انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:34am

پاسخ به موضوع  [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی
 محل قرار دادن تصویر آنتنهای ردیابی که کاربران سایت ساخته اند 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

گمانه زن نوشته است:
با سلام ...این ردیاب بدون اتصال هرگونه منبع ژنراتور و فرکانسیه و صرفا با انرژی مغناطیسی فرد کار میکنه و در مورد اهداف رصد شده جهت مشخص شدن ذرات یا هدف اصلی ردیاب دیگری هست حاوی اکسید جیوه که صرفا تمایل به زدن نقاط یون و زوایای 45 درجه را دارد البته برای مشخص شدن واقعی هدف نکات بسیار است و شایان ذکر است که ردیابهای جیوه ای نقره ای و خوراکی بنظر بنده بیشتر تمایل به حفرات مخصوصا حفرات بار برده شده دارند و خیلی سخت و دشوار و با خطا بتوانند به سمت یون اصلی هدایت شوند ...بنده حداقل 20 نقطه ای که با ردیاب خوراکی جیوه نقره ای رصد شده بود را با این ابزار بررسی نموده که متاسفانه هیچکدام واقعیت و صحت نداشته و همگی حفره زنی کرده و یا محل برده شده بار بوده اند . و اینکه این ابزار با خوراک و بدون خوراک به هیچ عنوان حفره زنی نمیکنه حتی اگر حفره یک اتاق بزرگ باشه و در کنار آن یک ردیاب معمولی حفره زن کمک میکند تا جواب بدست آید در مورد تست طلای امروزی شما نیاز به حفر چاله نیستین میتوان آنرا در طبقات آپارتمان تست کرد یا در روی زمین یا در کف یک چاله سرباز که حفره محسوب نشود .

بسیار عالی دوست عزیز کاملا درسته این موضوع رو بیشتر ردیابها دارن که جایی که بار برده شده مجدد توسط سیستم دیگری سنس میشن.بله در اصل هم نباید حفره سنس بشه وگرنه میشه گفت یک میدان زن خوب هم هست .مشابه همین رفتار رو با ردیاب خودم دارم که به هیچ عنوان حفره زنی نمیکنه واین رو بارها گفتم اما خب تا دوستان تجربه کسب کنن زمان میبره.اما این رو هم بدونید یک سیستم خوب نباید فلزات جدید رو بهتر از قدیم بزنه در مورد انتن شما دقیق نمیدونم که اینطور هست یا نه واگر بزنه مطمئن باشید فلز زیر زمین رو نمیزنه علتش رو هم بعد میگم هر چند که بارها گفته شده اماگفتن دوبارش خالی از لطف نیست .دوست عزیز من خیلی خوشحال شدم با شما صحبت کردم سر وقت معینی فیلم رو تهیه کنید تا کارایی انتن رو ببینیم متشکر :)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 20 مهر1395 - 10:03pm

محل اقامت: گلستان
با تشکر از شما ... بنده صرفا هدفم تبلیغ و فروش این ردیاب نیست و نمیخوام اونو جا بندازم ولی از اونجایی که تا بحال هزینه های بسیار زیادی در رابطه با علم ردیاب ها و ساخت انواع آنها کردم وهمگی نتایج بسیار تاسف باری داشته اند با ساخت این ردیاب و استفاده از مواد بسیار موثر در آن به باور عملکرد اون رسیدم و حالا وظیفه خودم میدونم که به جویندگان حقیقت در این راه کمک کنم .

سه شنبه 20 مهر1395 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام اینم از ردیاب فضایی ما... :D با قابلیت تبدیل شدن به شاقول :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

*** به بار رسیدن ؛ به باور رسیدن است ***

چهارشنبه 10 آذر1395 - 5:10pm

سلام دوستان این هم یک طرح ساده برای مبتدیانی مثل خودم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 23 بهمن1395 - 1:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خسته نباشید
برای درست کردن انتن ردیاب اون میله های برنجی با دسته برنجی یا مسی نباید اتصال داشته باشه؟

پنج شنبه 24 خرداد1396 - 12:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید خسته نباشید میشه یه کوچولو در مورد این اتصالات داخل دسته ردیاب توضیح بدید؟ ایا این نری مادگی های فیش که فلزیه نمیدونم اهن استیل ابکاری شدست چیه اینا مشکلی نداره؟خیلی ممنون

پنج شنبه 24 خرداد1396 - 12:37am
مدیر کل
مدیر کل

برای ساخت آنتن حالات مختلفی وجود داره. از نظر من بهتر این هست که میله برنجی با لوله مسی یا برنجی اتصال داشته باشه ولی لوله نسبت به دست عایق باشه یعنی روکش داشته باشه. فیش ها هم خیلی بهتره از نوع برنجی باشن.

پنج شنبه 24 خرداد1396 - 12:58am

1426539 نوشته است:
عکس 2
سلام میشه اندازه های ردیابتو دقیق بگی میخام ی دونه بسازم فرکانسی هم کار میکنه یا نه

چهارشنبه 25 مرداد1396 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود دوستان عزیز
بنده درمورددسته تستای فراوانی انجام دادم .وبه نتایج جالبی بعد ازسالها رسیدم بااجازه اساتیداینجا بیان میکنم
انتن اگه برنجی باشه دسته هم کامل برنجی .اگه انتن با دسته باهم متفاوت باشه انتن دسته متفاوت خودشوخوراک درنظر میگیره با اینکه باز بهش خوراک بدی میشه دوتا خوراک دوتا خوراکوباهم مخلوط در نظر میگیره ازروی طلای ناب رد میشه میره ناکجا اباد
حتی به دسته هرنوع عایقی بزنی اونم خوراک درنظر میگیره میتونید تست کنید یه تیکه چسب به میله بزنید ببینید چه حرکاتی نشون میده من همه ایناروتوتست سطحی وتستای واقعی تایید شده انجام دادم
الانم میله برنجی با دسته کامل برنجی گرفتم بدون عایق به دست .خوراکشم به میله ابتدای میله حلقه میکنم یعنی طلا24عیاروحلقه کردم روی میله بعدهاعکس میزارم
البته بگم شایدبرا بنده اینطور باشه .
یه مطلب دیگه ممکنه توبعضی مواقع باکلیه عایقها درست برین ولی توبیشتر مواقع ازبقل اصلی ردمیده وبه زرات میخوره
زات ردیاب درسته ولی عایقاتو مخلوط در نظر میگیره
البته این موارد ممکنه برا بنده باشه ولی توتستای واقعی این تجارب بدست امده .

پنج شنبه 26 اسفند1400 - 10:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام لطفا یه عکس از ردیابتون و محل اتصال خوراک قرار بدین

یکشنبه 28 اسفند1400 - 12:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 180 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure