انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:02pm

پاسخ به موضوع  [ 96 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 انواع ساروج و روش شکستن آن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

goldman نوشته است:
با سلام دوستان
ما يك جايي رو كنديم كه آجرهاي كوچك با يك ماده سفيدي شبيه به گچ رو هم قرار گرفته اند و وقتي بازش كرديك يك اتاقك كوچك كه 4 نفر توش جا ميشد پيدا كرديم ولي بوي بدي آمد كه نتونستيم بكنيم بنظرتان ميتونه زير اونجا چيزي باشه؟ :-o

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
milad7 نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان. ما یک پل در منطقه کوهستانی پیدا کردیم که در قسمتی از پل که حالت منحنی دارد یک چوب تقریبا به طول 2متر و به پهنای 30 سانت قرار دارد و دقیقا زیر چوب ساروج به قطر 40 سانت وجود دارد. رنگ ساروج هم سفید است بخاطر اینکه منطقه خیلی خطرناکه نمیشه زیاد براش وقت گذاشت یعنی نیم ساعته باید تمامش کنیم. چند شب پیش رفتیم با پتکو قلم کلنگ افتادیم به جونش که آخرش نوک کلنگ خم شد ولی ساروج فقط یه لایه نازک روش از بین رفت. حالا پیشنهاددوستان چیه که بتونیم سریع کارشو یه سره کنیم؟؟؟؟ ممنون

دوست عزیز تا کلمه پل رو توی پستت دیدم تا تهشو گرفتم.. اسمش با خودشه و همینطور معنیش! پل! اون ساروج برای ساخت پل بوده نه اینکه برای پنهان کردن دفینه استفاده کرده باشن.. هرجا ک ساروج باشه ک نباید بیفتین جونشو خوردش کنین ب نیت رسیدن ب جنس. هرجا میری 27654890536 سوراخ از زمین بدبخت وا کردنو معلومم هس 96-7 درصد هیچی پیدا نکردنو رفتن.. چرا آخه????? چون همه شدن حفار.. اون روز رفتم ی جایی برای کندن دوتا پسربچه 16 و 17ساله اوردن واسه حفاری منم گفتم ی کار واسم پیش اومده بعدا میام زدم ب چاک. اصلا دیگه نمیشه رفت جایی کار کرد. ی چیزایی دیدم بازگو کردنش سایتو تبدیل میکنه ب سینمای کمدی از بس این مردم عجیب غریبند..

آقا سورنای عزیز. شما یه جور صحبت میکنید که انگار فقط شما میفهمید آثار باستانی چیه و کجا جنس هست و کجا نیست. بعد اینکه من نرفتم هر جا بلکه جایو که مطمئن بودم رفتم که بعد چند روز که دوباره رفته بودیم دیدیمقبلا یکی از سمت بالا رفته تو و خالی کرده. و اینجور صحبت کردند تو انجمن هم درست نیست باشه من بچه و شما بزرگ. ولی بازم میگم در مورد کسی و چیزی که اطلاعاتی ندارید لطفا نظر ندید اینجوری بهتره با تشکر

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 10:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پاسخت رو در خصوصی ک داده بودی دادم milad7. من با وجود اساتید مجرب این سایت قد هیچ ارض اندامی ندارم.. و ادعای باستانشناسی هم ندارم ولی مطمئنم از تو بیشتر هالیمه. و اینکه من کجای پستم نوشته ک شما بچه اید!!! از طرف خودت حرف بزن نه من. بعدشم من پاسخ شمارو ندادم اگ پاسخ شما بود ک باید قاعدتا راهنمایی میکردم.. پست گذاشتم تا ملت متوجه باشن جریان چیه وگرنه نه تورو میشناسم نه سنمی باهات دارم ک باهات کل کل کنم. موفق باشید.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 28 خرداد1393 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
پاسخت رو در خصوصی ک داده بودی دادم milad7. من با وجود اساتید مجرب این سایت قد هیچ ارض اندامی ندارم.. و ادعای باستانشناسی هم ندارم ولی مطمئنم از تو بیشتر هالیمه. و اینکه من کجای پستم نوشته ک شما بچه اید!!! از طرف خودت حرف بزن نه من. بعدشم من پاسخ شمارو ندادم اگ پاسخ شما بود ک باید قاعدتا راهنمایی میکردم.. پست گذاشتم تا ملت متوجه باشن جریان چیه وگرنه نه تورو میشناسم نه سنمی باهات دارم ک باهات کل کل کنم. موفق باشید.

دوست عزیز آقا سورنا لطفا کمی رعایت کنید. من پستی را راجع به پل قرار دادم و شما پست بنده نقل کردید پس یعنی جواب منو دادید و از شما ممنونم بخاطر پاسختون و ناراحتم بدلیل اینکه تند برخورد میکنید. اینجا هیچکس همدیگرو نمیشناسه یا لا اقل کمتر افراد همدیگرو میشناسند اگه قرار باشه به این دلیل هرچی دلمون خواست به هم بگیم که انجمن هرجو مرج میشه دوست من. موفق باشید

پنج شنبه 28 خرداد1393 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شاعر میفرماید
پلها را تخریب باید کرد
جوری دگر باید دید
به همچین چیزی بود
البته داداش تقریبا اگه چیزی توی پلها بوده بردن
جاهای تابلو زود بارش میره
البته...

این نیز بگذرد

پنج شنبه 29 خرداد1393 - 5:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
ای بابا چرا بیخود باهم بحث میکنید دوستان شماهم دوست عزیز مگه عمق باری که توپایه پل باشه نهایتا چقدر میتونه باشه!خوب یه نقطه زن ببرید و با پنج دقیقه کار خیال خودتون رو راحت کنید واگه چیزی بود بعد زحمت وخطر کندن اون ساروج رو متحمل بشید :-?

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

پنج شنبه 29 خرداد1393 - 12:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
سورنا نوشته است:

دوست عزیز آقا سورنا لطفا کمی رعایت کنید. من پستی را راجع به پل قرار دادم و شما پست بنده نقل کردید پس یعنی جواب منو دادید و از شما ممنونم بخاطر پاسختون و ناراحتم بدلیل اینکه تند برخورد میکنید. اینجا هیچکس همدیگرو نمیشناسه یا لا اقل کمتر افراد همدیگرو میشناسند اگه قرار باشه به این دلیل هرچی دلمون خواست به هم بگیم که انجمن هرجو مرج میشه دوست من. موفق باشید
سورنا نوشته است:

دوستان این روش هایی که برای شکستن ساروج هست هیچ کدوم زیاد کاربردی نداره
ساروج انواع مختلفی داره اگر کسی قرار باشه باری را با ساروج مخفی کنه پس یعنی اینکه وقت کافی داشته پس یه ساروجی درست میکنه که با پتک نشه داغونش کرد بازهم میگم تنها چیزی که به مرور زمان میتونه ساروج از بین ببره نور مستقیم خورشید هست که اصلا به کار ما نمیاد
درسته که میگن ساروج انواع مختلفی داره ولی کسی که به خواد به وسیله ساروج چیزی رو زیر زمین مخفی کنه از روشی بدرد بخور استفاده میکنه
فکر نکنم مکان مورد نظر شما باری داشته باشه ولی با این وجود بهترین راه شکستن ساروج مواد منفجره هست که سرو صدای خیلی زیادی داره
ساروج با کلنگ بخوای نابود کنی باید یک ماهی وقت بزاری با این وجود قدیم به جای ملات ما از ساروج برای ساخت بناها استفاده میکردند بخصوص بعضی از پل ها ولی نظر من بر اینکه یا بیخیال کندنش بشید و اگرم خاستید داغونش کنید قبلش یه دستگاه کوچولو بزن برای اطمینان خودت مراقب باش اگر طرف های جنگل بانی ها و شکار ممنوع و میراث هستید دستگاه روشن نکنید :-BD

دوستان عزیز یه ضرب المثل بود واقعا جالب هست اشتباه نکنم تلوزیونم برنامشو یک بار گذاشت
میگه یک حرف رو همه جورمیشه زد ماجراشم این بود که یه پادشاه یه خواب میبینه چند نفرو میاره برای تعبیر
اولی میگه همه خانوادت میمیرند ولی تو زنده میمونی پادشاه میده گردن بزننش میگه این چه تعبیری بود
دومی میگه شما عمر طولانی خواهید داشت و بیشتر از بقیه خانواده تان عمر میکنید پادشاه دستور میده بش پاداش بدن
این دو حرف هر دو بیانگر یک موضوع هستندولی فقط نهوه بیانشون تفاوت داره
منو ببخشید قصد جسارت نداشتم ولی این مثال بیان کردم به دلیل اینکه قبلاهم برای خودم اتفاق افتاده بود
موفق باشید ;)

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

پنج شنبه 29 خرداد1393 - 5:25pm

سلام دوستان يك سوالي داشتم
ساروچ سفيد رنگ هست؟ ما در حين حفاري به ساروچ سفيد رنگ برخورد كرديم :-o و براي شكستنش چه راهي پيشنهاد ميكنين؟

دوشنبه 2 تیر1393 - 9:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیز , یکی از دوستانم برای حل کردن ساروج پیشنهاد داد اسید را با روغن ترموز مخلوط کن, من هنوز تست نکردم . میگفت قدرت خرندگی خیلی زیادی داره.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 3 تیر1393 - 12:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیز , یکی از دوستانم برای حل کردن ساروج پیشنهاد داد اسید را با روغن ترموز مخلوط کن, من هنوز تست نکردم . میگفت قدرت خرندگی خیلی زیادی داره.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 3 تیر1393 - 12:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 96 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure