انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:13am

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 11  بعدی
 بیشترین عمق حفاری شما چقدر بوده؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
mdelavar نوشته است:
40 مترررررررررررررررررررر!!!!!!!!!!!!
آقا ما جا داریم آدم نداریم 5 متر بکنه

سلام
چه شما یا هرکس دیگه هم بجای ما بود ولکن اونجا نبود با این همه نشونه تازه من خیلی از نشونه ها رو نگفتم مسلا خشت شش ضلعی و سه ضلعی و چهار ضلعی که یک طرفش رو زده بودن و...ما همش به امید اینکه یک متر دیگه میرسیم رفتیم و دیدیم چهل متر رفتیم پایین،در کل دفینه پیدا کردن کار هر کس نیست

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 27 بهمن1392 - 12:41am
YIM

keyhanjam نوشته است:
mdelavar نوشته است:
40 مترررررررررررررررررررر!!!!!!!!!!!!
آقا ما جا داریم آدم نداریم 5 متر بکنه

سلام
چه شما یا هرکس دیگه هم بجای ما بود ولکن اونجا نبود با این همه نشونه تازه من خیلی از نشونه ها رو نگفتم مسلا خشت شش ضلعی و سه ضلعی و چهار ضلعی که یک طرفش رو زده بودن و...ما همش به امید اینکه یک متر دیگه میرسیم رفتیم و دیدیم چهل متر رفتیم پایین،در کل دفینه پیدا کردن کار هر کس نیست

ببخشید ما هم تقریباً یه جایی مثل شما داریم با همان علائمی که توصیف کردید خشت 3 ضلعی و حتی لوزی های سنگی قرینه میخواستم ببینم شما نتیجه گرفته اید و یا مثل ما همچنان در پی دفینه هستید.

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 5:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام
ایا نشانه شما فقط خشته چه شش چه سه گوش
دنبال اینا نباش که هیچی نیست
تازه با وجود خشت ردیاب به خطا می افتد
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

سه شنبه 5 فروردین1393 - 6:06pm
آواتار کاربر

هر کی میگه جنس پیدا نمیشه و دیگه نگردین،جز دروغ هیچی نیست،من خودم شخصاً الان جا سراغ دارم که صددرصد جنس داره،با اینکه چند اکیپ مختلف موفق شدن اما بازهم جنس داره،آرزو دارم سرمایه جور بشه و بتونم دستگاه شعاع زن و نقطه زن خوبی بخرم... ^:)^

روزی ده دقیقه بخندید،تحول عظیمی رخ میده :-)

شنبه 23 فروردین1393 - 2:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان توی کدوم مناطق اینقدر حفاری کردید شما؟
مثلا 40 متر کلا چه نشونه هایی رو مد نظر قرار دادین؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 23 فروردین1393 - 9:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کیهانجم عزیز احتمال زیاد شما و دوستاتون مسیر رو اشتباه رفتین.. از ردیاب کمک بگیر.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 23 فروردین1393 - 10:02pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اولا زبون میگه 30متر یا 40من نمیدونم این افراد چه جوری میگ 40متر .میدونی یعنی چقدر عمق؟ اگه تو این متراژ بار نباشه نفت صد درصد میزنه بالا .ما 7متر جایی رو کندیم حالا خوفش به کنار که ترسناک بود اصلا نمیشد نفس کشید اکسیژن بهمون نمیرسید در ثانی خطر ریزش هم هست 6 یا 7 متر خیلی زیاده بیشتر از این ریسکه یعنی خطر کشته شدنم هست .البته اگه تو عمق ذکر شده اتاقک پیدا بشه که بخوای بری توش بحثش جداست و لی بدون این شرایط داستان خیلی غم انگیز میشه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 6:25pm

احمد گرامی شما که با این اطمینان میگوئید بار داره ایا با دستگاه انجمن هم میشه چیزی گیر اورد ؟شاید با ردیاب انجمن بشه کاریش کرد؟

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 2:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بیشترین عمقی که ما کندیم 4.20 در 3 در 2 که تقریبا یه تریلی خاک دادیم بالا :)) :))
ولی بخاطر بعضی از مسائل دیگه کار نکردیم و هنوز همونطور مونده :D :D
نه پرش کردیم نه ادامه دادیم تو یه خونه هستش که اجازه حفاری تو اون منطقه نیست یعنی اونجا دستگاه روشن کنی نمیدونه ببرت رو کدومشون :D :D

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
اولا زبون میگه 30متر یا 40من نمیدونم این افراد چه جوری میگ 40متر .میدونی یعنی چقدر عمق؟ اگه تو این متراژ بار نباشه نفت صد درصد میزنه بالا .ما 7متر جایی رو کندیم حالا خوفش به کنار که ترسناک بود اصلا نمیشد نفس کشید اکسیژن بهمون نمیرسید در ثانی خطر ریزش هم هست 6 یا 7 متر خیلی زیاده بیشتر از این ریسکه یعنی خطر کشته شدنم هست .البته اگه تو عمق ذکر شده اتاقک پیدا بشه که بخوای بری توش بحثش جداست و لی بدون این شرایط داستان خیلی غم انگیز میشه

رامین جان حرف شما درسته ولی اکثر اتاقک های ساروجی به مرور زمان یه 5یا6 متر نشست میکنن
یعنی اگر عمق اصلیش 15متر باشه میشه 20متر
ولی 40متر دیگه خیلی زیاده

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 3:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure