انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 3:48pm

پاسخ به موضوع  [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 30  بعدی
 گاز طلا 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
اینهم چنتا عکس که میتونید تاثیراتی رو که طلای قدیمی بر اطراف خودش گذاشته رو ببینید ;)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 24 مرداد1392 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
کار خوبی کردی ژنرال جان که از دنیای واقعی و عملی عکس گذاشتی.همین 3 تا عکس میتونه کلی از مطالب کپی پیستی و حرافی و اظهار فضل کاذب بکاهد. لطف کن کمی تجربیات واقعی و تصاویر واقعی بیشتری بذار که استفاده کنیم.با پای کامپیوتر نشستن و تایپک زدن که کاوشگر نمیشیم.خلاصه ممنونم و لطف کن در ارائه ی تجربیاتت کم لطفی نکن @};- @};-

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

جمعه 24 مرداد1392 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عزیزمی پروشا جان خیلی دوست دارم :x
بله امیدوارم همه بچه ها هم تجربیاتشونو دریغ نکنن بنده حقیر هم کلا در خدمتم هر چی بدونم چه درست چه غلط میگم شاید بدرد یکی بخوره ;;) ~O)

اشوزرتشت

جمعه 24 مرداد1392 - 1:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان لطف کنند اگه ذرات در اوردند عکسش رو اینجا بگذارند.

جمعه 25 مرداد1392 - 11:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان . یه سوال : میگن اگه جایی باری باشه و اگه زیاد باشه و یا اینکه عمقش کم باشه میتونه بر روی گیاهانی که در سطح هستند تاثیر بزاره و مانع رشدشون بشه . ردیاب من جایی رو گرفته که 2 متر رو نشون میده و تقریبا 1/5 متر به سمت شمال تقریبا 1در 1 علفی رشد نکرده در صورتی که بقیه جاها و حتی جایی که ردیاب گرفته علف رشد کرده . حالا با فرض اینکه یونها به سمت شمال حرکت میکنند آیا نقطه ای که ردیاب من گرفته نقطه اصلی یا جایی که علف رشد نکرده . ممنون میشم راهنمایی کنید .

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 26 مرداد1392 - 8:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
سلام دوستان . یه سوال : میگن اگه جایی باری باشه و اگه زیاد باشه و یا اینکه عمقش کم باشه میتونه بر روی گیاهانی که در سطح هستند تاثیر بزاره و مانع رشدشون بشه . ردیاب من جایی رو گرفته که 2 متر رو نشون میده و تقریبا 1/5 متر به سمت شمال تقریبا 1در 1 علفی رشد نکرده در صورتی که بقیه جاها و حتی جایی که ردیاب گرفته علف رشد کرده . حالا با فرض اینکه یونها به سمت شمال حرکت میکنند آیا نقطه ای که ردیاب من گرفته نقطه اصلی یا جایی که علف رشد نکرده . ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام بنظر من که اینحرفها چرتی بیش نیستند

اشوزرتشت

شنبه 26 مرداد1392 - 11:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نظر شما اصلا مطرح نیست . :D =))

به دل نگیر شوخی کردم دوست دارم تاج سر مایی :x \M/ ممنون از نظرت ^:)^ @};-

شنبه 26 مرداد1392 - 11:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
معراج نوشته است:

سلام بنظر من که اینحرفها چرتی بیش نیستند

میدونید دوستان چیه ژنرال حرفش یکیه اگر بگید که ماست سفیده میگه نه چرته سیاه است . کلا تو عالم هپروت سیر میکنه .
داشته باش ژنرال جون :D :D

تو منطقه ما یک قسمت که کشاورزی میکنن یک زمین بود که گل زمینها هست و طرف هر چی میکاشت چیزی در نمیومد و فقط کندم رشد میکرد اونم ناقص بزرگ نشده زرد میشد . تا اینکه یکی از دوستان قضیه را برای یک خبره این کار تعریف میکنه و طرف میاد و میرن سر زمین میبینن که یک تیکه زمین وسط این همه زمین خشک هست خلاصه دستگاه میزنن که صاحب زمین هم سر میرسه میگه چکار میکنید میگن مهندس کشاورزی هستیم و داریم روی زمین شما که گیاه رشد نمیکنه تحقیق میکنیم . کشاورز هم میگه آره از شانس بد ماست که این زمین اینجوریه و بعد ازش خداحافظی میکنن و میرن و یک شب میرن و تو عمق دو متر و نیم بار را در میارن از زمین . و جاش را صاف میکنن و میرن . این را دوستم برام گفت برای 5 سال پیش هست . و من صحت این حرف شما را تایید میکنم .
در ضمن خودمم جایی را دارم که کشاورزی هست و اولین زمین کنار استخر که بهترین زمین هست خشکه و چیزی رشد نمیکنه و نسخه هم داره .

ژنرال غصشا بخور . هه هه :D

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

شنبه 26 مرداد1392 - 11:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شهریار جون مرسی از راهنماییت . حالا به نظرتون نقطه اصلی کجاست جایی که ردیاب گرفته یا جایی که علف رشد نکرده ...

شنبه 26 مرداد1392 - 11:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معراج نوشته است:
شهریار جون مرسی از راهنماییت . حالا به نظرتون نقطه اصلی کجاست جایی که ردیاب گرفته یا جایی که علف رشد نکرده ...

خب اینجاست که ردیاب و نقطه زن لازمه چون محل خشکی میتونه محل فرعی خروج گاز هم باشه و مال اونورتر باشه شما تمومی تستها را انجام بده و اگر نقطه زن هم داشته باشی که دیگه کارت راحتتره . سعی کن ببینی تو اون قسمت نشونه یا علامتی پیدا میکنی . موفق بی .

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

شنبه 26 مرداد1392 - 11:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 30  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure