انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 6:18pm

پاسخ به موضوع  [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی
 محل قرار دادن تصویر آنتنهای ردیابی که کاربران سایت ساخته اند 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

سلام دوستان.

لطفا کسی امکان داره فقط دسته های ردیاب رو به صورت استاندار درست کنه که کار بکنه؟ و برای من بفرسته

هزینه اش رو هم میدم

یکشنبه 10 مرداد1395 - 1:55pm

اینم آنتن من برای ردیاب اندروید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 14 مهر1395 - 10:09am

محل اقامت: گلستان
با سلام این عکس ردیاب و شاقول جدیده که حاوی مواد پرتو زاست و فقط اهداف طلایی رو رصد میکنه و بر پایه علوم ژئوشیمی طراحی شده است

دوشنبه 19 مهر1395 - 9:41pm

ضمنا حذف ذرات بسیار بالایی داره و نقطه زنیش عالیه و نسبت به یونهای زاویه 45 درجه عکس العمل خاصی نداره به هیچ عنوان حفره خالی رو هم نمیگیره حتی بدون خوراک هم باز دنبال اهداف طلایی میره به صراحت میتونم بگم هنوز در ایران مشابه این ابزار(البته مواد داخلش) ساخته نشده و جنسش از استیل نگیره

دوشنبه 19 مهر1395 - 10:09pm

ردیاب تک آنتن با چوب سرخدار

دوشنبه 19 مهر1395 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

گمانه زن نوشته است:
ضمنا حذف ذرات بسیار بالایی داره و نقطه زنیش عالیه و نسبت به یونهای زاویه 45 درجه عکس العمل خاصی نداره به هیچ عنوان حفره خالی رو هم نمیگیره حتی بدون خوراک هم باز دنبال اهداف طلایی میره به صراحت میتونم بگم هنوز در ایران مشابه این ابزار(البته مواد داخلش) ساخته نشده و جنسش از استیل نگیره

ضمن تشکر از شما دوست عزیز انتن زیبای درست شده اما چند نکته مهم رو رعایت نکرده اولا اینکه خوراک و مواد پرتو زایی که گفتین باید یک اسمی داشته باشه که نگفتین و مشخصا کارکردش رو زیر سوال میبره دوما محل قرار گرفتن خوراک نباید اونجا باشه سومااین نوع انتنها کلا و اساسا مشکل جدی تداخل ذهنیت دارن چهارما اینکه مگنت بدن هر فردی یکی نیست و مشخصه انتن فاقد روکش قوی وعایق هست و این نشون میده مگنت بدن وارد انتن میشه و چون قبلها این بحثها شده مشخصه چی هست.البته من نمیخوام بگم انتن خوبی نیست شاید همون طور که شما میگید باشه اما اگه امکانش هست یک فیلم کوتاه تهیه کنید تا کار کرد انتن مشخص بشه دیگه طی این همه سال کار کردن با انتنهای ال رود و تماشای دها مدل انتن با کارکردهای عجیب وغریب واضحه که من وخیلی از دوستان که عمری تو این کار بودن به این راحتیا جذب ضواهر نشن.البته من خیل وقته با ال رود خداحافظی کردم اما دیدن انتهای اینچنینی من رو یاد جوونیام میندازه :(( :D

فقط فیلم ِِِِِِِِ ِِِِِِِِ ِِِِِِِِ ِِِِِِِِ ِِِِِِِِ ِِِِِِِِ نقطه سر خط

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 20 مهر1395 - 3:17pm

با تشکر از شما جناب بهرام: در مورد اول مواد داخلیه این ردیاب که پس از صرف وقت و هزینه زیاد و نتیجه گرفتن اگر قرار باشه رایگان مورد استفاده قرار بگیره بی عدالتیه فقط اینو میتونم بگم مخلوطی از اکسیدات و مواد آلی و معدنیه و بس.دوما محفظه خوراکی نداشته و صرفا خوراک در دست قرار میگیرد سوما در رابطه با تداخل ذهن حرف شما کاملا درست بوده پس این ابزار بدرد گمانه زنی میخوره که اهل توهم و حرف دیگران نبوده و تمرکز بسیار بالایی داشته باشه چهارما در مورد مگنت بدن هم حرف شما صحیح است و افرادی که مگنت بالایی دارن گمانه زنهای خوبی هستن و هر آنتنی به دستشون میاد ولی در مورد آخر با شما هم عقیده نخواهم بود در رابطه با عایق بودن چون بنده از تمامی فلزات و چوب و شیشه و .... در جنس بدنه استفاده کرده و نتایج کاملا مشابهی داشته و علت استفاده از فلز استیل نگیر صرفا بخاطره زیبایی و استحکام و قدرت هدایت انرژی بالا است . در آخر لازم به ذکر است که بنده با تمامیه ردیابهای فرکانسی -خوراکی و جیوه ای اعم از برنج و مس و .... کار کردم و تفاوت رو در این ابزار احساس میکنم در رابطه با فیلم هم بزودی آپلود خواهم کرد .

سه شنبه 20 مهر1395 - 4:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

گمانه زن نوشته است:
با تشکر از شما جناب بهرام: در مورد اول مواد داخلیه این ردیاب که پس از صرف وقت و هزینه زیاد و نتیجه گرفتن اگر قرار باشه رایگان مورد استفاده قرار بگیره بی عدالتیه فقط اینو میتونم بگم مخلوطی از اکسیدات و مواد آلی و معدنیه و بس.دوما محفظه خوراکی نداشته و صرفا خوراک در دست قرار میگیرد سوما در رابطه با تداخل ذهن حرف شما کاملا درست بوده پس این ابزار بدرد گمانه زنی میخوره که اهل توهم و حرف دیگران نبوده و تمرکز بسیار بالایی داشته باشه چهارما در مورد مگنت بدن هم حرف شما صحیح است و افرادی که مگنت بالایی دارن گمانه زنهای خوبی هستن و هر آنتنی به دستشون میاد ولی در مورد آخر با شما هم عقیده نخواهم بود در رابطه با عایق بودن چون بنده از تمامی فلزات و چوب و شیشه و .... در جنس بدنه استفاده کرده و نتایج کاملا مشابهی داشته و علت استفاده از فلز استیل نگیر صرفا بخاطره زیبایی و استحکام و قدرت هدایت انرژی بالا است . در آخر لازم به ذکر است که بنده با تمامیه ردیابهای فرکانسی -خوراکی و جیوه ای اعم از برنج و مس و .... کار کردم و تفاوت رو در این ابزار احساس میکنم در رابطه با فیلم هم بزودی آپلود خواهم کرد .

خواهش میکنم بله حق با شما بود اگه قرار به گفتن بود که ..... :D درود بر شما این هم یکی دیگه از اشتباهات این انتن علتش رو هم میگم اولا مگنت بدن خودش فرکانسهای پایین مغز که در حالت راه رفتن کمی بیشتر میشه رو به انتن منتقل میکنه واگه این خوراک با بدن فرد یا زیر زبونی یا هر جور دیگه در ارتباط باشه( این رو اضافه کنم خود فلزات سطحی امواج نامتعارف تولید میکنن این که میگم نامتعارف یعنی اگه یک فلزی مثل طلا رو به پروب اسکپ بزنین متوجه در هم بر هم بودن موج میشین دقیقا چیزی شبیه نویز هست) مشخصه تداخل هر دو فرکانس که هر دوشون هم پایین هست هیچ تاثیر مثبتی روی ردیابی به این شکل نمیزاره واینکه گفتین خوراک نمیخوره مواد الی خودش خوراک محسوب میشه مگه اینکه هیچ مشابه موادگازی یا معدنی اون در این کره خاکی وجود نداشته باشه.در جواب سومین پاسختون باید بگم اگه بتونه فلز رو رهگیری کنه و اساسا از میدانهای قوی مغناطیسی عبور کنه میتونه گمانه زن بشه وگرنه گمانه زن به چه چیزی میگن به سیستمی میگن که تا حدودی شمارو به هدف نزدیک کنه نه میدانهای ناشی از ذرات پراکنده باردار شده توسط مغناطیس زمین. :) واین رو اگه با فیلم ثابت کنید که توهمی نیست عالی میشه :ymhug:
برای شروع فیلم هم یک چاله متوسط حفر کنید وکمی بنزین برزید اونجا بعد تست میگم اگه گرفت خوب هست یا نگرفت :)
و اما چهارمین پاسخ به جواب بنده باید بگم شاید در مورد جواب بنده کمی زود قضاوت کردین منظور من داشتن عایقی نبود که فیکس شده باشه .به عنوان مثال شما با انتن رهگیری میکنی و مسلما جاهایی رو بهتون به عنوان هدف نشون میده شما چه روشهایی برای فهمیدن اینکه هدف واقعی هست استفاده میکنین.نهایت حجمگیری استفاده از چندین فرکانس عمق گیری و در اخر نتیجه هنوز هم مشخص نمیشه صرفا ذرات پراکنده نیستن که خودی نشون میدن میدانهای مغناطیسی بدترین شرایط رو برای انتن دارن نمونه مثال بنده حفره یابی بود حفره خالی چه چیزی داره که میتونه انتن رو جذب کنه هیچی...پس با داشتن عایق به عنوان کمکی میتونی تشخیص بدی ردیاب جایی که گرفته صرفا میدان بوده یا ذرات اگه اسم فلز رو نگرفتم این بود که مطمئنم فلزی نمیزنه.اهداف جدید چال شده هدفهای راحتی برای این انتنها هستن چون در واقع انتن فلز رو نمیزنه چاله رو میزنه که میدانهای ناشی از زمین باعث به چرخش در اومدن انتن میشن. مطمئنم شما هم تجارب زیادی دارین .یک سوال داشتم شما به این انتن فرکانس میدین یا نه.به هر حال این انتن بدون فرکانس که نمیتونه قاعده تفکیک رو داشت هباشه چون بعد ساختن چندین مدل انتن به این ذهنیت رسیدم که تنها با استفاده از مدارات الکترونیکی قادر به تفکیک هستیم میشه این رو هم کمی توضیح بدین ممنون .ببخشید که کمی جدی شروع کردم وگرن هدوستان میدونن من ادم تندی نیستم ;;) :)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 20 مهر1395 - 7:42pm

با سلام ...این ردیاب بدون اتصال هرگونه منبع ژنراتور و فرکانسیه و صرفا با انرژی مغناطیسی فرد کار میکنه و در مورد اهداف رصد شده جهت مشخص شدن ذرات یا هدف اصلی ردیاب دیگری هست حاوی اکسید جیوه که صرفا تمایل به زدن نقاط یون و زوایای 45 درجه را دارد البته برای مشخص شدن واقعی هدف نکات بسیار است و شایان ذکر است که ردیابهای جیوه ای نقره ای و خوراکی بنظر بنده بیشتر تمایل به حفرات مخصوصا حفرات بار برده شده دارند و خیلی سخت و دشوار و با خطا بتوانند به سمت یون اصلی هدایت شوند ...بنده حداقل 20 نقطه ای که با ردیاب خوراکی جیوه نقره ای رصد شده بود را با این ابزار بررسی نموده که متاسفانه هیچکدام واقعیت و صحت نداشته و همگی حفره زنی کرده و یا محل برده شده بار بوده اند . و اینکه این ابزار با خوراک و بدون خوراک به هیچ عنوان حفره زنی نمیکنه حتی اگر حفره یک اتاق بزرگ باشه و در کنار آن یک ردیاب معمولی حفره زن کمک میکند تا جواب بدست آید در مورد تست طلای امروزی شما نیاز به حفر چاله نیستین میتوان آنرا در طبقات آپارتمان تست کرد یا در روی زمین یا در کف یک چاله سرباز که حفره محسوب نشود .

سه شنبه 20 مهر1395 - 8:02pm

و اما در مورد تفکیک این ردیاب اینکه مواد موجود در این ردیاب دو دسته هستند یکی ترکیبات چند اکسید که همگی از لحاظ ژئوشیمی جاذب طلا بوده و دسته دوم موادی که انرژی زا و تقویت کننده می باشند و همگی این مواد داخل چسب رزین ریخته و پلمپ و عایق می شوند نمونه مواد داخلی در شاقول برنگ نارنجی مشخص است

سه شنبه 20 مهر1395 - 8:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure