انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 3:47pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام

بله 4متر! اینو برای اون عده افرادی میگم که هی میگن کنار یه ردیاب یه نقطه زن خوب باید باشه! یه نقطه زن پالسی هرچند هم خوب باشه نمیتونه یه النگو تو 4متر یا حتی 1.5متر بزنه پس باید فکر چاره ای بهتر بود که بتوان این فقدان پر کرد :-?

جمعه 27 تیر1393 - 4:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
كرمي نوشته است:
Kani نوشته است:
همه ما به خوبی میدونیم که ردیاب رو سطح و یا عمق کم برای پیدا کردن فلزات بسیار عالی کار میکند.
اگر بنا باشد این کشفیات رو سطح و یا عمق کم رو اینجا بیان کنم چند صفحه رو به خودم اختصاص میدم. اینطور که معلومه این آقا جلال هم از این مسئله مستثنی نیستند!
مهم ردیابی اهداف در عمقه

بله جناب کانی ردیاب برای زیر 1 متر فوق العاده هستش و اپراتور رو متحیر میکنه.من جدیدا 23 نقطه رو با ردیاب پیدا کردم که 21 دونش فلز بود ;) اونم در جای که حتی جی پی ایکس4500 به زور میتونست املاح و خشتهای پخته رو رد بده :-BD البته قلقش اینه که حد اقل نیم ساعت ردیاب روشن باشه و در حین ردیابی اپراتور باید راه بره و یه جا نه ایسته ;) من از عملکردش راضی ام....

استاد کرمی لطفا تجربیات ارزشمند خودتون رو از ما دریغ نکنید ممنون میشیم منتظریم استاد عزیز...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 27 تیر1393 - 6:25pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
آرین نوشته است:

سلام آقای کرمی
ذرات و املاح رو چطور به سادگی حذف میکنید؟

سلام دوست عزیز
خیلی عذر میخوام که دیر جوابتون میدم....ببینید برای رد دادن املاح و ذرات استفاده از ردیاب روشن به مدت20 دقیقه یا بیشتر فوق العاده موثر هستش البته وجود نقطه زن مناسب و تفکککککییییییکککککککیییی کارتون و راحت میکنه...در مورد مفرغ هم به یه نتیجه خیلی جالب رسیدم.که فقط مد مس ردیاب میتونه انواع مختلف مفرغ های چندین هزار ساله رو ردیابی کنه...این آزمایش و در شهرها و زمینهای مختلف انجام دادم...تمام فلزاتی رو هم که با این مد ردیابی کردم از نظر وزنی ضربدر 10 نشون میده ;)
پیروز باشین عیدتون مبارک

سه شنبه 7 مرداد1393 - 8:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
آرین نوشته است:

سلام آقای کرمی
ذرات و املاح رو چطور به سادگی حذف میکنید؟

سلام دوست عزیز
خیلی عذر میخوام که دیر جوابتون میدم....ببینید برای رد دادن املاح و ذرات استفاده از ردیاب روشن به مدت20 دقیقه یا بیشتر فوق العاده موثر هستش البته وجود نقطه زن مناسب و تفکککککییییییکککککککیییی کارتون و راحت میکنه...در مورد مفرغ هم به یه نتیجه خیلی جالب رسیدم.که فقط مد مس ردیاب میتونه انواع مختلف مفرغ های چندین هزار ساله رو ردیابی کنه...این آزمایش و در شهرها و زمینهای مختلف انجام دادم...تمام فلزاتی رو هم که با این مد ردیابی کردم از نظر وزنی ضربدر 10 نشون میده ;)
پیروز باشین عیدتون مبارک

عیدتون شادباد. سپاس از استاد کرمی بابت تجربه های گرانبهاشون ک دراختیار کاربران قرار میدن.. برای اینکه این موارد رو متوجه شد خیلی باید زحمت کشید پس قدر این گفته هارو بدونیم و همچنین قدر همچین استادیرو.. @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 7 مرداد1393 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون استاد کرمی از لطفتون
بنده یه سوالی پرسیده بودم که آیا در اون مواردی که فلز خارج شد آیا همون فلز مورد نظر خارج شد یانه که هنوز جوابی ندادید
البته استاد مهدی عزیز لطف کردند و تجربه خودشون رو بیان کردند ولی اگر شما هم زحمت بکشید و توضیح بدبد خیلی ممنون میشم

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

شنبه 11 مرداد1393 - 12:40pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
karajniaz نوشته است:
بنده یه سوالی پرسیده بودم که آیا در اون مواردی که فلز خارج شد آیا همون فلز مورد نظر خارج شد یانه که هنوز جوابی ندادید
البته استاد مهدی عزیز لطف کردند و تجربه خودشون رو بیان کردند ولی اگر شما هم زحمت بکشید و توضیح بدبد خیلی ممنون میشم

سلام و درود

سوال خوبی پرسیدین...ببینید اپراتور قبل از شروع به کار باید بدونه که دنبال چی داره میگرده.این خیلی مهمه...من برخلاف دیگران اصلا دنبال طلا و یا خمره های سکه و نسخه و مجسمه های چند صد کیلوی طلاو..... نیستم...من با این روش دنبال سکه و اشیاء کوچیک مفرغی و...میگردم...نتیجش هم اینه که بیشتر اوقات موفقم...با این روش ردیاب روشن تو نیم ساعت 45 درصدی میشه رو تفکیک ردیاب حساب کرد.دوستانی هم که نقطه زن ندارن و با توکل به خدا حفاری میکنن به سنگهایی که از محل حفاری خارج میشه دقت کنن.سنگی که یه بار هوا بخوره و دوباره دفن بشه اگه تو باتلاق هم باشه به خودش خاک نمیگیره اونم بعد چندین هزار سال ;) پس تو حفاری به این نکته خیلی توجه کنید....
موفق باشید @};-

چهارشنبه 15 مرداد1393 - 11:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
كرمي نوشته است:
karajniaz نوشته است:

سلام و درود

سوال خوبی پرسیدین...ببینید اپراتور قبل از شروع به کار باید بدونه که دنبال چی داره میگرده.این خیلی مهمه...من برخلاف دیگران اصلا دنبال طلا و یا خمره های سکه و نسخه و مجسمه های چند صد کیلوی طلاو..... نیستم...من با این روش دنبال سکه و اشیاء کوچیک مفرغی و...میگردم...نتیجش هم اینه که بیشتر اوقات موفقم...با این روش ردیاب روشن تو نیم ساعت 45 درصدی میشه رو تفکیک ردیاب حساب کرد.دوستانی هم که نقطه زن ندارن و با توکل به خدا حفاری میکنن به سنگهایی که از محل حفاری خارج میشه دقت کنن.سنگی که یه بار هوا بخوره و دوباره دفن بشه اگه تو باتلاق هم باشه به خودش خاک نمیگیره اونم بعد چندین هزار سال ;) پس تو حفاری به این نکته خیلی توجه کنید....
موفق باشید @};-

سلام کرمی جان مطلبی که در مورد سنگهایی که از حفاری در میاد را گفتین ,تجربه‌ای بس گرانبها هست بسیار سپاسگذارم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 16 مرداد1393 - 6:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به سنگهایی که از محل حفاری خارج میشه دقت کنن.سنگی که یه بار هوا بخوره و دوباره دفن بشه اگه تو باتلاق هم باشه به خودش خاک نمیگیره اونم بعد چندین هزار سال ;) پس تو حفاری به این نکته خیلی توجه کنید....
موفق باشید

اين مطلبي كه نوشتين ميشه يه كوچولو توضيح بديد كه منظور از سنگ هواخورده چيه و چطور ميشه ؟

پنج شنبه 16 مرداد1393 - 9:02am
YIM
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
bazargardan عزیز فکر منظور استاد كرمي اینه که موقع حفاری اگه به سنگهایی برخوردیم که خاک بهش نچسبیده یعنی اینکه محل درسته و کار دست هست اونجا.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 16 مرداد1393 - 9:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
bazargardan عزیز فکر منظور استاد كرمي اینه که موقع حفاری اگه به سنگهایی برخوردیم که خاک بهش نچسبیده یعنی اینکه محل درسته و کار دست هست اونجا.
یاحق

ممنون از پاسختون.تا حدودي متوجه شدم من

پنج شنبه 16 مرداد1393 - 9:32am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure