انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 7:18am

پاسخ به موضوع  [ 202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 21  بعدی
 ساخت آنتنی که تاثیرات ذهن بر اون صفره 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

هوشی جان سیمهای خروجیه دستگاه باید به بدنه دسته وصل بشه یا میله برنجی داخل دسته
ممنون

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 7:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoca2del نوشته است:
شایان جان این تلسکوپیها تو کجای تهران گیر میاد

مسیه وسنگینه رو میگم
مرسی

میدون توپخونه همون وسطای مغازه ها یه پاساژه به اسم فتوت طبقه سومش یه مغازه هست به نام ساجد من از اونجا گرفتم من این انتنا رو روی خود دسته های 35 خوروندم دیگه احتیاجی نداره براش دسته جدا بسازیم مثل مال هوشی عکساشم به زودی میذارم

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 11:09pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hoca2del نوشته است:
هوشی جان سیمهای خروجیه دستگاه باید به بدنه دسته وصل بشه یا میله برنجی داخل دسته
ممنون

سلام
توی اونایی که من ساختم به دسته ها و میله های انتن وصل هستند ولی دسته ها رو همانطور که میبینید نوار لنت زدم که با دستها تماس نداشته باشه

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 11 اردیبهشت1393 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
هوشی جان سلام سوالی داشتم ,فرق بین این که سیم فرکانسا به دسته وصل بشه یا مستقیم به آنتنها وصل بشه در چیه , (جدای این که باید دسته ها عایق بشه ) منظورم اینه که آیا تو ردیابی تاثیر داره

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 12 اردیبهشت1393 - 8:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون هوشی وشایان عزیز
منم سوال آقا جعفر تو ذهنم هست
دسته های ساخت آقا مجتبی دورشته سیم به دسته ها فقط وصل شده

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 12:27pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
هوشی جان سلام سوالی داشتم ,فرق بین این که سیم فرکانسا به دسته وصل بشه یا مستقیم به آنتنها وصل بشه در چیه , (جدای این که باید دسته ها عایق بشه ) منظورم اینه که آیا تو ردیابی تاثیر داره

سلام
خوب اگه دسته ها عایق باشند که فرقی نداره ولی اگه دسته ها عایق نباشند فرکانس یا انرژی الکتریکی و ... بدن انسان باعث ایجاد اختلال و خطای زیا د در امر ردیابی میشه.

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 11:41pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

hoca2del نوشته است:
ممنون هوشی وشایان عزیز
منم سوال آقا جعفر تو ذهنم هست
دسته های ساخت آقا مجتبی دورشته سیم به دسته ها فقط وصل شده

سلام
دسته هایی که مهندس مجتبی ساختند داخلش یک لوله مسی هست که داخل اون لوله هم دو تا میله برنجی هست که یکیش سوراخه و اونیکی هم تا وسط سوراخ شده که انتن درون اونها جا میگیره و سیم خروجی از ردیاب هم به این میله های برنجی و انتنها متصل میشه این مجموعه داخل دسته های پلاستیکی قرار میگیره

شنبه 13 اردیبهشت1393 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
هوشی جان من منظورم دسته های 35 نبود ,من یه ردیاب دیگه دارم از اونهایی مه به زمین وصل میشه ودسته هاش بدون فیشه من هیچوقت با اون ردیاب ذرات نگرفتم اما فرکانس مشابه داشت حالا میخام از اون دسته ها برای این ردیابم استفاده کنم ,برای این کار یا باید دسته را سوراخ کنم که در این صورت بدنه هم اونوقت باید عایق بشه چون دسته ها هم فرکانس میگیره و راه دیگه اینه که سیم را یه طوری به قسمت آنتنها وصل کنم ,سوالی دیگه داشتم این انتن تلسکوپی را من تو هر مغازه توشهرمان گشتم نبود فقط از این مدلهایی که تهشان سوراخ داره یود ,میخاستم بدونم میشه از آنتنهای ماشین استفاده کرد همین آنتنها که سیاه هست اگه بشه و تو ردیابی تاثیر بد نداشته باشه به نظرم ایرادی نداره اگه جمع هم نمیشن.با تشکر فراوان هوشی جان.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 13 اردیبهشت1393 - 12:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

شایان جان منتظر عکسهات هستم
واین مدلی که ساختی با 35 خوب جواب می ده دیگه
متاسفانه دسته های 35من خراب شده

یکشنبه 14 اردیبهشت1393 - 1:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
این انتنهای که هستن سرچشون خیلی خوبه و عالی جواب دادن تو تستها
لازمه مقداری توضیح بدم :
انتنهای خود ردیاب وزنشون 62 گرم هستش
انتنهای تلسکپی وزنشون 61 گرم هستش وانتنهای هوشی وزنشون 89 گرم هستش
انتن تلسکپی کل باز شدش 84 سانته که 20 سانتش در قسمت عقب دسته ها قرار گرفته برای برقراری تعادل و64 سانت دیگه جلو هستن که سرچ میکنن واین قسمت 20 سانت عقب جنسش از مسه ولی بقیه انتن جنسش از برنجه هر چی وزن تلسکپی سنگین تر باشه بهتروسریعتر سرچ میکنه .اون انتنهای کوچیک وزنشون 16 گرم هست و قدشونم 41 سانت به خاطر سبکی خیلی دیر و بد سنس میکنه و اصلا رضایت بخش نیستش و از اونجایی که تلسکپیها کلا سبک هستن باید یه مقدار بلندتر تهیه بشه که قدش جبران وزنش رو بکنه
منهم این تلسکپیها رو و هم انتنهای هوشی رو روی دسته های 35 خوروندم خیلی راحت فقط اون میله های رابط دسته ها اندازش 12 سانته و تهشم تیز کردم و اگه هم میخواین روی دسته های هوشی کار بذارین اون رابط دسته ها رو همونطور 13 سانت بگبرین وتهشم تیز نکنین
یا حق

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

دوشنبه 14 اردیبهشت1393 - 12:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure