انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 11:55am

پاسخ به موضوع  [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 30  بعدی
 گاز طلا 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

اون نگهبان اونقدر ترسیده که حتی حاضر نمیشه پاشو اونجا بذاره

سه شنبه 26 خرداد1393 - 12:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرشام نوشته است:
با سلام چند تا از همشهریای ما طبق یک نسخه جایی رو دستگاه میزنند و دستگاه هم در عمق 2.5متری جایی رو نشون میده و اونها هم شروع به حفاری میکنند تقریبا نزدیکای 2.5متر بودند که دیدند یه گاز به رنگ سبز لیمویی برای چند ثانیه از زمین اومد بالا که حالشونو بد کرد و اونا رو به سرفه های شدید انداخت . اونها هم ترسیدند و کار رو متوقف کردند و فقط چاله رو دوباره پر کردند که جاشون لو نره ،متاسفانه از این چهار نفر ،دو نفرشون بعد از چند ماه از دنیا می روند و یکیشون هم بعد از سه سال به دلیل سرطان ریه فوت می کنند .فقط نفر چهارم که نگهبان بوده جون سالم به در میبره . به نظر شما این گاز طلا بوده یا یک تله شیمیایی بوده که دفینه گذار قرار داده

خوب، دوست عزیز، این داستان برای کدوم سمتاست؟ ;) اگه شما راضی باشی وبه من هم زیاد دور نباشه، حاضرم بیام روش کار کنیم. :ymsmug: البته یه همچین جایی امکانات ایمنی حسابی میخواد که میشه کاریش کرد. اون نگهبان هم اگه واقعاً قیدشو زده، که دیگه ناراحت از دست رفتن چیزی نیست. میتونه جا رو نشون بده و ما بقیشو حل میکنیم، البته قطعاً و اخلاقاً باید هم به اون و هم بازمانده های اون مرحومین سهمشونو بدیم.
راستی اگه طبق نسخه بوده، جنسو چی گفته بوده؟

سه شنبه 27 خرداد1393 - 6:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرشام جان کجا بودی شما????!!!!!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

آخرین بار توسط سورنا در سه شنبه 27 خرداد1393 - 7:05pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 27 خرداد1393 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرشام نوشته است:

درود. آرشام جان با من آشناش کن هر تضمینی هم بخواد بهش میدم از پولو ماشین تا قسم خوردن.. جاشو نشونم بده حفار هم میارم فقط جای دقیقو بگه، خودشم نزدیک نیاد بارو درمیارم نصف نصف! کمو بیش هم کاربرای سایت منو میشناسن ب قولی مرام نامم دستشونه :D محمودم خواست بیاد..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 27 خرداد1393 - 7:03pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ماشالله بچه ها چه ذوقی دارن چقدر هم همت دارن.من میدونستم یه همچین برو بجه هایی هستن برای حفاری در چندین مورد حفاری شماهارو با خودم میبردم الانشم جاهای دست نخورده دارم برای حفاری ولی تیم حفاریم کامل نیست البته محدوده تو حوزه استحفازی من نیست برای همین تیمم کامل نشده :D

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 27 خرداد1393 - 7:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرشام نوشته است:

سلام به همگی دوستان :D
ارشام جان فکر نکنم 4نفر باشن
احتمالا اسم این نگهبانتون (امین) نیست :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

سه شنبه 27 خرداد1393 - 8:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
ماشالله بچه ها چه ذوقی دارن چقدر هم همت دارن.من میدونستم یه همچین برو بجه هایی هستن برای حفاری در چندین مورد حفاری شماهارو با خودم میبردم الانشم جاهای دست نخورده دارم برای حفاری ولی تیم حفاریم کامل نیست البته محدوده تو حوزه استحفازی من نیست برای همین تیمم کامل نشده :D

رامین جان منظور شما دقیقا از حوزه استحفازی چیه :-? :-?

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

سه شنبه 27 خرداد1393 - 9:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

به به چقدر بچه ها شوق و ذوق دارند :D
متاسفانه الان دیگه نمیشه کاریش کرد ،دور و برش شلوغ شده . نسخه جنسو سکه گفته

چهارشنبه 27 خرداد1393 - 1:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ایول به این همکاری
کم کم فک کنم عزیزان انجمن با هم چند گروهی تشکیل بدن
اما از حق نگذریم اینجوری بشه عالیه
عزیزان انجمن واقعا کار بلد و حرفه ای هستند
و اگه در کنار هم باشن به موفقیت های بیشتری دست پیدا میکنند

این نیز بگذرد

پنج شنبه 29 خرداد1393 - 6:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برای مهار گاز طلا چه سرکه ای بیشترین تاثیرو داره

چهارشنبه 22 مرداد1393 - 7:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 30  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure