد تا بود چون هفت هزار تا تو کوزه جا نمیگیره به احتمال زیاد همون هفت صد تا بوده . بهرحال ایشون بهم اینطوری گفتند و منم برای شما ابلاغ کردم حالا سخت نگیرین مهم اینه اومد بهم گفت از این دستگاه باری دراومد .
ضمنا این تاپیک مربوط به اشیا پیدا شده هست درمورد اپراتوریش تو تاپیک مخصوص بحث کنید .

سلام خسته نباشید
مجتبی جان شما وقتی که از یه چیزی مطمعن نشدین که نباید عمومیش کنید
اون میگه هفت هزار تا شما میگی احتمالا تو شمارش اشتباه کردن و هفتصدتا بود آخرش معلوم میشه که حتی هفت تا هم نبوده!
در این که با 35 میشه به بار زد شکی نیست ولی آدم باید واقع گرا باشه
یا حق

پنج شنبه 29 مرداد1394 - 9:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یکی فایل صوتی برام اپ میکنه :x :x منونتون میشم دوستان

پنج شنبه 29 مرداد1394 - 2:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

arash111 نوشته است:
یکی فایل صوتی برام اپ میکنه :x :x منونتون میشم دوستان

http://s3.picofile.com/file/8207408142/ ... A.zip.html

پنج شنبه 29 مرداد1394 - 2:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure