انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 6:28pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
معین نوشته است:
با درود خدمت اقای کرمی وتبریک ...اگه میشه در مورد این برنامه وی ریب مختصر توضیحی بدین..با تشکر :x

سلام دوست عزیز
پشت دستگاه جی پی ایکس جندتا کلید فلزی هست که کلید پایینی مد نظرمون برای این برنامه هست.کلید رو روی گزینهcustomبذار برخلاف اون چیزی که تمام اپراتورها ازش استفاده میکنن .سپس دکمه auto toneرو یه بار فشار بده و صبر کن تا تمام
گزینه های تنطیم دستی نمایان بشه.روی گزینه وری دیپ بذار و نتایجش و تماشا کن که جی پی ایکس 1 متر برد داره یا.....چندین گزینه دیگه هم خواهی دید که برای شرایط مختلف کاری دستگاهه.البته یه نکته رو بهش توجه داشته باش که صدای دستگاه به کلی عوض میشه...

یکشنبه 10 آذر1392 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
كرمي نوشته است:
معین نوشته است:
با درود خدمت اقای کرمی وتبریک ...اگه میشه در مورد این برنامه وی ریب مختصر توضیحی بدین..با تشکر :x

سلام دوست عزیز
پشت دستگاه جی پی ایکس جندتا کلید فلزی هست که کلید پایینی مد نظرمون برای این برنامه هست.کلید رو روی گزینهcustomبذار برخلاف اون چیزی که تمام اپراتورها ازش استفاده میکنن .سپس دکمه auto toneرو یه بار فشار بده و صبر کن تا تمام
گزینه های تنطیم دستی نمایان بشه.روی گزینه وری دیپ بذار و نتایجش و تماشا کن که جی پی ایکس 1 متر برد داره یا.....چندین گزینه دیگه هم خواهی دید که برای شرایط مختلف کاری دستگاهه.البته یه نکته رو بهش توجه داشته باش که صدای دستگاه به کلی عوض میشه...

کرمی خان دمت گرم
خداییش اگه میتونی تصویری آموزش همین جی پی رو بزار. همه ما ممنون میشیم :ymapplause: :ymapplause:

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

دوشنبه 11 آذر1392 - 8:36pm
استادیار
استادیار

سلام
آقا امیر شما استاد مایی برادر.
gpxیه دستگاه پیشرفته و حرفه ای هستش که.به نظر من برای تمامی شرایط زمینی و کاوش طراحی شده.متاسفانه من یه مدتیه مشکل اینترنتی دارم و خیلی سخت وارد انجمن میشم.تنها کمکی که فعلامیتونم خدمت دوستان انجام بدم اینه که تنظیماتی رو که دوستان برای کاوش مورد نظرشون میخوان و خدمتشون عرض کنم و اگه مشکل برطرف شد حتما فیلم هم تهیه خواهم کرد... :ymhug:

دوشنبه 11 آذر1392 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
كرمي نوشته است:
سلام
آقا امیر شما استاد مایی برادر.
gpxیه دستگاه پیشرفته و حرفه ای هستش که.به نظر من برای تمامی شرایط زمینی و کاوش طراحی شده.متاسفانه من یه مدتیه مشکل اینترنتی دارم و خیلی سخت وارد انجمن میشم.تنها کمکی که فعلامیتونم خدمت دوستان انجام بدم اینه که تنظیماتی رو که دوستان برای کاوش مورد نظرشون میخوان و خدمتشون عرض کنم و اگه مشکل برطرف شد حتما فیلم هم تهیه خواهم کرد... :ymhug:

شما سروری داداش
دادا چقدر قیمتشه؟ تا چه عمقی میگیره؟ تفکیک داره؟

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

دوشنبه 11 آذر1392 - 9:22pm
استادیار
استادیار

امیر جان قیمت این دستگاه 5500دلار هستش .تفکیک هم داره و تقریبا2 متر و میزنه.اصلا هم خطا نداره.بوق بزنه فلزه...برای اطلاع بیشتر یه سری به تایپیکgpx5000بزن تو بخش مداراتvlf

سه شنبه 12 آذر1392 - 7:38am
مدیر سایت
مدیر سایت

جناب کرمی شما پس یک بخشی مخصوص اموزشهای اپراتوری با دستگاه gpx درست کنید تا همه از علم شما بهره ببریم . سپاس

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 12 آذر1392 - 9:21am
استاد
استاد
آواتار کاربر

اينم تبري كه گفته بودم زدم :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 13 آذر1392 - 12:58pm
استادیار
استادیار

سلام
استاد حمزه بابت موفقیتت بهت تبریک میگم.امیدوارم همیشه دست پر برگردی :ymhug:

چهارشنبه 13 آذر1392 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
افرین داداش حمزه ...واقعا زیباست ..خیلی هم خوشکله..راستی این تبر تیزه؟؟؟ :D
بهتون خیلی خیلی تبریک میگم امیدوارم بیشتر از این تبرا بیدا کنی اخه خیلی قشنگه.
راستی این جنسش چیه :-\

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 13 آذر1392 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
ولی این بیشتر به بچه کلنگ میخوره تا تبر

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 13 آذر1392 - 1:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure