انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 12:20pm

پاسخ به موضوع  [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 30  بعدی
 گاز طلا 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سید جواد نوشته است:
عاشق این اعتقادات پاکتونم خیلی خوبین... :)
یاعلی

خوبی از خودته ا.سد جواد ~O)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 8:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فدات سید جان...این دنیا وما همگی فانی هستیم اخرش باید دست به دامن پاک معصومین باشیم تا خدا از سر گناه بنده هاش که خودمم یکی هستم بگذره....اینجا جاش نیست ولی حالا که صحبت شد من به شخصه عاشق و مرید سید دشت کربلام...یا حسین ^:)^

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 1 اسفند1392 - 1:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سیدجواد مرسی ازت. دوستان خواهشا بحثو مذهبی نکنید دیگه.. ما گفتیم واسه دور شدن اجنه فلان کارو بکنیم بهتره همین... دیگه قرار نشد مراسم سینه زنی و زنجیرزنی راه بندازیم!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 2 اسفند1392 - 10:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
بله دوست گلمون سورنا جان زدن وسط هدف...ولی لشگر اجاین اگه کافر باشه چی با قربونی کردن حل نمیشه مگر اینکه در محل این کار صورت بگیره وگوشت رو رد چند متری به عنوان هدایا تقدیم دوستان اجنه کنی :D شاید دلشون به رحم بیاد در عوض یک کوزه پر اشرفی بدن بهت...شوخی کردم از قدیم تا الان گفتن با خدا باش پادشاهی کن فقط تنها نرو ..اسم مبارک ائمه مخصوصا مولا علی مشکل گشای کارته چون همه از حضرت میترسیدن حتی با گرفتن اسم مبارکه اقا..یا علی

سلام به همگی دوستان این کارارو نکنید الکی قربانی نکنید
برید همون چهار قل رو بخونید فوت کنید بهتره نباید قربانی کنید

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 5 اسفند1392 - 4:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام جناب tola17 اگر مطلب خاصی در مورد قربانی نکردن مد نظرته بگو ما هم بدونیم

دوشنبه 5 اسفند1392 - 11:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tola17 جان داداش مگه من گفتم قربونی کنن که به نقل از من میگی نکنین :D
تازه قزبونی دادن اگه با نیت کار گشایی باشه خیلی هم خوبه وثواب داره ....4 قل که حرف نداره اگه پست های بنده رو خونده باشی تاکید من قران وائمه هستش ولی کلا دفع جن با توسل به امام زمان وحضرت علی بر طرف میشه باید قسم داد...لطفا این بحث جن دفعش رو همینجا تمام کنیم و از موضوع اصلی که گاز طلا هست خارج نشیم با سپاس :ymhug:

سه شنبه 6 اسفند1392 - 11:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

بهرام نوشته است:
تازه قزبونی دادن اگه با نیت کار گشایی باشه خیلی هم خوبه وثواب داره ....4 قل که حرف نداره اگه پست های بنده رو خونده باشی تاکید من قران وائمه هستش ولی کلا دفع جن با توسل به امام زمان وحضرت علی بر طرف میشه باید قسم داد...لطفا این بحث جن دفعش رو همینجا تمام کنیم و از موضوع اصلی که گاز طلا هست خارج نشیم با سپاس :ymhug:

سلام دوستان / بهرام جان در مورد همین قسم که میگی یه توضیحی بده منه بی سواد هم حالیم بشه @};- @};- :-\

سه شنبه 6 اسفند1392 - 4:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dimnish نوشته است:
بهرام نوشته است:

سلام دوستان / بهرام جان در مورد همین قسم که میگی یه توضیحی بده منه بی سواد هم حالیم بشه @};- @};- :-\

=)) =)) =))

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 6 اسفند1392 - 8:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببین دوست گلم قسم دادن یک تجربه شخصی بود که واسم اتفاق افتاد....من تو خونه به مدت یک هفته که حدودا 23 سال داشتم توسط جن ها شب موقع خواب مورد اذیت وآزار قرار گرفتم به محض اینکه چشمامو میبستم میریختن سرم باور کنین چشمام باز بود که دیدم یکی از پاهام داره میره بالا وپتو رو از رو سرم میکشن تمام بدنم قفل شده بود دستامم بی حس شده بود به شب و روز قسم که دروغ نمیگم..حالا دلیل داره داشته باش...یک هفته هر جارفتم پیش هر کی خوابیدم که نریزن سرم نشد تو اون یک هفته 30 جزء قران حفظ کرده بودم بازم نشد...اخرش یک بنده خدایی گفت قسم بده دلیلشو میفهمی چرا اذیت میشی منم تا اومدم بخوابم وضو گرفتم سوره حمد وتوحید وتوبه رو خوندم به چهار طرف فوت کردم بعدش بلند به اسم حضرت علی وامام عصر وقمر بنی هاشم قسم دادم که اگه بیان اذیتم کنن روز محشر باید جوابمو بدن...به همون قبله قسم نیومدن که هیچ خوابیدم تو خواب دیدم یک بچه سوخته تو حموم خونه بغل منه یک بچه هم بغل داداشم..تازه فهمیدم که چه گلی به سر گرفتم تو حموم اب داغ باز کرده بودم بسم الله نگفتم یکی از بچه هاشون سوزونده بودم اونام اومده بودن تلافی باور کنید این جور که بوش میومد قصدشون کشتن بود وگرنه تاحالا ندیده ونشنیده بودم جن جماعت بخوان از این کار اهم بکنن تو جان هر کسی دوست دارین اب داغ هرجا میریزین بسم الله یادتون نره...دیگه هم نیومدن که نیومدن..حالا شما هم قسم بده شاید جواب داد O:-)

سه شنبه 6 اسفند1392 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
ببین دوست گلم قسم دادن یک تجربه شخصی بود که واسم اتفاق افتاد....من تو خونه به مدت یک هفته که حدودا 23 سال داشتم توسط جن ها شب موقع خواب مورد اذیت وآزار قرار گرفتم به محض اینکه چشمامو میبستم میریختن سرم باور کنین چشمام باز بود که دیدم یکی از پاهام داره میره بالا وپتو رو از رو سرم میکشن تمام بدنم قفل شده بود دستامم بی حس شده بود به شب و روز قسم که دروغ نمیگم..حالا دلیل داره داشته باش...یک هفته هر جارفتم پیش هر کی خوابیدم که نریزن سرم نشد تو اون یک هفته 30 جزء قران حفظ کرده بودم بازم نشد...اخرش یک بنده خدایی گفت قسم بده دلیلشو میفهمی چرا اذیت میشی منم تا اومدم بخوابم وضو گرفتم سوره حمد وتوحید وتوبه رو خوندم به چهار طرف فوت کردم بعدش بلند به اسم حضرت علی وامام عصر وقمر بنی هاشم قسم دادم که اگه بیان اذیتم کنن روز محشر باید جوابمو بدن...به همون قبله قسم نیومدن که هیچ خوابیدم تو خواب دیدم یک بچه سوخته تو حموم خونه بغل منه یک بچه هم بغل داداشم..تازه فهمیدم که چه گلی به سر گرفتم تو حموم اب داغ باز کرده بودم بسم الله نگفتم یکی از بچه هاشون سوزونده بودم اونام اومده بودن تلافی باور کنید این جور که بوش میومد قصدشون کشتن بود وگرنه تاحالا ندیده ونشنیده بودم جن جماعت بخوان از این کار اهم بکنن تو جان هر کسی دوست دارین اب داغ هرجا میریزین بسم الله یادتون نره...دیگه هم نیومدن که نیومدن..حالا شما هم قسم بده شاید جواب داد O:-)

درود
باورش سخته
منظورم این نیست که وجود نداره.بلکه بنظر من اگر کسی یک همچین چیزی رو تو واقعیت ببینه مطمئنا سکته میکنه.
بسیاری از تجاربی که اشخاص میکنند بصورت توهمات هستش
مطمئنا برای شما هم جزو این دسته توهمات بوده چون توی فرمایشاتتون فرمودین هرجایی رفتین و پیش هرکسی که رفتین بخوابین دست از سرتون برنداشتن.....یا همه این رو دیدن که از حرفهاتون معلومه که ندیدند و چیزی رو که فقط شما میبینید و دیگران نمیبینند توهمی بیش نیست.
@};- @};- @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 6 اسفند1392 - 11:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 30  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure