انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 2:23am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 , 57 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
آقا رامین بقول معروف دمت گرم. چند نفر هستن یک سوال رو در چندین پست مجزا می پرسن و بعضا پست های الکی میزارن. در صورتی که ما تاپیک مجزا برا جزئی ترین موضاعات هم داریم. وقتی هم میگید چرا اینکارو میکنید میگن که موضوعات به هم مرتبطند. بله همه چیز گنج یابی بهم ربط داره ولی ما داریم تخصصی بحث میکنیم نه عمومی. بازم ممنون از تلنگرتون. کاشکی که تو همه تاپیک ها اینو مطرح بفرمایید و هر کس در تاپیک غیر تخصصی پست زد حذف و عمومی بنویسید چرا حذف شده تا مقداری نظم پیدا بشه تو تاپیک ها. بازم ممنون

جمعه 22 اسفند1393 - 6:13pm

سلام من خوشحالم که به این سایت امدم من تعریف این سایت رو وردیاب اف بی ال 35روشنیده بودم که خیلی ها جواب گرفتن من تا به امروز ردیاب به این کارامدی ندیده بودم تااینکه یکی از بچه ها از اقا مجتبی خریده بود ومن تستش کردم دیدم خیلی عالیه و سفارش دادم که یکی بگیرم

سه شنبه 14 اردیبهشت1394 - 12:13am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دوستان بازم بی مهابا در این قسمت پست گذاشتید ؟ما قبلا گفته بودیم از زدن پستهای بی مورد تو این بخش خوداری کنید بازم دوستان توجهی به حرف ما نمیکنند.پستهای اضافی حذف خواهند شد

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 5:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

hamid1004 نوشته است:
سلام من خوشحالم که به این سایت امدم من تعریف این سایت رو وردیاب اف بی ال 35روشنیده بودم که خیلی ها جواب گرفتن من تا به امروز ردیاب به این کارامدی ندیده بودم تااینکه یکی از بچه ها از اقا مجتبی خریده بود ومن تستش کردم دیدم خیلی عالیه و سفارش دادم که یکی بگیرم

سلام اقا . خوش امدی به فلز جو
میشه نحوه تست رو بفرمایید ، چطوری تست گرفتید که به این نتیجه رسیدید؟ :-B

اقا رامین ممنون میشم این پست رو تا رسیدن به جواب پاک نکنید .شرمنده عمومی از این دوستمون سوال کردم همگی د جریان نحوه تست ایشون باشیم
ممنون

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 5:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اقا quester اینجا جاش نیست که بخوای جواب بگیری خودت داری میبینی طرف داره میگه منم شنیدم یعنی خودشون تجربش نکردن . همه پرسشها در مورد ردیاب پاسخ داده شده تمام اساتید زحمتشونو کشیدن در رابطه با این موضوع.در ضمن کسی که موفق میشه تو ضیحاتشو در بخش اموزش اپراتوری ردیاب باید بده نه اینجا .اینجا اگه برای طرف میسر باشه و مشکلی نداشته باشه میتونه عکسی از هدفی که موفق شده رو اینجا بزاره و همونطور که گفتیم تو ضیحاتشم تو قسمت اپراتوری ردیاب که تاپیکشم موجوده بیان میکنه.دوستانم خواهشا مراعات کنن این موضوع رو

سه شنبه 15 اردیبهشت1394 - 5:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
اقا quester اینجا جاش نیست که بخوای جواب بگیری خودت داری میبینی طرف داره میگه منم شنیدم یعنی خودشون تجربش نکردن . همه پرسشها در مورد ردیاب پاسخ داده شده تمام اساتید زحمتشونو کشیدن در رابطه با این موضوع.در ضمن کسی که موفق میشه تو ضیحاتشو در بخش اموزش اپراتوری ردیاب باید بده نه اینجا .اینجا اگه برای طرف میسر باشه و مشکلی نداشته باشه میتونه عکسی از هدفی که موفق شده رو اینجا بزاره و همونطور که گفتیم تو ضیحاتشم تو قسمت اپراتوری ردیاب که تاپیکشم موجوده بیان میکنه.دوستانم خواهشا مراعات کنن این موضوع رو

اولا سلام .دوما پست ایشون رو مطالعه کنین ببینید چی گفتن . سوما ایشون مدعی هستن با یه تست متوجه شدن این ردیاب عالیه و بنده میخوام از این مهارتشون کسب فیض کنم. و در اخر تاپیک مربوطه رو میدونم کجاست شما لطف کن در صورت امکان پست ایشون رو انتقال بده به اون تاپیک تا ما از مهارت این ایشان استفاده کنیم . ممنون و شب خوش

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:50am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

quester نوشته است:
ramin نوشته است:

اولا سلام .دوما پست ایشون رو مطالعه کنین ببینید چی گفتن . سوما ایشون مدعی هستن با یه تست متوجه شدن این ردیاب عالیه و بنده میخوام از این مهارتشون کسب فیض کنم. و در اخر تاپیک مربوطه رو میدونم کجاست شما لطف کن در صورت امکان پست ایشون رو انتقال بده به اون تاپیک تا ما از مهارت این ایشان استفاده کنیم . ممنون و شب خوش

دوست عزیز شما ظاهرا متوجه نیستن یا خودتونو به اون راه میزنین شمایی که میفرمایید میدونین تاپیک مربوطه کجاست اونجا نزدیک به 600 پست زده شده تمام استاتید و اکثرا کاربرا تجربیاتشونو بصورت عملی بیان کردن و دیگه چیزی برای گفته شدن نمونده مگر اینکه خودتم به خودت زحمت بدی بری کاووش کنی مثل خیلی از کاربرای دیگه.
شما که اینقدر باهوش هستین و میدونین تاپیک مربوطه کجاست تو این 600 پستی که تاحالا بابت این موضوع زده شده کسب فیض نکردی و با گفتن یه کلمه ای که یه اقایی گفته میخوای فیض ببری؟ تو تاپیک مربوطه بالای 300 مورد تست ازمون و خطا شده چطور اون تستهارو قبول نداری و به این یه مورد تست بسنده کردی ؟خواهشا دیگه با پستهای بی مورد این تاپیکو به انحراف نکشین من تو پست قبلی هم گفتم کسانی که موفق میشن و همونطوری که سایر کاربرای عزیزمون و اساتید دیگه که موفقیتی کسب کردن اومدن در همون تاپیک تو ضیحات شونو دادن نه اینکه بیان اینجا که بر خلاف موضوع تاپیک مربوطه باشه پستهای بی مورد بزنن.این پستو میزارم اینجا بمونه که سایر کاربرای عزیزم متوجه عنوان تاپیک باشن و انشالله که نخوان پستهاشون بی مرتبط با این موضوع باشه.

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 8:13am
مدیر کل
مدیر کل

ممنونم رامین جان بابت توضیح جامع ای که دادین این تاپیک مربوط به کسانی هست که از این ردیاب به موفقیت رسیدن حالا یکی میاد توضیح میده چیکار کرده یکی از ترس فقط میاد میگه اقا من موفق شدم چون غیرتی میشه فقط میاد اعلام میکنه وگرنه حالت عادی کی میاد بگه اقا من کلی جنس دراوردم طرف نمیره به خانومش توضیح بده نکنه به خواهرش بگه و باجناقش بفهمه :D چه رسد به اینجا حالا بعضی ها میان اعلام میکنند نشانه لطفشونه . همین امروز بقران یکی بهم زنگ زد که قبلا ازم ردیاب 35 گرفته بود و گفت ی دستگاه زمین شناسی میخوام تصویری گفتم من فقط ردیاب میفروشم و از این چیزها ندارم و گفت از این ببعد با ردیاب 35 میریم و بخاطر اینکه خطا کمتر بشه تصویری هم داشته باشیم بهتره و مابین صحبتهاش گفت با این ردیاب یه بار کوچیک هم زدیم با خوشحالی گفتم چی گفت هفت هزار تا سکه طلا داخل کوزه پلمپ شده و اتفاقا مکمل هم نداشت و میگفت 4 کیلو زده شد اونم گلد دو و سه گلد یک ی جا دیگه ردیاب گفت دو کیلو فراموش نکرده باشم و اینجا رو دوستانش سند داشتند نشون داد 4 کیلو و حفاری شد کوزه پلمپ شده اومد بیرون البته من صداشو ضبط کردم فقط بخاطر سئوالاتی که ازش پرسیدم بابت موفقیتی که داشتند برام فقط جای تعجب بود مکمل نداشتند و 4 کیلو زده شد اونم فقط سکه طلا دقیقا طبق نسخه تو همون عمق همان چیز دراومد . حالا اگر دوستان بخوان صدای ضبط شده رو میذارم گوش بدن شاید بدردشون بخوره البته کلی قبلش صحبت کردیم اخراش تصمیم گرفتم ضبط کنم شاید بدرد کاربران خورد .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 21 مرداد1394 - 1:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
ممنونم رامین جان بابت توضیح جامع ای که دادین این تاپیک مربوط به کسانی هست که از این ردیاب به موفقیت رسیدن حالا یکی میاد توضیح میده چیکار کرده یکی از ترس فقط میاد میگه اقا من موفق شدم چون غیرتی میشه فقط میاد اعلام میکنه وگرنه حالت عادی کی میاد بگه اقا من کلی جنس دراوردم طرف نمیره به خانومش توضیح بده نکنه به خواهرش بگه و باجناقش بفهمه :D چه رسد به اینجا حالا بعضی ها میان اعلام میکنند نشانه لطفشونه . همین امروز بقران یکی بهم زنگ زد که قبلا ازم ردیاب 35 گرفته بود و گفت ی دستگاه زمین شناسی میخوام تصویری گفتم من فقط ردیاب میفروشم و از این چیزها ندارم و گفت از این ببعد با ردیاب 35 میریم و بخاطر اینکه خطا کمتر بشه تصویری هم داشته باشیم بهتره و مابین صحبتهاش گفت با این ردیاب یه بار کوچیک هم زدیم با خوشحالی گفتم چی گفت هفت هزار تا سکه طلا داخل کوزه پلمپ شده و اتفاقا مکمل هم نداشت و میگفت 4 کیلو زده شد اونم گلد دو و سه گلد یک ی جا دیگه ردیاب گفت دو کیلو فراموش نکرده باشم و اینجا رو دوستانش سند داشتند نشون داد 4 کیلو و حفاری شد کوزه پلمپ شده اومد بیرون البته من صداشو ضبط کردم فقط بخاطر سئوالاتی که ازش پرسیدم بابت موفقیتی که داشتند برام فقط جای تعجب بود مکمل نداشتند و 4 کیلو زده شد اونم فقط سکه طلا دقیقا طبق نسخه تو همون عمق همان چیز دراومد . حالا اگر دوستان بخوان صدای ضبط شده رو میذارم گوش بدن شاید بدردشون بخوره البته کلی قبلش صحبت کردیم اخراش تصمیم گرفتم ضبط کنم شاید بدرد کاربران خورد .

هفت هزار تا سکه :(
شما به این میگین بار کوچیک اقا مجتبی
حالا اگه این سکه ها هم مثل همونایی نباشه که بعضی ها قبلا پیدا کرده بودند خیلی خوبه :D

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 22 مرداد1394 - 3:49pm
مدیر کل
مدیر کل

اقا مجتبی بنده این موفقیت رو بنوبه خودم به شما و اون دوست دیگرمون و البته همه تبریک میگم! :ymhug:
دوستان بنده فایل صوتی ضبط شده اقا مجتبی از این مکالمه رو دریافت و چندین بار گوش کردم. بنظر من مشکلی در خصوص احتمال فریبکاری وجود نداشت و جزئیات کار رو خیلی خوب توضیح داده بودن. ضمن اینکه ایشون از کسانی هست که اقا مجتبی میشناسن. مراحل اپراتوریشون هم تقریبا طبق همون آموزش اولیه ردیاب 35 بوده. تنها مساله ای که گفتن این بود که بعد از چند نقطه خطا که قبلا گرفته بودن این بار به چنین موفقیتی دست پیدا کردن. نکته جالب تر هم واقعی بودن وزن بدون استفاده از مکمل برای چنین هدفی بوده که باز نشان میده شاید اکثر وزنهای بالا همونطور که در اپراتوری اولیه هم بیان شده بود خطا هستن!
بهرحال هر چند اصولا در ردیابی میزان خطا خیلی بیشتر از موفقیت هست و کلا در کاوش با تمام دستگاهها هم همین داستان وجود داره ولی امیدوارم از این دست موفقیتها بیشتر داشته باشیم.
خواستم چیزی نگم ولی دیدم نمیشه! اقا مجتبی شما میفرمودین مرد حسابی حالا 7000 سکه دراوردی اینقدر هم خوشحالی لااقل یک سکه هم به ما میدادی! :D این همه زحمت و تلاش و اعصاب خوردی توی این دو سال کشیدیم و هزار حرف شنیدیم تا هر از گاهی یکی از دوستان از این موفقیتها بدست بیاره و در نهایت یا اکثرا ناپدید میشن یا اینکه اصلا یک تعارف هم نمیکنن! :-w :D

پنج شنبه 22 مرداد1394 - 5:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 , 57 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure