انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 11:26am

پاسخ به موضوع  [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 30  بعدی
 گاز طلا 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ایول به شمااقاکیهال خیلی مغزت بازه هاباریک به شمااااااااااا :ymapplause:

پنج شنبه 8 اسفند1392 - 11:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
ali7777 نوشته است:
ایول به شمااقاکیهال خیلی مغزت بازه هاباریک به شمااااااااااا :ymapplause:

ممنون شما لطف دارین ^:)^

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

پنج شنبه 8 اسفند1392 - 11:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت

kahyal نوشته است:
بهرام نوشته است:
kahyal جان اگه اینقدر این گاز خطر ناکه که حفاریی بی معنی میشه..ولی من اسم یک امپول که به اسم اختصاری بود بلد بودم الان یادم نیست.وای پس این همه ادم از این ور میرن حفاری چرا از اون طرف شنگول برمیگردن یعنی این گاز تاثیر نداشته روشون.... :-\

اسم گازش آنتیموان که به اشتباه میگن آرسنیک یا سیانید البته مهم نیست که چه کوفت و زهرماریه اما باعث میشه که که رگهای مربوط به شریانها مخصوصا ریه ها دچار انبساط و متاقبا پارگی و خونریزی بشن.
آیا همه کسایی که میرن حفاری موفق برمیگردن؟

به به جناب استاد رمزالود سخن :-?
بازم اطلاعات غلط دادین #-o
کی گفته آنتیموان گازه؟
آنتیموان خودش یک عنصر هست و با عدد اتمی 51 در گروه شبه فلزات قرار میگیره و در حالت عادی جامد هست
درسته که خودش و ترکیباتش سمی هست ولی هیچ ارتباطی به طلا نداره و اینجوری نیست که در مجاورت طلا تولید بشه
خب طبیعیه که سم خطرناکه مثل سم سیانور ولی آیا هرجایی سیانور هست و آیا طلا سیانور تولید میکنه؟
آنتیموان خیلی هم نایابه و اینجوری نیست که هرجایی باشه و ضمنا باید به بدن وارد بشه تا خطرناک باشه و جالب اینجاست که دمای جوششش بالای 1500 درجه است یعنی برای اینکه بصورت گاز در بیاد باید به دمای 1587 درجه برسه
حالا بنظرتون این دما کجا تولید میشه بله آتشفشانها
حالا کی سراغ داره که توی آتشفشان گنج مخفی کنن؟
ایران اصلا آتشفشان فعال داره؟
دوستان خودتون رو مچل این حرفا نکنید
99درصد دفینه ها مال انسانهای عادی بودند و بصورت عجله ای در عمق کم مخفی شدن تا در صورت نیاز بسرعت قابل دسترسی باشند و در موارد خاص و برای دفینه های بزرگ مثل سرمایه یه مملکت و خزانه اومدن از تله و سم و اینجور چیزها استفاده کردند
پس نگران این چیزها نباشید و البته جوانب احتیاط رو هم رعایت کنید و به امید خدا برید در بیارید و کیفش رو ببرید
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 8 اسفند1392 - 1:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باید از ماسک استفاده کنند یا یه پارچه رو اغشته به سرکه بکنند بگیرن جلوی بینیشون الفرار
بعد یک روز یا چند روز برین سراغش :D
این گاز مال یه زره دو زره طلا نیست حتی یه کوزه طلا هم نمیتونه گازی رو تولید کنه که ادم از پا دربیاره
فقط مال طلاهای زیادحداقلش یه چند قرن طول میکشه تا تشکیل بشه
این حفاری هاییم که خوشحال برمیگردن سالم هستن فکرنکنم بیشتر از یه چهارتادونه سکه پیدا کرده باشن :D
درجواب کوهیار جان خب دوستان تا حالا بیشتر از یه گونی طلا پیدا نکردن البته بی احترامی نباشه ولی این گاز تقریبا مال یه معدن طلا هست که همه جا گیر نمیاد
دوستان با خیال راحت به حفاری ادامه بدن
این گاز طلا فقط در رابطه با افرادی صدق میکنه که میخوان حداقلش یه اتاقک3*4طلا حفاری کنند :D
ولی این گاز واقعا وجود داره B-)

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 8 اسفند1392 - 1:13am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
koohyar نوشته است:
kahyal نوشته است:
بهرام نوشته است:
kahyal جان اگه اینقدر این گاز خطر ناکه که حفاریی بی معنی میشه..ولی من اسم یک امپول که به اسم اختصاری بود بلد بودم الان یادم نیست.وای پس این همه ادم از این ور میرن حفاری چرا از اون طرف شنگول برمیگردن یعنی این گاز تاثیر نداشته روشون.... :-\

اسم گازش آنتیموان که به اشتباه میگن آرسنیک یا سیانید البته مهم نیست که چه کوفت و زهرماریه اما باعث میشه که که رگهای مربوط به شریانها مخصوصا ریه ها دچار انبساط و متاقبا پارگی و خونریزی بشن.
آیا همه کسایی که میرن حفاری موفق برمیگردن؟

به به جناب استاد رمزالود سخن :-?
بازم اطلاعات غلط دادین #-o
کی گفته آنتیموان گازه؟
آنتیموان خودش یک عنصر هست و با عدد اتمی 51 در گروه شبه فلزات قرار میگیره و در حالت عادی جامد هست
درسته که خودش و ترکیباتش سمی هست ولی هیچ ارتباطی به طلا نداره و اینجوری نیست که در مجاورت طلا تولید بشه
خب طبیعیه که سم خطرناکه مثل سم سیانور ولی آیا هرجایی سیانور هست و آیا طلا سیانور تولید میکنه؟
آنتیموان خیلی هم نایابه و اینجوری نیست که هرجایی باشه و ضمنا باید به بدن وارد بشه تا خطرناک باشه و جالب اینجاست که دمای جوششش بالای 1500 درجه است یعنی برای اینکه بصورت گاز در بیاد باید به دمای 1587 درجه برسه
حالا بنظرتون این دما کجا تولید میشه بله آتشفشانها
حالا کی سراغ داره که توی آتشفشان گنج مخفی کنن؟
ایران اصلا آتشفشان فعال داره؟
دوستان خودتون رو مچل این حرفا نکنید
99درصد دفینه ها مال انسانهای عادی بودند و بصورت عجله ای در عمق کم مخفی شدن تا در صورت نیاز بسرعت قابل دسترسی باشند و در موارد خاص و برای دفینه های بزرگ مثل سرمایه یه مملکت و خزانه اومدن از تله و سم و اینجور چیزها استفاده کردند
پس نگران این چیزها نباشید و البته جوانب احتیاط رو هم رعایت کنید و به امید خدا برید در بیارید و کیفش رو ببرید
درود

اطلاعات غلط؟! :))
بهتره که دوستان یه نگاهی به کتاب راهنمای "آنچه باید درباره فلزیابها دانست" یه نگاهی بندازن و البته دوستانی هم که دسترسی ندارن براشون عین متن رو پست میکنم رشته من شیمی نیست اما با یک شیمیدان صحبت کردم گفت که این مسله بلحاظ علمی میتونه صحت داشته باشه!

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

جمعه 8 اسفند1392 - 2:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
یک چیز فراتراز جالب بودن واسه شما باید باشه چون به نظرم خیلی عجیب میومد واست.... :D ولی واقعی .در مورد ادم دروغگو هم با شما موافق نیستم چون یکی هست که زیاد دروغ میگه ..چوپان دروغگو شوخی کردم بحث این تایپیک کلا داره عوض میشه..
یک سوال در مورد گاز طلا..این گاز که سمی هم هست اگه جای حفاری بشه کسی که با این گاز دچار مسمومیت بشه باید چیکار کرد..امپول یا قرص خاصی هست که باید مصرف بشه

حرفی ندارم ;) ;) ;)
خیلی جالب بود :-o
مخصوصا قضیه 30 جزء قرآن....ماشاا... :ymapplause: :ymapplause:
به این حافظه و هوش و استعداد @};- @};- @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 8 اسفند1392 - 2:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

قربان شما @};- @};- تنها کاری بود که میتونستم واسه خودم انجام بدم :D

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 9 اسفند1392 - 6:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
قربان شما @};- @};- تنها کاری بود که میتونستم واسه خودم انجام بدم :D

;) :p

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 9 اسفند1392 - 7:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان اینجایی که بنده در حال حفاری هستم حجم بار زیاده! / به جز روش پارچه و سرکه چه روشی پیشنهاد میدید؟ ماسک های که برای جلوگیری از مواد شیمیایی هستند برای فروش وجود داره؟؟؟
چه قیمتیه؟

جمعه 9 اسفند1392 - 11:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

dimnish نوشته است:
دوستان اینجایی که بنده در حال حفاری هستم حجم بار زیاده! / به جز روش پارچه و سرکه چه روشی پیشنهاد میدید؟ ماسک های که برای جلوگیری از مواد شیمیایی هستند برای فروش وجود داره؟؟؟
چه قیمتیه؟

سلام دوست عزیز روش پارچه سرکه کم هزینه تره ولی ماسک هم از 60 تومان به بالا داره میگن آمریکایی و المانی بهترین هستند ولی چون دید حفار رو محدود میکنه اصلا کارایی ندارند من خودم 2 تا خریدم که بی استفاده موندن

شنبه 9 اسفند1392 - 12:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 291 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 30  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure