انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 6:28pm

پاسخ به موضوع  [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی
 بیشترین عمق حفاری شما چقدر بوده؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام برهمه اعضای محترم.
فکر کنم تا اینجای کار تیم ما رکورد داره. :ymsmug: بعد از 5 سال کار ، ما فعلاً در 18 متری هستیم که باید ادامه بدیم. البته فکر کنم دیگه باید به سمت هدف تونلی (افقی) بریم. چون یه مقداری خطا داشتیم و + طلسم. که بریم ببینیم حل میشه یا نه.

یکشنبه 3 آذر1392 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
mahmood51 نوشته است:
سلام برهمه اعضای محترم.
فکر کنم تا اینجای کار تیم ما رکورد داره. :ymsmug: بعد از 5 سال کار ، ما فعلاً در 18 متری هستیم که باید ادامه بدیم. البته فکر کنم دیگه باید به سمت هدف تونلی (افقی) بریم. چون یه مقداری خطا داشتیم و + طلسم. که بریم ببینیم حل میشه یا نه.

دوست خوبم میشه یه توضیحی در مورد طلسم که بر خوردی اطلاعات به بچه های انجمن بدی. ممنون @-) @-) @-) @-) @};-

دوشنبه 4 آذر1392 - 12:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
Kani نوشته است:
جسارت نشه
شاید مسیر رو اشتباهی رفتید و احتمالا از یه مسیر باید افقی میرفتید.

دوستان امکان استفاده از فلزیاب و ردیاب در اون عمق هست؟ آیا جواب میده؟

سلام به نظر من تو عمق زدن دستگاه اشتباه است جز خطا چیز دیگه ای نمیزنه،چون خودش رو میگیره

شنیدن کی بود مانند دیدن

شنبه 18 بهمن1392 - 1:00am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فکر کنم من رکورد دار حفاری باشم در یک مورد،شاید براترن خنده دار هم باشه یا شایدم باور نکردنی
اینا همش برمیگرده به نداشتن تجربه و در اصل نداشتن یک کارشناس واقعی
این اولین حفاریم در چهار سال پیش بود.ما شروع به حفاری کردیم اول خاک نرم دو متر پایین تر به استخان قلم پا زغال و خاکستر در عمق شش متری به سنگ گرد داخلش مسل کاسه رو به پایین بع بوی تعفن شروع شد یکمترو بیست زغال و خاک بعد یکمترو بیست خاک و پوست تخم مرغ بعد یک و بیست خاک بنتونیت بعد یکمترو بیست خاک و زغال و یکمترو بیست خاک و تخم انگور تا در عمق حدودا شانزده متری یک کوزه خالی رو به پایین و چمرش هم شکسته بود بعد از اون خاک به صورتی که گفتم حی تکرار شدو حی تکرار شاید باورتون نشه مارو چهل متر کشوند پایین و خوردیم به بکر

شنیدن کی بود مانند دیدن

شنبه 18 بهمن1392 - 1:27am
YIM
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
keyhanjam عزیز تجربه جالبی بود .
خوب با این اوصاف الان با تجربه امروزت بودی چیکارش میکردی؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 19 بهمن1392 - 3:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
فکر کنم من رکورد دار حفاری باشم در یک مورد،شاید براترن خنده دار هم باشه یا شایدم باور نکردنی
اینا همش برمیگرده به نداشتن تجربه و در اصل نداشتن یک کارشناس واقعی
این اولین حفاریم در چهار سال پیش بود.ما شروع به حفاری کردیم اول خاک نرم دو متر پایین تر به استخان قلم پا زغال و خاکستر در عمق شش متری به سنگ گرد داخلش مسل کاسه رو به پایین بع بوی تعفن شروع شد یکمترو بیست زغال و خاک بعد یکمترو بیست خاک و پوست تخم مرغ بعد یک و بیست خاک بنتونیت بعد یکمترو بیست خاک و زغال و یکمترو بیست خاک و تخم انگور تا در عمق حدودا شانزده متری یک کوزه خالی رو به پایین و چمرش هم شکسته بود بعد از اون خاک به صورتی که گفتم حی تکرار شدو حی تکرار شاید باورتون نشه مارو چهل متر کشوند پایین و خوردیم به بکر

عجب حفاریی. 40 متتتتتتتتتتتتتترررررر؟؟؟؟!!!!!! :-o :-o واقعاً رکورده. چند سؤال داشتم که برام مهمّه. محبت میکنی جوابشونو بدی؟
1- زمینش چطوری بود که نریخت؟ اگر خاکش معمولی بود آیا بر روش عملیاتی انجام میدادید؟ اگر معمولی بوده و همینطوری هم رفتید پایین که خیلی ریسک کردید. واقعاً خدا نگهتون داشته.
2- کلّ کار چقدر زمان برده؟
3-آیا از ابزارهای خاصی استفاده میکردید؟ مثلاً برای بالا-پایین رفتن از بالابر کمک میگرفتید؟ چکّش برق، دریلهای گیربکسی + مته های بزرگ و.....
4- کلّ کار چقدر براتون هزینه برداشت؟

شنبه 19 بهمن1392 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
سلام به نظر من تو عمق زدن دستگاه اشتباه است جز خطا چیز دیگه ای نمیزنه،چون خودش رو میگیره

جسارتاً دوست عزیز؛ اصلاً هم اینطور نیست. بستگی داره به دستگاه زنی. که البته برای کار درست ملزومات و شرایط مناسب رو باید فراهم کرد.......

شنبه 19 بهمن1392 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
keyhanjam عزیز تجربه جالبی بود .
خوب با این اوصاف الان با تجربه امروزت بودی چیکارش میکردی؟
یاحق

سلام گول خاک رو نمیخوردم و جای کوزه رو به سمتی که سوراخ کنارش راهنمای میکرد میرم

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 21 بهمن1392 - 11:47am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام کل کار دو ماه طول کشید.ما با چرخ چاه کار میکردیم.خاک رو با بیل میکندیم نیاز به کلنگ نبود و دیواره خیلی سفت بود
خاکش خیلی چرب بودـیک سوراخ از شروع کار دور چاه به صورت مار پیچ به سمت پایین میرفت تا حدود جای کوزه بود

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 21 بهمن1392 - 12:02pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آدم پشتکار بعضی از بچه ها رو میبینه باید بره براشون توی آگهی های جذب پیمانکار دنبال یه قرارداد برای خط10 متروی تهران گشت

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 21 بهمن1392 - 12:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 102 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure