انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 3:07pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ممنون جناب کرمی عزیز. :ymapplause: :ymhug: مبارک باشه. :D

سه شنبه 21 آبان1392 - 11:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این کاسه برنزی رو هم دو ماه پیش با ردیاب انجمن پیدا کردن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 21 آبان1392 - 11:44pm
مدیر کل
مدیر کل

مرسی آرش جان شما هم مبارکتون باشه. :ymhug: :D

سه شنبه 21 آبان1392 - 11:49pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
من ابتدا دنبال آهن ردیابی کردم به کناره یه سنگ بزرگ رسیدم.فرکانس طلا رو آزمایش کردم ج نداد.مس و برنز و آزمایش کردم که هر دو رو قیچی میکرد عمق190.و وزن هم 5 کیلو.به علت بارندگی کارم ناتموم موندش ولی مقادیری فولاد قدیمی زنگ زده و ...این بشقاب و پیدا کردم.ناگفته نباشه ی پالسی گردن کلفتmdl8500هم باهام بود.فاصله این هدف و از60 متری تشخیص داد.چند جای دیگه هم نقطه زد که نقطه زن تایید نمیکرد.به هر حال از همه دوستان گلم تشکر میکنم که همراهی میکنن امیدوارم همه موفق باشن.فقط توجه داشته باشین من با چشم بسته ردیابی کردم.این توصیه یه اپراتور حرفه ای بود که واقعا جواب میده ;) دوستان عزیز حتما از جنسای رده پایین شروع کنید که قلق کار دستتون بیاد.و این ولوم فاین و بهش توجه ویژه داشته باشین مرسییییییییییییییییییییییییییییی

سه شنبه 21 آبان1392 - 11:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

والله حمید آقا من ردیاب انجمن رو ندارم ولی این رو یکی از بچه های انجمن پیدا کرده بود که من عکس رو یکی دو ماه پیش از انجمن سیو کرده بودم گفتم جاش اینجا خالیه بذام یادم رفته اسم آقایی که این و پیدا کرده بود
با 35 پیدا کرده بود

سه شنبه 21 آبان1392 - 11:55pm
استادیار
استادیار

حمید نوشته است:
ممنون جناب کرمی عزیز. :ymapplause: :ymhug: مبارک باشه. :D

مرسی مهندس جان
امیدوارم همه دوستان نترسن و صادقانه اگه چیزی رو پیدا میکنن تو انجمن بذارن و انگیزه رو برای سایرین فراهم کنن :)

سه شنبه 21 آبان1392 - 11:56pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
به این دوستمون تبریک میگم، امیدوارم همه دوستان بتونن با پشت کار، تمرین و تجربه موفق بشن :ymhug:

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

چهارشنبه 21 آبان1392 - 12:30am

باسلام اقاي كرمي تبريك به شما بخاطر موفقيتتون اگه امكان داره در مورد رديابي با چشم بسته كه ايا مرحله به مرحله انجام ميدين يا اينكه يك نفر به شما ميگه كه انتنها كدوم طرف ميچرخند بعد با چشم بسته شما اونطرف ميرين با تشكر

چهارشنبه 21 آبان1392 - 1:32am
استادیار
استادیار

با سلام
مرسی دوستان عزیز من کوچیک همتونم و برای همه از ته دل آرزوی موفقیت طلایی میکنم @};- @};- @};- sasaجان هر چند قدمی یه بار چشاتو وا کن جوری به آنتنها مسلط میشی که خودت هم باورت نمیشه.یه نقطه زن هم سعی کن همراهت باشه :ymhug:

چهارشنبه 22 آبان1392 - 8:14am

با سلام خدمت شما اقاي كرمي با تشكر از راهنماييتون شما براي شروع رديابي از چند كيلو شروع ميكنيد مثلا براي همين اهن كه كنارش هم كاسه برنجي بوده اول روي مود اهن شروع كردين يا برنج

چهارشنبه 22 آبان1392 - 12:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure