انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 9:10pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 43 , 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
Kani نوشته است:
همه ما به خوبی میدونیم که ردیاب رو سطح و یا عمق کم برای پیدا کردن فلزات بسیار عالی کار میکند.
اگر بنا باشد این کشفیات رو سطح و یا عمق کم رو اینجا بیان کنم چند صفحه رو به خودم اختصاص میدم. اینطور که معلومه این آقا جلال هم از این مسئله مستثنی نیستند!
مهم ردیابی اهداف در عمقه

بله جناب کانی ردیاب برای زیر 1 متر فوق العاده هستش و اپراتور رو متحیر میکنه.من جدیدا 23 نقطه رو با ردیاب پیدا کردم که 21 دونش فلز بود ;) اونم در جای که حتی جی پی ایکس4500 به زور میتونست املاح و خشتهای پخته رو رد بده :-BD البته قلقش اینه که حد اقل نیم ساعت ردیاب روشن باشه و در حین ردیابی اپراتور باید راه بره و یه جا نه ایسته ;) من از عملکردش راضی ام....

سه شنبه 27 خرداد1393 - 6:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
كرمي نوشته است:
Kani نوشته است:
همه ما به خوبی میدونیم که ردیاب رو سطح و یا عمق کم برای پیدا کردن فلزات بسیار عالی کار میکند.
اگر بنا باشد این کشفیات رو سطح و یا عمق کم رو اینجا بیان کنم چند صفحه رو به خودم اختصاص میدم. اینطور که معلومه این آقا جلال هم از این مسئله مستثنی نیستند!
مهم ردیابی اهداف در عمقه

بله جناب کانی ردیاب برای زیر 1 متر فوق العاده هستش و اپراتور رو متحیر میکنه.من جدیدا 23 نقطه رو با ردیاب پیدا کردم که 21 دونش فلز بود ;) اونم در جای که حتی جی پی ایکس4500 به زور میتونست املاح و خشتهای پخته رو رد بده :-BD البته قلقش اینه که حد اقل نیم ساعت ردیاب روشن باشه و در حین ردیابی اپراتور باید راه بره و یه جا نه ایسته ;) من از عملکردش راضی ام....

آقای کرمی عزیز:به نظر شما اگر ما نیم ساعت دستگاه رو روشن بزاریم/ آیا ذرات واملاح معدنی تشدید تر نمی شن؟ یا برعکس؟ ممنون میشم اگر جواب بدی. وازشما و بچه های انجمن هم تشکر میکنم که بی منت همکاری می کنند. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: @};- @};-

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 1:55pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
ELMIRA نوشته است:
كرمي نوشته است:
Kani نوشته است:
مهم ردیابی اهداف در عمقه

آقای کرمی عزیز:به نظر شما اگر ما نیم ساعت دستگاه رو روشن بزاریم/ آیا ذرات واملاح معدنی تشدید تر نمی شن؟ یا برعکس؟ ممنون میشم اگر جواب بدی. وازشما و بچه های انجمن هم تشکر میکنم که بی منت همکاری می کنند. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: @};- @};-

دوست عزیز خیلی عذر میخوام که دیر جوابتون میدم.ولی من بعد از کلی تست و آزمایش به این نتیجه رسیدم.اتفاقا ذرات و املاح به سادگی حذف میشن...در مورد فرکانسهای ردیابی فرکانس 163.3 برای نقره عالیه...فرکانس219.9 به آهن حساسه.اگه نقطه زن همراهتون باشه گلد4 و فرکانسهای پایین عملکرد خوبی دارن :-BD
با آرزوی موفقیت طلایی برای همه

یکشنبه 1 تیر1393 - 10:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب کرمی عزیز
باسلام خدمت شما و سایر دوستان
مواردی که منجر به کشف فلز شد آیا دقیقا همون فلز مورد انتظار خارج شد؟
منظورم اینه که وقتی که املاح میتونن ردیاب رو گمراه کنن و امکان تشابه فرکانسی وجود داره آیا ممکنه فلزات دیگه هم مثلا در جستجوی طلا ردیاب رو گمراه کنند؟

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

پنج شنبه 26 تیر1393 - 8:48am
مدیر سایت
مدیر سایت

karajniaz نوشته است:
جناب کرمی عزیز
باسلام خدمت شما و سایر دوستان
مواردی که منجر به کشف فلز شد آیا دقیقا همون فلز مورد انتظار خارج شد؟
منظورم اینه که وقتی که املاح میتونن ردیاب رو گمراه کنن و امکان تشابه فرکانسی وجود داره آیا ممکنه فلزات دیگه هم مثلا در جستجوی طلا ردیاب رو گمراه کنند؟

بله ممکنه ، فرکانسهایی که به مگنت بیشتر حساسیت دارند این وضعیت رو خواهند داشت ، باید فرکانسهایی کشف بشه که به مگنت زیاد حساس نباشن که اینهم نمیتونه از نظر علمی خیلی تأثیر گذار باشه چون اساس حرکت و جذب آنتنها با همین میدان مغناطیسی بوده و به هرحال مگنت همیشه تأثیر گذار خواهد بود ! ذرات هم به مرور زمان که درخاک هستند مقداری مگنت دار میشن و همین بیشترین عامل خطای ردیابی هست که با ردیاب 35 خیلی خیلی میشه این مسائل و خطاها رو متوجه شد و ردشون کرد تا بشه خود فلز رو پیدا کرد ، روش چند دقیقه روشن گذاشتن ردیاب و بعد سه دقیقه خاموش کردن و دوباره روشن کردن و سرچ کردن از بهترین روشها برای ردیاب 35 هست که خوب جواب داده ، فقط باید یک نقطه زن تفکیک دار نسبتاً خوب کنارتون باشه تا بهتر نتیجه گیری بشه تا برای پیدا کردن فلزات سطحی ردیابی شده و نقطه شده گمراه نشید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 26 تیر1393 - 9:20am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان، به نظر من بعید هست که حتی اگر کسی یه جنس با ارزش پیدا کنه بخواد به همه نشون بده،چون ممکنه براش مشکلاتی پیش بیاد. البته شاید نظر سایر دوستان چیز دیگه ایی باشه

جمعه 26 تیر1393 - 1:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام دوستان یک سوال داشتم و اون اینه که ما نیم ساعت باید دستگاه رو روشن بزاریم باید دستگاه رو زمین باشه?و دسته ها رو باید تو دست نگاه داشت یا رو زمین ممنون میشم یک توضیح کامل در موردش بهم بدین

شنیدن کی بود مانند دیدن

جمعه 27 تیر1393 - 12:49pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقای کرمی
ذرات و املاح رو چطور به سادگی حذف میکنید؟

جمعه 27 تیر1393 - 12:59pm

سلام به دوستان
ممکنه یه نقطه زن تفکیک دار که پا به پای ردیاب بتونه یه النگو طلا تو عمق 4متر بزنه معرفی کنید؟! نقطه زن تفکیک دار نسبتا خوب مدام میشنویم اما کو اون نقطه زن که بتونه کنار ردیاب مچ بشه؟

جمعه 27 تیر1393 - 1:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
mehran154545 نوشته است:
سلام به دوستان
ممکنه یه نقطه زن تفکیک دار که پا به پای ردیاب بتونه یه النگو طلا تو عمق 4متر بزنه معرفی کنید؟! نقطه زن تفکیک دار نسبتا خوب مدام میشنویم اما کو اون نقطه زن که بتونه کنار ردیاب مچ بشه؟

:-o :-o @-)النگو تو ۴ متر بزنه

شنیدن کی بود مانند دیدن

جمعه 27 تیر1393 - 2:22pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 43 , 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure