انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 5:48am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 اخطار جدی! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
بالاخره تونستم دانلودش کنم ولی تو گوشی من اون قسمتی که باید دوربین فعال بشه کار نمیکنه. احتمالا واسه گوشی های اندروید بالای 2باشه

پنج شنبه 20 آذر1393 - 2:50pm

رضاجان گوشيتو تکان بده داداش عمل ميکنه

پنج شنبه 20 آذر1393 - 3:22pm

رضاجان در پيکو فايل آپ کن لينکشو بزار نظرشون رو در اين رابطه بدهند بنده بنده با دوستم دعوا کردم و متاسفانه ايشون هم برنامه رو حذف کردنند بنده دو تا گوشی دارم گلکسی اس 4 و ايفون 4 که با گلکسی اجرا کرد و با تکان دادن گوشی دوربين اجرا شد اول صفحه عکس کره زمين مياد که بعد از اون هشت اپليکيشن ميده فقط کافيه گوشيتو تکون بدي

پنج شنبه 20 آذر1393 - 3:42pm
مدیر کل
مدیر کل

آرش جان اینجور که شما میگین موضوع برنامه جدی هست! هیچ لینک درست حسابی هم ازش نیست. بنده یک نسخه گیر اوردم که 1.02 هست ولی حجمش فقط 1.2 مگابایته نه 21 مگ! همین عکس کره زمین رو اولش داره ولی داخل برنامه گزینه ها فرق میکنه. هر چی هم تکون بدی دوربین نمیاد! ظاهرا نسخه های مختلفی از برنامه وجود داره ولی فقط یک نسخه خاص چنین قابلیتی داره که در کل دنیا هم هنوز پخش نشده! فیلم کذایی مربوط به این قضیه رو پارسال توی یوتیوب دیده بودم ولی فکر کردم صد در صد تقلبی هست! الان که آرش جان میگن به همون صورت کار میکنه واقعا چیز جالبی باید باشه.

پنج شنبه 20 آذر1393 - 4:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
آرش جان اینجور که شما میگین موضوع برنامه جدی هست! هیچ لینک درست حسابی هم ازش نیست. بنده یک نسخه گیر اوردم که 1.02 هست ولی حجمش فقط 1.2 مگابایته نه 21 مگ! همین عکس کره زمین رو اولش داره ولی داخل برنامه گزینه ها فرق میکنه. هر چی هم تکون بدی دوربین نمیاد! ظاهرا نسخه های مختلفی از برنامه وجود داره ولی فقط یک نسخه خاص چنین قابلیتی داره که در کل دنیا هم هنوز پخش نشده! فیلم کذایی مربوط به این قضیه رو پارسال توی یوتیوب دیده بودم ولی فکر کردم صد در صد تقلبی هست! الان که آرش جان میگن به همون صورت کار میکنه واقعا چیز جالبی باید باشه.

منم همینی که استاد حمید عزیز گفتن رو تونستم دانلود کنم. ولی هر چی تکون میدم میکوبم تو دیوار بازم دوربین نمیاد!!!
اینم لینک دانلودش شاید تو گوشی شما جواب بده!

http://www.babyandroid.ir/wp-content/up ... _1.0.2.apk

پنج شنبه 20 آذر1393 - 5:40pm

درسته حميد جان اين دوست بنده هم گويا در زمان انتخابات داخل مترو بلوتوث شده بود الان دو. روزه داره ازم معذرت خواهی ميکنه بهش گفتم خام برنامه رو پاک نکردی برام بفرست که گويا پاکش کرده ولی بنده با جفت چشام شاهده اين حقيقت تلخ در منزل شدم چرا دروغ بگم اولش کم و بيش خوشم اومد اما يهو به غيرت آدم بر ميخوره که اصلا چرا؟؟ ناموس آدم با اين نرم افزار کزايى در ديد عموم باشه پس برنامه رو پاک کردم و به دوستم توپيدم که اونم پاک کرد اما عين حقيقته اونچيزيکه ديدم

پنج شنبه 20 آذر1393 - 6:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

چه جلب.....یعنی دوربین گوشی این قابلیت رو داره؟؟؟؟؟خیلی بده اینجوری......

پنج شنبه 20 آذر1393 - 6:55pm

نه رضاجان اين نرم افزار نبود درسته الان اجرا ميکنه تو گوشيم gps رو فعال ميکنه اما اون نيست فقط هشت تا آيکون داشت اون برنامه و دقيقا 21مگابايت بود

پنج شنبه 20 آذر1393 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

TOPRAK نوشته است:
نه رضاجان اين نرم افزار نبود درسته الان اجرا ميکنه تو گوشيم gps رو فعال ميکنه اما اون نيست فقط هشت تا آيکون داشت اون برنامه و دقيقا 21مگابايت بود

من همینو تونستم پیدا کنم به هرکسی هم میگم مسخرم میکنه و میگی الکیه!
تا نمونه اصلی نیاد نمیشه هیچ نظری داد

پنج شنبه 20 آذر1393 - 7:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خب ارش خان داره دیگه!بگید اپ کنه.

پنج شنبه 20 آذر1393 - 7:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 78 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure