انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 1:22pm

پاسخ به موضوع  [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 30  بعدی
 گاز طلا 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سید جواد نوشته است:
dimnish نوشته است:
برادر عزیز بردیا ممنون از لطفت/ بنده نگفتم جن گیری کنیم منظورم این بود که حرفشونو نفهمیدم! خودم معتقدم کسی از اینده با خبر نیست...اما دلیل حرف اونا چی بود نمیدونم! اینی که میگه کشته میده دلیلش تله هست؟ یا طلسم! بنده سوالم همینه
سپاس فراوان

سلام
یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه رمال اگر غیب میدانست گنج پیدا میکرداصلا به این حرفها توجه نکن اینا دکون دارن
اگر مطمئنی یه دستگاه بگیر نقطه کن کار کن موفق باشی

ممنونم سید عزیز بابت جواب / سوال دیگه ای که ذهنمو مشغول کرده اینه: منطقه ای که کار میکنیم رطوبتیه یعنی ممکنه هر جاشو که میکنیم اب باشه؟؟؟! / از طرفی اگه این وضعیت باشه چه راه حلی پیشنهاد میدید؟ چندبار موتور زدیم جواب نداد

جمعه 25 بهمن1392 - 1:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
خواهش میکنم
در مورد این قضیه من تجربه چندانی ندارم انشاءالله دوستان دیگه بیان راهنمایی کنن

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

جمعه 25 بهمن1392 - 5:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dimnish نوشته است:
سید جواد نوشته است:
dimnish نوشته است:
برادر عزیز بردیا ممنون از لطفت/ بنده نگفتم جن گیری کنیم منظورم این بود که حرفشونو نفهمیدم! خودم معتقدم کسی از اینده با خبر نیست...اما دلیل حرف اونا چی بود نمیدونم! اینی که میگه کشته میده دلیلش تله هست؟ یا طلسم! بنده سوالم همینه
سپاس فراوان

سلام
یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه رمال اگر غیب میدانست گنج پیدا میکرداصلا به این حرفها توجه نکن اینا دکون دارن
اگر مطمئنی یه دستگاه بگیر نقطه کن کار کن موفق باشی

ممنونم سید عزیز بابت جواب / سوال دیگه ای که ذهنمو مشغول کرده اینه: منطقه ای که کار میکنیم رطوبتیه یعنی ممکنه هر جاشو که میکنیم اب باشه؟؟؟! / از طرفی اگه این وضعیت باشه چه راه حلی پیشنهاد میدید؟ چندبار موتور زدیم جواب نداد

شما تا قیامت هم پمپ بزنید اب تموم شدنی نیست مگر میشه سفره اب زیر زمینی رو با پمپ کشید!!!!!!!!!!!!!! در اطراف محل شما چشمه یا قنات وجود داره؟

جمعه 25 بهمن1392 - 6:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون پارسی جان بابت جواب / بله همینطوره تا قیمات هم پمپ بزنیم درست شدنی نیست! قبلا میگفتن رود خونه ای بود...الان خشک شده / اب و هوای اینجا رطوبتیه...اینجایی که دارم کار میکنم قبلا جنگل بوده...یعنی ممکنه تمام سطح زمین همین وضع باشه؟؟؟!
اما یه سوالی این وسط پیش میاد! اینکه اگه تو اون عمق اب باشه یا بر اثر گذشت زمان شکل گرفته یا اینکه خودشون درستش کردن!
مورد اول که کار خیلی سخت میکنه...
باید راهی باشه / چطور نمیدونم / پیدا کردن مسیر اب هم کار سختیه! اگه بر اثر گذشت زمان باشه مطمعنا دور تا دور بار همچین داستانی هست!
دوستان و اساتید به کمکتان نیازمندم :X

جمعه 25 بهمن1392 - 8:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بالاخره یک قضیه ای وجود داره ولی هرچی هست ربطی به طلسم نداره این رو از من داشته باشید @};-

جمعه 25 بهمن1392 - 8:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

parsi نوشته است:
سلام بالاخره یک قضیه ای وجود داره ولی هرچی هست ربطی به طلسم نداره این رو از من داشته باشید @};-

پارسی جان خیلی خیلی ممنونم بابت پاسخت / دیگر دوستان و اساتید و مدیران لطفا کمک کنید :YMPRAY:

جمعه 25 بهمن1392 - 11:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان نمیدونم شاید به خاطر این باشه که بهم اعتماد ندارید! والا بلا منم مثل شمام عمرمو دارم پای این کار میزارم لطفا کمکم کنید
اساتید عزیز اریا . مهدی و دیگر دوستان لطفا کمک کنید

شنبه 26 بهمن1392 - 7:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
dimnish نوشته است:
دوستان نمیدونم شاید به خاطر این باشه که بهم اعتماد ندارید! والا بلا منم مثل شمام عمرمو دارم پای این کار میزارم لطفا کمکم کنید

ببین دوست من کسی که باری رو دفن میکرد موقعیت رودخونه، رطوبتی بودن زمین،ارتفاع و بسیاری از مطالب رو میسنجیده و بهترین نقطه رو انتخاب میکرد که این مسائل به دفینه آسیبی نرسونه حالا خوده شما اگر یه کوزه طلا بهت بدن میری جایی بزاری که یک متر میکنی آب میزنه بالا؟ یعنی دقیقا روی رگه های آب زیر زمینی؟بر فرض که بعدها مسیر آب تغییر کرده اومده اونجا شما که الان تاکید داری اینجا دفینه داره درویشی هم گفته کشته میده و از این حرفها بر چه اساسی و طبق چه آثار یا سندی داری این کارو میکنی؟
اگر به حساب حرف اون درویش دارید میرید بعنوان یک برادر کوچیک تر قید این کار رو بزن اما اگه آثاری داری خب عکس بگیر رفقا هستن کمکت میکنن
موفق باشی :)

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 26 بهمن1392 - 8:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سید جواد نوشته است:
dimnish نوشته است:

ببین دوست من کسی که باری رو دفن میکرد موقعیت رودخونه، رطوبتی بودن زمین،ارتفاع و بسیاری از مطالب رو میسنجیده و بهترین نقطه رو انتخاب میکرد که این مسائل به دفینه آسیبی نرسونه حالا خوده شما اگر یه کوزه طلا بهت بدن میری جایی بزاری که یک متر میکنی آب میزنه بالا؟ یعنی دقیقا روی رگه های آب زیر زمینی؟بر فرض که بعدها مسیر آب تغییر کرده اومده اونجا شما که الان تاکید داری اینجا دفینه داره درویشی هم گفته کشته میده و از این حرفها بر چه اساسی و طبق چه آثار یا سندی داری این کارو میکنی؟
اگر به حساب حرف اون درویش دارید میرید بعنوان یک برادر کوچیک تر قید این کار رو بزن اما اگه آثاری داری خب عکس بگیر رفقا هستن کمکت میکنن
موفق باشی :)

مرسی داداش بابت جواب / بله حق با شماست منم همین فکر میکنم.../ این زمینی که میگم زمین ابا و اجدادیمونه...مطمعنم که دفینه داره نه یک قسمت چند قسمت...حتی پدر بزرگم مار افعی 3 یا 4 متری هم دیده.../ حالا منم نمیدونم اینکه اجنه دفینه جا به جا میکنن واقعیت داره یا نه؟؟؟ و اینکگه چطور از شرشون راحت بشم؟!
@};- @};- @};-

شنبه 26 بهمن1392 - 10:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام امشب یه درویش یه جایی بهمون معرفی کرد رفتیم دستگاه زدیم هیچ خبری نبود بابا اینا هیچی نمیدونن فقط آدمو الاف میکنن درویشارو میگم فقط ارامنه اونم درصورتی که اجدادشون قبلا تو همون محل مورد نظر سکونت داشتن میتونن خوب راهنماییتون بکنن

با هیچکس بر سر باورش نمى جنگم؛

خداى هر کس همان است که؛

درون او با وی سخن مى گوید ...

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا آرزوهایت را اندازه تلاشت کن

یکشنبه 26 بهمن1392 - 1:04am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 30  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure