انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:01pm

پاسخ به موضوع  [ 50 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 ابزار مورد نیاز حفاری 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوست عزیز حرف شما کاملا صحیح است , یه بار تو جایی مشغول بودیم اهالی محل ریختن رو سرمان , مگه میشد این وسایل جمع کرد . انگار رفته بودیم سیزده بدر . مکافاتی برا جمع وجور کردن وسایل داشتیم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 8:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
کارای معمولی:
2لول. شوکر. بیل و کلنگ. طناب. سطل.فندک.چراغ قوه.غذا. سیگار
کارای حرفه ای:
کلیه لوازم بالا +موتور برق. هیلتی

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 9:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

بهترین ابزار دستی برای شکستن سنگ و تخته سنگ چیه ؟ چکش یا کلنگ خاصی برای این کار هست؟

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 2:59pm

استادان گرامی درودبرشما
لطف کنید نظرتون رادرمورداین راه ورودی که پیداش کردم بدید میترسم راه ورودیش راباز کنم گاز داشته باشه وقبرعادی نباشه من توی این کارسررشته ای ندارم یکی که عملی کارکرده باشه میخام کمکم کنه وگرنه اطلاعات کتابی دراین موردزیاد هست.
این عکس خودجوغن که بالای اون مثلث بااضلاع5سانتیمترودقیقا برابرباهم هست قطروعمق جوغن را هم نوشتم:
این عکس خود مثلث:
http://www.axgig.com/images/17192642736311409371.jpg
این عکس قرارگرفتن مکان مثلث حک شده علامتش زدم:
http://www.axgig.com/images/12428731809888003826.jpg
اینم قطروعمق جوغن باجهت های شمال وجنوب ومشرق ومغرب:
http://8pic.ir/images/swneo5zuvphevq4piep5.jpg
اینم عکس درب ورودیکه بطرف جنوب غربی هست وشب مهتابی سنگ کوچک درب ورودی روشن تره وهمین باعث شددرب ورودی راپیدا کنم:
http://8pic.ir/images/8sqgygzdlu3lv8p6rzce.jpg
اینم لینک عکسی که روش بازکردن درب ورودی رامرحله به مرحله نشون میده اگه کسی تجربه دیگری داره بیان کنه:
http://8pic.ir/images/7u11glj1i5889vppki1i.jpg
فقط یه شب میتونم کارش راانجام بدم چون پایین کوه وکنارجاده هست واگه نیمه کاره رها بشه کسی میبینه.اگه کسی تاحالا مشابه این کاررا تجربه کرده وعملی کارکرده بگه من جرات باز کردن درب ورودی راندارم میترسم اتاقک باشه وگازداشته باشه یا به درب ساروجی پلمپ برخوردکنم وقطرش زیادباشه ویه شب نتونم بازش کنم ارتفاعش تقریبا وبه نظرخودم ازکف زمین تا همون بالای درب ورودی 3مترهست دهانه ورودی بطرف جنوب غربی هست .آیا بادریل وکتراک یاراکتن میشه بازبشه؟آیا نیازی به ماسک ضدگاز ولباس ضدگاز هست شایدباسرکه ودستمال فایده نداشته باشه؟

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 10:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کوهنورد جان لازم نیست تو همه تاپیک ها سوالتو بپرسی هر سوال تاپیک مخصوص به خودشو داره لطفا رعایت کنید
یا حق

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 11:01am

reza68 نوشته است:
کوهنورد جان لازم نیست تو همه تاپیک ها سوالتو بپرسی هر سوال تاپیک مخصوص به خودشو داره لطفا رعایت کنید
یا حق

آقایreza68
1- تمام تایپیک هارامطالعه کردم وبه سوال من مربوط میشن این تایپیک به سوال منم مربوطه ومنم میخام حفاری کنم ووسایلش رامیخام بدونم که چی لازم دارم شما توجه نکردید.
2-شما که رفتی همه تایپیک هاراگشتی وسوال منو دیدی واینجا گفتی لازم نیست توی همه تایپیک ها سوالت رامطرح کنی لابد یکی از تایپیک ها به قول شما مربوط به سوال من میشد همونجااگر اطلاعاتی داشتی باید جواب منو میدادی ویااینکه اطلاعاتی داری ونمی خوای دیگران استفاده کنن.
3-بعدش اینکه نوشتن من توی تایپیک باعث بروزشدنش میشه وهمه کاربران میتونن ببیننش وبه نفع تایپیک هست.
4-گفتم اگرکسی اطلاعاتی داره بیادنظربده من وقت خواندن مباحثه ومجادله باکسی راندارم میخام ببینم چه وسایلی لازمه لباس ضدگاز وماسک لازمه یانه و به سوالم توجه نکردید.

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 4:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
کوهنورد جان ظاهر امر که دست چین هست که مطمئن شو طبیعی نباشن. برا اطمینان میتونی وسط سنگها رو چک کنی بینم ساروج هست یا نه.
برای کار اول باید تو فک طراحی چیزی باشه که بتونی موقع کار شخص حفار راحت کار کنه نه اینکه هی مواظب باشه خودش نیوفته. ولی اگه فضای کافی هست که عالیه.
برای شروع سعی کن بالاترین سنگی که اخری ن سنگ هست که گذاشتن رو پیدا کنی و اونو در بیاری با هر وسیاه ایکه شده. هیچ کس توی روز به این سنگ توجه نمیکنه که جابجا شده یا نه. میتونی دو سه شب بری و چند سنگ رو در بیاری و اخر کار بزاری سر جاش که کسی متوجه نشه. در شب اصلی کارتون شب مهتابی برین سر کار که نیاز خاصی به چراغ نباشه. یک چکش خوب یک قلم خوب کلنگ یک دم و دو دم با دسته خوب و دسته یدک و یک بیل کوتاه. دو تا دیم خوب که میتونیند از میله پلوس ماشین سمند یا پژو استفاده کنید شکستش تو هر تعمیراتی پیدا میشه. برا اینکه سنگها رو دونه دونه در بیاری لازمه. یک دونه جک پراید در مراحل اخر کار. یک اره و چوب الوار ممکنه داخل غار نیاز باشه سنگ تله ریزشی رو مهار کنید باچوب ها. برا گاز هم یه دونه ماسک و لباس ببری کافیه. ولی بازش کردی بوی خاصی اومد دو سه ساعت درش باز باشه گاز میره خطر نداره. عجله داشتی از پمپ مکشی باد هم میتونی استفاده کنی که نیم ساعته کل گازو تخلیه میکنه. دستکش برا برداشتن جنس و گونی برای حمل جنس.
اونقدا هم سخت نیست و سخت نگیرید.

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کوهنورد نوشته است:
reza68 نوشته است:
یا حق

آقایreza68
1- تمام تایپیک هارامطالعه کردم وبه سوال من مربوط میشن این تایپیک به سوال منم مربوطه ومنم میخام حفاری کنم ووسایلش رامیخام بدونم که چی لازم دارم شما توجه نکردید.
2-شما که رفتی همه تایپیک هاراگشتی وسوال منو دیدی واینجا گفتی لازم نیست توی همه تایپیک ها سوالت رامطرح کنی لابد یکی از تایپیک ها به قول شما مربوط به سوال من میشد همونجااگر اطلاعاتی داشتی باید جواب منو میدادی ویااینکه اطلاعاتی داری ونمی خوای دیگران استفاده کنن.
3-بعدش اینکه نوشتن من توی تایپیک باعث بروزشدنش میشه وهمه کاربران میتونن ببیننش وبه نفع تایپیک هست.
4-گفتم اگرکسی اطلاعاتی داره بیادنظربده من وقت خواندن مباحثه ومجادله باکسی راندارم میخام ببینم چه وسایلی لازمه لباس ضدگاز وماسک لازمه یانه و به سوالم توجه نکردید.

سلام کوهنورد عزیز
بله درسته سوال شما به همه تاپیک ها ربط داره!
اشتباه از منه شما به بزرگی خودتون ببخشید بزرگوارر!
یا حق

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 5:01pm
آواتار کاربر

دوستان تا حالا کسی برای شکستن سنگ از ماده کتراک استفاده کرده، در صورت استفاده نتیجه کارشو و نحوه استفاده صحیح اون رو توضیح بده.
ممنون :-w

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 2:56pm

HAMID.P نوشته است:
دوستان یادتون رفت .
یه کامیون سیمان و یه کامیون هم گچ لازمه واسه ساختن و مرمت مکان حفاری ...
این همه چیز . ول کنین بابا . مگه داریم میریم پیکنیک ؟؟؟؟
ناسلامتی داریم می ریم کار خ ل ا ف بکنیم ها . نمی خوایم که ساختمون 10 طبقه بسازیم

یه دونه سطل و طناب و چراغ قوه و کلنگ و بیل کافیه
البته اگه اهل دخانیات هم باشین یه بوکس سیگار اورجینال با مارک فروردین هم یادتون نره

likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

دوشنبه 12 مرداد1394 - 9:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 50 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure