انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:12pm

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 سوالات و مشکلات سخت افزار 
نویسنده پیغام

سلام
دوستان اگر سوالی، مشکلی در زمینه سخت افزار کامپیوتر داشتن می تونن اینجا بیان بکنن تا به کمک دوستان بتونیم پاسخ بدیم تا مشکل سریعتر رفع بشه.

باید بچشد عذاب تنهایی را * مردی که ز عصر خود فراتر باشد

شنبه 19 مرداد1392 - 9:56pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

berserk نوشته است:
سلام
دوستان اگر سوالی، مشکلی در زمینه سخت افزار کامپیوتر داشتن می تونن اینجا بیان بکنن تا به کمک دوستان بتونیم پاسخ بدیم تا مشکل سریعتر رفع بشه.

سلام :ymhug:
داداش گلم کل تاپیک سخت افزار در مورد همین موضوعی هست که شما میفرمایید و حتی عنوان بندی هم شده!!! :-?
ممنون از توجهتون ولی فکر نکنم نیازی به تاپیک جدیدی در این باره باشه

شنبه 19 مرداد1392 - 11:36pm

Mahdi نوشته است:
berserk نوشته است:
سلام

داداش گلم کل تاپیک سخت افزار در مورد همین موضوعی هست که شما میفرمایید و حتی عنوان بندی هم شده!!! :-?

سلام
این تاپیک برای اینه که طرف نمی دونه مشکلش از کدوم قطعه هست. مثلا طرف رمش فرکانس 1600 مگاهرتزه، سیستم 1333 مگاهرتز می شناستش و مادربوردش هم فرکانس 1600 رو آدرس دهی می کنه، خب میاد این مشکل رو اینجا مطرح می کنه و ما بهش می گیم که بایوس مادربوردش رو آپدیت بکنه. یا سیستمش بعد از روشن شدن بوق ممتد میزنه و ران نمیشه، بهش می گیم که احتمالا رمش مشکل پیدا یا هاردش دیتکت نمیشه و از این قبیل موارد @};-

باید بچشد عذاب تنهایی را * مردی که ز عصر خود فراتر باشد

یکشنبه 20 مرداد1392 - 9:41am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

berserk نوشته است:
Mahdi نوشته است:
berserk نوشته است:
سلام

سلام
این تاپیک برای اینه که طرف نمی دونه مشکلش از کدوم قطعه هست. مثلا طرف رمش فرکانس 1600 مگاهرتزه، سیستم 1333 مگاهرتز می شناستش و مادربوردش هم فرکانس 1600 رو آدرس دهی می کنه، خب میاد این مشکل رو اینجا مطرح می کنه و ما بهش می گیم که بایوس مادربوردش رو آپدیت بکنه. یا سیستمش بعد از روشن شدن بوق ممتد میزنه و ران نمیشه، بهش می گیم که احتمالا رمش مشکل پیدا یا هاردش دیتکت نمیشه و از این قبیل موارد @};-

سلام عزیز
هر طور مایلی برادر :ymhug: :x

یکشنبه 20 مرداد1392 - 1:24pm

باسلام به خدمت اساتید محترم
کامپیوتر حقیر هنگام روشن کردن یه صفحه کاملا سیاه بالا میاد که بعداون حتما باید اونوریست کنم تا کامل بالا بیاد لطفا راهنمایی بفرمایید

دوشنبه 21 مرداد1392 - 10:51am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

amir11 نوشته است:
کامپیوتر حقیر هنگام روشن کردن یه صفحه کاملا سیاه بالا میاد که بعداون حتما باید اونوریست کنم تا کامل بالا بیاد لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام امیر جان
داداش این که میفرمایید صفحه سیاه میشه دقیقا در چه مرحله ای هست؟
یعنی ویندوز خوش آمد گویی رو میگه و بعد سیاه میشه؟
یا تا روشن میکنید سیاه هست و با یه ریستارت درست میشه؟

دوشنبه 21 مرداد1392 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir11 نوشته است:

سلام
کامپیوتر قدیمی و کهنه این حقیر هم همین مشکل رو داشت قبلا یکبار رم رو در اوردم و دوباره جا زدم درست شد..یکبار امتحان کن شاید ردیف شد.
البته این جور مسایل بیشتر بخاطر رمه اگر که در خود ویندوز ایرادی نباشه

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

سه شنبه 21 مرداد1392 - 2:03am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
amir11 نوشته است:

سلام
کامپیوتر قدیمی و کهنه این حقیر هم همین مشکل رو داشت قبلا یکبار رم رو در اوردم و دوباره جا زدم درست شد..یکبار امتحان کن شاید ردیف شد.
البته این جور مسایل بیشتر بخاطر رمه اگر که در خود ویندوز ایرادی نباشه

سلام
ژنرال جان خودت یه پا استادی هااا
آره داداش زمانی که سیستم رو روشن کنی صفحه بالا نیاد احتمال بسیار بالا رم مورد داره که باید یا در اورد و جا زد و یا اینکه سوکت رم رو عوض کرد
حتی اگه سیستم ایراد داشته باشه و نتونه از رمها به صورت دوئل استفاده کنه هم همین مشکل هست
در صورتی خرابی و سوختگی رم هم همین مشکل هست
سوکت مین برد باید چک بشه تا از سلامتش اطمینان حاصل بشه
کارت گرافیک میبایست روی یه سیتم دیگه تست بشه

چهارشنبه 22 مرداد1392 - 12:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir11 نوشته است:

مشكلي كه فرموديد ممكنه مربوط به پاورهم بشه
اگر خواستيددليل علمي رو عرض ميكنم

دوشنبه 5 خرداد1393 - 6:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من هم یک سوال داشتم
من هم چندسال پیش یک لپ تاپ قدیمی فوجیتسوی پنتیوم2داشتم که ویروسی شدوویندوزش پریدالان هم میخواهم ویندوزایکس پی بریزم اماهرکاری کردم نشد چون هرکاری میکنم ازفلاپی میخواهدبخونه خوب بنظرتون راه حل چیه؟لازمه بگم تنظیمات لازمه روانجام دادم امابازهم فلاپی توی اولویتش قرارمیگیره فکرمیکنم بایداول ویندوز98ریخته بشه

جمعه 16 خرداد1393 - 8:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure