انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 11:59pm

پاسخ به موضوع  [ 202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 21  بعدی
 ساخت آنتنی که تاثیرات ذهن بر اون صفره 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب مگه تلسکپیو شما تا اخر باز نمیکنی؟
شما اگر هم میبینی انتنتو تا اخر باز کنی بلند میشه اشکالی نداره اتفاقا هر چی بلند تر باشه تلسکپی گیرندگیش بهتر میشه فقط چون نمیشه کنترلش کرد تا یه اندازه ای در نظر میگیرن
ولی درکل کار با تلسکپی کمی دقت بیشتر میخواد و اینو یادت نره وقتی باد میوزه با تلسکپی نمیشه به راحتی انتن زد

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 24 اردیبهشت1393 - 12:40am

شایان نوشته است:
خوب مگه تلسکپیو شما تا اخر باز نمیکنی؟
شما اگر هم میبینی انتنتو تا اخر باز کنی بلند میشه اشکالی نداره اتفاقا هر چی بلند تر باشه تلسکپی گیرندگیش بهتر میشه فقط چون نمیشه کنترلش کرد تا یه اندازه ای در نظر میگیرن
ولی درکل کار با تلسکپی کمی دقت بیشتر میخواد و اینو یادت نره وقتی باد میوزه با تلسکپی نمیشه به راحتی انتن زد

آقا شایان آنتن تلسکوپی من خیلی بلنده برای همین تا آخر بازش نمیکردم ولی برای اینکه وزنش سنگینتر بشه بیشتر بازش کردم که کنترلش بهتر شد به هرحال خیلی از شما ممنونم که راهنماییم کردی خدا خیرت بده

پنج شنبه 24 اردیبهشت1393 - 1:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهش میکنم
موفق باشی

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 3:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
ELMIRA نوشته است:
بچه های انجمن من می خوام آنتن تلسکوپی درست کنم فقط موندم:اتصال به میله خالی بدم. یا اتصال هم به دسته مسی و میله برنجی بدم. هوشی عزیزو شایان جان کدون بهتر جواب میده.موندم چه کنم. :-? :-?

شایان جان ‌‌چیکارکنم‌‌...

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 6:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با اجازه اقا شایان
اتصال باید فقط به انتن برنجی باشه بین دست ها و برنجی باید عایق باشه .موفق باشید

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 6:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
استاندارد انتنا طوری هستش که هم انتن و هم بدنه انتن باید اتصال داشته باشن و فقط یه عایق باید بین دسته انتن و دست باشه . حالا چرای این قضیه رو دلیل علمیشو نمیدونم
چون اگه قرار بود فقط انتنا اتصال داشته باشن هیچ وقت از دسته فلزی استفاده نمیکردن و تمام دسته ها رو از پلاستیک میساختن
اینا رو من طبق تجربه متوجه شدم که وقتی دسته جنسش از مسه و انتن از برنجی اون فعلو انفعالی که بین مس و برنج اتفاق میوفته روی ردیابی تاثیر داره واسه همینم هستش که بیشتر دسته ها رو از مس انتخاب میکنن و انتنها رو از برنج
من حالا تصمیم دارم مفتول مسی پیدا کنم و به جای انتنای برنجی انتن مسی کار بذارم روی همین دسته های 35 .بعد تست کنم ببینم چه نتیجه ای میده
موفق باشید

پنج شنبه 25 اردیبهشت1393 - 8:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
شایان نوشته است:
سلام
استاندارد انتنا طوری هستش که هم انتن و هم بدنه انتن باید اتصال داشته باشن و فقط یه عایق باید بین دسته انتن و دست باشه . حالا چرای این قضیه رو دلیل علمیشو نمیدونم
چون اگه قرار بود فقط انتنا اتصال داشته باشن هیچ وقت از دسته فلزی استفاده نمیکردن و تمام دسته ها رو از پلاستیک میساختن
اینا رو من طبق تجربه متوجه شدم که وقتی دسته جنسش از مسه و انتن از برنجی اون فعلو انفعالی که بین مس و برنج اتفاق میوفته روی ردیابی تاثیر داره واسه همینم هستش که بیشتر دسته ها رو از مس انتخاب میکنن و انتنها رو از برنج
من حالا تصمیم دارم مفتول مسی پیدا کنم و به جای انتنای برنجی انتن مسی کار بذارم روی همین دسته های 35 .بعد تست کنم ببینم چه نتیجه ای میده
موفق باشید

بنیامین عزیز وشایان جان ممنون @};-

شنبه 27 اردیبهشت1393 - 8:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برهمگی. دوستان اگ پاسخ علمی بدید ممنون میشم. اگ دسته ها و آنتنهای 35 رو دست نزنیم و فقط روی هر کدوم از آنتنهای برنجی بصورت دقیق یک آنتن برنجیه دیگه تا قسمتی ک خم میشن جوش کنیم چطوره?? جواب میده?? چون سنگینتر میشن آنتنها

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 5 خرداد1393 - 3:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
درود برهمگی. دوستان اگ پاسخ علمی بدید ممنون میشم. اگ دسته ها و آنتنهای 35 رو دست نزنیم و فقط روی هر کدوم از آنتنهای برنجی بصورت دقیق یک آنتن برنجیه دیگه تا قسمتی ک خم میشن جوش کنیم چطوره?? جواب میده?? چون سنگینتر میشن آنتنها

آقایانه اساتید کسی نبود جواب بده??!! :|

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام سورنا منظور شما سر انتنها هست؟
من چند مورد انتن برنجی دیدم که حدود 3 تا 5 سانت مونده به سر انتنها رو جوش برنجی داده بودن و طرفها خیلی راضی بودن و خبره این کار بودن.فکر کنم یکی از دلایلش سنگین کردن انتنها هست که الکی حرکت نکنند ;)
بعد یک مسعله دیگه این قسمت عایق کردن دسته ها چون من خیلی وقته که لا این انتنا کار میکنم من چه دسته ها رو عایق کنم و نکنم فرقی برام نداره حالا نمیدونم برای من اینجوری هست یا برای بقیه هم همینجوری هست .دوستان من چون تست کردم اعتقادی به این فرضیه ندارم بازم میگم من این مورد رو به این دلیل رد میکنم چون تو دست من فرقی نداره.دوستان لطفا تست کنین و بگین بدون هیچ تلقینی B-)

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 10:48am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure