انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 10 آذر1401 - 1:30pmپاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 مولتی متر اندرویدی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ عضویت: پنج شنبه 10 اردیبهشت1393 - 1:44am
پست: 552
محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
پاسخ با نقل قول
درود @};-
ابتدا که اگه بنا بر ادامه بحث هست به نظرم یا به قسمت مربوطه انتقال داده بشه ویا ادامه موضوع در صفحه ای جدید در اونجا آغاز بشه!
اما راجع به مولتی متر ویکتور که جوری من فهمیدم یعنی کلا دیگه روشن نمیشه!؟ به نظر مشکل در المانهای ورودی تغذیه هست وبا یک برسی نزدیک وتحلیل مدار قابل حله!
اما راجع به خازن سنج محمود جان مقداری متفاوت هست وابتدا باتوجه به دلیل ایجاد مشکل که اعمال ولتاژ به پراپ هابوده با برسی مسیر ارتباط پراپها وتست قطعات مرتبط در نهایت ممکنه که ایراد به چیپ یا المان خاصی در مسیر مربوط بشه که پس از برسی وعیب یابی نزدیک و یافتن قطعه یا قطعات معیوب چنانچه به لحاظ موجود بودن در بازار یا سایر موارد مشکلی در تهیه اونها نباشه با تعویض انها احتمالا مشکل حل خواهد شد اما به احتمال خیلی بیشتر وبسته به نوع ومدل دستگاه پس از رفع عیب نیاز به کالیبراسیون مجدد دستگاه جهت نمایش رنج درست قطعات خواهد بود!
در هر صورت بیش از این چنانچه امکان هر کمک دیگه ای باشه درحد سواد و توان درخدمت هردو عزیز خواهم بود.آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.


سه شنبه 11 تیر1398 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ عضویت: جمعه 30 خرداد1393 - 1:48pm
پست: 218
پاسخ با نقل قول
منم پارسال یه ویکتور88c داشتم. یک روز که خواستم خازن فلزیاب رو تست کنم یکدفعه قاطی کرد و دیگه ثابت نشد 120 تومان خریدمش ولی دوماه بیشترنداشتمش . یه مولتی متر دیگه خریدم ولی حیف که دیگه فرکانس متر نداره .دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."


دوشنبه 17 تیر1398 - 7:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان


در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure