انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 4 اردیبهشت1403 - 3:27am

پاسخ به موضوع  [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی
 محل قرار دادن تصویر آنتنهای ردیابی که کاربران سایت ساخته اند 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوستان
سال نو مبارک باشه سال خوبی داشته باشید
خوراکومن دور انتن ابتدای ال میپیچونم یا تو انگشت سوم روی بنددوم میزارم بهترین نتیجه رو داده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 1 فروردین1401 - 5:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنددوم براخوراک طلا وبنداول که ازکف دست میاد برانقره
فضای خالیم بدون دسته به تمامی بندای اول اتصال پیدا کنه

دوشنبه 1 فروردین1401 - 8:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جواد64 نوشته است:
درودبردوستان
سال نو مبارک باشه سال خوبی داشته باشید
خوراکومن دور انتن ابتدای ال میپیچونم یا تو انگشت سوم روی بنددوم میزارم بهترین نتیجه رو داده

سلام مرسی از عکسی که قرار دادین فقط شرمنده این ابتدای ال نوک انتن میشه یا خمیدگی بالای دسته ؟و اینکه خوراک به دسته سمت چپ میدین یا راست یا اینکه به هر دو خوراک میدین؟

سه شنبه 2 فروردین1401 - 11:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان گلم سلام من نزدیک پونزده ساله با انتن کار میکنم ادعایی ندارم ولی تجربه زیادی در این زمینه دارم اگه در مورد ساخت و کار کردن باهاش بتونم کمکی کنم در خدمت هستم

چهارشنبه 2 فروردین1401 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دروددوست عزیز
به نظر بنده براهرشخص ممکنه متفاوت باشه .سمت چپ دقیقا ال انتن کجا شروع میشه طلا 24عیاربزار اونجا باچسب نچسبون چون ختی میره میتونی تست کنی منم این تجاربوبا راهنمایی استاد مهدی عزیز بدست اوردم .
یه طلا24عیار باکد955من دورانتن میپیچونم .
درمورد دسته بنده یه خودکارو توشاخالی کردم وانتنوداخلش گذاشتم .ختی رفت بعددورش چسب پیچوندم تغریبا هدفودرست رفت توتست واقعی که هدف واقعی در1.5متری زمین بود نقطه کردم
بعد به فکر این دسته افتادم خوب جواب میده ولی تست واقعی ازش نگرفتم یعنی هدف واقعی هنوز نزدم
ولی یه مطلب عرض کنم هرچقد دسته نازک تروخلوسش بیشرنقطه هدف درست تر
میخوام یه دسته نازک برنجی درست کنم .تست کنم نتیجه هرچی شد میزارم
یه مطلب دیگم عرض کنم .این هدف که بیرون اوردیم ریفاندرم نتونست بگیره اونوفلزجوتاییدش کرده
بادسته مسی انتن جای دیگه قچی کردخوراک 18عیارجای دیگه قیچی داشت .همه اینارو مدنظر داشته باش داداش

چهارشنبه 3 فروردین1401 - 10:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جواد64 نوشته است:
دروددوست عزیز
به نظر بنده براهرشخص ممکنه متفاوت باشه .سمت چپ دقیقا ال انتن کجا شروع میشه طلا 24عیاربزار اونجا باچسب نچسبون چون ختی میره میتونی تست کنی منم این تجاربوبا راهنمایی استاد مهدی عزیز بدست اوردم .
یه طلا24عیار باکد955من دورانتن میپیچونم .
[color=#FF4080]درمورد دسته بنده یه خودکارو توشاخالی کردم وانتنوداخلش گذاشتم .ختی رفت بعددورش چسب پیچوندم تغریبا هدفودرست رفت توتست واقعی که هدف واقعی در1.5متری زمین بود نقطه کردم[/color]
بعد به فکر این دسته افتادم خوب جواب میده ولی تست واقعی ازش نگرفتم یعنی هدف واقعی هنوز نزدم
ولی یه مطلب عرض کنم هرچقد دسته نازک تروخلوسش بیشرنقطه هدف درست تر
میخوام یه دسته نازک برنجی درست کنم .تست کنم نتیجه هرچی شد میزارم
یه مطلب دیگم عرض کنم .این هدف که بیرون اوردیم ریفاندرم نتونست بگیره اونوفلزجوتاییدش کرده
بادسته مسی انتن جای دیگه قچی کردخوراک 18عیارجای دیگه قیچی داشت .همه اینارو مدنظر داشته باش داداش

سلام شرمنده باز سوال میکنم کاملا گیج شدم میگین چسب نزن خطا میره حتی لوله خودکار به عنوان دسته خطا زد بعد گفتین چسب زدین هدف واقعی گرفت چسب رو به کجای ردیاب زدین درمورد طلا هم دوستم طلا فروشه میگه طلا با این عیار نیست تو بازار باید بدیم درست کنن خالص سازی میکنن

پنج شنبه 4 فروردین1401 - 8:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود دوست عزیز
دورخودکارو چشب برق زدم
وقتی خودکارخالی دست میگیرم به سمت دیگه میره
درکل خلوص دسته به نظر بنده خیلی مهمه که باانتن یکی باشه چون تستای فراوانی انجام دادم .ولی اگه به انتن خوراک بدی شانس ختی کمتر میشه .
نگا کن هدفو با دسته خودکار که دورش چسب پیچیدم گرفتم وبه دور انتن طلا 24عیار باکد995پیچوندم نه اینکه باچسب دورانتن بپیچونم دسته رو نگفتم دورانتن
بعد توتستای خونه که انجام دادم دسته خودکاری که چسب دورش پیچیدم بدون خوراک دور انتن اصلا طلارو نمیدید
درکل اگه به انتن طلابپیچی دیگه احتمال اینکه دسته رو خوراک درنظر بگیره کم میشه ازبین نمیره (خوب اینوتوجه کن خودتم حتما ایناروتستکن)درکل به این نتیجه رسیدم حتی لاکم خوراک محسوب میشه .خیلی خیلی تعجب کردم ولی واقعیت داره .شمام تست کنید .امیدوارم توضیح کافی باشه اگه نیست باز مفصل ترعرض کنم .انتن برنجی نازک تربنده تاچندروزدیگه درست میکنم تست اونم عرض میکنم .دیدیدزیرانتن جای خوراک درست کردم اصلا خوب جواب نداداونوحذف کردم وخوراک به بالا جایی که ال انتن میخوادشروع بشه میپیچونم .یه مطلب دیگه هم بگم تست کن دسته رو محکم فشار بده ببین انتن چه حالتی پیش میاره .بااین کارنقطه حدف درست درمیادباهمین کارحدفوتقریبانقطه کردم بعدفلزجوتاییدش کرد.
امکان نداره طلا 24عیارباکد955یاکد999.9وجودنداشته باشه
999.9سویسی تهیه کردم 1800000تومتن پولشودادم 955که گرفتم 800سوت شد1400000اگه اشتباه نکنم 955شد300سوتش نزدیک به 300یا400هزارتومن
عکسم برات میزارم به دوستت نشون بدی

پنج شنبه 4 فروردین1401 - 8:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیزچسب برقومیگم نه چسب کتاب باورمیکنید بدن بنده هم به چسب برق وکتاب ووارنیش وچسب سفیدکه به شیشه میزنن واکنشای متفاوتی نشون داده
بایدخودتم تست .کنی
ولی طلا24عیارباکد999.9وکد955حتماتهیه کن وبا طلای 18عیارتست ومقایسه کن بعدبه نتیجه های جالبی میرسی

پنج شنبه 4 فروردین1401 - 9:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دسته منم جای خوراک داره مثل دسته شما من جیوه نقره ای ریختم هنوز تست نکردم شما تست کردی؟ من هنوز طلا تهیه نکردم سفارش دادم اگه اماده شد تست میکنم ؟

پنج شنبه 4 فروردین1401 - 3:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من جای خوراکوحذف کردم
یعنی بریدم چون خوراک طلارو اونجا میزاشتم حدفوردمیکرد
جیوه هم طبق تهقیقاتم مبنای علمی نداره بخاطر همین باجیوه کارنمیکنم به نظرمن همه چیزبه خودفردبستگی داره مغزدستان انگشتان مهمترین بخشن
چه نعمتی خدابهمون داده 5عددانگشت باکارایی خارق اولاده

پنج شنبه 4 فروردین1401 - 8:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure