انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 4:29am

پاسخ به موضوع  [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 30  بعدی
 گاز طلا 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

Tigera نوشته است:
amir2014 نوشته است:
Tigera نوشته است:
گاز طلا؟؟؟؟؟؟؟؟ =)) =)) =))

دمتون گرم کلی خندیدم!! :)) :)) :))
بازم از این برنامه ها بزارین شاد شیم!!!

جناب tgera
تو عمرت پاتو از خونتون بيرون گذاشتي و چهار تا جا رو كاوش كردي و با اثار بار و دفينه برخورد كردي و اثار اطراف بار را به چشم مشاهده كردي و اصول رديابي به گوشت خورده وبا عمق سنجي ردياب اشنايي و... و.... كه داري مردمو مسخره ميكني يانه كلا كارت مسخره بازيه :ymparty:

من حدودا 10 ساله هر شب میرم بیرون!
تقریبا هم با هر دستگاهی هم که بگی کار کردم.

شما مثله اینکه فیلم های "indiana jones" زاید دیدی!!!
شمایی که از واقعیت دوری!

از كوزه هر چه در ان است تراود
چه سخره چه احترام
چه حقارت چه ارزش

سه شنبه 20 بهمن1393 - 1:59am
آواتار کاربر

erfani نوشته است:
1.گاز طلا وجود داره
2.دستکش پلاستیکی که دکترها استفاده میکنن برای محافظت از دست
3. 1 پارچه که روش سرکه ریخته شده و 1زغال درون پارچه گذاشته شه و جلوی دهان و بینی قرار بدید
نیاز به معالجه 7 تا 15 روزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! ههههههههههه
فقط 20 دقیقه وقت لازم داره که از پا در بیاره.
خطاب به دوستانی که مخالف وجود این گاز هستن....با تمام احترام.کاملا اشتباه میکنید. دلیل:1هفته پیش باش رو به رو شدم
باور کنید الان کسی باور نکنه هیچ اهمیتی نمیدم! وظیفم دونستم این اطلاعات رو بدم.
یا حق.

این جور باشه من تا حالا 20 دفعه مردم خودم خبر ندارم!!!!! @-)

UltraLRL@outlook.com

سه شنبه 21 بهمن1393 - 10:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

masoud50 نوشته است:
rohollahmohamady نوشته است:
سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
سوالی ازتون داشتم دیدم بحث گاز یون ایناست گفتم بپرسم اونم اینکه:
من توئی یک منطقه چندنی جارو کار کردم تا اعماق15 و 16 و الی...اما یکجارو کار میکردم که پر بود از اجرو/خاک/استخوان حیوانات/سفال شکسته اما از وسط کار یعنی از عمق تقریبا8 متری تا اخر کار یعنی چاه کلا تنگی نفس شدیدی داشتم ظوری که مجبور شدیم از کولر برای ارسال هوا استفاده کنیم میشه دوستان بگند دلیل اونقدر تنگی نفس شدید چی بود؟
البته مورد مشابهی هم بود یعنی جایی با همون ویژگیهای بالا پر شده اما تنگی نفسی یک ذرم نبود.

معمولا در متراژهای بالا همیشه کمبود اکسیژن وجود داره و تو این محلی که شما میفرمایید احتمالا به خاطر وجود آجر و سفال میباشد که این موضوع رو حاد تر کرده

سلام اقا مسعود بابت پاسختون ممنونم @};-
اما نه برا خاطر تجمع سفالو استخوان نبوده چون عرض کردم که نمونه مشابهشرو کار کردم اما یک ذرم تنگی نفس نبود حتی تو همون منطقه من تا عمق بالاتر از این مورد هم کار کردم اما براخاطر عمق یک ذرم تنگی نفسی نبود.فقط میخوام بدونم چه عواملی باعث این تنگی نفس میتونسته باشه جز حالا احتمال تنگی نفس براخاطر تجمع استخوانو خاک؟اورانیوم برای مومیایی؟یا مواد سمی به قول دوستمون برای زهردار کردن اشیاء؟یاچی؟

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

سه شنبه 21 بهمن1393 - 11:41am

Tigera نوشته است:
erfani نوشته است:
1.گاز طلا وجود داره
2.دستکش پلاستیکی که دکترها استفاده میکنن برای محافظت از دست
3. 1 پارچه که روش سرکه ریخته شده و 1زغال درون پارچه گذاشته شه و جلوی دهان و بینی قرار بدید
نیاز به معالجه 7 تا 15 روزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! ههههههههههه
فقط 20 دقیقه وقت لازم داره که از پا در بیاره.
خطاب به دوستانی که مخالف وجود این گاز هستن....با تمام احترام.کاملا اشتباه میکنید. دلیل:1هفته پیش باش رو به رو شدم
باور کنید الان کسی باور نکنه هیچ اهمیتی نمیدم! وظیفم دونستم این اطلاعات رو بدم.
یا حق.

این جور باشه من تا حالا 20 دفعه مردم خودم خبر ندارم!!!!! @-)

man nemidonam che dalili dare ba chizi k robe ro nashodi nazar midi?!
ta hala 1saroj k polompe va tala toshe ro baz kardi baradari k ba hame jor dast gah kar kardi?!!!!

سه شنبه 21 بهمن1393 - 12:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوستان عزیز،من از همه خواهش میکنم همونطوری که قراره تبادل اطلاعات بشه انجام وظیفه کنیم.اگه نسبت به موضوعی کاملا آگاهی داریم نظر قطعی بدیم و اگه نداریم بگیم که شنیدیم ولی مطمئن نیستیم.همه ی عزیزان محترمن ولی ممکنه تو فضای مجازی نتونیم همدیگه رو توجیه کنیم و یا اثبات کنیم.دوستان اگه بخوایم صحت و سقم مساله ای رو اثبات کنیم خیلی محترمانه و علمی این کارو انجام بدیم و شبهاتو برطرف کنیم وبدین شکل به همدیگه کمک کنیم.ما نه تنها تو دنیای مجازی بلکه به همدیگه نیاز داریم وهمیشه با این ذهنیت که دوستیهامونو بسط بدیم و قطعا این دوستیها کمکمون میکنه پیش بریم.یا حق

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

سه شنبه 21 بهمن1393 - 1:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود به همگی دوستان عزیز
لطفا از چیزی که اطلاعات کاملی در موردش ندارین یا در حد مقاله میدونید نظر ندید
این گاز طلا چیزی نیست که یکی دوروزه به وجود بیاد
خودش شرایط خواصی داره مدت زمان زیادی هم میکشه تا به وجود بیادحالا شما اسمش یون بزار گاز بزار یا حالا هرچی که دوست دارین
یه همچین چیزی وجود داره که متمعاباش سریع حدود چند دقیقه یا ثانیه از پا درت میاره
تا اونجا که من میدونم اگر به پوستتم برخورد کنه باعث میشه تاول بزنه از این حرفا
حالا در کل همه حرف های دوستان به کنار ولی اگر فقط یک درصد هم احتمال وجودش باشه بازم بهتره مراقب باشید فرض بر این بزارید که وجود داره
مطالبی که باید گفته میشده هم قبلا گفته شده
پیش گیری بهتر از درمان :-BD
موفق باشید
بدرود

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

سه شنبه 21 بهمن1393 - 3:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان یه سوال دارم آیا قبول دارین که برای دفینه های بزرگ هواکش میذاشتند؟ یا اینم تکذیب میکنین ؟ حالا اگه میذاشتن دلیل علمی اون رو برای ما هم توضیح بدین تا یاد بگیریم ممنون از لطفی که میفرمائید

سه شنبه 21 بهمن1393 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
masoud50 نوشته است:
سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
سوالی ازتون داشتم دیدم بحث گاز یون ایناست گفتم بپرسم اونم اینکه:
من توئی یک منطقه چندنی جارو کار کردم تا اعماق15 و 16 و الی...اما یکجارو کار میکردم که پر بود از اجرو/خاک/استخوان حیوانات/سفال شکسته اما از وسط کار یعنی از عمق تقریبا8 متری تا اخر کار یعنی چاه کلا تنگی نفس شدیدی داشتم ظوری که مجبور شدیم از کولر برای ارسال هوا استفاده کنیم میشه دوستان بگند دلیل اونقدر تنگی نفس شدید چی بود؟
البته مورد مشابهی هم بود یعنی جایی با همون ویژگیهای بالا پر شده اما تنگی نفسی یک ذرم نبود.

معمولا در متراژهای بالا همیشه کمبود اکسیژن وجود داره و تو این محلی که شما میفرمایید احتمالا به خاطر وجود آجر و سفال میباشد که این موضوع رو حاد تر کرده

سلام اقا مسعود بابت پاسختون ممنونم @};-
اما نه برا خاطر تجمع سفالو استخوان نبوده چون عرض کردم که نمونه مشابهشرو کار کردم اما یک ذرم تنگی نفس نبود حتی تو همون منطقه من تا عمق بالاتر از این مورد هم کار کردم اما براخاطر عمق یک ذرم تنگی نفسی نبود.فقط میخوام بدونم چه عواملی باعث این تنگی نفس میتونسته باشه جز حالا احتمال تنگی نفس براخاطر تجمع استخوانو خاک؟اورانیوم برای مومیایی؟یا مواد سمی به قول دوستمون برای زهردار کردن اشیاء؟یاچی؟

عوامل زیاده دوست من ولی هیچ ربطی به مواد سمی که در اتاق یا جای جنس ندارد چون اون مواد سمی وقتی درون اتاق یا دخمه هست و تا باز نکنی هیچ اثری ندارد,و اورانیوم نه بو داره و نه بابت تنگی نفس میشه,بعدش کی گفته که داخل قبر شیمیای اورانیوم وجود داره؟
گاز زمین در مناطق مختلف و در نوع خاکهای مختلف فرق داره,در یک منطقه طرف ۱۵ متر بدون دستگاه هوا هیچ مشکلی از کمبود هوا حس نمیکنه,ولی در منطقه دیگه طرف از ۴متر مشکل پیدا میکنه از کمبود هوا

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 21 بهمن1393 - 9:34pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
tola17 نوشته است:
درود به همگی دوستان عزیز
لطفا از چیزی که اطلاعات کاملی در موردش ندارین یا در حد مقاله میدونید نظر ندید
این گاز طلا چیزی نیست که یکی دوروزه به وجود بیاد
خودش شرایط خواصی داره مدت زمان زیادی هم میکشه تا به وجود بیادحالا شما اسمش یون بزار گاز بزار یا حالا هرچی که دوست دارین
یه همچین چیزی وجود داره که متمعاباش سریع حدود چند دقیقه یا ثانیه از پا درت میاره
تا اونجا که من میدونم اگر به پوستتم برخورد کنه باعث میشه تاول بزنه از این حرفا
حالا در کل همه حرف های دوستان به کنار ولی اگر فقط یک درصد هم احتمال وجودش باشه بازم بهتره مراقب باشید فرض بر این بزارید که وجود داره
مطالبی که باید گفته میشده هم قبلا گفته شده
پیش گیری بهتر از درمان :-BD
موفق باشید
بدرود

سلام دوست من در مورد این مساعل نمیشه رو مقاله حسابی باز کرد
یا دنبال توجیه علمی دنبال جواب گشت,چون حرف و حدیث زیاده
فقط حرف کسی درسته که خودش برخورد کرده با دفینه یا حتی برخورد کرده با یک کوزه پلمپ سکه چه کم چه زیاد حرف اخر و واقعیت رو از این افراد میشه شنید :-BD

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 21 بهمن1393 - 9:43pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تا اونجایی که من در جریان هستم دو تا از رفیقای خودم در اثر همین گاز بار خودشون رو بستن و رفتن اون دنیا ~X( ~X( ~X(
حالا هر چی که دوست دارید قضاوت کنید و اسمش رو هر چی میخواهید بزارید

سه شنبه 21 بهمن1393 - 9:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 30  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure