انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 5:08am

پاسخ به موضوع  [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 18  بعدی
 محل قرار دادن تصویر آنتنهای ردیابی که کاربران سایت ساخته اند 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

دوستان یه سوال،میشه یه)آنتن رو مثبت و یکی دیگه منفی درست کنیم،اگر اینکارو انجام بدیم چه تاثیری میزاره توی ردیابی؟؟

روزی ده دقیقه بخندید،تحول عظیمی رخ میده :-)

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 6:08am
آواتار کاربر

Ali.m راجع به این اختراعت بیشتر توضیح بده،یعنی چی مغناطیسی جیوه ای؟

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 6:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

علی جان عکستون یکه میش نیفتاده.میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟البته بدنه موتور الکتریکی معلومه.احتمالا از آهنرباهای داخلش بهره میبرید.
لطفا درموردنحوه دقیق ساختش و دقت وکاراییش بیشتر توضیح بدید.ممنون میشم

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 9:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خب دوستان باید بگم که یه جور نقطه زنه هر چیزی که بهش خوراک بدی همونو براتون پیدا میکنه از اون جایی که از شاقولای معمولی نتیجه نگرفتم تصمیم گرفتم کلا طراحیشو عوض کنم هم تو وزن هم تو اندازه شاقول یه بدنه ساختم که درش از زیر بسته بشه این جوری همه جیوه رو درش قرار میگیره نمیدونم چرا این جوری که ساختم تازه حرکت کرد موتور های الکتیریکی هم خودشون بخاطر میدان مغناطیسی داخلشون خاصیت نقطه زنی و پیدا کردن فضای خالی داخل زمینو دارن البته باکمی تغیرات یه جورایی هرچی خوراک به اونا میدی دنبال مشابهش میگردن مثلا یه انگشتر نقره بهش خوراک دادم تو فاصله ده متری به راحتی حرکت میکرد واسه سه تا انگشتر نقره نم دیدم خوب چیزیه سرعتشم بدک نیست امدم نصبش کردم سر شاقول جیوه ای تنبل خودم این جوری یه جورای بهتر از قبل کار میکردن...

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 11:29pm
آواتار کاربر

Ali.m انگار شما دوست نداری درست توضیح بدی،اوکی دمت گرم

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 6:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

ahmad_treasure نوشته است:
Ali.m انگار شما دوست نداری درست توضیح بدی،اوکی دمت گرم

نه دوست عزیز چرا نخوام توضیح بدم چیزی که درست کردم کاملا مشخصه دوستانی که با شاقول سر کار دارن میدونن این چه شما بگو کجاش برات ابهام داره یا متوجه نمیشی تا براتون توضیح بدم اینم بگم که ساخت این جور دستگاهای جیوه ای یا خوراکی یا مغناطیسی رو به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم من فقط واسه کسب تجربه ساختم تست کردم بدک نبود ولی اینا ابزار یه گنج پزوه حرفه ای نیست فقط واسه سرگرمی کسب تجربه من ازشون استفاده میکنم به هر حال اگه بازم علاقه مند بودی به ساختش بگو تا چند مدل دیگه هم برات بزارم :-BD

یکشنبه 21 اردیبهشت1393 - 11:48pm

سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز من انتن ها رو ساختم انتن ها از جنس برنج و دسته ها مسی ولی کار نمیکنه میخواستم اگه زحمتی برای دوستان نیست روش کار با نرم افزار رو توضیح بدید کجاباید فرکانس بدم و کدام کلید رو باید بزنم

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 5:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

hamid hz نوشته است:
سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز من انتن ها رو ساختم انتن ها از جنس برنج و دسته ها مسی ولی کار نمیکنه میخواستم اگه زحمتی برای دوستان نیست روش کار با نرم افزار رو توضیح بدید کجاباید فرکانس بدم و کدام کلید رو باید بزنم

سلام دوست عزیز کار کردن با این برنامه خیلی سادست اول شکل موج انتخاب میکنی بعد فرکانس مورد نظرتو میدی بعدشم استارت میکنی :-BD

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 7:39pm

سلام دوستان عزیز می خواستم بدونم آنتن ها باید با دسته در تماس باشه یا اینکه باید عایقی بین اینا باشه؟ در ضمن از کجا بفهمیم آنتن مثبت و منفی کدومه و جنس مجموعه از چه فلزی باید باشه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 11:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

محمدترک نوشته است:
سلام دوستان عزیز می خواستم بدونم آنتن ها باید با دسته در تماس باشه یا اینکه باید عایقی بین اینا باشه؟ در ضمن از کجا بفهمیم آنتن مثبت و منفی کدومه و جنس مجموعه از چه فلزی باید باشه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

سلام محمدعزیز به فلز جو خوش امدید
واسه جواب دادن به تمامی سولاتت بهتره که به اینجا یه سری بزنی
viewtopic.php?f=10&t=357

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 2:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure