انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 4:57am

پاسخ به موضوع  [ 109 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 11  بعدی
 آنتن و ردیاب هایی که تا به حال دیدیم و در موردش مطلب داریم 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت سلدوز عزیز
مدتیه که در این زمینه فعالیت میکنید تو این مدت به چه نتایجی رسیدید و کدوم آنتن های ساخت یا تهیه خودتون بهترین نتیجه داده؟!

سه شنبه 3 شهریور1394 - 10:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hafez نوشته است:
بله استاد بهرام دقیقا همون مداری هست که قولشو به همه دادی اما رفتی که بیایی در هر صورت تلاش شما ستودنیه اما وقتی قول میدید لا اقل دوستان رو چشم به راه نزارید

خب بعد از فهمیدن ماجرا تا حدودی مشخص شد که جناب حافظ بنده رو با یکی دیگه از بچه های انجمن اشتباه گرفته بودن که اسمشون رو هم بهشون گفتم :D وتوی پیام خصوصی هم خواهش کردم که بگن کدوم تایپیک گویا نگفتن ودیگه جواب پیام منو ندادن وکلا مشخص شد که حدس بنده درست بوده :) .خب بگذریم دوستان به طور یقیین دیگه شک ندارم که انتن بنده به اینصورت کار میکنه وفقط فرکانسهای بالا برای فلز مدفون جواب میده وفرکانسهای پایین فقط فلزات جدید رو میزنه این مطلب رو گفتم تا یک وقت اشتباهی پیش نیاد ودوستان بیخود به ردیابهای دیگه شک نکنن این موضوع فقط به نوع انتن وساخت اون بستگی داره

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 3 شهریور1394 - 12:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب خواجه حافظ تو لینک زیر صفحه9 اخرین پست کسی که به شما ودوستان قول داده بود این اقا هستن امیدوارم حداقل قبل اسپام دادن کمی فکر کنیم چی میشه یعنی میشه اون روز بیاد :D

viewtopic.php?f=10&t=2059&start=80

سه شنبه 3 شهریور1394 - 7:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم هم انتن جدید من هر کسی هم میخواد بسازه قبلش به من بگه که ردیابش چی هست وبه چه صورت خروجی میده انالوگ هست یا دیجیتال چون قضیه این انتن کمی فرق میکنه :)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 3 شهریور1394 - 7:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
Image0143.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 3 شهریور1394 - 7:59pm
استاد
استاد

درود بر شما

حالا این موس فرکانس فلزات را میگیره یا انتنها :))

بهرام جان اگه امکان داره قسمت های انتن را باز کنید و یه توضیح هم در مورد جنس دسته و نجوه ساخت انتن بفرمایید و اینکه تنطیم اون با دیجیتال و انالوگ چه جوری هست

سه شنبه 3 شهریور1394 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
بهرام نوشته است:
پیوست:
Image0143.jpg

سلام دوست عزیز
من مدت زیادیه که دنبال این آنتن تلسکوپی که روی ردیابتون وصل کردید هستم سابقا یکی از رفقا برام آورده بود متاسفانه الان در دسترس نیست میتونید بفرمایید از کجا تهیه کردید؟

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

سه شنبه 3 شهریور1394 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام سولدوز عزیز . خسته نباشید .
ممنون از زحمتی که کشیدین . تاپیک خیلی خوبیه .
اگه عکس های آنتن هایی که خودتون به ابتکار و با اتکا به دانش خودتون ساختین رو جدا جدا و به صورت واضح به همراه مختصری توضیح قرار بدین قطعا کمک بزرگی به امثال من که وارد نیستیم و قصد ساخت آنتن داریم خواهد شد .
از لطفی که کردین بسیار سپاسگذارم .
زنده باشی .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

چهارشنبه 3 شهریور1394 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
درود بر شما

حالا این موس فرکانس فلزات را میگیره یا انتنها :))

بهرام جان اگه امکان داره قسمت های انتن را باز کنید و یه توضیح هم در مورد جنس دسته و نجوه ساخت انتن بفرمایید و اینکه تنطیم اون با دیجیتال و انالوگ چه جوری هست

سلام استاد اعظم استاد جاوید :) البته اول موس میگیره بعد انتن :D

استاد جاوید تنظیمی نداره در اصل انتن واسه ردیاب انالوگ هست واگه ردیابی خروجی دیجیتال داشته باشه به شرط اینکه خروجیش مدوله شونده نباشه میشه از این انتن استفاده کرد اما گویا 35 دیجیتال ومدوله شونده هست که فکر نکنم به 35 جواب بده هرچند فرکانس خروجی 35 پایین هست واین انتن کلا با فرکانس بالا فلزات مدفون رو میزنه واینکه فلزات پایین همینطور که گفتم حتی با اعشار فقط فلزات جدید رو میزنه واین چیزی هست که خودمم موندم که علتش چی هست به هر حال در اینده مشخص میشه :-?
جنس دسته که کلا مربوط هست به ردیاب توماسی واگه اشتباه نکنم المینیوم هست البته این رو هم اضافه کنم قبل این که بخوام از فرکانس تو این انتن استفاده کنم کلا خوراک خور بود وبه صورت توماسی کار میکنه هر چند کمی کند بود اما کارش جالب بود.من تا الان ردیاب خوراک خور ندیدم که بدون حرکت یا چرخش حرکت کنه شایدم هست من ندیدم

چهارشنبه 3 شهریور1394 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سید جواد نوشته است:
بهرام نوشته است:
پیوست:
Image0143.jpg

سلام دوست عزیز
من مدت زیادیه که دنبال این آنتن تلسکوپی که روی ردیابتون وصل کردید هستم سابقا یکی از رفقا برام آورده بود متاسفانه الان در دسترس نیست میتونید بفرمایید از کجا تهیه کردید؟

سید جان خوبی برادر.والله چی بگم این انتنها واون دسته مربوط به ردیاب توماسی قبل هستن که به یادگار مونده اگه اشتباه نکنم واسه جویندگان اسیا بود مدل تام

چهارشنبه 3 شهریور1394 - 12:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 109 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure