انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 2:21am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.
روح الله جان تبریک داداش.فقط یه سوال فنی داداش...شما کلاس خصوصی برای آموزش بذارید تا دوستان از این تجربیات شما بهره ببرند برادر.البته اگر براتون امکانش هست و وقتشو دارین @};- @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

شنبه 15 آذر1393 - 11:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا روح الله به شما تبریک میگم فقط بفرمایید این اشیاء با چه فرکانسهایی ردیابی کردید؟ و الان که از خاک خارج شدند باز با همون فرکانس میگیره؟ آیا محل حفاری حفره هم داشت؟

سلام اقا مهران برای طلا فرکانس همون فرکانسهای طلا وبرای سکه و اون بای اسب هم بازم فرکانس طلا و برای سکه فرکانسهای نقره همونهایی که توی انجمن هستندرو.
محل حفاری اصلا حفره نمیزد اصلا حفره هم نبود که بزنه اینرو از سر تجربه چندماهه میگم که اگر جایی زدیم مثلا طلا زد یاهرچیزی بعدا بزنیم حفره ببینیم حفره نزد نباید بگیم اها خطاست نه من چندین باز خودم مشاهده کردم که نمونه هاشم اینا هستندو شنیدم که حتی جنسرو داخل خاک هم میزاشتندو مخفی میکردند بدون هیچ حفره ای...
در مورد سوالتون که باز میزنه یانه موقعیت تست نبود ایشالا فردا میزنم براتون میگم @};-

داداش مهرداد من کوچیک همتون هستم اونجوری نگیند تنها راهی که هرفردی میتونه به موفقیت برسه این سعر هستش که خودم گفتم :D :
به جای اینکه بگیمو خوابشو ببینیم(زر) عمل کنیم تا خودشو ببینیم :x

هرسوالی داشتین من درخدمتم نتیجه تست دوباره هم ایشالا قسمت شد فردا خدمت اقا مهران عرض میکنم @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

شنبه 15 آذر1393 - 6:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون و خدا قوت از زحمات و تلاش شما
اما اهداف تصادفی که بصورت پراکنده به مرور زمان مدفون و زیر خاک رفتند حفره نداره و حفره نمیزنه که همین کارو با ردیاب خیلی سخت میکنه و دفینه و مقبره های بزرگ قطعا حفره جواب میده هر چند که شرایط خیلی مهمه!

شنبه 15 آذر1393 - 8:53pm

سلام بر دوستان عزیز
ممنون از داداش مجتبی عزیزکه خیلی مارو حمایت وکمکمون کردن بابت ردیاب و تشکر ویژه از مستر عزیز بابت راهنمایی های کامل ودقیقشون ان شا ا... که بتونیم جبران کنیم.
دوستان عزیز روی فرکانس 219.9 طلا از فاصله800متری آنتن ها چرخید روی هدفی که بعد از طی مسافت 800متر رسیدیم به محل حفاری شده نصف کاره که آثار استخوان و سفال بود، روی هدف قیچی کرد درعمق2متری ووزن800گرم طلا که یک گردنبد بود البته با ارزش وبدون آویز البته ناگفته نماند کوزه شکسته و مفرق و.. هم پیدا شد که بسیار بی ارزش بودند. وزن این گردنبند 800گرم میباشد که دقیق وزن گیری شد وبعد از استخراج با ابزارهای وزن گیری وزن گیری شد همان800گرم بود دقیق...!!! موفق باشید.
عکس گردنبند بدون آویز: http://www.axgig.com/images/06694674877426596871.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 7 بهمن1393 - 11:11pm

ناگفته نماند دوستان عزیز بنده بخاطر اینکه با نام کاربریم هم تو این سایت وهم سایتهای دیگر عضوم وهویت بنده آشکار شده توسط دوستان بنا به دلایل امنیتی تصمیم گرفتم نام کاربری تازه ایجاد کنم،ازهمه دوستان عزیز پوزش میطلبم امیدوارم درک کنید.
ضمناً روی تمام فرکانسهای مگنت دستگاه قیچی کرد،ضمناً بنده با مکمل حذف کننده ردیاب آقا مجتبی تونستم به موفقیت برسم، وباراهنمایی مستر عزیز که گفتند20 دقیقه باید دستگاه و مکمل روشن باشد تا بهتر به نتیجه برسید.ردیابی کردیم. عمق2متر (باحساب 3منهای یک)،برروی فرکانس دندان ومفرغ نیز قیچی کرد و اینها نیز کشف شد ولی بی ارزش،بازهم از همینجا از مجتبی ومستر عزیز کمال تشکر وقدردانی رادارم-اما یک چیزی را باید اعتراف کنم.
بنده هم مثل بعضی از دوستانی که این تاپیک رو میبینند و و باور نمیکنند خود نیز باور نمیکردم که یک دستگاه3.5میلیونی بتونیم به نتیجه برسیم جسارتاً فکر میکردم اسباب بازیه اما میبینید که نتیجه گرفتم درآینده عکسهای بیشتر قرارداده خواهد شد. از یافته های بیشتر لازم به ذکر است ما برای یک هدف دیگر همراه بانسخه رفته بودیم (که اون مکان حفاری وبار تخلیه شده بود) درنزدیکی مکان فرکانس رو گذاشتم روی219.9 آنتن ها چرخید روی هدفی دیگر که صاحب نسخه شک کرد به ردیاب که اشتباه است و... که بعد از طی800متر به مکان اصلی رسیدیم.وخداروشکر باراهنمایی های مجتبی ومستر عزیز موفق شدیم.خودم هم باورم نمیشد...!!!

چهارشنبه 7 بهمن1393 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
mehran200 نوشته است:
سلام بر دوستان عزیز
ممنون از داداش مجتبی عزیزکه خیلی مارو حمایت وکمکمون کردن بابت ردیاب و تشکر ویژه از مستر عزیز بابت راهنمایی های کامل ودقیقشون ان شا ا... که بتونیم جبران کنیم.
دوستان عزیز روی فرکانس 219.9 طلا از فاصله800متری آنتن ها چرخید روی هدفی که بعد از طی مسافت 800متر رسیدیم به محل حفاری شده نصف کاره که آثار استخوان و سفال بود، روی هدف قیچی کرد درعمق2متری ووزن800گرم طلا که یک گردنبد بود البته با ارزش وبدون آویز البته ناگفته نماند کوزه شکسته و مفرق و.. هم پیدا شد که بسیار بی ارزش بودند. وزن این گردنبند 800گرم میباشد که دقیق وزن گیری شد وبعد از استخراج با ابزارهای وزن گیری وزن گیری شد همان800گرم بود دقیق...!!! موفق باشید.
عکس گردنبند بدون آویز: http://www.axgig.com/images/06694674877426596871.jpg

سلام تبریک میگم
میشه بفرمایید مکمل شما از یک ترانس استفاده میکنه یا دوتا ترانس؟

شنیدن کی بود مانند دیدن

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 11:36am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزيز مطمعئن هستى طلاست ؟؟ جنسش برنجه ها داداش !!!

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 12:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

طلا خاصيت دون دون شدن نداره الان اين گردنبند شما واقعا گردنبند طلا نيست من قول ميدم به شما

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 12:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

تبریک برایه مهران،دوست عزیز از مفرق هم عکس بذاری ممنون میشم

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 2:43pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
مهران عزیز تبریک میگم داداش
لطفا دقیقا تستها رو با جزئیات بگین.
راستی منظور از حذف کننده همون مدار آقا سعیده که گذاشته توی انجمن یا مال آقا مجتبی فرق میکنه؟؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 9 بهمن1393 - 1:55am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 48 , 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure