انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 2:56am

پاسخ به موضوع  [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 18  بعدی
 محل قرار دادن تصویر آنتنهای ردیابی که کاربران سایت ساخته اند 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من دوتا اهن ربای نودیوم بیشتر ندارم کجا باید دقیقا بچسبونیم اهن ربای معمولی جواب نمیده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ;)

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

یکشنبه 10 اسفند1392 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همگی دوستان اینم از انتن های خوراکی من ;)
بالاتنه شیر اب رو برداشتم مغزی اصلیش رو در اوردم جنسش کلا برنجیه که همه مغازه های شیرالات دارن
همون طور که تو تصویر میبینید بالای خود مغزی یه سوراخ هست که انتن میره توش اون پیچم که تصویرش رو میبینید داخلش جیوه ریختم بعدشم بانوار تفلون خوب عایقش کردم محکم درش رو بستم دوباره عایقش کردم که به لوله مسی نخوره بعدشم خیلی راحت از پایین زدم رفت تو لوله مسی این لوله راهم همه تعمیرگاه های لوازم گاز سوز دارن مغزی سه سانتش میره تولوله مسی یه قسمتی هم که میمونه بیرون بش سیم وصل میکنیم از بالاهم که منظورم سر لوله مسی بود یه واشر پلاستیکی که مال همین مغزیه بود چسبوندم :D خیلی هم رون خوب شدن
به جای سیم هدفن هم از لوازم برقی ها بپرسید دارن که تصویرشم میزارم از این سیم استفاده کردم
تموم شد :D :D ;)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

سه شنبه 12 اسفند1392 - 1:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب دیگه انتن ها روهم که هروقت دوست داشتیم میزنیم جا :D
درضمن من طول انتن هارو 48گرفتم گفتم فوقش جواب نداد کوتاهش میکنیم :D برای سرهر انتی هم یه دونه اهن ربای نودیوم چسبوندم

سه شنبه 12 اسفند1392 - 1:11am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
tola17 جان خیلی خوبه ابتکار جالبیه.
راستی کارش چطوره؟ تستش کردی؟
موفق باشی
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 13 اسفند1392 - 10:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
tola 17 نظرت باسیمه یا بدون سیم؟ :-BD

سه شنبه 13 اسفند1392 - 12:39pm

tola17 نوشته است:
خب دیگه انتن ها روهم که هروقت دوست داشتیم میزنیم جا :D
درضمن من طول انتن هارو 48گرفتم گفتم فوقش جواب نداد کوتاهش میکنیم :D برای سرهر انتی هم یه دونه اهن ربای نودیوم چسبوندم

آفرین دوست عزیز.ابتکار خوبیه.امیدوارم خوب جواب بده.
موفق باشی...

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 10:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ELMIRA نوشته است:
tola 17 نظرت باسیمه یا بدون سیم؟ :-BD
bina نوشته است:
سلام دوستان
tola17 جان خیلی خوبه ابتکار جالبیه.
راستی کارش چطوره؟ تستش کردی؟
موفق باشی
یاحق

سلام به همگی مابش خوراک دادیم پس بدونه سیم هم باید جواب بده ولی من سیم هم وصل کردم که بهتر جواب بده :D
بینا جان از کارش که نمیدونم والله من که اولین بارمه درستش کردم نمیدونم چرا خیلی خیلی رون شده با این که از بلبرینگ یا هرچیزی برای رون شدنش استفاده نکردم با این وجود فکر کنم بیش از حد رون شده تا دستم یه کمی تکون میخوره انتن ها باش حرکت میکنن خیلی کنترلش سخته
هنوز نرفتم بیرون از خونه امتحان کنم ببینم کارشون چطوره؟ :D
موفق باشید

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 11:59am

سلام دوستان تو این بخش پستی دیدم که برای جلوگیری از تداخل امواج ذهن مواد روان گردان پیشنهاد داده بود . یک روش آسانتر بهتون معرفی میکنم . یک ورق فویل آلومینیومی حدود 60 سانت رو دو لا کنید بطوری که دو طرف سمت بیرون رویه براق فویل باشد . میتونید داخل یک کلاه قرار دهید یا به شکل کلاه روی سر قرار دهید.

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 9:26pm

mehran1545 نوشته است:
اينم آنتنهاي ساخت من كه دسته و سيم از جنس برنجه و توش با تفلون عايق شده كه سيم تماس مستقيم با دسته نداشته باشه

سلام آقا مهران.دستت درد نکنه.میشه از نتیجه کار وسیلت توضیح بدی که عکس العملشون...... و اینکه دستگاهت چه مدل و کدومه ؟ مرسی

چهارشنبه 10 اردیبهشت1393 - 6:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان منم چندتا انتن درست کردم که عکسشو براتون میزارم البته یه شاقول مغناطیسی جیوه ای و یه دونه مقناطیسی معمولی که واسه نقطه زنی ازشون میشه استفاده کرد هم درست کردم البته بکم تمامیه شاقولای تو اینترنتو سایت های مختلف رو درست گردم جواب نگرفتم طراحی این شاقولو خودم انجام دادم :D :D :D :D

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 4:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure