انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 1:33pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی
 اخطار جدی! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این نرم افزار به نظر من یه نرمافزار funهست. دوستان اول بگن که به صورت زنده تتصویر رو نشون میده و یا رو عکس اینکار رو میکنه.
میتونه با پردازش تصویر لباس رو حذف کنه و نسبت به سایز تصویر از پیشفرضهایی که داره تصویری رو ارایه بده که شبیه واقعیت بشه. فهمیدن این مطلب هم با چند تا تست ساده ممکنه. فقط دوستانی که دارنش اگه میتونن تستش کنن.

پنج شنبه 20 آذر1393 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
خب دوستانی که این برنامه رو دارن آپ کنن

پنج شنبه 20 آذر1393 - 9:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا سید عجب بلوایی به پا کردی! همه راحت نشسته بودن کارشون میکردند اومدی چشم و گوش بچه هارو باز کردی البته نه اینکه بچه ها بخوان سو استفاده کنندا نه به هیچ وجه بچه های ما اینگونه نیستند فقط میخوان در عرصه علم و مخصوصا در زمینه ردیابی قدمهای مثبت بردارند...! نه اصلا فکر بد نکنید :-o نه بخدا باور کنید

پنج شنبه 20 آذر1393 - 9:52pm
مدیر کل
مدیر کل

آرش جان حق با مهران عزیز هست! بدجوری فکر همه رو مشغول کردی! چیزی که من 1 سال پیش دنبالش بودم و فکر کردم الکیه الان مشخص شده که واقعا کار میکنه! اون نسخه 1.2 مگابایتی هم که آقا رضا دادن از جای دیگه گیر اوردم و همونه هیچ فایده ای نداره! قاعدتا یک مگ برنامه اصلا نمیتونه چنین قابلیت پیشرفته ای داشته باشه. ولی نرم افزاری با حجم 21 مگابایت اونم روی اندروید مشخصا کار خاصی صورت میده. خلاصه ارش جان ما فقط امیدمون به شماست و شما هم که میگین کلا برنامه رو نابود کردین! این پروژه هم به شکست منتهی شد! =(( =))

پنج شنبه 20 آذر1393 - 10:09pm

saeeed60h نوشته است:
این نرم افزار به نظر من یه نرمافزار funهست. دوستان اول بگن که به صورت زنده تتصویر رو نشون میده و یا رو عکس اینکار رو میکنه.
میتونه با پردازش تصویر لباس رو حذف کنه و نسبت به سایز تصویر از پیشفرضهایی که داره تصویری رو ارایه بده که شبیه واقعیت بشه. فهمیدن این مطلب هم با چند تا تست ساده ممکنه. فقط دوستانی که دارنش اگه میتونن تستش کنن.

إ سعيد جان داداش نرم افزار فان و پيش فرض ثابت و تصوير کونه اون کجا و استفاده از دوربين فيلم برداری متحرک واقعی اين کجا ،،،آخه چه دروغی دارم بگم برنامه رو به فنا دادم رفت مال دوستمم به فنا رفت حميد جان ميگه فيلمشو ديده به جان بچم اونرو هم نديدم اما برنامه اصلي رو داشتم خودم خبر نداشتم اگه زودتر متوجه اهميتش بودم که از خدام بود کمکی باشه برای فلزيابى در ضمن سرم درد نميکنه خودم رو بد جلوه بدم

پنج شنبه 20 آذر1393 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

TOPRAK نوشته است:
saeeed60h نوشته است:

إ سعيد جان داداش نرم افزار فان و پيش فرض ثابت و تصوير کونه اون کجا و استفاده از دوربين فيلم برداری متحرک واقعی اين کجا ،،،آخه چه دروغی دارم بگم برنامه رو به فنا دادم رفت مال دوستمم به فنا رفت حميد جان ميگه فيلمشو ديده به جان بچم اونرو هم نديدم اما برنامه اصلي رو داشتم خودم خبر نداشتم اگه زودتر متوجه اهميتش بودم که از خدام بود کمکی باشه برای فلزيابى در ضمن سرم درد نميکنه خودم رو بد جلوه بدم

من نگفتم شما دروغ میگی. من یه چیز دیگه میگفتم شما اشتباه متوجه شدی. اینی که من میگفتم خروجی تصویر میتونه همون چیزی باشه که شما دیدید.

پنج شنبه 20 آذر1393 - 11:28pm

در هرصورت شرمنده فقط جهت اطلاع رسانی بود که نتنها باعث پی گيری و استفاده نکردن از برنامه حاصل نشد بلکه بدترم شد عجب حکايتی شد آقا من از دوستان معذرت ميخوام که چشم و چال بچه ها باز شد ،،،پايان

پنج شنبه 20 آذر1393 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

TOPRAK نوشته است:
در هرصورت شرمنده فقط جهت اطلاع رسانی بود که نتنها باعث پی گيری و استفاده نکردن از برنامه حاصل نشد بلکه بدترم شد عجب حکايتی شد آقا من از دوستان معذرت ميخوام که چشم و چال بچه ها باز شد ،،،پايان

این تاپیک رو که ارش خان باز کردن. شما چرا میگی پایان :-?

پنج شنبه 20 آذر1393 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب اقا ارش می توانی اونو بازگردانی کنی با یک نرم افزار ریکاوری کاری نداره
مگه................................................>

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

پنج شنبه 20 آذر1393 - 11:57pm

سعيدجان خود آرشم داداش ،،چون دوتا گوشی دارم و دوتا اسم کاربری و چون داشتم گوشی اول رو ريکاوری ميکردم برای بازگردوندن برنامه پاک شده مجبور شدم از گوشی دوم و اسم کاربرى دوم استفاده کنم شرمنده که ريکاوری نشد داداش روم سياه و شمر سياه و نامه اعمال سياه ،،،،،،

جمعه 20 آذر1393 - 12:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure