انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 8:54pm

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 آپديت بايوس كامپيوتر! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
سلام دوستان
لپ تاب دل5010 دارم 3سالي ميشه باطريش از كار افتادوهمش با برق مستقيم كارميكردم بعدمدتي دچار مشكلات ويندوزي شدم يعني ويندوزي كه قبلاباسرعت كارميكرد العان توهم زده تعداد ارورهاي صفحه آبي زيادشده بعدش يروز كه خواستم سيستموروشن كنم تا به استارت ويندوز ميرسه خاموش ميشه 100دفه روشن كردم باز خاموش ميشه توتنظيمات مين بورد هم ميرم خاموش ميشه ويندوز هم عوض ميخوام بكنم خاموش ميشه حالا من فكر ميكنم از بايوسه بايد آپديت بشه شنيدم خطرناكه اگه گندبزني كلي خرج داره بايد ي آي سي روبكنن كلا از نو پروگرام كنن حالا كسي دراين مورد اطلاعي داره؟؟
اگه از بايوسه العان من آخرين ورزنو دانلود كردم ويندوزم كه بالا نمياد چجوري نصبش كنم.تومحيط سيف مود هم خاموش ميشه!
دوستان كساني كه لپ تاب دارند چندين سال 2يابالاتر لازمه كه بايوس وباقي نرم افزاراي سخت افزارشون آپديت بشه حتي شنيدم آپديت بايوس درسرعت وسيستم خنك كننده لپ تاب تاثير داره.
منتظر اطلاعات مفيدهستم......................... :ymhug:

Be The Change You Want To See In The World

جمعه 13 تیر1393 - 3:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب دلو رودشو باز كردم باطري مين بوردو درآوردم الان سيستم بالا اومد اما ارور داده كه براي آپديت بايوس بايد باطري داشته باشيدوبه برق شهر وصل باشيد باطري من سوخت سلولاشو درآوردم 18 ولته الان باطري ندارم.
كسي ميدونه بدون باطري چجوري ميشه نصب كرد؟؟؟

جمعه 13 تیر1393 - 3:43pm

به نظر من مال بایوس نیست اگه تا روشن میکنی بعد از یک دقیقه خاموش میکنه فن سی پی یو کار نمیکنه تا داغ میشه over load میکنه و سیستم خاموش میشه اگه میتونی بازکنی فن رو چک کن

جمعه 13 تیر1393 - 3:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه قربون فنش بشم مثل ساعت كارميكنه لپ تاب هاي دل چون سري 5010 5110 و....سيستم تهويه از زير هواميكشه بعد مدتي خاك ميگيره ومن هميشه با جارو برقي هواي فنو دارم وتميزش ميكنم.
العان لپ تابو باز كردم بسرم زد باطريو دربيارم ودرآوردمو توحالت باز روشن كردم بالا اومده حالا چيكنم آقا مهران اگه از بايوس نيست پس از چيه؟؟؟

جمعه 13 تیر1393 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انگار کسی اطلاعی نداره.
پس بخودم لقب مهندس نرم افزار وسخت افزارمیدم :D
باتریه مینو کندم نرم افزار بایوسو اجراکردم مثل پروگرام کردن آی سی بود نصب کردم حل شد \M/

شنبه 14 تیر1393 - 11:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure