انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 12:53am

پاسخ به موضوع  [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 30  بعدی
 گاز طلا 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
keyhanjam نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
من که گاز طلا رو دیدم ولی خودشو نه رنگش تقریبا سفید بود مثل دود سیگار از زمین میزد بیرون

سلام دوست عزیز شما که اون دود رو به گاز طلا ربط دادید ایا طلاشو هم دیدی؟؟؟یا فقط چون دود از از زمین میومد بیرون شما میگید گاز طلاست :-?

دوست من بنده این گاز رو تاییدو یا رد نمیکنم ولی کارشناسی که همراه بنده بودن تایید کردن البته بخاطر مسائلی که پیش اومد کار تعطیل شد

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 20 بهمن1393 - 9:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
alirezaii21 نوشته است:
keyhanjam نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
من که گاز طلا رو دیدم ولی خودشو نه رنگش تقریبا سفید بود مثل دود سیگار از زمین میزد بیرون

سلام دوست عزیز شما که اون دود رو به گاز طلا ربط دادید ایا طلاشو هم دیدی؟؟؟یا فقط چون دود از از زمین میومد بیرون شما میگید گاز طلاست :-?

دوست من بنده این گاز رو تاییدو یا رد نمیکنم ولی کارشناسی که همراه بنده بودن تایید کردن البته بخاطر مسائلی که پیش اومد کار تعطیل شد

دوست من جسارتا چیزی که زیاده تو این کار کارشناس و دکتره که هیچی هم بارشون نیست,

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 20 بهمن1393 - 10:51am
YIM
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
TIGERAعجب ادمی هستی تو ...مردم رو مسخره میکنی این از اون قسمت فروشگاهت اینم از اینجا ...ما اومدیم یاد بگیریم نیومدیم کلاه سر هموطنامون بذاریم ...واقعا ادم هایی مثل تو رو که میبینم حالم بهم میخوره

شما از جای دیگه ناراحتی سر من خالی نکن!
من اصلا فروشنده دستگاه نیستم یه چندتا دستگاه ماله دوستان بود گزاشتم رو سایت هر کی خواست میخره هر کی نخواست نمیخره منم سایت اصلی سازنده رو معرفی کردم
خودم مطمینم اصل هستن دستگاها نه مثه بعضی از این فروشنده های دستگاه که یه دستگاهی که نوش تقریبا درمیاد 70 یا 80 میلیون برات میارن 30 یا 40 میلیون!
خوب معلومه تقلبیه!

UltraLRL@outlook.com

دوشنبه 20 بهمن1393 - 12:23pm
آواتار کاربر

amir2014 نوشته است:
Tigera نوشته است:
گاز طلا؟؟؟؟؟؟؟؟ =)) =)) =))

دمتون گرم کلی خندیدم!! :)) :)) :))
بازم از این برنامه ها بزارین شاد شیم!!!

جناب tgera
تو عمرت پاتو از خونتون بيرون گذاشتي و چهار تا جا رو كاوش كردي و با اثار بار و دفينه برخورد كردي و اثار اطراف بار را به چشم مشاهده كردي و اصول رديابي به گوشت خورده وبا عمق سنجي ردياب اشنايي و... و.... كه داري مردمو مسخره ميكني يانه كلا كارت مسخره بازيه :ymparty:

من حدودا 10 ساله هر شب میرم بیرون!
تقریبا هم با هر دستگاهی هم که بگی کار کردم.

شما مثله اینکه فیلم های "indiana jones" زاید دیدی!!!
شمایی که از واقعیت دوری!

UltraLRL@outlook.com

دوشنبه 20 بهمن1393 - 12:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
tigera
من از هیچی ناراحت نیستم عزیزم که بخوام سر یکی خالی کنم ..تنها خیلی حالم گرفته میشه از ادمایی که مثل تو هستن و فقط مسخره بازی در میارن هر ادمی قابل احترامه ..حتی اگر دزد.گدا.ثروتمند .و ............
هرکی باشه ...شما میایید بدون اینکه تا الان تو این تاپیک پستی زده باشی میگی دمتون گرم خیلی خندیدم این حرفت میدونی چقد معنی بدی میده واقعا اگر میدونستی شاید نمیگفتی اگر چیزی میدونی راهنمایی کن با دلیل و مدرک ولی نیا صد تا ادم که پست گذاشتن رو مسخره کن ...همون تکه از حرفت یعنی اینکه همتون نادانین

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 20 بهمن1393 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
عجب دوستایی داری انگار این دوستات همشون با یه مدل کار کردن..اگر فروشنده نیستی پس چرا این چند تا دستگاه هت همشون ردیاب هستن ..همه میدونن که سایت اصلی دستگاهها رو بذارن و بدل رو قالب مردم کنن مثل بقیه فروشنده ها تو ایران که کم کلاه سر مردم نذاشتن..در ضمن تو این انجمن ادم هایی هم وجود دارن که واقعا انقد با مرامن که حاضرن برای دوستاشون تو همین انجمن هم جونشون رو بدن.................................................ادم اگر مرد باشه در هر شرایطی باید مرد باشه......
متاسفانه دنیای مجازی تو ایران خیلی بد جا افتاده و اون ادمایی که تو واقعیت به هر دلیلی نمیتونن ذات کثیفشون رو رو کنن میان اینجا ازش پرده برداری میکنن....عجب ادمایی شدیم ما .

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 20 بهمن1393 - 12:47pm
آواتار کاربر

haloo جان عزیز!
همونطور که گفتم من با خیلی از انواع دستگاه ها مثلا لوپی GPR آنتنی اسکنر ............ کار کردم

به نظر شخصی خودم دستگاه های آنتنی از همه بهترن برای همین هم به دوستام آنتنی معرفی کردم
فقط میمونه نقطه زدن که GPR به نظرم خوبه!

منم از اصل بودن دستگاه ها 100% مطمینم!!! چند ساله تو کار آنتنی هم !!!
رفیقم میخواست pdf-1000 بخره با هم رفتیم تا در کیف رو باز کردم گفتم تقلبیه!!! دیگه اصل و تقلبی رو از هم تشخیص میدم.

منم فقط میخوام جلو توهم زدن بعضی هارو بگیرم

این گاز طلا که میگن چیزی جز "Free Ekectron Radiation Field" نیست یعنی همون الکترون آزادی که اطراف هر فلزی که زیر خاک باشه تشکیل میشه
حالا بعضی هی میگن موقع حفاری ما رو گاز طلا گرفت مریض شدیم .... ظرف یک تا دو هفته میمیریم اینا!!!!!!

یون طلا یا حالا هر فلزی همون ذرات طلا هستن نه باعث مریضی میشن نه سردرد نه سرگیجه !!!!!!

UltraLRL@outlook.com

دوشنبه 20 بهمن1393 - 5:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
سوالی ازتون داشتم دیدم بحث گاز یون ایناست گفتم بپرسم اونم اینکه:
من توئی یک منطقه چندنی جارو کار کردم تا اعماق15 و 16 و الی...اما یکجارو کار میکردم که پر بود از اجرو/خاک/استخوان حیوانات/سفال شکسته اما از وسط کار یعنی از عمق تقریبا8 متری تا اخر کار یعنی چاه کلا تنگی نفس شدیدی داشتم ظوری که مجبور شدیم از کولر برای ارسال هوا استفاده کنیم میشه دوستان بگند دلیل اونقدر تنگی نفس شدید چی بود؟
البته مورد مشابهی هم بود یعنی جایی با همون ویژگیهای بالا پر شده اما تنگی نفسی یک ذرم نبود.

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

دوشنبه 20 بهمن1393 - 7:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rohollahmohamady نوشته است:
سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
سوالی ازتون داشتم دیدم بحث گاز یون ایناست گفتم بپرسم اونم اینکه:
من توئی یک منطقه چندنی جارو کار کردم تا اعماق15 و 16 و الی...اما یکجارو کار میکردم که پر بود از اجرو/خاک/استخوان حیوانات/سفال شکسته اما از وسط کار یعنی از عمق تقریبا8 متری تا اخر کار یعنی چاه کلا تنگی نفس شدیدی داشتم ظوری که مجبور شدیم از کولر برای ارسال هوا استفاده کنیم میشه دوستان بگند دلیل اونقدر تنگی نفس شدید چی بود؟
البته مورد مشابهی هم بود یعنی جایی با همون ویژگیهای بالا پر شده اما تنگی نفسی یک ذرم نبود.

معمولا در متراژهای بالا همیشه کمبود اکسیژن وجود داره و تو این محلی که شما میفرمایید احتمالا به خاطر وجود آجر و سفال میباشد که این موضوع رو حاد تر کرده

سه شنبه 20 بهمن1393 - 1:05am

1.گاز طلا وجود داره
2.دستکش پلاستیکی که دکترها استفاده میکنن برای محافظت از دست
3. 1 پارچه که روش سرکه ریخته شده و 1زغال درون پارچه گذاشته شه و جلوی دهان و بینی قرار بدید
نیاز به معالجه 7 تا 15 روزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! ههههههههههه
فقط 20 دقیقه وقت لازم داره که از پا در بیاره.
خطاب به دوستانی که مخالف وجود این گاز هستن....با تمام احترام.کاملا اشتباه میکنید. دلیل:1هفته پیش باش رو به رو شدم
باور کنید الان کسی باور نکنه هیچ اهمیتی نمیدم! وظیفم دونستم این اطلاعات رو بدم.
یا حق.

سه شنبه 20 بهمن1393 - 1:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 30  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure